ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi

ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi midir? ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi Hizmet ücretleri nedir? ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi için online teklif alabilirsiniz.

ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi
ISO 22301:2019 Nedir?
 • ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi

  ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi, İş Sürekliliği Yönetim Sistemi için uluslararası bir standart olan ISO 22301, ortaya çıkan yıkıcı olayları korumak, meydana gelme olasılığını azaltmak, hazırlık yapmak, müdahale etmek ve bunlardan kurtulmak için tasarlanmıştır. İş Sürekliliği Yönetim Sistemi ile kuruluşunuz tehditleri tespit etmeye ve önlemeye hazırdır.

  ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetimi Sistemi, etkinlik öncesinde, sırasında ve sonrasında uygulanan prosedürlere dayalı olarak etkin ve hızlı bir şekilde yanıt vermenizi sağlar. Kuruluşunuzda bir İş Sürekliliği planı uygulamak, beklenmedik durumlara hazırlıklı olduğunuz anlamına gelir. İş Sürekliliği Planı, kuruluşunuzun herhangi bir büyük etki ve kayıp olmadan çalışmaya devam edeceğini garanti eder.

  ISO 22301 sertifikasına sahip olmak, koşullar ne olursa olsun hissedarlarınıza birinci sınıf hizmet sunma gücü verir. ISO 22301, veri yedeklemelerini güvence altına alma, büyük kayıpları en aza indirme ve kritik işlevlerin kurtarma süresini en üst düzeye çıkarma yeteneğinizi onaylar. ISO 22301 ile bilgi ve becerilerinizi geliştirecek ve iş sürekliliği yönetiminde en iyi uygulamalar konusunda kuruluşunuza tavsiyelerde bulunabileceksiniz. Bunu göz önünde bulundurarak, iş sürekliliği yönetimi bağlamında analiz etme ve karar verme yeteneğinizi geliştireceksiniz.

   

  ISO 22301:2019 Belgesi ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

   

ISO 22301:2019 Kapsamı Nedir?
 • ISO 22301:2019 Kapsamı Nedir?

  ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi,

  İş Sürekliliği Yönetim Sistemini kurmak, uygulamak, sürdürmek ve iyileştirmek;

  Kuruluşun bağlamına ve ilgili tarafların ihtiyaç ve beklentilerine dayalı olarak iş sürekliliği politikası ve hedefleri oluşturmak.

  Kesintiyi takiben önceden tanımlanmış bir operasyon düzeyine yanıt verme, kurtarma, sürdürme ve geri yükleme için kuruluşlara rehberlik eden bir yönetim sistemi oluşturmak.

  Operasyonel, Tedarik zinciri ve bilgi dayanıklılığını göz önünde bulundurarak Organizasyonun dayanıklılığını artırma süreçlerini kapsamaktadır.

ISO 22301:2019 Nasıl Alınır?
 • ISO 22301:2019 Nasıl Alınır? 

  Şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.

  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

  ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi Standardı kurulumu için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sertifikasyon kuruluşu seçmenize yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

  Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

  Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.

  Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır. Seçilen Akredite kuruluşu tarafından Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere ISO 22301:2019 belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

ISO 22301:2019 Hangi Sektörler İçin?
 • ISO 22301:2019 Hangi Sektörler İçin? 

  ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi Standardı hangi sektörler için gereklidir?

  ISO 22301:2019 Belgesi, belirtilen gereksinimler geneldir ve kuruluşun türü, boyutu ve doğası ne olursa olsun tüm kuruluşlar için geçerlidir.

  Günümüzün rekabet ortamında ürün ve hizmet memnuniyeti, kabul edilen performans düzeylerini yeniden tanımlamaktadır.

  ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetimi Sistemi Standardı ile, işletmenizin ihtiyaç ve beklentilerini yönetmek ve işinizi veya işleyişinizi geliştirmek için önemli ve bir o kadar kolaydır. ISO 22301:2019, ister özel, ister kamu veya gönüllük esasına göre çalışan sektörde olun, müşteri beklentilerini aşmak isteyen tüm kuruluşlar tarafından kullanılabilir.

  ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetimi Sistemi, organizasyonun büyüklüğüne ve faaliyet koluna bakılmaksızın tüm faaliyet dallarına uygulanmaktadır.

  ISO 22301:2019, özel sektördeki her büyüklükteki kuruluşa, kamu sektörü kuruluşlarına da uygulanabilir uluslararası bir standart çerçevesine sahiptir.

ISO 22301:2019 Faydaları Nelerdir?
 • ISO 22301 Faydaları Nelerdir?

  ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi

  İş Sürekliliği Yönetim Sisteminin iş hedeflerinize ulaşmanıza nasıl yardımcı olacağı konusundaki bilginizi genişletin

  ISO 22301’in uygulanmasında bir ekibi yönetmek için gerekli bilgileri edinme

  İtibar yönetiminizi güçlendirin

  Müşteri güvenilirliğinizi artırın

  Riskleri belirleyin ve olayların etkisini en aza indirin

  Kurtarma süresini iyileştirin

  Uluslararası tanınma elde etmek.

ISO 22301:2019 Ne Kadar Sürede Alınır?
 • ISO 22301:2019 Ne Kadar Sürede Alınır? 

  ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi Standardı kurulumu sonrası ISO 22301:2019 Belgesine sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

  Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre ISO 22301:2019 Belgesine 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelere göre de sahip olabilirsiniz.

  Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

  Belgelendirme sürecinde süre, alınacak ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi belgesine sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

  ISO 22301:2019 sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

  İster online, ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

ISO 22301:2019 Denetimi Nedir?
 •  ISO 22301:2019 Denetimi Nedir?

  Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

  ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi Standardı denetimlerinde küçük ve büyük olarak adlandırılan minör ve majör uygunsuzluk bulunabilir.

  İç denetim gerçekleştirilirken majör-minör ayrımı önem teşkil etmez. MODENO başdenetçi ve denetçi danışmanlarımız ISO standardına ait herhangi bir maddesinde majör/minör uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

  MODENO olarak; ISO İş Sürekliliği Yönetim Sistemi Dokümanlarının Gözden Geçirme Denetimi sağlar, Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar. Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

ISO 22301:2019 Online Kurulum Nedir?
 • ISO 22301:2019 Online Nedir?

  Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından ISO 22301:2019 Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

  Online ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

  Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

  Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

  İç denetimi, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistem Standardı ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

  ISO 22301:2019 Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Online ISO 22301:2019, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi ISO 22301:2019 sertifikası sağlar!

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi ISO 22301:2019 sertifikasyonu almanızı garanti eder.

ISO 22301:2019 Geçerlilik Süresi Nedir?
 • ISO 22301:2019 Geçerlilik Süresi?

  ISO belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

  ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

  ISO 22301:2019 yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur. Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan ISO 22301:2019 Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

  Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için ISO 22301:2019 belgesi düzenleyemez.

  ISO 22301:2019 sertifika belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

ISO 22301:2019 Eğitimi Nasıl Alınır?
 • ISO 22301:2019 Eğitimi Nedir?

  ISO 22301:2019 İŞ SÜREKLİLİĞİ YÖNETİMİ SİSTEMİ EĞİTİMİ

  ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

  ISO 22301:2019 Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Başdenetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

  ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002’den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

  ISO 22301:2019 Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizimkini kullanın. Dokümantasyon bilgilerinizi tek bir girdi veya çıktıyı kaçırmadan kontrol etmenize yardımcı olacak prosedürler, şablonlar, kontrol listeleri, süreç haritaları, formlar ve boşluk analizi araçlarımız hazır bulunmaktadır.

  Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

  ISO 22301:2019 TEMEL EĞİTİMİ Toplam 12 Ünite, ISO 22301:2019 İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, ISO 22301:2019 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, ISO 22301:2019 RİSK ANALİZİ 2 Ünite, ISO 22301:2019 DÖKÜMANTASYON Eğitimi 2 ünite ve ISO 22301:2019 FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

ISO 22301:2019 Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • ISO 22301:2019 Yasal Gerekçeliği Nedir?

  ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi Standardı Sertifikası yasal bir gereklilik midir?

  ISO 22301:2019, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır.

  ISO 22301:2019 belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat ISO 22301:2019 belgesi, zorunlu olmamasına rağmen, Uluslararası ticaret yapan ya da müşteri kitlesi yüksek üretici firmalar tarafından; sıklıkla tedarikçilerine, yan sanayi ve taşeron firmalarına zorunlu kıldığı bir belge olduğu için bu nedenle özel sektörde faaliyet gösteren büyük üreticiler; “ISO 22301:2019 Belgesi” istemektedirler. Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak ISO 22301:2019 belgesi talep edilmektedir.

  ISO 22301:2019 MMKYS sektör farkı olmaksızın tüm kuruluşların müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşmasını kolaylaştırmak, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir yönetim sistemi modeli olduğundan ötürü, sürekli talep edilmektedir.

ISO 22301:2019 Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • ISO 22301:2019 Fiyatı Maliyeti Nedir?

  ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi Standardı maliyeti ve fiyatı nedir?

  Birçok işletme sahibi, ISO 22301:2019 sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor. Ne yazık ki bu durum, ISO 22301:2019 akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.
  MODENO, ISO 22301:2019 sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

  Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. ISO 22301:2019 Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu, yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

  Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

ISO 22301:2019 Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • ISO 22301:2019 Neden Bizi Seçmelisiniz?

  ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli, ve uygun maliyetli bir şekilde ISO sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Düşük maliyetli çevrimiçi KYS sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

  Sizi Sertifikasyon/Akreditasyon Sürecinden Geçireceğimizi , şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz .

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

ISO 22301:2019 Sıkça Sorulan Sorular?
 • ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO 22301:2019 standartları arasında ve ISO 22301:2019 olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi blogumuzda topladık.

  ISO 22301:2019'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş ISO 22301:2019 tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için ISO 22301:2019 hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  ISO 22301:2019 ne demek?
  ISO 22301:2019 standartları ne anlama geliyor?
  ISO 22301:2019 ile ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi aynı anlamda mıdır?
  ISO 22301:2019 belgesi ürüne mi verilir?
  ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  ISO 22301:2019 Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  ISO 22301:2019 belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi sorularını cevaplıyoruz. ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi blogumuzda topladık.
  ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

ISO 22301:2019 İçerik Destek Talepleri?
 • ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

  Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi hizmetini sunar.
  Verilen ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi konusunda rehberlik ederiz.

  Modeno Patent, Belgelendirme olarak ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

ISO 22301:2019 için Destek Talepleri

ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi hizmetini sunar. Verilen ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi ile ilgili tüm sorularınız ve ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

ISO 22301:2019 Online Nedir?

ISO 22301:2019 Online Nedir?

Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından ISO 22301:2019 Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

İç denetimi, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistem Standardı ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

ISO 22301:2019 Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online ISO 22301:2019, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi ISO 22301:2019 sertifikası sağlar!

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi ISO 22301:2019 sertifikasyonu almanızı garanti eder.

ISO 22301:2019 Geçerlilik Süresi?

ISO 22301:2019 Geçerlilik Süresi?

ISO belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

ISO 22301:2019 yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur. Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan ISO 22301:2019 Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için ISO 22301:2019 belgesi düzenleyemez.

ISO 22301:2019 sertifika belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

ISO 22301:2019 Eğitimi Nedir?

ISO 22301:2019 Eğitimi Nedir?

ISO 22301:2019 İŞ SÜREKLİLİĞİ YÖNETİMİ SİSTEMİ EĞİTİMİ

ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

ISO 22301:2019 Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Başdenetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002’den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

ISO 22301:2019 Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizimkini kullanın. Dokümantasyon bilgilerinizi tek bir girdi veya çıktıyı kaçırmadan kontrol etmenize yardımcı olacak prosedürler, şablonlar, kontrol listeleri, süreç haritaları, formlar ve boşluk analizi araçlarımız hazır bulunmaktadır.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

ISO 22301:2019 TEMEL EĞİTİMİ Toplam 12 Ünite, ISO 22301:2019 İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, ISO 22301:2019 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, ISO 22301:2019 RİSK ANALİZİ 2 Ünite, ISO 22301:2019 DÖKÜMANTASYON Eğitimi 2 ünite ve ISO 22301:2019 FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

ISO 22301:2019 Yasal Gerekçeliği Nedir?

ISO 22301:2019 Yasal Gerekçeliği Nedir?

ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi Standardı Sertifikası yasal bir gereklilik midir?

ISO 22301:2019, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır.

ISO 22301:2019 belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat ISO 22301:2019 belgesi, zorunlu olmamasına rağmen, Uluslararası ticaret yapan ya da müşteri kitlesi yüksek üretici firmalar tarafından; sıklıkla tedarikçilerine, yan sanayi ve taşeron firmalarına zorunlu kıldığı bir belge olduğu için bu nedenle özel sektörde faaliyet gösteren büyük üreticiler; “ISO 22301:2019 Belgesi” istemektedirler. Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak ISO 22301:2019 belgesi talep edilmektedir.

ISO 22301:2019 MMKYS sektör farkı olmaksızın tüm kuruluşların müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşmasını kolaylaştırmak, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir yönetim sistemi modeli olduğundan ötürü, sürekli talep edilmektedir.

ISO 22301:2019 için Fiyatı Maliyeti Nedir?

ISO 22301:2019 Fiyatı Maliyeti Nedir?

ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi Standardı maliyeti ve fiyatı nedir?

Birçok işletme sahibi, ISO 22301:2019 sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor. Ne yazık ki bu durum, ISO 22301:2019 akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.
MODENO, ISO 22301:2019 sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. ISO 22301:2019 Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu, yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

ISO 22301:2019 Neden Bizi Seçmelisiniz?

ISO 22301:2019 Neden Bizi Seçmelisiniz?

ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli, ve uygun maliyetli bir şekilde ISO sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi KYS sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

Sizi Sertifikasyon/Akreditasyon Sürecinden Geçireceğimizi , şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz .

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

ISO 22301:2019 Sıkça Sorulan Sorular?

ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO 22301:2019 standartları arasında ve ISO 22301:2019 olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi blogumuzda topladık.

ISO 22301:2019'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş ISO 22301:2019 tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için ISO 22301:2019 hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

ISO 22301:2019 ne demek?
ISO 22301:2019 standartları ne anlama geliyor?
ISO 22301:2019 ile ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi aynı anlamda mıdır?
ISO 22301:2019 belgesi ürüne mi verilir?
ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
ISO 22301:2019 Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
ISO 22301:2019 belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi sorularını cevaplıyoruz. ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi blogumuzda topladık.
ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER ISO SİSTEM BELGELENDİRME HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi için Teklif Alın online teklif

ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al