GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları

GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları midir? GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları Hizmet ücretleri nedir? GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları için online teklif alabilirsiniz.

GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları
GFSİ BELGELENDİRMESİ Nedir?
 • GFSI Belgesi nedir?

  GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları, Küresel Gıda Güvenliği Girişimi anlamına gelen GFSI, gıda tesislerinin tüketiciler için güvenli gıdaları işlemesini sağlamak için gıda güvenliği yönetim sistemlerinin geliştirilmesine yönelik iş odaklı bir girişimdir.  GFSI, farklı denetim platformlarını kendi kriterlerine uygun olarak denetleyen ve onaylayan özel bir kuruluştur. Bu kriter, belirli gıda güvenliği denetimleri için evrensel bir altın standart tanıma sağlar. Bu, başvuru sahibi kuruluşun GFSI tarafından tanınan bir gıda güvenliği standardına göre sertifikalandırılmasını istedikleri anlamına gelir. Bu size, seçenekler listesinden birini seçtiğiniz sürece şirketinizde hangi gıda güvenliği standardını uygulayacağınızı seçme özgürlüğü verir.

  GFSI , gıda sektöründe faaliyet gösteren GFSI sertifikası sahibi firmanın kalite yönetim sisteminin uygulandığını, belgelendiğini, kullanıldığını, sürdürüldüğünü ve iyileştirildiğini garanti eder.

  GFSI Belgesi ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

GFSİ BELGELENDİRMESİ Kapsamı Nedir?
GFSİ BELGELENDİRMESİ Nasıl Alınır?
 • GFSI Belgesi konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.
  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

  GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları kurulumu için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sistem kurulumu konusunda yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

  Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

  Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.
  Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır. Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere GFSI  belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

   

GFSİ BELGELENDİRMESİ Hangi Sektörler İçin?
 • GFSI Belgesi hangi sektörler için gereklidir?

  GFSI Belgesi, Gıda endüstrisi alanında faaliyet gösteren firmalar ve kuruluşlar için gereklidir.

   

  GFSI, Özel sektörde ki her büyüklükte ki kuruluşun ve firmaların gıda sektörüne yönelik üretim yapan üreticileri ve iştirakleri için uygulanabilir uluslararası bir standart çerçevesine sahiptir.

GFSİ BELGELENDİRMESİ Faydaları Nelerdir?
GFSİ BELGELENDİRMESİ Ne Kadar Sürede Alınır?
 • GFSI Belgesi ne kadar sürede alınır?
  GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları kurulumu sonrası GFSI Belgesine sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

  Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre GFSI Belgesine 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelere göre de sahip olabilirsiniz.

  Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

  Belgelendirme sürecinde süre, alınacak GFSI Belgesine sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

  GFSI Belgesi,sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

  İster online, ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

GFSİ BELGELENDİRMESİ Denetimi Nedir?
 • GFSI Belgesi denetimi nedir?

  GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları için Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

  Hayati bir öneme sahip olan gıda sektörü teknolojinin geçirdiği dönüşümle birlikte çok çeşitlenmekle beraber sadece üretim aşamasında değil dağıtım ve tüketim boyutu da kendi başına çok önemli hale gelmiştir. Bu sürecin amacı, insanlığa hayatta kalması için gerekli besin maddelerini verimli bir şekilde sağlamak ve tarım ekonomisi sektöründe tüketilen zaman ve emeği azaltmaktı. Bu amaç artan dünya nüfusunun neden olduğu bir sorun olmaya doğru gitmektedir. Gıda üretmek amacıyla sürekli artan ölçekte ek olarak büyük miktarlarda enerji kullanmalıyız. Enerji ihtiyacının artmasının nedeni, giderek daha fazla insanın şehre taşınması ve nüfusun artmasıdır. Bugün dünya nüfusunun %50’den fazlası şehirlerde yaşıyor. Aslında, şu anda üretilen gıda miktarının talebi karşılamak için tamamen yeterli olması, hatta büyük bir gıda fazlası bırakması gerektiğinden, bu hedefe ulaşılmış olarak kabul edilebilir. Gıdanın tohumdan yemek haline gelene kadar izlediği yolun tamamından habersiz olmak, yüksek oranda işlenmiş gıdalar çağında yoğum olarak kullanılmaktadır. Gıda gibi kritik bir sektörün bütün aşamalarının denetim süreçleri ile sürekli kontrol altına tutulması gerekmektedir. Ağırlıklı olarak bu ihtiyaçları karşılamak üzere geliştirilmiş olan GIDA belgeleri, uluslararası boyutta bir denetim ve kontrole tabii tutularak üretim, dağıtım ve tüketim anlamında kalite yönetim sisteminin uygulandığını belirten bir sistemdir. GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği StandartlarıBelgesi de bu kapsamda bir belge olup uluslararası kapsayıcılıktadır.

  GFSI Belgesi denetimlerinde küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

  MODENO baş denetçi ve denetçi danışmanlarımız GFSI standardına ait herhangi bir maddesinde uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

  MODENO olarak; GFSI Tıbbi Laboratuvarların Akreditasyonu Dokümanlarının Gözden Geçirme Denetimi sağlar, Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar. Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

GFSİ BELGELENDİRMESİ Online Kurulum Nedir?
 • GFSI Belgesi Online Kurulum Nedir?
  Faaliyet alanı ne olursa olsun,
  büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

   

  Online GFSI Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

   

  Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

   

  Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

   

  İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

   

  GFSI Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Online GFSI, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online GFSI sertifikası sağlar!

   

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online GFSI sertifikasyonu almanızı garanti eder.

GFSİ BELGELENDİRMESİ Geçerlilik Süresi Nedir?
 • GFSI Belgesi Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
  GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

   

  GFSI sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

  GFSI yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

   

  Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan GFSI Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

   

  Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için GFSI Belgesi düzenleyemez.

  GFSI sertifika belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

GFSİ BELGELENDİRMESİ Eğitimi Nasıl Alınır?
 • GFSI Belgesi Eğitimi Nedir?

  GFSI eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

  GFSI Belgesi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

  ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

  GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

  Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

  GFSI TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, GFSI İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, GFSI MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, GFSI RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve GFSI FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

GFSİ BELGELENDİRMESİ Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • GFSI Belgesi yasal bir gereklilik midir?

  GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

  GFSI Belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat GFSI Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen,  tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır. Belgelendirme amaçları için de geçerlidir. Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

  Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak GFSI belgesi talep edilmektedir.

GFSİ BELGELENDİRMESİ Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • GFSI Belgesi maliyeti ve fiyatı nedir?

  Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları, sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor. Ne yazık ki bu durum, GFSI akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.
  MODENO, GFSI sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

   

  Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. GFSI Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

  Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

GFSİ BELGELENDİRMESİ Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • GFSI Belgesi  için neden bizi seçmelisiniz?

  GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli, ve uygun maliyetli bir şekilde GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Düşük maliyetli çevrimiçi online GFSI sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

  Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

GFSİ BELGELENDİRMESİ Sıkça Sorulan Sorular?
 • GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  GFSİ BELGELENDİRMESİ standartları arasında ve GFSİ BELGELENDİRMESİ olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları blogumuzda topladık.

  GFSİ BELGELENDİRMESİ 'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş GFSİ BELGELENDİRMESİ tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için GFSİ BELGELENDİRMESİ hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  GFSİ BELGELENDİRMESİ ne demek?
  GFSİ BELGELENDİRMESİ standartları ne anlama geliyor?
  GFSİ BELGELENDİRMESİ ile GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları aynı anlamda mıdır?
  GFSİ BELGELENDİRMESİ belgesi ürüne mi verilir?
  GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  GFSİ BELGELENDİRMESİ Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  GFSİ BELGELENDİRMESİ belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları sorularını cevaplıyoruz. GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları blogumuzda topladık.
  GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

GFSİ BELGELENDİRMESİ İçerik Destek Talepleri?
GFSİ BELGELENDİRMESİ için Destek Talepleri

GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları hizmetini sunar. Verilen GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları ile ilgili tüm sorularınız ve GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

GFSİ BELGELENDİRMESİ Online Nedir?

GFSI Belgesi Online Kurulum Nedir?
Faaliyet alanı ne olursa olsun,
büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

 

Online GFSI Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

 

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

 

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

 

İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

 

GFSI Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online GFSI, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online GFSI sertifikası sağlar!

 

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online GFSI sertifikasyonu almanızı garanti eder.

GFSİ BELGELENDİRMESİ Geçerlilik Süresi?

GFSI Belgesi Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

 

GFSI sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

GFSI yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

 

Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan GFSI Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

 

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için GFSI Belgesi düzenleyemez.

GFSI sertifika belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

GFSİ BELGELENDİRMESİ Eğitimi Nedir?

GFSI Belgesi Eğitimi Nedir?

GFSI eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

GFSI Belgesi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

GFSI TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, GFSI İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, GFSI MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, GFSI RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve GFSI FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

GFSİ BELGELENDİRMESİ Yasal Gerekçeliği Nedir?

GFSI Belgesi yasal bir gereklilik midir?

GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

GFSI Belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat GFSI Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen,  tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır. Belgelendirme amaçları için de geçerlidir. Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak GFSI belgesi talep edilmektedir.

GFSİ BELGELENDİRMESİ için Fiyatı Maliyeti Nedir?

GFSI Belgesi maliyeti ve fiyatı nedir?

Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları, sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor. Ne yazık ki bu durum, GFSI akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.
MODENO, GFSI sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

 

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. GFSI Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

GFSİ BELGELENDİRMESİ Neden Bizi Seçmelisiniz?

GFSI Belgesi  için neden bizi seçmelisiniz?

GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli, ve uygun maliyetli bir şekilde GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online GFSI sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

GFSİ BELGELENDİRMESİ Sıkça Sorulan Sorular?

GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

GFSİ BELGELENDİRMESİ standartları arasında ve GFSİ BELGELENDİRMESİ olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları blogumuzda topladık.

GFSİ BELGELENDİRMESİ 'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş GFSİ BELGELENDİRMESİ tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için GFSİ BELGELENDİRMESİ hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

GFSİ BELGELENDİRMESİ ne demek?
GFSİ BELGELENDİRMESİ standartları ne anlama geliyor?
GFSİ BELGELENDİRMESİ ile GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları aynı anlamda mıdır?
GFSİ BELGELENDİRMESİ belgesi ürüne mi verilir?
GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
GFSİ BELGELENDİRMESİ Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
GFSİ BELGELENDİRMESİ belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları sorularını cevaplıyoruz. GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları blogumuzda topladık.
GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER GIDA BELGELENDİRME HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları için Teklif Alın online teklif

GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu GFSİ BELGELENDİRMESİ Onaylı Gıda Güvenliği Standartları hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al