Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği

Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği midir? Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmet ücretleri nedir? Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği için online teklif alabilirsiniz.

Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği
Çalışma Eğitimleri Nedir?
 • İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi, Yönetim, üretim ve iletişim konuları dahil birçok ticari ve kişisel iletişim konusunda sizi başarıya ulaştıracak eğitimleri kapsar.

  Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği ile farkındalık yaratabilir, çevrenizdeki kişiler ve olaylara karşı strateji geliştirebilir, işletmenizin yönetimini doğru şekilde yürütebilirsiniz.

  İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi ile ilgili sektör standart uygulamaları ve genel kapsamda olan uluslararası standartların eğitimini alabilir ve şirketlerin kalite bölümlerinde istihdam olanağını yakalayabilirsiniz.

  Eğitim ve Meslek grubu fark etmeksizin Kurumsal ve kişisel olarak ISO Eğitimlerine katılıp uzmanlardan uygulamalı ve denetimli eğitimler alabilirsiniz.

   

  İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

Çalışma Eğitimleri Kapsamı Nedir?
 • Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği

  Temel Eğitim

  İç Tetkik

  Müşteri Memnuniyeti

  Risk Analizi

  Dokümantasyon

Çalışma Eğitimleri Nasıl Alınır?
 • Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği Şirketinizi veya bireysel olarak eğitim almak için bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.

  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk Eğitim AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze eğitim tercihinizi yaparsınız.

  İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi, Birçok farklı bölümden oluşmaktadır. Bu nedenle temsilcimiz ile birlikte bir istediğiniz eğitimi seçmenize yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Alacağınız Eğitim modeli önemlidir.

  Online Eğitim tercih ederseniz, Eğitim sürecinde eğitmenlerimiz tarafından sürekli takip, sınav ve denetleme döngüsüne dahil edilirsiniz.

  Fiziki Eğitim tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için eğitim süreniz ve seviyenize göre yeterlilik testleri ve sınavlara tabii tutulursunuz.

  Başarılı bir eğitimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli Eğitime ilişkin sertifika elde edebilirsiniz.

  Kazanmış olduğunuz Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki eğitim için MODENO, sizlere İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir eğitim hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

Çalışma Eğitimleri Kİmler için?
 • İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi için gereken şartlar nelerdir?

  Eğitimlerde tek şart eğitimleri tamamlayabilmektir.

  Herhangi Lisans, Ön lisans veya mesleki eğitim şartı aranmamaktadır.

  Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği ile, işletmenizin ihtiyaç ve beklentilerini yönetmek ve işinizi geliştirmek için önemli ve bir o kadar kolaydır. Eğitimlerimiz ister özel ister kamu veya gönüllük esasına göre çalışan tüm alanlarda müşteri beklentilerini aşmak isteyen tüm kuruluşlar tarafından kullanılabilir.

  İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi uluslararası bir standart olduğundan aşmış olduğunuz eğitim ile uluslararası ticaret alanında faaliyetlerde bulunabilirsiniz.

Çalışma Eğitimleri Faydaları Nelerdir?
 • İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi faydaları nelerdir?

  Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği ile ne elde edersiniz?

  Görev ve Sorumluluk bilincini oluşturmak

  Maliyetleri düşürmek

  Yasal Yükümlülükleri yerine getirme

  Yönetimsel Hataları Gidermek

  Rakiplere karşı avantaj elde etmek

  Riskleri ve olası hataları gidermek

  Kurumsallaşma

  Uluslararası Pazarlara Açılmak

Çalışma Eğitimleri Ne Kadar Sürede Alınır?
 • İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi başvuru sonrası size uygun eğitimin belirlenmesi, eğitim için gerekli süre ve seçeceğiniz eğitim modeline göre değişmektedir.

  Online eğitim ve Fiziki eğitim gibi seçeceğiniz modellere göre Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği 7 iş günü ya da 3 ay gibi değişik süreler arasında da sahip olabilirsiniz.

  Eğitim sürecinde süre, alınacak İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi ve eğitim metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yönteme göre eğitmenlerimiz size sürekli destek olacaktır.

  İster online, ister fiziki eğitim! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/eğitim sürecinden başarı ile geçireceğimizi, eğitim sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Çalışma Eğitimleri Sınavı Nedir?
 • Yüz yüze ve online olarak alınan İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi etaplarında ve Eğitim tamamlanma aşamalarında yapılan sertifika sınavlarıdır.

  İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi başarı ile devam eden kişiler sınavlara katılım sağlayıp eğitimin tamamlandığını ve eğitimle alakalı yetkinliklerini göstermek amacıyla sınavlar yapılmaktadır.

  Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği uzman eğitimcilerimiz tarafından ve onaylı sertifikalar alabileceğiniz sınavlar içermektedir.

  MODENO olarak; Eğitim sürecinizin her aşamasında ilgili eğitim alanında uygulama ve çalışma süreci içerisinde bulunabilmeniz için konusunda uzman eğitimci ekibi tarafından verilmektedir.

Çalışma Eğitimleri Online Eğitimi Nedir?
 • Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş çalışanı, yöneticisi ve ilgili iş personellerinin ihtiyaçları için “ONLINE EĞİTİM” metodunu tercih edebilirsiniz.

  Online eğitimler; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir sistemdir.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online sistem sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi olarak eğitim ve sertifika teslimi yapılır.

  Online eğitim ile seçilen alan, size uygun şartlar doğrultusunda Modeno Eğitmenleri tarafından online ortamlarda verilecektir.


  Modeno Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitmenleri;
  Müşterilerimizin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak, etkin süreç yönetimi ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

  İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre programlanmıştır. Online Eğitim ve Sertifika sürecinde ayrıntılı bir eğitim kılavuzuna erişebilecek ve iç denetiminizi ve eğitim sonrasındaki süreci hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

  Online İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi” tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Online Eğitimler, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli eğitim hizmetleri ve çevrimiçi ders alma imkanı sağlar!

  Eskişehir İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi programları ile Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik illeri dahil Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasında çalışmanız mümkün.

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi eğitim ve sertifika almanızı garanti eder.

  TEMEL EĞİTİMİ Toplam 12 Ünite, İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, RİSK ANALİZİ 2 Ünite, DOKÜMANTASYON Eğitimi 2 ünite, İlgili Eğitim Alanı Üniteleri ve FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

Çalışma Eğitimleri Geçerlilik Süresi Nedir?
 • Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği Sektörünüzle alakalı eğitimler için başvurduğunuzda bir eğitim sürecinden geçmeniz gereklidir ve bu süreç sonucunda almış olduğunuz sertifikaların süre kısıtlaması bulunmamaktadır. Almış olduğunuz eğitimler ile alakalı düzenleme veya yenilenme durumunda mevcut eğitiminizin üzerine gelecek yenilikler konusunda ek ücret ödemeden gerekli eğitim programına katılma hakkına sahip olacaksınız.

  Eğitim aldığınız kuruluşlar asla eğitimler için belirli bir süre aralığında geçerlidir diyemez.

  Çünkü eğitimler uygulamalarda değişkenler veya sistemsel iptallerin olması durumları haricinde kullanılmaya devam edecektir.

Çalışma Eğitimleri içeriği Nedir?
 • Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği Hangi eğitimleri alabilir?

  İş Sağlığı ve Güvenliğinde Temel Prensipleri

  İş Sağlığı ve Güvenliği Organizasyonu

  İş Sağlığı ve Güvenliği Yasal Yükümlülükler

  İşveren ve İşçilerin Görev ve Sorumlulukları

  Kaza Nedenlerinin Tespiti

  İş Kazası ve Meslek Hastalıklarından Doğan Hukuki ve Cezai Sorumluluklar

Çalışma Eğitimleri Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi için zorunluluk var mı?

  Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği ve Diğer eğitimler için yasal olarak bir zorunluluk aranmamaktadır. Ancak işletmeler bünyelerinde çalışacak İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi almış ve konusunda uzman personel istihdam etmeyi tercih etmektedir.

  Ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan tüm sektörlerin üretim, hizmet, ürün kalitesi, kurumsal yapı ve uluslararası alanlarda ticari faaliyet gösterebilmek adına birçok uluslararası standarda uyum mecburi hale gelmiş olmasından dolayı bu sistemleri uygulayacak ve iç denetimi sağlayacak uzman ve eğitimli personel ihtiyacı duymaktadır.

  İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi firma ve kurumlar tarafından güvenlik, kalite ve güvenilirliği temsilen personellerin yetişmesi ve kurumsal yapının oluşması ve sürdürülebilirliği için oldukça önemli durumdadır.

  Kamu ve özel sektörde faaliyet gösteren tüm işletmeler kendi sektörü ile alakalı Eğitimli kalite çalışanına ihtiyaç duymaktadır.

  Kamu kurumları, ulusal zincir işletmeleri gibi alanlarda ürünlerini ve hizmetlerini sunmak için mevzuata uygunluk ve Kamu ihalelerine katılabilmek için aranan şartlarda sıkça gerekli olan Eğitimli kalite personelleri neredeyse olmazsa olmaz durumdadır.

  Tüm sektörler için müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşma, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir kalite sistemleri yöneticisine ihtiyaç vardır.

Çalışma Eğitimleri Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi ve Sertifikası maliyeti ve fiyatı nedir?

  Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği ve sertifikaları almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sektörünüzle alakalı eğitimler sayesinde mevcut işinize ve kurumunuza fayda sağlayabilir veya yeni iş fırsatları bulabilirsiniz.


  MODENO, Eğitim maliyetlerinizi sizin için en uygun, en iyi bütçe planlaması ve sadece ihtiyaçlara ve fayda sağlamaya odaklı olarak en başından en sonuna kadar yürütmektedir.

  İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi ve sertifika almak için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.


  Online Eğitim ne anlama gelir? Online eğitim ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL arasında başlayarak, talep ettiğiniz eğitimler ve alınacak eğitim sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

  Talep edilen eğitim; Başvuru şekli Online mı? Yüz yüze eğitim mi? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

Çalışma Eğitimleri için Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi için neden Modeno?

  Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği için neden biz?

  İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi için %100 eğitim başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde sertifika almalarına yardımcı olan profesyonel eğitim hizmetleri sunuyoruz.

  Sizi Eğitim Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir eğitim teklifi sunabilmek için eğitim ve sertifika ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi ihtiyaçlarınızı ve işinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir sertifika kuruluşları ile ortak olmak demektir.

  Modeno olarak, tüm sektörler için en uygun ve en iyi koşullarda hizmet anlayışımız ile Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme alanında olduğu gibi çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te hizmetlerimizi sürdürüyor.

  Türkiye’de bir ilk olan online danışmanlık sistemi ile belgelendirme, Eğitim ve diğer tüm süreçleri müşterilerimizin zamanını ve işlemlerin kolay erişebilir olmasını sağlamak adına geliştirdik ve uygulamaya devam ediyoruz.

Çalışma Eğitimleri Sıkça Sorulan Sorular?
 • Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  Çalışma Eğitimleri standartları arasında ve Çalışma Eğitimleri olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği blogumuzda topladık.

  Çalışma Eğitimleri'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş Çalışma Eğitimleri tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için Çalışma Eğitimleri hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  Çalışma Eğitimleri ne demek?
  Çalışma Eğitimleri standartları ne anlama geliyor?
  Çalışma Eğitimleri ile Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği aynı anlamda mıdır?
  Çalışma Eğitimleri belgesi ürüne mi verilir?
  Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  Çalışma Eğitimleri Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  Çalışma Eğitimleri belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği sorularını cevaplıyoruz. Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği blogumuzda topladık.
  Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Çalışma Eğitimleri İçerik Destek Talepleri?
 • Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

  Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetini sunar.

  Verilen Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda rehberlik ederiz.

  Modeno Patent, Belgelendirme olarak Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Çalışma Eğitimleri için Destek Talepleri

Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetini sunar. Verilen Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili tüm sorularınız ve Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Çalışma Eğitimleri Online Nedir?

Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş çalışanı, yöneticisi ve ilgili iş personellerinin ihtiyaçları için “ONLINE EĞİTİM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online eğitimler; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir sistemdir.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online sistem sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi olarak eğitim ve sertifika teslimi yapılır.

Online eğitim ile seçilen alan, size uygun şartlar doğrultusunda Modeno Eğitmenleri tarafından online ortamlarda verilecektir.


Modeno Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitmenleri;
Müşterilerimizin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak, etkin süreç yönetimi ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre programlanmıştır. Online Eğitim ve Sertifika sürecinde ayrıntılı bir eğitim kılavuzuna erişebilecek ve iç denetiminizi ve eğitim sonrasındaki süreci hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

Online İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi” tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online Eğitimler, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli eğitim hizmetleri ve çevrimiçi ders alma imkanı sağlar!

Eskişehir İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi programları ile Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik illeri dahil Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasında çalışmanız mümkün.

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi eğitim ve sertifika almanızı garanti eder.

TEMEL EĞİTİMİ Toplam 12 Ünite, İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, RİSK ANALİZİ 2 Ünite, DOKÜMANTASYON Eğitimi 2 ünite, İlgili Eğitim Alanı Üniteleri ve FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

Çalışma Eğitimleri Geçerlilik Süresi?

Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği Sektörünüzle alakalı eğitimler için başvurduğunuzda bir eğitim sürecinden geçmeniz gereklidir ve bu süreç sonucunda almış olduğunuz sertifikaların süre kısıtlaması bulunmamaktadır. Almış olduğunuz eğitimler ile alakalı düzenleme veya yenilenme durumunda mevcut eğitiminizin üzerine gelecek yenilikler konusunda ek ücret ödemeden gerekli eğitim programına katılma hakkına sahip olacaksınız.

Eğitim aldığınız kuruluşlar asla eğitimler için belirli bir süre aralığında geçerlidir diyemez.

Çünkü eğitimler uygulamalarda değişkenler veya sistemsel iptallerin olması durumları haricinde kullanılmaya devam edecektir.

Çalışma Eğitimleri Eğitimi Nedir?

Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği Hangi eğitimleri alabilir?

İş Sağlığı ve Güvenliğinde Temel Prensipleri

İş Sağlığı ve Güvenliği Organizasyonu

İş Sağlığı ve Güvenliği Yasal Yükümlülükler

İşveren ve İşçilerin Görev ve Sorumlulukları

Kaza Nedenlerinin Tespiti

İş Kazası ve Meslek Hastalıklarından Doğan Hukuki ve Cezai Sorumluluklar

Çalışma Eğitimleri Yasal Gerekçeliği Nedir?

İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi için zorunluluk var mı?

Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği ve Diğer eğitimler için yasal olarak bir zorunluluk aranmamaktadır. Ancak işletmeler bünyelerinde çalışacak İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi almış ve konusunda uzman personel istihdam etmeyi tercih etmektedir.

Ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan tüm sektörlerin üretim, hizmet, ürün kalitesi, kurumsal yapı ve uluslararası alanlarda ticari faaliyet gösterebilmek adına birçok uluslararası standarda uyum mecburi hale gelmiş olmasından dolayı bu sistemleri uygulayacak ve iç denetimi sağlayacak uzman ve eğitimli personel ihtiyacı duymaktadır.

İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi firma ve kurumlar tarafından güvenlik, kalite ve güvenilirliği temsilen personellerin yetişmesi ve kurumsal yapının oluşması ve sürdürülebilirliği için oldukça önemli durumdadır.

Kamu ve özel sektörde faaliyet gösteren tüm işletmeler kendi sektörü ile alakalı Eğitimli kalite çalışanına ihtiyaç duymaktadır.

Kamu kurumları, ulusal zincir işletmeleri gibi alanlarda ürünlerini ve hizmetlerini sunmak için mevzuata uygunluk ve Kamu ihalelerine katılabilmek için aranan şartlarda sıkça gerekli olan Eğitimli kalite personelleri neredeyse olmazsa olmaz durumdadır.

Tüm sektörler için müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşma, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir kalite sistemleri yöneticisine ihtiyaç vardır.

Çalışma Eğitimleri için Fiyatı Maliyeti Nedir?

İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi ve Sertifikası maliyeti ve fiyatı nedir?

Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği ve sertifikaları almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sektörünüzle alakalı eğitimler sayesinde mevcut işinize ve kurumunuza fayda sağlayabilir veya yeni iş fırsatları bulabilirsiniz.


MODENO, Eğitim maliyetlerinizi sizin için en uygun, en iyi bütçe planlaması ve sadece ihtiyaçlara ve fayda sağlamaya odaklı olarak en başından en sonuna kadar yürütmektedir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi ve sertifika almak için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.


Online Eğitim ne anlama gelir? Online eğitim ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL arasında başlayarak, talep ettiğiniz eğitimler ve alınacak eğitim sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

Talep edilen eğitim; Başvuru şekli Online mı? Yüz yüze eğitim mi? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

Çalışma Eğitimleri Neden Bizi Seçmelisiniz?

İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi için neden Modeno?

Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği için neden biz?

İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi için %100 eğitim başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde sertifika almalarına yardımcı olan profesyonel eğitim hizmetleri sunuyoruz.

Sizi Eğitim Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir eğitim teklifi sunabilmek için eğitim ve sertifika ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi ihtiyaçlarınızı ve işinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir sertifika kuruluşları ile ortak olmak demektir.

Modeno olarak, tüm sektörler için en uygun ve en iyi koşullarda hizmet anlayışımız ile Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme alanında olduğu gibi çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te hizmetlerimizi sürdürüyor.

Türkiye’de bir ilk olan online danışmanlık sistemi ile belgelendirme, Eğitim ve diğer tüm süreçleri müşterilerimizin zamanını ve işlemlerin kolay erişebilir olmasını sağlamak adına geliştirdik ve uygulamaya devam ediyoruz.

Çalışma Eğitimleri Sıkça Sorulan Sorular?

Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

Çalışma Eğitimleri standartları arasında ve Çalışma Eğitimleri olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği blogumuzda topladık.

Çalışma Eğitimleri'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş Çalışma Eğitimleri tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için Çalışma Eğitimleri hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

Çalışma Eğitimleri ne demek?
Çalışma Eğitimleri standartları ne anlama geliyor?
Çalışma Eğitimleri ile Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği aynı anlamda mıdır?
Çalışma Eğitimleri belgesi ürüne mi verilir?
Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
Çalışma Eğitimleri Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
Çalışma Eğitimleri belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği sorularını cevaplıyoruz. Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği blogumuzda topladık.
Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER EĞİTİMLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği için Teklif Alın online teklif

Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu Çalışma Eğitimleri İş Sağlığı ve Güvenliği hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al