İnsan Kaynakları Yönetim

İnsan Kaynakları Yönetim

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi İnsan Kaynakları Yönetim sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan İnsan Kaynakları Yönetim sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge İnsan Kaynakları Yönetim midir? İnsan Kaynakları Yönetim Hizmet ücretleri nedir? İnsan Kaynakları Yönetim Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız İnsan Kaynakları Yönetim hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de İnsan Kaynakları Yönetim için online teklif alabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Yönetim ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
İnsan Kaynakları Yönetim
İnsan Kaynakları Nedir?
 • İnsan Kaynakları Yönetimi, İş hayatında ve kurumsallaşmada Nitelikli insan kaynakları çalışanlarının yetiştirilmesi ve yönetimini kapsayan bir eğitimdir.

  İş hayatında bulunan rekabet ve gelişimin sağlanabilmesi ve yetkin personellerin sağlanması için gerekli olan insan kaynakları yönetimi günümüzde oldukça önemli bir boyut kazanmıştır.

  İnsan Kaynakları Yönetim ile ilgili sektör standart uygulamaları ve genel kapsamda olan uluslararası standartların eğitimini alabilir ve şirketlerin kalite bölümlerinde istihdam olanağını yakalayabilirsiniz.

  Eğitim ve Meslek grubu fark etmeksizin Kurumsal ve kişisel olarak ISO Eğitimlerine katılıp uzmanlardan uygulamalı ve denetimli eğitimler alabilirsiniz.

   

  İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Kapsamı Nedir?
 • İnsan Kaynakları Yönetim Kapsamı Nedir?

  Temel Eğitim

  İç Tetkik

  Müşteri Memnuniyeti

  Risk Analizi

  Dokümantasyon

İnsan Kaynakları Nasıl Alınır?
 • İnsan Kaynakları Yönetim Şirketinizi veya bireysel olarak eğitim almak için bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.

  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk Eğitim AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze eğitim tercihinizi yaparsınız.

  İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi, Birçok farklı bölümden oluşmaktadır. Bu nedenle temsilcimiz ile birlikte bir istediğiniz eğitimi seçmenize yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Alacağınız Eğitim modeli önemlidir.

  İnsan Kaynakları Yönetim Online Eğitim tercih ederseniz, Eğitim sürecinde eğitmenlerimiz tarafından sürekli takip, sınav ve denetleme döngüsüne dahil edilirsiniz.

  Fiziki Eğitim tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için eğitim süreniz ve seviyenize göre yeterlilik testleri ve sınavlara tabii tutulursunuz.

  Başarılı bir eğitimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli Eğitime ilişkin sertifika elde edebilirsiniz.

  Kazanmış olduğunuz Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki eğitim için MODENO, sizlere İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir eğitim hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

İnsan Kaynakları Kİmler için?
 • İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi için gereken şartlar nelerdir?

  Eğitimlerde tek şart eğitimleri tamamlayabilmektir.

  Herhangi Lisans, Ön lisans veya mesleki eğitim şartı aranmamaktadır.

  İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi ile, işletmenizin ihtiyaç ve beklentilerini yönetmek ve işinizi geliştirmek için önemli ve bir o kadar kolaydır. Eğitimlerimiz ister özel ister kamu veya gönüllük esasına göre çalışan tüm alanlarda müşteri beklentilerini aşmak isteyen tüm kuruluşlar tarafından kullanılabilir.

  İnsan Kaynakları Yönetim uluslararası bir standart olduğundan aşmış olduğunuz eğitim ile uluslararası ticaret alanında faaliyetlerde bulunabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Faydaları Nelerdir?
 • İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi faydaları nelerdir?

  İnsan Kaynakları Yönetim ile ne elde edersiniz?

  Görev ve Sorumluluk bilincini oluşturmak

  Maliyetleri düşürmek

  Yasal Yükümlülükleri yerine getirme

  Yönetimsel Hataları Gidermek

  Rakiplere karşı avantaj elde etmek

  Riskleri ve olası hataları gidermek

  Kurumsallaşma

  Uluslararası Pazarlara Açılmak

İnsan Kaynakları Ne Kadar Sürede Alınır?
 • İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi başvuru sonrası size uygun eğitimin belirlenmesi, eğitim için gerekli süre ve seçeceğiniz eğitim modeline göre değişmektedir.

  Online eğitim ve Fiziki eğitim gibi seçeceğiniz modellere göre İnsan Kaynakları Yönetim 7 iş günü ya da 3 ay gibi değişik süreler arasında da sahip olabilirsiniz.

  Eğitim sürecinde süre, alınacak İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi ve eğitim metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yönteme göre eğitmenlerimiz size sürekli destek olacaktır.

  İster online, ister fiziki eğitim! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/eğitim sürecinden başarı ile geçireceğimizi, eğitim sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

İnsan Kaynakları Sınavı Nedir?
 • Yüz yüze ve online olarak alınan İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi etaplarında ve Eğitim tamamlanma aşamalarında yapılan sertifika sınavlarıdır.

  İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi başarı ile devam eden kişiler sınavlara katılım sağlayıp eğitimin tamamlandığını ve eğitimle alakalı yetkinliklerini göstermek amacıyla sınavlar yapılmaktadır.

  İnsan Kaynakları Yönetim uzman eğitimcilerimiz tarafından ve onaylı sertifikalar alabileceğiniz sınavlar içermektedir.

  MODENO olarak; Eğitim sürecinizin her aşamasında ilgili eğitim alanında uygulama ve çalışma süreci içerisinde bulunabilmeniz için konusunda uzman eğitimci ekibi tarafından verilmektedir.

İnsan Kaynakları Online Eğitimi Nedir?
 • Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş çalışanı, yöneticisi ve ilgili iş personellerinin ihtiyaçları için “ONLINE EĞİTİM” metodunu tercih edebilirsiniz.

  Online eğitimler; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir sistemdir.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online sistem sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi olarak eğitim ve sertifika teslimi yapılır.   

  Online eğitim ile seçilen alan, size uygun şartlar doğrultusunda Modeno Eğitmenleri tarafından online ortamlarda verilecektir.


  Modeno İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi Eğitmenleri;
  Müşterilerimizin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak, etkin süreç yönetimi ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

  İnsan Kaynakları Yönetim, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre programlanmıştır. Online Eğitim ve Sertifika sürecinde ayrıntılı bir eğitim kılavuzuna erişebilecek ve iç denetiminizi ve eğitim sonrasındaki süreci hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

  “Online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi” tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Online Eğitimler, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli eğitim hizmetleri ve çevrimiçi ders alma imkanı sağlar!

  Eskişehir İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi programları ile Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik illeri dahil Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasında çalışmanız mümkün.

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi eğitim ve sertifika almanızı garanti eder.

  TEMEL EĞİTİMİ Toplam 12 Ünite, İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, RİSK ANALİZİ 2 Ünite, DOKÜMANTASYON Eğitimi 2 ünite, İlgili Eğitim Alanı Üniteleri ve FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

İnsan Kaynakları Geçerlilik Süresi Nedir?
 • İnsan Kaynakları Yönetim Sektörünüzle alakalı eğitimler için başvurduğunuzda bir eğitim sürecinden geçmeniz gereklidir ve bu süreç sonucunda almış olduğunuz sertifikaların süre kısıtlaması bulunmamaktadır. Almış olduğunuz eğitimler ile alakalı düzenleme veya yenilenme durumunda mevcut eğitiminizin üzerine gelecek yenilikler konusunda ek ücret ödemeden gerekli eğitim programına katılma hakkına sahip olacaksınız.

  Eğitim aldığınız kuruluşlar asla eğitimler için belirli bir süre aralığında geçerlidir diyemez.

  Çünkü eğitimler uygulamalarda değişkenler veya sistemsel iptallerin olması durumları haricinde kullanılmaya devam edecektir.

İnsan Kaynakları içeriği Nedir?
 • İnsan Kaynakları Yönetim Hangi eğitimleri alabilir?

  İnsan Kaynakları Kavramı ve Amacı

  İnsan Kaynaklarının Görevleri

  İnsan Kaynakları ve Personel Yönetimi

  Personel Bulma ve Seçme

  İşletme İçi Kaynaklar

  İşletme Dışı Kaynaklar

  Kanunun Amaç ve Kapsamı

  Eşit Davranma İlkesi

  İşçi – İşveren İlişkisi Yönetimi

  İşçi maddi ve manevi hakları yönetimi

İnsan Kaynakları Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi için zorunluluk var mı?

  İnsan Kaynakları Yönetim Eğitimi ve Diğer eğitimler için yasal olarak bir zorunluluk aranmamaktadır. Ancak işletmeler bünyelerinde çalışacak İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi almış ve konusunda uzman personel istihdam etmeyi tercih etmektedir.

  Ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan tüm sektörlerin üretim, hizmet, ürün kalitesi, kurumsal yapı ve uluslararası alanlarda ticari faaliyet gösterebilmek adına birçok uluslararası standarda uyum mecburi hale gelmiş olmasından dolayı bu sistemleri uygulayacak ve iç denetimi sağlayacak uzman ve eğitimli personel ihtiyacı duymaktadır.

  İnsan Kaynakları Yönetim firma ve kurumlar tarafından güvenlik, kalite ve güvenilirliği temsilen personellerin yetişmesi ve kurumsal yapının oluşması ve sürdürülebilirliği için oldukça önemli durumdadır.

  Kamu ve özel sektörde faaliyet gösteren tüm işletmeler kendi sektörü ile alakalı Eğitimli kalite çalışanına ihtiyaç duymaktadır.

  Kamu kurumları, ulusal zincir işletmeleri gibi alanlarda ürünlerini ve hizmetlerini sunmak için mevzuata uygunluk ve Kamu ihalelerine katılabilmek için aranan şartlarda sıkça gerekli olan Eğitimli kalite personelleri neredeyse olmazsa olmaz durumdadır.

  Tüm sektörler için müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşma, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir kalite sistemleri yöneticisine ihtiyaç vardır.

İnsan Kaynakları Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi ve Sertifikası maliyeti ve fiyatı nedir?

  İnsan Kaynakları Yönetim ve sertifikaları almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sektörünüzle alakalı eğitimler sayesinde mevcut işinize ve kurumunuza fayda sağlayabilir veya yeni iş fırsatları bulabilirsiniz.


  MODENO, Eğitim maliyetlerinizi sizin için en uygun, en iyi bütçe planlaması ve sadece ihtiyaçlara ve fayda sağlamaya odaklı olarak en başından en sonuna kadar yürütmektedir.

  İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi ve sertifika almak için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.


  Online Eğitim ne anlama gelir? Online eğitim ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL arasında başlayarak, talep ettiğiniz eğitimler ve alınacak eğitim sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

  Talep edilen eğitim; Başvuru şekli Online mı? Yüz yüze eğitim mi? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

İnsan Kaynakları için Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi için neden Modeno?

  İnsan Kaynakları Yönetim için neden biz?

  İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi için %100 eğitim başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde sertifika almalarına yardımcı olan profesyonel eğitim hizmetleri sunuyoruz.

  Sizi Eğitim Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir eğitim teklifi sunabilmek için eğitim ve sertifika ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi ihtiyaçlarınızı ve işinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir sertifika kuruluşları ile ortak olmak demektir.

  Modeno olarak, tüm sektörler için en uygun ve en iyi koşullarda hizmet anlayışımız ile Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme alanında olduğu gibi çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te hizmetlerimizi sürdürüyor.

  Türkiye’de bir ilk olan online danışmanlık sistemi ile belgelendirme, Eğitim ve diğer tüm süreçleri müşterilerimizin zamanını ve işlemlerin kolay erişebilir olmasını sağlamak adına geliştirdik ve uygulamaya devam ediyoruz.

İnsan Kaynakları Sıkça Sorulan Sorular?
 • İnsan Kaynakları Yönetim Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  İnsan Kaynakları standartları arasında ve İnsan Kaynakları olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan İnsan Kaynakları Yönetim hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız İnsan Kaynakları Yönetim belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları İnsan Kaynakları Yönetim blogumuzda topladık.

  İnsan Kaynakları'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş İnsan Kaynakları tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için İnsan Kaynakları hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  İnsan Kaynakları ne demek?
  İnsan Kaynakları standartları ne anlama geliyor?
  İnsan Kaynakları ile İnsan Kaynakları Yönetim aynı anlamda mıdır?
  İnsan Kaynakları belgesi ürüne mi verilir?
  İnsan Kaynakları Yönetim belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  İnsan Kaynakları Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  İnsan Kaynakları Yönetim Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  İnsan Kaynakları belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan İnsan Kaynakları Yönetim sorularını cevaplıyoruz. İnsan Kaynakları Yönetim blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  İnsan Kaynakları Yönetim Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan İnsan Kaynakları Yönetim hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız İnsan Kaynakları Yönetim belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları İnsan Kaynakları Yönetim blogumuzda topladık.
  İnsan Kaynakları Yönetim blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

İnsan Kaynakları İçerik Destek Talepleri?
 • İnsan Kaynakları Yönetim sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de İnsan Kaynakları Yönetim sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

  Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz İnsan Kaynakları Yönetim hizmetini sunar.

  Verilen İnsan Kaynakları Yönetim sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile İnsan Kaynakları Yönetim konusunda rehberlik ederiz.

  Modeno Patent, Belgelendirme olarak İnsan Kaynakları Yönetim hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

İnsan Kaynakları için Destek Talepleri

İnsan Kaynakları Yönetim İnsan Kaynakları Yönetim sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de İnsan Kaynakları Yönetim sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz İnsan Kaynakları Yönetim hizmetini sunar. Verilen İnsan Kaynakları Yönetim sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile İnsan Kaynakları Yönetim konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen İnsan Kaynakları Yönetim işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

İnsan Kaynakları Yönetim hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

İnsan Kaynakları Yönetim hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, İnsan Kaynakları Yönetim ile ilgili tüm sorularınız ve İnsan Kaynakları Yönetim ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Online Nedir?

Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş çalışanı, yöneticisi ve ilgili iş personellerinin ihtiyaçları için “ONLINE EĞİTİM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online eğitimler; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir sistemdir.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online sistem sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi olarak eğitim ve sertifika teslimi yapılır.   

Online eğitim ile seçilen alan, size uygun şartlar doğrultusunda Modeno Eğitmenleri tarafından online ortamlarda verilecektir.


Modeno İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi Eğitmenleri;
Müşterilerimizin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak, etkin süreç yönetimi ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

İnsan Kaynakları Yönetim, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre programlanmıştır. Online Eğitim ve Sertifika sürecinde ayrıntılı bir eğitim kılavuzuna erişebilecek ve iç denetiminizi ve eğitim sonrasındaki süreci hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

“Online İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi” tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online Eğitimler, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli eğitim hizmetleri ve çevrimiçi ders alma imkanı sağlar!

Eskişehir İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi programları ile Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik illeri dahil Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasında çalışmanız mümkün.

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi eğitim ve sertifika almanızı garanti eder.

TEMEL EĞİTİMİ Toplam 12 Ünite, İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, RİSK ANALİZİ 2 Ünite, DOKÜMANTASYON Eğitimi 2 ünite, İlgili Eğitim Alanı Üniteleri ve FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

İnsan Kaynakları Geçerlilik Süresi?

İnsan Kaynakları Yönetim Sektörünüzle alakalı eğitimler için başvurduğunuzda bir eğitim sürecinden geçmeniz gereklidir ve bu süreç sonucunda almış olduğunuz sertifikaların süre kısıtlaması bulunmamaktadır. Almış olduğunuz eğitimler ile alakalı düzenleme veya yenilenme durumunda mevcut eğitiminizin üzerine gelecek yenilikler konusunda ek ücret ödemeden gerekli eğitim programına katılma hakkına sahip olacaksınız.

Eğitim aldığınız kuruluşlar asla eğitimler için belirli bir süre aralığında geçerlidir diyemez.

Çünkü eğitimler uygulamalarda değişkenler veya sistemsel iptallerin olması durumları haricinde kullanılmaya devam edecektir.

İnsan Kaynakları Eğitimi Nedir?

İnsan Kaynakları Yönetim Hangi eğitimleri alabilir?

İnsan Kaynakları Kavramı ve Amacı

İnsan Kaynaklarının Görevleri

İnsan Kaynakları ve Personel Yönetimi

Personel Bulma ve Seçme

İşletme İçi Kaynaklar

İşletme Dışı Kaynaklar

Kanunun Amaç ve Kapsamı

Eşit Davranma İlkesi

İşçi – İşveren İlişkisi Yönetimi

İşçi maddi ve manevi hakları yönetimi

İnsan Kaynakları Yasal Gerekçeliği Nedir?

İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi için zorunluluk var mı?

İnsan Kaynakları Yönetim Eğitimi ve Diğer eğitimler için yasal olarak bir zorunluluk aranmamaktadır. Ancak işletmeler bünyelerinde çalışacak İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi almış ve konusunda uzman personel istihdam etmeyi tercih etmektedir.

Ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan tüm sektörlerin üretim, hizmet, ürün kalitesi, kurumsal yapı ve uluslararası alanlarda ticari faaliyet gösterebilmek adına birçok uluslararası standarda uyum mecburi hale gelmiş olmasından dolayı bu sistemleri uygulayacak ve iç denetimi sağlayacak uzman ve eğitimli personel ihtiyacı duymaktadır.

İnsan Kaynakları Yönetim firma ve kurumlar tarafından güvenlik, kalite ve güvenilirliği temsilen personellerin yetişmesi ve kurumsal yapının oluşması ve sürdürülebilirliği için oldukça önemli durumdadır.

Kamu ve özel sektörde faaliyet gösteren tüm işletmeler kendi sektörü ile alakalı Eğitimli kalite çalışanına ihtiyaç duymaktadır.

Kamu kurumları, ulusal zincir işletmeleri gibi alanlarda ürünlerini ve hizmetlerini sunmak için mevzuata uygunluk ve Kamu ihalelerine katılabilmek için aranan şartlarda sıkça gerekli olan Eğitimli kalite personelleri neredeyse olmazsa olmaz durumdadır.

Tüm sektörler için müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşma, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir kalite sistemleri yöneticisine ihtiyaç vardır.

İnsan Kaynakları için Fiyatı Maliyeti Nedir?

İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi ve Sertifikası maliyeti ve fiyatı nedir?

İnsan Kaynakları Yönetim ve sertifikaları almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sektörünüzle alakalı eğitimler sayesinde mevcut işinize ve kurumunuza fayda sağlayabilir veya yeni iş fırsatları bulabilirsiniz.


MODENO, Eğitim maliyetlerinizi sizin için en uygun, en iyi bütçe planlaması ve sadece ihtiyaçlara ve fayda sağlamaya odaklı olarak en başından en sonuna kadar yürütmektedir.

İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi ve sertifika almak için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.


Online Eğitim ne anlama gelir? Online eğitim ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL arasında başlayarak, talep ettiğiniz eğitimler ve alınacak eğitim sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

Talep edilen eğitim; Başvuru şekli Online mı? Yüz yüze eğitim mi? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

İnsan Kaynakları Neden Bizi Seçmelisiniz?

İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi için neden Modeno?

İnsan Kaynakları Yönetim için neden biz?

İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi için %100 eğitim başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde sertifika almalarına yardımcı olan profesyonel eğitim hizmetleri sunuyoruz.

Sizi Eğitim Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir eğitim teklifi sunabilmek için eğitim ve sertifika ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi ihtiyaçlarınızı ve işinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir sertifika kuruluşları ile ortak olmak demektir.

Modeno olarak, tüm sektörler için en uygun ve en iyi koşullarda hizmet anlayışımız ile Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme alanında olduğu gibi çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te hizmetlerimizi sürdürüyor.

Türkiye’de bir ilk olan online danışmanlık sistemi ile belgelendirme, Eğitim ve diğer tüm süreçleri müşterilerimizin zamanını ve işlemlerin kolay erişebilir olmasını sağlamak adına geliştirdik ve uygulamaya devam ediyoruz.

İnsan Kaynakları Sıkça Sorulan Sorular?

İnsan Kaynakları Yönetim Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

İnsan Kaynakları standartları arasında ve İnsan Kaynakları olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan İnsan Kaynakları Yönetim hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız İnsan Kaynakları Yönetim belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları İnsan Kaynakları Yönetim blogumuzda topladık.

İnsan Kaynakları'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş İnsan Kaynakları tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi İnsan Kaynakları Yönetim ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için İnsan Kaynakları hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

İnsan Kaynakları ne demek?
İnsan Kaynakları standartları ne anlama geliyor?
İnsan Kaynakları ile İnsan Kaynakları Yönetim aynı anlamda mıdır?
İnsan Kaynakları belgesi ürüne mi verilir?
İnsan Kaynakları Yönetim belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
İnsan Kaynakları Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
İnsan Kaynakları Yönetim Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
İnsan Kaynakları belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan İnsan Kaynakları Yönetim sorularını cevaplıyoruz. İnsan Kaynakları Yönetim blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Yönetim Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan İnsan Kaynakları Yönetim hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız İnsan Kaynakları Yönetim belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları İnsan Kaynakları Yönetim blogumuzda topladık.
İnsan Kaynakları Yönetim ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Yönetim BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

İnsan Kaynakları Yönetim sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
İnsan Kaynakları Yönetim hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, İnsan Kaynakları Yönetim başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; İnsan Kaynakları Yönetim hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

İnsan Kaynakları Yönetim BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

İnsan Kaynakları Yönetim sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
İnsan Kaynakları Yönetim aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu İnsan Kaynakları Yönetim dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

İnsan Kaynakları Yönetim BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

İnsan Kaynakları Yönetim aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın İnsan Kaynakları Yönetim gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% İnsan Kaynakları Yönetim sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

İnsan Kaynakları Yönetim BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

İnsan Kaynakları Yönetim sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
İnsan Kaynakları Yönetim denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder İnsan Kaynakları Yönetim denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
İnsan Kaynakları Yönetim için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

İnsan Kaynakları Yönetim sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile İnsan Kaynakları Yönetim SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile İnsan Kaynakları Yönetim sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu İnsan Kaynakları Yönetim belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER EĞİTİMLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

İnsan Kaynakları Yönetim için Teklif Alın online teklif

İnsan Kaynakları Yönetim akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu İnsan Kaynakları Yönetim hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al