BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı

BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı midir? BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı Hizmet ücretleri nedir? BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı için online teklif alabilirsiniz.

BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı
BRC STANDARTLARI Nedir?
 • BRC Belgesi nedir?

  BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı, İngiliz Perakende Konsorsiyumu olan BRC, 2003 yılında sektördeki profesyonel distribütörler birliği, daha iyi gıda güvenliği ve gıda ürünlerinin kontrolüne yönelik standartlar belirledi. BRC tarafından belirlenen uluslararası standart, şirketinizde üçüncü bir bağımsız taraf (onaylayan kuruluş) tarafından izlenebilir. Bu gereksinimler, piyasadaki gelişmelere ve yasa ve yönetmeliklerdeki değişikliklere uyum sağlamak için düzenli olarak değerlendirilir.

  Standardın gereklilikleri, güvenli ürün üretimini sağlamak için kuruluşunuzda bulunması gereken temel unsurları ele almaktadır. BRCGS Sertifikasyonu, GFSI tarafından tanınmaktadır ve birçok büyük üretici ve perakendecinin GFSI tarafından tanınan bir sertifikaya ihtiyacı olduğundan, bir sertifika programı seçerken önemli bir husustur. Diğer tanınan sertifika programları arasında FSSC 22000 ve SQF bulunmaktadır.

  BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı, üretiminde/sektöründe faaliyet gösteren BRC sertifikası sahibi firmanın kalite yönetim sisteminin uygulandığını, belgelendiğini, kullanıldığını, sürdürüldüğünü ve iyileştirildiğini garanti eder.

  BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı, Belgesi ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

BRC STANDARTLARI Kapsamı Nedir?
BRC STANDARTLARI Nasıl Alınır?
 • BRC Belgesi konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.
  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

  BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı  kurulumu için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sistem kurulumu konusunda yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

  Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

  Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.
  Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır. Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere BRC  belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

   

BRC STANDARTLARI Hangi Sektörler İçin?
 • BRC Belgesi hangi sektörler için gereklidir?

  BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı, Gıda endüstrisi alanında faaliyet gösteren firmalar ve kuruluşlar için gereklidir.

  BRC Belgesi, Özel sektörde ki her büyüklükte ki kuruluşun ve firmaların gıda sektörüne yönelik üretim yapan üreticileri ve iştirakleri için uygulanabilir uluslararası bir standart çerçevesine sahiptir.

BRC STANDARTLARI Faydaları Nelerdir?
 • BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı Belgesinin Faydaları,

  En iyi uygulamaları tanıtın

  Kalite yönetim sistemi

  Tedarikçi standartlarını ve tutarlılığı iyileştirmesi

  Risk Yönetimi

  Gıda üreticilerinin çoklu denetimlerini ortadan kaldırın

  İmalat tedarik zincirinin tüm seviyelerinde perakendeci hedeflerini destekleyin

  Durum tespiti savunmasına yardımcı olmak için kısa bilgiler sağlayın

BRC STANDARTLARI Ne Kadar Sürede Alınır?
 • BRC Belgesi ne kadar sürede alınır?
  BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı kurulumu sonrası BRC Belgesine sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

  Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre BRC Belgesine 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelere göre de sahip olabilirsiniz.

  Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

  Belgelendirme sürecinde süre, alınacak BRC Belgesine sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

  BRC sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

  İster online, ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

BRC STANDARTLARI Denetimi Nedir?
 • BRC Belgesi denetimi nedir?

  BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı, için Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

  Hayati bir öneme sahip olan gıda sektörü teknolojinin geçirdiği dönüşümle birlikte çok çeşitlenmekle beraber sadece üretim aşamasında değil dağıtım ve tüketim boyutu da kendi başına çok önemli hale gelmiştir. Bu sürecin amacı, insanlığa hayatta kalması için gerekli besin maddelerini verimli bir şekilde sağlamak ve tarım ekonomisi sektöründe tüketilen zaman ve emeği azaltmaktı. Bu amaç artan dünya nüfusunun neden olduğu bir sorun olmaya doğru gitmektedir. Gıda üretimi için , sürekli artan ölçekte ek olarak büyük miktarlarda enerji kullanmalıyız. Enerji ihtiyacının artmasının nedeni, giderek daha fazla insanın şehre taşınması ve nüfusun artmasıdır. Bugün dünya nüfusunun %50’den fazlası şehirlerde yaşıyor. Aslında, şu anda üretilen gıda miktarının talebi karşılamak için tamamen yeterli olması, hatta büyük bir gıda fazlası bırakması gerektiğinden, bu hedefe ulaşılmış olarak kabul edilebilir. Gıdanın tohumdan yemek haline gelene kadar izlediği yolun tamamından habersiz olmak, yüksek oranda işlenmiş gıdalar çağında yoğum olarak kullanılmaktadır. Gıda gibi kritik bir sektörün bütün aşamalarının denetim süreçleri ile sürekli kontrol altına tutulması gerekmektedir. Ağırlıklı olarak bu ihtiyaçları karşılamak üzere geliştirilmiş olan GIDA belgeleri, uluslararası boyutta bir denetim ve kontrole tabii tutularak üretim, dağıtım ve tüketim anlamında kalite yönetim sisteminin uygulandığını belirten bir sistemdir. BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı ‘da bu kalite standartlarından biridir.

  BRC Belgesi denetimlerinde küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

  MODENO baş denetçi ve denetçi danışmanlarımız BRC standardına ait herhangi bir maddesinde uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

  MODENO olarak; BRC Tıbbi Laboratuvarların Akreditasyonu Dokümanlarının Gözden Geçirme Denetimi sağlar, Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar. Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

BRC STANDARTLARI Online Kurulum Nedir?
 • BRC Belgesi Online Kurulum Nedir?
  Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından ISO BRC Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

   

  Online BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

   

  Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

   

  Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

   

  İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

   

  BRC Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Online BRC, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online BRC sertifikası sağlar!

   

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online BRC sertifikasyonu almanızı garanti eder.

BRC STANDARTLARI Geçerlilik Süresi Nedir?
 • BRC Belgesi Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
  ISO belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

   

  BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

  BRC yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

   

  Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan BRC Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

   

  Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için BRC Belgesi düzenleyemez.

  BRC sertifika belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

BRC STANDARTLARI Eğitimi Nasıl Alınır?
 • BRC Belgesi Eğitimi Nedir?

  BRC eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

  BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

  ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

  BRC Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

  Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

  BRC TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, BRC İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, BRC MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, BRC RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve BRC FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

BRC STANDARTLARI Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • BRC Belgesi yasal bir gereklilik midir?

  BRC Belgesi, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

  BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat BRC Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen,  tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır. Belgelendirme amaçları için de geçerlidir. Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

  Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak BRC belgesi talep edilmektedir.

BRC STANDARTLARI Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • BRC Belgesi maliyeti ve fiyatı nedir?

  Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, BRC sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor. Ne yazık ki bu durum, BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.
  MODENO, BRC sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

   

  Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. BRC Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

  Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

BRC STANDARTLARI Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • BRC Belgesi  için neden bizi seçmelisiniz?

  BRC sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli, ve uygun maliyetli bir şekilde BRC sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Düşük maliyetli çevrimiçi online BRC sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

  Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

BRC STANDARTLARI Sıkça Sorulan Sorular?
 • BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  BRC STANDARTLARI standartları arasında ve BRC STANDARTLARI olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı blogumuzda topladık.

  BRC STANDARTLARI'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş BRC STANDARTLARI tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için BRC STANDARTLARI hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  BRC STANDARTLARI ne demek?
  BRC STANDARTLARI standartları ne anlama geliyor?
  BRC STANDARTLARI ile BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı aynı anlamda mıdır?
  BRC STANDARTLARI belgesi ürüne mi verilir?
  BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  BRC STANDARTLARI Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  BRC STANDARTLARI belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı sorularını cevaplıyoruz. BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı blogumuzda topladık.
  BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

BRC STANDARTLARI İçerik Destek Talepleri?
BRC STANDARTLARI için Destek Talepleri

BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı hizmetini sunar. Verilen BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı ile ilgili tüm sorularınız ve BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

BRC STANDARTLARI Online Nedir?

BRC Belgesi Online Kurulum Nedir?
Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından ISO BRC Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

 

Online BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

 

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

 

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

 

İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

 

BRC Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online BRC, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online BRC sertifikası sağlar!

 

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online BRC sertifikasyonu almanızı garanti eder.

BRC STANDARTLARI Geçerlilik Süresi?

BRC Belgesi Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
ISO belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

 

BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

BRC yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

 

Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan BRC Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

 

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için BRC Belgesi düzenleyemez.

BRC sertifika belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

BRC STANDARTLARI Eğitimi Nedir?

BRC Belgesi Eğitimi Nedir?

BRC eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

BRC Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

BRC TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, BRC İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, BRC MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, BRC RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve BRC FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

BRC STANDARTLARI Yasal Gerekçeliği Nedir?

BRC Belgesi yasal bir gereklilik midir?

BRC Belgesi, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat BRC Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen,  tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır. Belgelendirme amaçları için de geçerlidir. Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak BRC belgesi talep edilmektedir.

BRC STANDARTLARI için Fiyatı Maliyeti Nedir?

BRC Belgesi maliyeti ve fiyatı nedir?

Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, BRC sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor. Ne yazık ki bu durum, BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.
MODENO, BRC sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

 

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. BRC Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

BRC STANDARTLARI Neden Bizi Seçmelisiniz?

BRC Belgesi  için neden bizi seçmelisiniz?

BRC sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli, ve uygun maliyetli bir şekilde BRC sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online BRC sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

BRC STANDARTLARI Sıkça Sorulan Sorular?

BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

BRC STANDARTLARI standartları arasında ve BRC STANDARTLARI olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı blogumuzda topladık.

BRC STANDARTLARI'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş BRC STANDARTLARI tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için BRC STANDARTLARI hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

BRC STANDARTLARI ne demek?
BRC STANDARTLARI standartları ne anlama geliyor?
BRC STANDARTLARI ile BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı aynı anlamda mıdır?
BRC STANDARTLARI belgesi ürüne mi verilir?
BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
BRC STANDARTLARI Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
BRC STANDARTLARI belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı sorularını cevaplıyoruz. BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı blogumuzda topladık.
BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER GIDA BELGELENDİRME HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı için Teklif Alın online teklif

BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu BRC STANDARTLARI İngiltere Gıda Standardı hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al