KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik

KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik midir? KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik Hizmet ücretleri nedir? KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik için online teklif alabilirsiniz.

KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik
KURUMSAL Sürdürülebilirlik Nedir?
 • KURUMSAL Sürdürülebilirlik Toplumsal Çevresel ve Ekonomik nedir?

  KURUMSAL Sürdürülebilirlik Toplumsal Çevresel ve Ekonomik, İşletmelerin Çevresel, Kültürel ve Mali konularının kalite sorumlulukları ve yükümlülüklerin yerine getirilmesini amaçlayan standartlar için verilen danışmanlık işlemlerini kapsar.

  KURUMSAL Sürdürülebilirlik Toplumsal Çevresel ve Ekonomik ile İşletmeniz ve Paydaşlarınız için Kalite süreçlerine danışmanlık hizmeti verip herhangi şekilde mağduriyet yaşamaması için yasal prosedürleri en iyi şekilde takip ve müdahale ediyoruz.

  KURUMSAL Sürdürülebilirlik Toplumsal Çevresel ve Ekonomik ile başvuru, itiraz ve tescil koruma gibi tüm süreçlerde işletmelerin hızlı ve kolayca olması için destek oluyoruz.

  KURUMSAL Sürdürülebilirlik Toplumsal Çevresel ve Ekonomik Tescil ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

KURUMSAL Sürdürülebilirlik Kapsamı Nedir?
 • KURUMSAL Sürdürülebilirlik Toplumsal Çevresel ve Ekonomik Kapsamı Nedir?
  KURUMSAL Sürdürülebilirlik  neleri kapsar?

  KURUMSAL Sürdürülebilirlik, İşletmeniz veya bireysel olarak ihtiyaç duyduğunuz başvuru ve tescil işlemleri dahil tüm aşamalarının KURUMSAL Sürdürülebilirlik Toplumsal Çevresel ve Ekonomik konusunda uzman kurum ve uzman danışmanlar tarafından ihtiyaç belirleme, başvuru, itiraz, sonuç ve tescil işletmelerinin takibi ve yürütülmesidir.

KURUMSAL Sürdürülebilirlik Nasıl Alınır?
 • KURUMSAL Sürdürülebilirlik Toplumsal Çevresel ve Ekonomik Nasıl Alınır? 

  KURUMSAL Sürdürülebilirlik konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size KURUMSAL Sürdürülebilirlik Toplumsal Çevresel ve Ekonomik için bir teklif sunmak için kullanacağız.
  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk KURUMSAL Sürdürülebilirlik Toplumsal Çevresel ve Ekonomik AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze başvuru tercihinizi yaparsınız.

  KURUMSAL Sürdürülebilirlik  için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte başvuru aşamasında yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Başvurusu modeli önemlidir.

  Online başvuru tercih ederseniz, başvuru sürecinde ihtiyaçlarınıza uygun olarak bir plan oluşturulacak ve danışmanlar tarafından sürekli bilgi akışı sağlanacak.

  Fiziki başvuru tercih ederseniz, danışmanlık süreci için bir randevu planı oluşturulup yetkili ve danışman yüz yüze görüşme ile izlenecek süreçle ilgili bilgi alışverişi ve başvuru işlemlerinin onayını alarak süreci başlatır.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki başvurular için MODENO, sizlere KURUMSAL Sürdürülebilirlik Toplumsal Çevresel ve Ekonomik hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

KURUMSAL Sürdürülebilirlik Hangi Sektörler İçin?
 • KURUMSAL Sürdürülebilirlik Toplumsal Çevresel ve Ekonomik Hangi Sektörler İçin? 

  KURUMSAL Sürdürülebilirlik  hangi sektörler için gereklidir?

  KURUMSAL Sürdürülebilirlik , organizasyonun büyüklüğüne ve faaliyet koluna bakılmaksızın en yüksek etik standartları karşılayan Tüm Üretim, Hizmet Sektörleri ve Bireysel anlamda geçerlidir.

  KURUMSAL Sürdürülebilirlik , özel sektördeki her büyüklükteki şirkete, aynı zamanda üniversitelere, hayır kurumlarına ve kamu sektörü kuruluşlarına da arasında bulunduğu herkesin faydalanabileceği bir hizmettir.

KURUMSAL Sürdürülebilirlik Faydaları Nelerdir?
 • KURUMSAL Sürdürülebilirlik Toplumsal Çevresel ve Ekonomik Faydaları Nedir? 

  KURUMSAL Sürdürülebilirlik  ile işletmenizin şekil, değer ve kalite unsurlarını koruyup uluslararası pazarlar ve yeni fırsatlar için uygunluğunuzu sağlamanıza yardımcı olur.

  Kuruluşunuza olan güvenin artmasını ve ticari itibarınızı yükseltmenizi sağlar.

KURUMSAL Sürdürülebilirlik Ne Kadar Sürede Alınır?
 • KURUMSAL Sürdürülebilirlik Toplumsal Çevresel ve Ekonomik Ne Kadar Sürede Alınır? 

  KURUMSAL Sürdürülebilirlik  ne kadar sürede alınır?
  KURUMSAL Sürdürülebilirlik 
  ile ihtiyaç duyduğunuz belge, sertifika, tescil işlemleri için gerekli süre, seçeceğiniz çalışma yöntemine göre değişmektedir.

  Online danışmanlık ve Fiziki danışmanlık gibi seçeceğiniz yöntemlere göre işlemleriniz 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelerde sahip olabilirsiniz.

  Danışmanlık sürecinde süre, alınacak belge ile alakalı olup, seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

  KURUMSAL Sürdürülebilirlik  ile tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi şartlara göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

  İster online, ister fiziki danışmanlık! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi belgelendirme/tescil sürecinden başarı ile geçireceğimizi, tescil sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

KURUMSAL Sürdürülebilirlik Denetimi Nedir?
 • KURUMSAL Sürdürülebilirlik Toplumsal Çevresel ve Ekonomik Hangi Konuları İçerir?

  KURUMSAL Sürdürülebilirlik Toplumsal Çevresel ve Ekonomik konuları nelerdir?

  Belge, Tescil Başvurusu

  Tescil ve Belgelendirme alanları belirlenmesi

  Yasal Takip

  Hak ihlalleri takip ve itirazlar

  İtirazlara cevap verilmesi

   

  KURUMSAL Sürdürülebilirlik küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

  MODENO başdenetçi ve denetçi danışmanlarımız herhangi bir tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

KURUMSAL Sürdürülebilirlik Online Kurulum Nedir?
 • KURUMSAL Sürdürülebilirlik Toplumsal Çevresel ve Ekonomik Online Nedir?

  KURUMSAL Sürdürülebilirlik Toplumsal Çevresel ve Ekonomik Online Kurulum Nedir?


  Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından Belge ve Tescil ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

  Online Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi danışman ile yönetilir ve belge teslim edilir.

  Online danışmanlık ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Belge ve Tescilleriniz için alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde tamamlarlar.

  Modeno Danışmanları; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için etkin bir şekilde ve sürekli olarak iletişim sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

KURUMSAL Sürdürülebilirlik Geçerlilik Süresi Nedir?
 • KURUMSAL Sürdürülebilirlik Toplumsal Çevresel ve Ekonomik Belge ve Tescil Geçerlilik Süresi?

  Tescil geçerlilik süresi nedir?
  Belge ve tescil için başvurduğunuzda danışmanlarımız tescil işleminin yapılması sonrasında ilgili tescilin ne kadar süre geçerli olacağı hakkında detaylı bilgi verecek ve yenilenme zamanlarını takip edecektir.

  Her tescil ve belge farklı sürelerde geçerliliğe sahiptir. 1 ile 10 yıllık farklı süreler geçerliliği olan tescil ve belgeler bulunmaktadır.

  Geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun belge takiplerini yapacağımızı unutmayın.

  Hiçbir belgelendirme ve tescil kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için belge düzenleyemez.

KURUMSAL Sürdürülebilirlik Eğitimi Nasıl Alınır?
 • Yasal Gerekçeliği Nedir?
  KURUMSAL Sürdürülebilirlik Toplumsal Çevresel ve Ekonomik yasal bir gereklilik midir?

  KURUMSAL Sürdürülebilirlik , gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir danışmanlıktır. 

  Belge ve Tescillerin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat zorunlu olmamasına rağmen kullanım ve koruma amacıyla alınan belgeler oldukça önem taşımaktadır.

  Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgeler talep edilmektedir.

KURUMSAL Sürdürülebilirlik Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • KURUMSAL Sürdürülebilirlik Toplumsal Çevresel ve Ekonomik Fiyatı Maliyeti Nedir?

  KURUMSAL Sürdürülebilirlik maliyeti ve fiyatı nedir?

  Belge almak ve Tescil yapmak istiyor fakat maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor olabilirsiniz. Ne yazık ki bu durum, Firma haklarınızın ihlalini önlemeye kadar birçok finansal avantajını kaçırmanız anlamına geliyor.
  MODENO, belge ve tescil işlemlerinde tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve belgenizi almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

  Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Belge fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

  Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki başvuru mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

KURUMSAL Sürdürülebilirlik Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • KURUMSAL Sürdürülebilirlik Toplumsal Çevresel ve Ekonomik Neden Bizi Seçmelisiniz?

  KURUMSAL Sürdürülebilirlik için neden bizi seçmelisiniz?

  Belge ve Tescil için %100 başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli, ve uygun maliyetli bir şekilde tescil ve belge almalarına yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Düşük maliyetli çevrimiçi online tescil ve belge sunabilen tek kuruluşuz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir tescil teklifi sunabilmek için belge ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

KURUMSAL Sürdürülebilirlik Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • KURUMSAL Sürdürülebilirlik Toplumsal Çevresel ve Ekonomik Eğitimi Nedir?

  KURUMSAL Sürdürülebilirlik Toplumsal Çevresel ve Ekonomik Eğitimi Nedir?

  KURUMSAL Sürdürülebilirlik Toplumsal Çevresel ve Ekonomik eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

  KURUMSAL Sürdürülebilirlik Toplumsal Çevresel ve Ekonomik Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Başdenetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

  Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

  Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

  Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

KURUMSAL Sürdürülebilirlik Sıkça Sorulan Sorular?
 • KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  KURUMSAL Sürdürülebilirlik standartları arasında ve KURUMSAL Sürdürülebilirlik olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik blogumuzda topladık.

  KURUMSAL Sürdürülebilirlik'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş KURUMSAL Sürdürülebilirlik tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için KURUMSAL Sürdürülebilirlik hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  KURUMSAL Sürdürülebilirlik ne demek?
  KURUMSAL Sürdürülebilirlik standartları ne anlama geliyor?
  KURUMSAL Sürdürülebilirlik ile KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik aynı anlamda mıdır?
  KURUMSAL Sürdürülebilirlik belgesi ürüne mi verilir?
  KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  KURUMSAL Sürdürülebilirlik Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  KURUMSAL Sürdürülebilirlik belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik sorularını cevaplıyoruz. KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik blogumuzda topladık.
  KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

KURUMSAL Sürdürülebilirlik İçerik Destek Talepleri?
 • KURUMSAL Sürdürülebilirlik Toplumsal Çevresel ve Ekonomik sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de KURUMSAL Sürdürülebilirlik Toplumsal Çevresel ve Ekonomik sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

  Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz KURUMSAL Sürdürülebilirlik Toplumsal Çevresel ve Ekonomik hizmetini sunar.

  Verilen KURUMSAL Sürdürülebilirlik Toplumsal Çevresel ve Ekonomik sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile KURUMSAL Sürdürülebilirlik Toplumsal Çevresel ve Ekonomik konusunda rehberlik ederiz.

  Modeno Patent, Belgelendirme olarak KURUMSAL Sürdürülebilirlik Toplumsal Çevresel ve Ekonomik hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

KURUMSAL Sürdürülebilirlik için Destek Talepleri

KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik hizmetini sunar. Verilen KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik ile ilgili tüm sorularınız ve KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

KURUMSAL Sürdürülebilirlik Online Nedir?

KURUMSAL Sürdürülebilirlik Toplumsal Çevresel ve Ekonomik Online Nedir?

KURUMSAL Sürdürülebilirlik Toplumsal Çevresel ve Ekonomik Online Kurulum Nedir?


Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından Belge ve Tescil ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi danışman ile yönetilir ve belge teslim edilir.

Online danışmanlık ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Belge ve Tescilleriniz için alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde tamamlarlar.

Modeno Danışmanları; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için etkin bir şekilde ve sürekli olarak iletişim sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

KURUMSAL Sürdürülebilirlik Geçerlilik Süresi?

KURUMSAL Sürdürülebilirlik Toplumsal Çevresel ve Ekonomik Belge ve Tescil Geçerlilik Süresi?

Tescil geçerlilik süresi nedir?
Belge ve tescil için başvurduğunuzda danışmanlarımız tescil işleminin yapılması sonrasında ilgili tescilin ne kadar süre geçerli olacağı hakkında detaylı bilgi verecek ve yenilenme zamanlarını takip edecektir.

Her tescil ve belge farklı sürelerde geçerliliğe sahiptir. 1 ile 10 yıllık farklı süreler geçerliliği olan tescil ve belgeler bulunmaktadır.

Geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun belge takiplerini yapacağımızı unutmayın.

Hiçbir belgelendirme ve tescil kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için belge düzenleyemez.

KURUMSAL Sürdürülebilirlik Eğitimi Nedir?

Yasal Gerekçeliği Nedir?
KURUMSAL Sürdürülebilirlik Toplumsal Çevresel ve Ekonomik yasal bir gereklilik midir?

KURUMSAL Sürdürülebilirlik , gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir danışmanlıktır. 

Belge ve Tescillerin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat zorunlu olmamasına rağmen kullanım ve koruma amacıyla alınan belgeler oldukça önem taşımaktadır.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgeler talep edilmektedir.

KURUMSAL Sürdürülebilirlik Yasal Gerekçeliği Nedir?

KURUMSAL Sürdürülebilirlik Toplumsal Çevresel ve Ekonomik Fiyatı Maliyeti Nedir?

KURUMSAL Sürdürülebilirlik maliyeti ve fiyatı nedir?

Belge almak ve Tescil yapmak istiyor fakat maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor olabilirsiniz. Ne yazık ki bu durum, Firma haklarınızın ihlalini önlemeye kadar birçok finansal avantajını kaçırmanız anlamına geliyor.
MODENO, belge ve tescil işlemlerinde tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve belgenizi almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Belge fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki başvuru mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

KURUMSAL Sürdürülebilirlik için Fiyatı Maliyeti Nedir?

KURUMSAL Sürdürülebilirlik Toplumsal Çevresel ve Ekonomik Neden Bizi Seçmelisiniz?

KURUMSAL Sürdürülebilirlik için neden bizi seçmelisiniz?

Belge ve Tescil için %100 başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli, ve uygun maliyetli bir şekilde tescil ve belge almalarına yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online tescil ve belge sunabilen tek kuruluşuz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir tescil teklifi sunabilmek için belge ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

KURUMSAL Sürdürülebilirlik Neden Bizi Seçmelisiniz?

KURUMSAL Sürdürülebilirlik Toplumsal Çevresel ve Ekonomik Eğitimi Nedir?

KURUMSAL Sürdürülebilirlik Toplumsal Çevresel ve Ekonomik Eğitimi Nedir?

KURUMSAL Sürdürülebilirlik Toplumsal Çevresel ve Ekonomik eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

KURUMSAL Sürdürülebilirlik Toplumsal Çevresel ve Ekonomik Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Başdenetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

KURUMSAL Sürdürülebilirlik Sıkça Sorulan Sorular?

KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

KURUMSAL Sürdürülebilirlik standartları arasında ve KURUMSAL Sürdürülebilirlik olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik blogumuzda topladık.

KURUMSAL Sürdürülebilirlik'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş KURUMSAL Sürdürülebilirlik tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için KURUMSAL Sürdürülebilirlik hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

KURUMSAL Sürdürülebilirlik ne demek?
KURUMSAL Sürdürülebilirlik standartları ne anlama geliyor?
KURUMSAL Sürdürülebilirlik ile KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik aynı anlamda mıdır?
KURUMSAL Sürdürülebilirlik belgesi ürüne mi verilir?
KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
KURUMSAL Sürdürülebilirlik Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
KURUMSAL Sürdürülebilirlik belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik sorularını cevaplıyoruz. KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik blogumuzda topladık.
KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik için Teklif Alın online teklif

KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Toplumsal Çevresel ve Ekonomik hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al