KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim

KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim midir? KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim Hizmet ücretleri nedir? KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim için online teklif alabilirsiniz.

KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim
KOSHER BELGELENDİRME Nedir?
 • KOSHER Belgesi nedir?

  KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim Belgesi,

  KOSHER Belgesi, Koşer sertifikası, sertifikasyon kuruluşları ve İsrail Hahambaşılığı tarafından verilen ve bir Haham’ın atıfta bulunulan çokça gıda ürünleri olmak üzere Yahudi dininin İncil’deki hükümlerini yerine getirdiğini onayladığı bir belgedir. Bu sertifika sadece İsrail için değil, aynı zamanda ABD, İngiltere, Fransa, Rusya, Arjantin veya Meksika gibi koşer ürünleri talep eden Yahudi topluluklarının bulunduğu diğer ülkeler için de gereklidir. Koşer sertifikaları özellikle gıdalar için talep edilmektedir: et ,hayvanların kesilmesi ve tuzlama işlemi,, balık, süt ve yumurta, konserve ve konserve gıdalar. Ayrıca yem katkı maddeleri , koruyucular ve boyalar, ve hayvansal kökenli lifleri de içerir.

   

  KOSHER  gıda sektöründe faaliyet gösteren KOSHER sertifikası sahibi firmanın kalite yönetim sisteminin uygulandığını, belgelendiğini, kullanıldığını, sürdürüldüğünü ve iyileştirildiğini garanti eder.

  KOSHER Belgesi ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

KOSHER BELGELENDİRME Kapsamı Nedir?
KOSHER BELGELENDİRME Nasıl Alınır?
 • KOSHER Belgesi konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.
  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

  KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim kurulumu için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sistem kurulumu konusunda yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

  Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

  Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.
  Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır. Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere KOSHER  belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

KOSHER BELGELENDİRME Hangi Sektörler İçin?
KOSHER BELGELENDİRME Faydaları Nelerdir?
KOSHER BELGELENDİRME Ne Kadar Sürede Alınır?
 • KOSHER Belgesi ne kadar sürede alınır?


  KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim kurulumu sonrası KOSHER Belgesine sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

  Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre KOSHER Belgesine 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelere göre de sahip olabilirsiniz.

  Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

  Belgelendirme sürecinde süre, alınacak KOSHER Belgesine sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

  KOSHER sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

  İster online, ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

KOSHER BELGELENDİRME Denetimi Nedir?
 • KOSHER Belgesi denetimi nedir?

  KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim için Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

   

  KOSHER Belgesi denetimlerinde küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

  MODENO baş denetçi ve denetçi danışmanlarımız KOSHER standardına ait herhangi bir maddesinde uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

  MODENO olarak; KOSHER Tıbbi Laboratuvarların Akreditasyonu Dokümanlarının Gözden Geçirme Denetimi sağlar, Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar. Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

KOSHER BELGELENDİRME Online Kurulum Nedir?
 • KOSHER Belgesi Online Kurulum Nedir?
  Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

   

  Online KOSHER Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

   

  Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

   

  Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

   

  İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

   

  KOSHER Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Online KOSHER, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online KOSHER sertifikası sağlar!

   

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online KOSHER sertifikasyonu almanızı garanti eder.

KOSHER BELGELENDİRME Geçerlilik Süresi Nedir?
 • KOSHER Belgesi Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
  KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

   

  sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

  KOSHER yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

   

  Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan KOSHER Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

   

  Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için KOSHER Belgesi düzenleyemez.

  KOSHER sertifika belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

KOSHER BELGELENDİRME Eğitimi Nasıl Alınır?
 • KOSHER Belgesi Eğitimi Nedir?

  KOSHER eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

  KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

  ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

  KOSHER Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

  Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

  KOSHER TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, KOSHER İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, KOSHER MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, KOSHER RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve KOSHER FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

KOSHER BELGELENDİRME Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • KOSHER Belgesi yasal bir gereklilik midir?

  KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

  KOSHER Belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat KOSHER Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen,  tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır. Belgelendirme amaçları için de geçerlidir. Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

  Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak belgesi talep edilmektedir.

KOSHER BELGELENDİRME Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • KOSHER Belgesi maliyeti ve fiyatı nedir?

  KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim

  Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, KOSHER sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor. Ne yazık ki bu durum, KOSHER akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.
  MODENO, KOSHER sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

   

  Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. KOSHER Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

  Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

   

KOSHER BELGELENDİRME Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • KOSHER Belgesi  için neden bizi seçmelisiniz?

  KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim

  KOSHER sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli, ve uygun maliyetli bir şekilde KOSHER sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Düşük maliyetli çevrimiçi online KOSHER sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

  Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

KOSHER BELGELENDİRME Sıkça Sorulan Sorular?
 • KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  KOSHER BELGELENDİRME standartları arasında ve KOSHER BELGELENDİRME olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim blogumuzda topladık.

  KOSHER BELGELENDİRME'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş KOSHER BELGELENDİRME tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için KOSHER BELGELENDİRME hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  KOSHER BELGELENDİRME ne demek?
  KOSHER BELGELENDİRME standartları ne anlama geliyor?
  KOSHER BELGELENDİRME ile KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim aynı anlamda mıdır?
  KOSHER BELGELENDİRME belgesi ürüne mi verilir?
  KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  KOSHER BELGELENDİRME Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  KOSHER BELGELENDİRME belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim sorularını cevaplıyoruz. KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim blogumuzda topladık.
  KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

KOSHER BELGELENDİRME İçerik Destek Talepleri?
KOSHER BELGELENDİRME için Destek Talepleri

KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim hizmetini sunar. Verilen KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim ile ilgili tüm sorularınız ve KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

KOSHER BELGELENDİRME Online Nedir?

KOSHER Belgesi Online Kurulum Nedir?
Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

 

Online KOSHER Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

 

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

 

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

 

İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

 

KOSHER Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online KOSHER, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online KOSHER sertifikası sağlar!

 

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online KOSHER sertifikasyonu almanızı garanti eder.

KOSHER BELGELENDİRME Geçerlilik Süresi?

KOSHER Belgesi Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

 

sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

KOSHER yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

 

Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan KOSHER Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

 

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için KOSHER Belgesi düzenleyemez.

KOSHER sertifika belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

KOSHER BELGELENDİRME Eğitimi Nedir?

KOSHER Belgesi Eğitimi Nedir?

KOSHER eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

KOSHER Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

KOSHER TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, KOSHER İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, KOSHER MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, KOSHER RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve KOSHER FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

KOSHER BELGELENDİRME Yasal Gerekçeliği Nedir?

KOSHER Belgesi yasal bir gereklilik midir?

KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

KOSHER Belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat KOSHER Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen,  tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır. Belgelendirme amaçları için de geçerlidir. Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak belgesi talep edilmektedir.

KOSHER BELGELENDİRME için Fiyatı Maliyeti Nedir?

KOSHER Belgesi maliyeti ve fiyatı nedir?

KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim

Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, KOSHER sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor. Ne yazık ki bu durum, KOSHER akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.
MODENO, KOSHER sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

 

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. KOSHER Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

 

KOSHER BELGELENDİRME Neden Bizi Seçmelisiniz?

KOSHER Belgesi  için neden bizi seçmelisiniz?

KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim

KOSHER sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli, ve uygun maliyetli bir şekilde KOSHER sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online KOSHER sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

KOSHER BELGELENDİRME Sıkça Sorulan Sorular?

KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

KOSHER BELGELENDİRME standartları arasında ve KOSHER BELGELENDİRME olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim blogumuzda topladık.

KOSHER BELGELENDİRME'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş KOSHER BELGELENDİRME tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için KOSHER BELGELENDİRME hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

KOSHER BELGELENDİRME ne demek?
KOSHER BELGELENDİRME standartları ne anlama geliyor?
KOSHER BELGELENDİRME ile KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim aynı anlamda mıdır?
KOSHER BELGELENDİRME belgesi ürüne mi verilir?
KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
KOSHER BELGELENDİRME Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
KOSHER BELGELENDİRME belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim sorularını cevaplıyoruz. KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim blogumuzda topladık.
KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER GIDA BELGELENDİRME HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim için Teklif Alın online teklif

KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al