ISO 10002 NEDİR ?

ISO 10002 NEDİR ?

ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, Firmaların müşterilerinin istek ve şikayetlerini belirlemelerine, yönetmelerine ve anlamalarına yardımcı olan bir ISO KALİTE YÖNETİM standarttır.

Eskişehir ISO 10002:2018 belgesi ile Şirketinizin mevcut müşterileri ile daha karlı ve uzun dönem ilişkiler kurulması ve bu ilişkilerin sürekli geliştirdiğinizi belgelemiş olursunuz.

ISO 10002, Müşteri şikayetlerini etkin bir şekilde yöneterek, beklentileri karşılayarak sadakat prensibi ve güvenilirliğiniz için gerekli bir sistemdir. ISO 10002:2018 belgesine sahip bir firma; müşteri şikayetlerini hızlı bir şekilde müşteri memnuniyetine dönüştürebilir.

ISO 10002, işletmenizin büyüklüğü veya kalitesi ne olursa olsun müşterileriniz ile iyi bir ilişki kurmanıza yardımcı olur. Müşteri şikayetleri, yönetim sistemleri için temel ve gerekli bir gerekliliktir; özellikle başarılı olmak isteyen işletmeler için vazgeçilmezdir.

ISO 10002 NEDİR ?

 

ISO 10002, planlamadan tasarıma, işletmeden, bakım, araştırma ve geliştirme de dahil olmak üzere bir kuruluş içindeki hizmet ve ürettiği ürünlerle ilgili gelen şikayetlerin ele alınması prosedürü hakkında uygulanacak metot ve yöntemler hakkında sistemsel rehberlik eder.

Tanımlanmış olunan tüm şikayetlerin ele alınma prosedürü, genel bir kalite yönetim sistemine ait prosedürlerinden biri olarak kullanılmaya uygundur.

Eskişehir ISO 10002:2018 Belgesi ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

ISO 10002 NEDİR ? Hakkında Daha Detaylı Bilgi İstiyorum 

ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi hizmetini sunar.
Verilen ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi  konusunda rehberlik ederiz.

Eskişehir başta olmak üzere Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Odunpazarı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar, Tepebaşı ilçelerinde bir çok ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi kurduğumuz işletme bulunmaktadır.

Bunların yanı sıra Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi, KOBİ Organize Sanayi ve İlçeler de yer alan Organize Sanayi Bölgelerinde ISO 10002 Belgesine sahip firmalar referanslarımız arasında yer almaktadır.

Modeno Patent, Belgelendirme olarak ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

KOSGEB T.C. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı tarafından her yıl açıklanan İşetme Geliştirme Destek Programları kapsamında Sınai Mülkiyet Hakları Desteği, Belgelendirme Desteği ve Test ve Analiz Desteği gibi hibe, geri ödemesiz ya da %70 %90 maddi destek unsurları bulunmaktadır.

ISO kalite sertifikası ihtiyaçlarınızda KOSGEB tarafından belgelendirme destekleri için, KOSGEB danışmanınızdan ya da bizlerden de destek ve yardımı ücretsiz alabilirsiniz.

Hemen ücretsiz analiz isteyebilir ya da hizmetlerimiz ile ilgili online teklif isteğinizi online teklif formu ile bizlere iletebilirsiniz.

Profesyonel ekibimizle maliyetlerinizi katlamaya değil, düşürmek için buradayız.

ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi ile ilgili en çok sorulan soruları ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi bloğumuzda topladık.  ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi ve Sertifikaları ile ilgili soruları cevapladığımız bloğumuza buradan ulaşabilirsiniz.

ISO 10002 NEDİR ? Makalemiz haricinde de ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi  hakkında ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer makalelerimize aşağıdan bakabilirsiniz.

 

ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi
ISO SİSTEM BELGELENDİRME