Dijital Eğitimler Dönüşüm

Dijital Eğitimler Dönüşüm

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi Dijital Eğitimler Dönüşüm sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan Dijital Eğitimler Dönüşüm sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge Dijital Eğitimler Dönüşüm midir? Dijital Eğitimler Dönüşüm Hizmet ücretleri nedir? Dijital Eğitimler Dönüşüm Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız Dijital Eğitimler Dönüşüm hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de Dijital Eğitimler Dönüşüm için online teklif alabilirsiniz.

Dijital Eğitimler Dönüşüm ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
Dijital Eğitimler Dönüşüm
Dijital Eğitimler Nedir?
 • Dijital Eğitimler Dönüşüm, Endüstri 4.0 olarak adlandırılan yeni dönem olarak da nitelendirilen dijital dönüşüm çok sayıda fiziksel ve dijital teknolojinin bir araya gelmesi ile ortaya çıkmıştır.

  Altyapısı ne olursa olsun bu dönüşümün amacı verimliliği, kaynak kullanımını artırmaktır ve rekabetin gücünü yükseltmekten geçer.

  Dijital Dönüşüm Eğitimi ile ilgili sektör standart uygulamaları ve genel kapsamda olan uluslararası standartların eğitimini alabilir ve şirketlerin kalite bölümlerinde istihdam olanağını yakalayabilirsiniz.

  Eğitim ve Meslek grubu fark etmeksizin Kurumsal ve kişisel olarak ISO Eğitimlerine katılıp uzmanlardan uygulamalı ve denetimli eğitimler alabilirsiniz.

   

  Dijital Dönüşüm Eğitimi için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

Dijital Eğitimler Kapsamı Nedir?
 • Dijital Eğitimler Dönüşüm kapsamı nelerdir?

  Temel Eğitim

  İç Tetkik

  Müşteri Memnuniyeti

  Risk Analizi

  Dokümantasyon

Dijital Eğitimler Nasıl Alınır?
 • Dijital Eğitimler Dönüşüm, Şirketinizi veya bireysel olarak eğitim almak için bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.

  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk Eğitim AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze eğitim tercihinizi yaparsınız.

  Dijital Dönüşüm Eğitimi, Birçok farklı bölümden oluşmaktadır. Bu nedenle temsilcimiz ile birlikte bir istediğiniz eğitimi seçmenize yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Alacağınız Eğitim modeli önemlidir.

  Online Eğitim tercih ederseniz, Eğitim sürecinde eğitmenlerimiz tarafından sürekli takip, sınav ve denetleme döngüsüne dahil edilirsiniz.

  Fiziki Eğitim tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için eğitim süreniz ve seviyenize göre yeterlilik testleri ve sınavlara tabii tutulursunuz.

  Başarılı bir eğitimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli Eğitime ilişkin sertifika elde edebilirsiniz.

  Kazanmış olduğunuz Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki eğitim için MODENO, sizlere Dijital Eğitimler Dönüşüm hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir eğitim hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

Dijital Eğitimler Kİmler için?
 • Dijital Dönüşüm Eğitimi için gereken şartlar nelerdir?

  Dijital Eğitimler Dönüşüm Eğitimlerde tek şart eğitimleri tamamlayabilmektir.

  Herhangi Lisans, Ön lisans veya mesleki eğitim şartı aranmamaktadır.

  Dijital Eğitimler Dönüşüm ile, işletmenizin ihtiyaç ve beklentilerini yönetmek ve işinizi geliştirmek için önemli ve bir o kadar kolaydır. Eğitimlerimiz ister özel ister kamu veya gönüllük esasına göre çalışan tüm alanlarda müşteri beklentilerini aşmak isteyen tüm kuruluşlar tarafından kullanılabilir.

  Dijital Dönüşüm Eğitimi uluslararası bir standart olduğundan aşmış olduğunuz eğitim ile uluslararası ticaret alanında faaliyetlerde bulunabilirsiniz.

Dijital Eğitimler Faydaları Nelerdir?
 • Dijital Dönüşüm Eğitimi faydaları nelerdir?

  Dijital Eğitimler Dönüşüm ile ne elde edersiniz?

  Görev ve Sorumluluk bilincini oluşturmak

  Maliyetleri düşürmek

  Yasal Yükümlülükleri yerine getirme

  Yönetimsel Hataları Gidermek

  Rakiplere karşı avantaj elde etmek

  Riskleri ve olası hataları gidermek

  Kurumsallaşma

  Uluslararası Pazarlara Açılmak

Dijital Eğitimler Ne Kadar Sürede Alınır?
 • Dijital Dönüşüm Eğitimi başvuru sonrası size uygun eğitimin belirlenmesi, eğitim için gerekli süre ve seçeceğiniz eğitim modeline göre değişmektedir.

  Online eğitim ve Fiziki eğitim gibi seçeceğiniz modellere göre Dijital Eğitimler Dönüşüm 7 iş günü ya da 3 ay gibi değişik süreler arasında da sahip olabilirsiniz.

  Eğitim sürecinde süre, alınacak Dijital Dönüşüm Eğitimi ve eğitim metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yönteme göre eğitmenlerimiz size sürekli destek olacaktır.

  İster online, ister fiziki eğitim! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/eğitim sürecinden başarı ile geçireceğimizi, eğitim sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Dijital Eğitimler Sınavı Nedir?
 • Yüz yüze ve online olarak alınan Dijital Dönüşüm Eğitimi etaplarında ve Eğitim tamamlanma aşamalarında yapılan sertifika sınavlarıdır.

  Dijital Dönüşüm Eğitimi başarı ile devam eden kişiler sınavlara katılım sağlayıp eğitimin tamamlandığını ve eğitimle alakalı yetkinliklerini göstermek amacıyla sınavlar yapılmaktadır.

  Dijital Eğitimler Dönüşüm uzman eğitimcilerimiz tarafından ve onaylı sertifikalar alabileceğiniz sınavlar içermektedir.

  MODENO olarak; Eğitim sürecinizin her aşamasında ilgili eğitim alanında uygulama ve çalışma süreci içerisinde bulunabilmeniz için konusunda uzman eğitimci ekibi tarafından verilmektedir.

Dijital Eğitimler Online Eğitimi Nedir?
 • Dijital Eğitimler Dönüşüm, Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş çalışanı, yöneticisi ve ilgili iş personellerinin ihtiyaçları için “ONLINE EĞİTİM” metodunu tercih edebilirsiniz.

  Online eğitimler; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir sistemdir.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online sistem sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi olarak eğitim ve sertifika teslimi yapılır.

  Online eğitim ile seçilen alan, size uygun şartlar doğrultusunda Modeno Eğitmenleri tarafından online ortamlarda verilecektir.


  Modeno Dijital Dönüşüm Eğitimi Eğitmenleri;
  Müşterilerimizin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak, etkin süreç yönetimi ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

  Dijital Dönüşüm Eğitimi, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre programlanmıştır. Online Eğitim ve Sertifika sürecinde ayrıntılı bir eğitim kılavuzuna erişebilecek ve iç denetiminizi ve eğitim sonrasındaki süreci hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

  “Online Dijital Dönüşüm Eğitimi” tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Online Eğitimler, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli eğitim hizmetleri ve çevrimiçi ders alma imkanı sağlar!

  Eskişehir Dijital Dönüşüm Eğitimi programları ile Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik illeri dahil Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasında çalışmanız mümkün.

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi eğitim ve sertifika almanızı garanti eder.

  TEMEL EĞİTİMİ Toplam 12 Ünite, İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, RİSK ANALİZİ 2 Ünite, DOKÜMANTASYON Eğitimi 2 ünite, İlgili Eğitim Alanı Üniteleri ve FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

Dijital Eğitimler Geçerlilik Süresi Nedir?
 • Dijital Eğitimler Dönüşüm, Sektörünüzle alakalı eğitimler için başvurduğunuzda bir eğitim sürecinden geçmeniz gereklidir ve bu süreç sonucunda almış olduğunuz sertifikaların süre kısıtlaması bulunmamaktadır. Almış olduğunuz eğitimler ile alakalı düzenleme veya yenilenme durumunda mevcut eğitiminizin üzerine gelecek yenilikler konusunda ek ücret ödemeden gerekli eğitim programına katılma hakkına sahip olacaksınız.

  Eğitim aldığınız kuruluşlar asla eğitimler için belirli bir süre aralığında geçerlidir diyemez.

  Çünkü eğitimler uygulamalarda değişkenler veya sistemsel iptallerin olması durumları haricinde kullanılmaya devam edecektir.

Dijital Eğitimler içeriği Nedir?
 • Dijital Eğitimler Dönüşüm Hangi eğitimleri alabilir?

  Dijital Dönüşümün Etki Alanları

  Dijital Müşteri ve Dijital Dönüşüm Stratejileri

  Dijital Dönüşümde İş Modelleri ve İnovasyonu

  Dijital Dönüşümde Yaşanan Zorluklar ve Engeller

  Şirketlerin Dijital Dönüşüm Yol Haritası ve Dijital Dönüşüm Kavramı

  Dijital Dönüşüm Ekonomisi

  Büyük Veri Teknolojileri

  Endüstriyel Haberleşme ve 3 boyutlu yazıcılar

  Sanal Gerçeklik Teknolojileri

  Bulut Bilişim Teknolojileri, Siber Güvenlik ve Simülasyon Sistemleri

  Blok Zinciri Teknolojileri

Dijital Eğitimler Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • Dijital Dönüşüm Eğitimi için zorunluluk var mı?

  Dijital Eğitimler Dönüşüm ve Diğer eğitimler için yasal olarak bir zorunluluk aranmamaktadır. Ancak işletmeler bünyelerinde çalışacak Dijital Dönüşüm Eğitimi almış ve konusunda uzman personel istihdam etmeyi tercih etmektedir.

  Ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan tüm sektörlerin üretim, hizmet, ürün kalitesi, kurumsal yapı ve uluslararası alanlarda ticari faaliyet gösterebilmek adına birçok uluslararası standarda uyum mecburi hale gelmiş olmasından dolayı bu sistemleri uygulayacak ve iç denetimi sağlayacak uzman ve eğitimli personel ihtiyacı duymaktadır.

  Dijital Dönüşüm Eğitimi firma ve kurumlar tarafından güvenlik, kalite ve güvenilirliği temsilen personellerin yetişmesi ve kurumsal yapının oluşması ve sürdürülebilirliği için oldukça önemli durumdadır.

  Kamu ve özel sektörde faaliyet gösteren tüm işletmeler kendi sektörü ile alakalı Eğitimli kalite çalışanına ihtiyaç duymaktadır.

  Kamu kurumları, ulusal zincir işletmeleri gibi alanlarda ürünlerini ve hizmetlerini sunmak için mevzuata uygunluk ve Kamu ihalelerine katılabilmek için aranan şartlarda sıkça gerekli olan Eğitimli kalite personelleri neredeyse olmazsa olmaz durumdadır.

  Tüm sektörler için müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşma, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir kalite sistemleri yöneticisine ihtiyaç vardır.

Dijital Eğitimler Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • Dijital Dönüşüm Eğitimi ve Sertifikası maliyeti ve fiyatı nedir?

  Dijital Eğitimler Dönüşüm ve sertifikaları almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sektörünüzle alakalı eğitimler sayesinde mevcut işinize ve kurumunuza fayda sağlayabilir veya yeni iş fırsatları bulabilirsiniz.


  MODENO, Eğitim maliyetlerinizi sizin için en uygun, en iyi bütçe planlaması ve sadece ihtiyaçlara ve fayda sağlamaya odaklı olarak en başından en sonuna kadar yürütmektedir.

  Dijital Dönüşüm Eğitimi ve sertifika almak için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.


  Online Eğitim ne anlama gelir? Online eğitim ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Dijital Dönüşüm Eğitimi fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL arasında başlayarak, talep ettiğiniz eğitimler ve alınacak eğitim sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

  Talep edilen eğitim; Başvuru şekli Online mı? Yüz yüze eğitim mi? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

Dijital Eğitimler için Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • Dijital Dönüşüm Eğitimi için neden Modeno?

  Dijital Dönüşüm Eğitimi için neden biz?

  Dijital Eğitimler Dönüşüm için %100 eğitim başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde sertifika almalarına yardımcı olan profesyonel eğitim hizmetleri sunuyoruz.

  Sizi Eğitim Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir eğitim teklifi sunabilmek için eğitim ve sertifika ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, Dijital Dönüşüm Eğitimi ihtiyaçlarınızı ve işinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir sertifika kuruluşları ile ortak olmak demektir.

  Modeno olarak, tüm sektörler için en uygun ve en iyi koşullarda hizmet anlayışımız ile Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme alanında olduğu gibi çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te hizmetlerimizi sürdürüyor.

  Türkiye’de bir ilk olan online danışmanlık sistemi ile belgelendirme, Eğitim ve diğer tüm süreçleri müşterilerimizin zamanını ve işlemlerin kolay erişebilir olmasını sağlamak adına geliştirdik ve uygulamaya devam ediyoruz.

Dijital Eğitimler Sıkça Sorulan Sorular?
 • Dijital Eğitimler Dönüşüm Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  Dijital Eğitimler standartları arasında ve Dijital Eğitimler olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan Dijital Eğitimler Dönüşüm hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız Dijital Eğitimler Dönüşüm belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları Dijital Eğitimler Dönüşüm blogumuzda topladık.

  Dijital Eğitimler'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş Dijital Eğitimler tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için Dijital Eğitimler hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  Dijital Eğitimler ne demek?
  Dijital Eğitimler standartları ne anlama geliyor?
  Dijital Eğitimler ile Dijital Eğitimler Dönüşüm aynı anlamda mıdır?
  Dijital Eğitimler belgesi ürüne mi verilir?
  Dijital Eğitimler Dönüşüm belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  Dijital Eğitimler Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  Dijital Eğitimler Dönüşüm Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  Dijital Eğitimler belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan Dijital Eğitimler Dönüşüm sorularını cevaplıyoruz. Dijital Eğitimler Dönüşüm blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  Dijital Eğitimler Dönüşüm Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan Dijital Eğitimler Dönüşüm hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız Dijital Eğitimler Dönüşüm belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları Dijital Eğitimler Dönüşüm blogumuzda topladık.
  Dijital Eğitimler Dönüşüm blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Dijital Eğitimler İçerik Destek Talepleri?
 • Dijital Eğitimler Dönüşüm sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de Dijital Dönüşüm Eğitimi sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

   

  Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz Dijital Dönüşüm Eğitimi hizmetini sunar.

  Verilen Dijital Eğitimler Dönüşüm sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile Dijital Dönüşüm Eğitimi konusunda rehberlik ederiz.

   

  Modeno Patent, Belgelendirme olarak Dijital Dönüşüm Eğitimi hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Dijital Eğitimler için Destek Talepleri

Dijital Eğitimler Dönüşüm Dijital Eğitimler Dönüşüm sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de Dijital Eğitimler Dönüşüm sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz Dijital Eğitimler Dönüşüm hizmetini sunar. Verilen Dijital Eğitimler Dönüşüm sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile Dijital Eğitimler Dönüşüm konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen Dijital Eğitimler Dönüşüm işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

Dijital Eğitimler Dönüşüm hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

Dijital Eğitimler Dönüşüm hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, Dijital Eğitimler Dönüşüm ile ilgili tüm sorularınız ve Dijital Eğitimler Dönüşüm ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Dijital Eğitimler Online Nedir?

Dijital Eğitimler Dönüşüm, Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş çalışanı, yöneticisi ve ilgili iş personellerinin ihtiyaçları için “ONLINE EĞİTİM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online eğitimler; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir sistemdir.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online sistem sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi olarak eğitim ve sertifika teslimi yapılır.

Online eğitim ile seçilen alan, size uygun şartlar doğrultusunda Modeno Eğitmenleri tarafından online ortamlarda verilecektir.


Modeno Dijital Dönüşüm Eğitimi Eğitmenleri;
Müşterilerimizin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak, etkin süreç yönetimi ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

Dijital Dönüşüm Eğitimi, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre programlanmıştır. Online Eğitim ve Sertifika sürecinde ayrıntılı bir eğitim kılavuzuna erişebilecek ve iç denetiminizi ve eğitim sonrasındaki süreci hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

“Online Dijital Dönüşüm Eğitimi” tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online Eğitimler, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli eğitim hizmetleri ve çevrimiçi ders alma imkanı sağlar!

Eskişehir Dijital Dönüşüm Eğitimi programları ile Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik illeri dahil Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasında çalışmanız mümkün.

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi eğitim ve sertifika almanızı garanti eder.

TEMEL EĞİTİMİ Toplam 12 Ünite, İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, RİSK ANALİZİ 2 Ünite, DOKÜMANTASYON Eğitimi 2 ünite, İlgili Eğitim Alanı Üniteleri ve FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

Dijital Eğitimler Geçerlilik Süresi?

Dijital Eğitimler Dönüşüm, Sektörünüzle alakalı eğitimler için başvurduğunuzda bir eğitim sürecinden geçmeniz gereklidir ve bu süreç sonucunda almış olduğunuz sertifikaların süre kısıtlaması bulunmamaktadır. Almış olduğunuz eğitimler ile alakalı düzenleme veya yenilenme durumunda mevcut eğitiminizin üzerine gelecek yenilikler konusunda ek ücret ödemeden gerekli eğitim programına katılma hakkına sahip olacaksınız.

Eğitim aldığınız kuruluşlar asla eğitimler için belirli bir süre aralığında geçerlidir diyemez.

Çünkü eğitimler uygulamalarda değişkenler veya sistemsel iptallerin olması durumları haricinde kullanılmaya devam edecektir.

Dijital Eğitimler Eğitimi Nedir?

Dijital Eğitimler Dönüşüm Hangi eğitimleri alabilir?

Dijital Dönüşümün Etki Alanları

Dijital Müşteri ve Dijital Dönüşüm Stratejileri

Dijital Dönüşümde İş Modelleri ve İnovasyonu

Dijital Dönüşümde Yaşanan Zorluklar ve Engeller

Şirketlerin Dijital Dönüşüm Yol Haritası ve Dijital Dönüşüm Kavramı

Dijital Dönüşüm Ekonomisi

Büyük Veri Teknolojileri

Endüstriyel Haberleşme ve 3 boyutlu yazıcılar

Sanal Gerçeklik Teknolojileri

Bulut Bilişim Teknolojileri, Siber Güvenlik ve Simülasyon Sistemleri

Blok Zinciri Teknolojileri

Dijital Eğitimler Yasal Gerekçeliği Nedir?

Dijital Dönüşüm Eğitimi için zorunluluk var mı?

Dijital Eğitimler Dönüşüm ve Diğer eğitimler için yasal olarak bir zorunluluk aranmamaktadır. Ancak işletmeler bünyelerinde çalışacak Dijital Dönüşüm Eğitimi almış ve konusunda uzman personel istihdam etmeyi tercih etmektedir.

Ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan tüm sektörlerin üretim, hizmet, ürün kalitesi, kurumsal yapı ve uluslararası alanlarda ticari faaliyet gösterebilmek adına birçok uluslararası standarda uyum mecburi hale gelmiş olmasından dolayı bu sistemleri uygulayacak ve iç denetimi sağlayacak uzman ve eğitimli personel ihtiyacı duymaktadır.

Dijital Dönüşüm Eğitimi firma ve kurumlar tarafından güvenlik, kalite ve güvenilirliği temsilen personellerin yetişmesi ve kurumsal yapının oluşması ve sürdürülebilirliği için oldukça önemli durumdadır.

Kamu ve özel sektörde faaliyet gösteren tüm işletmeler kendi sektörü ile alakalı Eğitimli kalite çalışanına ihtiyaç duymaktadır.

Kamu kurumları, ulusal zincir işletmeleri gibi alanlarda ürünlerini ve hizmetlerini sunmak için mevzuata uygunluk ve Kamu ihalelerine katılabilmek için aranan şartlarda sıkça gerekli olan Eğitimli kalite personelleri neredeyse olmazsa olmaz durumdadır.

Tüm sektörler için müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşma, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir kalite sistemleri yöneticisine ihtiyaç vardır.

Dijital Eğitimler için Fiyatı Maliyeti Nedir?

Dijital Dönüşüm Eğitimi ve Sertifikası maliyeti ve fiyatı nedir?

Dijital Eğitimler Dönüşüm ve sertifikaları almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sektörünüzle alakalı eğitimler sayesinde mevcut işinize ve kurumunuza fayda sağlayabilir veya yeni iş fırsatları bulabilirsiniz.


MODENO, Eğitim maliyetlerinizi sizin için en uygun, en iyi bütçe planlaması ve sadece ihtiyaçlara ve fayda sağlamaya odaklı olarak en başından en sonuna kadar yürütmektedir.

Dijital Dönüşüm Eğitimi ve sertifika almak için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.


Online Eğitim ne anlama gelir? Online eğitim ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Dijital Dönüşüm Eğitimi fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL arasında başlayarak, talep ettiğiniz eğitimler ve alınacak eğitim sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

Talep edilen eğitim; Başvuru şekli Online mı? Yüz yüze eğitim mi? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

Dijital Eğitimler Neden Bizi Seçmelisiniz?

Dijital Dönüşüm Eğitimi için neden Modeno?

Dijital Dönüşüm Eğitimi için neden biz?

Dijital Eğitimler Dönüşüm için %100 eğitim başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde sertifika almalarına yardımcı olan profesyonel eğitim hizmetleri sunuyoruz.

Sizi Eğitim Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir eğitim teklifi sunabilmek için eğitim ve sertifika ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, Dijital Dönüşüm Eğitimi ihtiyaçlarınızı ve işinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir sertifika kuruluşları ile ortak olmak demektir.

Modeno olarak, tüm sektörler için en uygun ve en iyi koşullarda hizmet anlayışımız ile Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme alanında olduğu gibi çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te hizmetlerimizi sürdürüyor.

Türkiye’de bir ilk olan online danışmanlık sistemi ile belgelendirme, Eğitim ve diğer tüm süreçleri müşterilerimizin zamanını ve işlemlerin kolay erişebilir olmasını sağlamak adına geliştirdik ve uygulamaya devam ediyoruz.

Dijital Eğitimler Sıkça Sorulan Sorular?

Dijital Eğitimler Dönüşüm Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

Dijital Eğitimler standartları arasında ve Dijital Eğitimler olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan Dijital Eğitimler Dönüşüm hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız Dijital Eğitimler Dönüşüm belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları Dijital Eğitimler Dönüşüm blogumuzda topladık.

Dijital Eğitimler'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş Dijital Eğitimler tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi Dijital Eğitimler Dönüşüm ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için Dijital Eğitimler hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

Dijital Eğitimler ne demek?
Dijital Eğitimler standartları ne anlama geliyor?
Dijital Eğitimler ile Dijital Eğitimler Dönüşüm aynı anlamda mıdır?
Dijital Eğitimler belgesi ürüne mi verilir?
Dijital Eğitimler Dönüşüm belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
Dijital Eğitimler Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
Dijital Eğitimler Dönüşüm Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
Dijital Eğitimler belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan Dijital Eğitimler Dönüşüm sorularını cevaplıyoruz. Dijital Eğitimler Dönüşüm blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Dijital Eğitimler Dönüşüm Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan Dijital Eğitimler Dönüşüm hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız Dijital Eğitimler Dönüşüm belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları Dijital Eğitimler Dönüşüm blogumuzda topladık.
Dijital Eğitimler Dönüşüm ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Dijital Eğitimler Dönüşüm BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

Dijital Eğitimler Dönüşüm sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
Dijital Eğitimler Dönüşüm hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, Dijital Eğitimler Dönüşüm başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; Dijital Eğitimler Dönüşüm hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

Dijital Eğitimler Dönüşüm BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

Dijital Eğitimler Dönüşüm sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
Dijital Eğitimler Dönüşüm aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu Dijital Eğitimler Dönüşüm dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

Dijital Eğitimler Dönüşüm BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

Dijital Eğitimler Dönüşüm aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın Dijital Eğitimler Dönüşüm gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% Dijital Eğitimler Dönüşüm sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

Dijital Eğitimler Dönüşüm BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

Dijital Eğitimler Dönüşüm sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
Dijital Eğitimler Dönüşüm denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder Dijital Eğitimler Dönüşüm denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
Dijital Eğitimler Dönüşüm için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

Dijital Eğitimler Dönüşüm sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile Dijital Eğitimler Dönüşüm SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile Dijital Eğitimler Dönüşüm sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu Dijital Eğitimler Dönüşüm belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER EĞİTİMLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

Dijital Eğitimler Dönüşüm için Teklif Alın online teklif

Dijital Eğitimler Dönüşüm akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu Dijital Eğitimler Dönüşüm hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al