YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili

YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili

Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili ihtiyacınız var mı?

Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili ne sahip olmanız gerekiyor mu?

Kuruluşunuzun Uluslararası kalite kurallarına sahip olduğundan emin olmak ister misiniz?

Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili hakkında bilgi edinin.

YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili NEDİR?

Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili nedir?

YAZILIM TESCİLİ tüm dijital çalışma, proje, programlama ve eserlerin korunmasına yönelik düzenlenmiş bir işlemdir.

Yazılımların ulusal ve uluslararası standart komisyonları tarafından tescillenmesi ve hakların korumak amacıyla yapılmaktadır.

Bu belge ve sertifikalar üretim sürecinizden hizmet koşullarına kadar birçok aşamayı standartlara uygun hale getirmek için işletmenizin uygunluğunu kanıtlar nitelik taşımaktadır.

Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

YAZILIM TESCİLİ Kapsamı Nedir? 


Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili

Tescil İşlemi

Telif Hakları

Eser Koruma

YAZILIM TESCİLİ Nasıl Alınır?

Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.
Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili kurulumu için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sistem kurulumu konusunda yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.

Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır. Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere YAZILIM TESCİLİ belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

YAZILIM TESCİLİ Hangi Sektörler İçin? 

Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili hangi sektörler için gereklidir?

Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili Yazılım ve Tasarım sektörleri dahil bilişim sektörünü kapsayan ve bilişimle alakalı eser üreten firmaların Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili almaları gereklidir.

YAZILIM TESCİLİ bu kapsam dahilinde olan firmalar için gerekli olup, bu kapsam dışında kalan firmaların başvuruları kabul edilmez.

YAZILIM TESCİLİ, özel sektörde ki her büyüklükte ki şirkete, üniversite bünyesinde üretim yapan firmalara ve kamu sektörü kuruluşlarının da arasında bulunduğu standartlarına yönelik yazılım yapan iştirakleri için uygulanabilir uluslararası bir tescil çerçevesine sahiptir.

YAZILIM TESCİLİ Faydaları Nedir? 

Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili

Telif Haklarının Korunması

Eserin Tescilli Olması

Bilinirliği Artırmak

Kar Elde Etmek

Uluslararası Pazarlara Açılmak

YAZILIM TESCİLİ Ne Kadar Sürede Alınır? 

Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili ne kadar sürede alınır?
YAZILIM TESCİLİ
kurulumu sonrası YAZILIM TESCİLİ ne sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili ne 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelere göre de sahip olabilirsiniz.

Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

Belgelendirme sürecinde süre, alınacak Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili ne sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

YAZILIM TESCİLİ sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

İster online, ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

YAZILIM TESCİLİ Denetimi Nedir?

Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili denetimi nedir?

Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili için Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili denetimlerinde küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

MODENO baş denetçi ve denetçi danışmanlarımız YAZILIM TESCİLİ standardına ait herhangi bir maddesinde uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

MODENO olarak; YAZILIM TESCİLİ Tıbbi Laboratuvarların Akreditasyonu Dokümanlarının Gözden Geçirme Denetimi sağlar, Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar. Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

YAZILIM TESCİLİ Online Nedir?

YAZILIM TESCİLİ Online Kurulum Nedir?
Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından YAZILIM TESCİLİ Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online YAZILIM TESCİLİ Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.

Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi YAZILIM TESCİLİ sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır.

Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir.

Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

YAZILIM TESCİLİ Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online YAZILIM TESCİLİ, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online YAZILIM TESCİLİ sertifikası sağlar!

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online YAZILIM TESCİLİ sertifikasyonu almanızı garanti eder.

YAZILIM TESCİLİ Geçerlilik Süresi?

Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
YAZILIM TESCİLİ Belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

YAZILIM TESCİLİ sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

YAZILIM TESCİLİ yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan YAZILIM TESCİLİ Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili düzenleyemez.

YAZILIM TESCİLİ sertifika Belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

YAZILIM TESCİLİ Yasal Gerekçesi Nedir?


Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili yasal bir gereklilik midir?

YAZILIM TESCİLİ, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

YAZILIM TESCİLİ Belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili, zorunlu olmamasına rağmen, tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır. Belgelendirme amaçları için de geçerlidir.

Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili talep edilmektedir.

YAZILIM TESCİLİ Fiyatı Maliyeti Nedir?

Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili maliyeti ve fiyatı nedir?

Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, YAZILIM TESCİLİ sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor.

Ne yazık ki bu durum, YAZILIM TESCİLİ akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.

MODENO, YAZILIM TESCİLİ sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz.

Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir.

Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

YAZILIM TESCİLİ Neden Bizi Seçmelisiniz?

Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili için neden bizi seçmelisiniz?

YAZILIM TESCİLİ sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde YAZILIM TESCİLİ sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel YAZILIM TESCİLİ danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online YAZILIM TESCİLİ sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili

Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili

YAZILIM TESCİLİ Eğitimi Nedir?

Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili Eğitimi Nedir?

YAZILIM TESCİLİ eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Başdenetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

YAZILIM TESCİLİ Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

YAZILIM TESCİLİ Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

YAZILIM TESCİLİ TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, YAZILIM TESCİLİ İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, YAZILIM TESCİLİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, YAZILIM TESCİLİ RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve YAZILIM TESCİLİ FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

 

YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili
KALİTE BELGELENDİRME