İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği

İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği midir? İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği Hizmet ücretleri nedir? İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği için online teklif alabilirsiniz.

İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği
İş Sağlığı ve Güvenliği Nedir?
 • DANIŞMANLIĞI NEDİR?

  İş Sağlığı ve Güvenliği İşletme Sağlık ve Güvenliği nedir?

  İş Sağlığı ve Güvenliği İşletme Sağlık ve Güvenliği, Üretim, İmalat ve Sanayi sektörleri dahil tüm sektörlerde işi sağlığı ve güvenliği ile ilgili kalite sorumlulukları ve yükümlülüklerin yerine getirilmesini amaçlayan standartlar için verilen danışmanlık işlemlerini kapsar.

  İş Sağlığı ve Güvenliği İşletme Sağlık ve Güvenliği ile Üretim, İmalat ve Sanayi sektörleri dahil tüm sektörlerde alakalı uluslararası Belgelendirme süreçlerine danışmanlık hizmeti verip herhangi şekilde mağduriyet yaşamaması için yasal prosedürleri en iyi şekilde takip ve müdahale ediyoruz.

  İş Sağlığı ve Güvenliği İşletme Sağlık ve Güvenliği ile başvuru, itiraz ve tescil koruma gibi tüm süreçlerde işletmelerin hızlı ve kolayca olması için destek oluyoruz.

  İş Sağlığı ve Güvenliği Tescil ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

İş Sağlığı ve Güvenliği Kapsamı Nedir?
 • İş Sağlığı ve Güvenliği İşletme Sağlık ve Güvenliği Kapsamı Nedir?
  İş Sağlığı ve Güvenliği İşletme Sağlık ve Güvenliği neleri kapsar?

  İş Sağlığı ve Güvenliği İşletme Sağlık ve Güvenliği, İşletmeniz veya bireysel olarak ihtiyaç duyduğunuz başvuru ve tescil işlemleri dahil tüm aşamalarının İş Sağlığı ve Güvenliği İşletme Sağlık ve Güvenliği konusunda uzman kurum ve uzman danışmanlar tarafından ihtiyaç belirleme, başvuru, itiraz, sonuç ve tescil işletmelerinin takibi ve yürütülmesidir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Nasıl Alınır?
 • İş Sağlığı ve Güvenliği İşletme Sağlık ve Güvenliği Nasıl Alınır? 

  İş Sağlığı ve Güvenliği İşletme Sağlık ve Güvenliği konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size İş Sağlığı ve Güvenliği İşletme Sağlık ve Güvenliği için bir teklif sunmak için kullanacağız.
  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk İş Sağlığı ve Güvenliği İşletme Sağlık ve Güvenliği AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze başvuru tercihinizi yaparsınız.

  İş Sağlığı ve Güvenliği İşletme Sağlık ve Güvenliği  için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte başvuru aşamasında yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Başvurusu modeli önemlidir.

  Online başvuru tercih ederseniz, başvuru sürecinde ihtiyaçlarınıza uygun olarak bir plan oluşturulacak ve danışmanlar tarafından sürekli bilgi akışı sağlanacak.

  Fiziki başvuru tercih ederseniz, danışmanlık süreci için bir randevu planı oluşturulup yetkili ve danışman yüz yüze görüşme ile izlenecek süreçle ilgili bilgi alışverişi ve başvuru işlemlerinin onayını alarak süreci başlatır.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki başvurular için MODENO, sizlere İş Sağlığı ve Güvenliği İşletme Sağlık ve Güvenliği hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

İş Sağlığı ve Güvenliği Hangi Sektörler İçin?
 • İş Sağlığı ve Güvenliği İşletme Sağlık ve Güvenliği Hangi Sektörler İçin? 

  İş Sağlığı ve Güvenliği hangi sektörler için gereklidir?

  İş Sağlığı ve Güvenliği, organizasyonun büyüklüğüne ve faaliyet koluna bakılmaksızın en yüksek etik standartları karşılayan Tüm Üretim, Hizmet Sektörleri ve Bireysel anlamda geçerlidir.

  İş Sağlığı ve Güvenliği İşletme Sağlık ve Güvenliği, özel sektördeki her büyüklükteki şirkete, aynı zamanda üniversitelere, hayır kurumlarına ve kamu sektörü kuruluşlarına da arasında bulunduğu herkesin faydalanabileceği bir hizmettir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Faydaları Nelerdir?
 • İş Sağlığı ve Güvenliği İşletme Sağlık ve Güvenliği Faydaları Nedir? 

  İş Sağlığı ve Güvenliği ile işletmenizin şekil, değer ve kalite unsurlarını koruyup uluslararası pazarlar ve yeni fırsatlar için uygunluğunuzu sağlamanıza yardımcı olur.

  Kuruluşunuza olan güvenin artmasını ve ticari itibarınızı yükseltmenizi sağlar.

İş Sağlığı ve Güvenliği Ne Kadar Sürede Alınır?
 • İş Sağlığı ve Güvenliği İşletme Sağlık ve Güvenliği Ne Kadar Sürede Alınır? 

  İş Sağlığı ve Güvenliği İşletme Sağlık ve Güvenliği ne kadar sürede alınır?
  İş Sağlığı ve Güvenliği
  ile ihtiyaç duyduğunuz belge, sertifika, tescil işlemleri için gerekli süre, seçeceğiniz çalışma yöntemine göre değişmektedir.

  Online danışmanlık ve Fiziki danışmanlık gibi seçeceğiniz yöntemlere göre işlemleriniz 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelerde sahip olabilirsiniz.

  Danışmanlık sürecinde süre, alınacak belge ile alakalı olup, seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

  İş Sağlığı ve Güvenliği İşletme Sağlık ve Güvenliği ile tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi şartlara göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

  İster online, ister fiziki danışmanlık! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi belgelendirme/tescil sürecinden başarı ile geçireceğimizi, tescil sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

İş Sağlığı ve Güvenliği Denetimi Nedir?
 • İş Sağlığı ve Güvenliği İşletme Sağlık ve Güvenliği Hangi Konuları İçerir?

  İş Sağlığı ve Güvenliği konuları nelerdir?

  Belge, Tescil Başvurusu

  Tescil ve Belgelendirme alanları belirlenmesi

  Yasal Takip

  Hak ihlalleri takip ve itirazlar

  İtirazlara cevap verilmesi

   

  İş Sağlığı ve Güvenliği İşletme Sağlık ve Güvenliği küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

  MODENO başdenetçi ve denetçi danışmanlarımız herhangi bir tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

İş Sağlığı ve Güvenliği Online Kurulum Nedir?
 • İş Sağlığı ve Güvenliği İşletme Sağlık ve Güvenliği Online Nedir?

  İş Sağlığı ve Güvenliği Online Kurulum Nedir?


  Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından Belge ve Tescil ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

  Online Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi danışman ile yönetilir ve belge teslim edilir.

  Online danışmanlık ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Belge ve Tescilleriniz için alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde tamamlarlar.

  Modeno Danışmanları; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için etkin bir şekilde ve sürekli olarak iletişim sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

İş Sağlığı ve Güvenliği Geçerlilik Süresi Nedir?
 • Belge ve Tescil Geçerlilik Süresi?

  Tescil geçerlilik süresi nedir?
  Belge ve tescil için başvurduğunuzda danışmanlarımız tescil işleminin yapılması sonrasında ilgili tescilin ne kadar süre geçerli olacağı hakkında detaylı bilgi verecek ve yenilenme zamanlarını takip edecektir.

  Her tescil ve belge farklı sürelerde geçerliliğe sahiptir. 1 ile 10 yıllık farklı süreler geçerliliği olan tescil ve belgeler bulunmaktadır.

  Geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun belge takiplerini yapacağımızı unutmayın.

  Hiçbir belgelendirme ve tescil kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için belge düzenleyemez.

İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Nasıl Alınır?
 • Yasal Gerekçeliği Nedir?
  İş Sağlığı ve Güvenliği İşletme Sağlık ve Güvenliği yasal bir gereklilik midir?

  İş Sağlığı ve Güvenliği, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir danışmanlıktır. 

  Belge ve Tescillerin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat zorunlu olmamasına rağmen kullanım ve koruma amacıyla alınan belgeler oldukça önem taşımaktadır.

  Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgeler talep edilmektedir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • İş Sağlığı ve Güvenliği Fiyatı Maliyeti Nedir?

  İş Sağlığı ve Güvenliği maliyeti ve fiyatı nedir?

  Belge almak ve Tescil yapmak istiyor fakat maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor olabilirsiniz. Ne yazık ki bu durum, Firma haklarınızın ihlalini önlemeye kadar birçok finansal avantajını kaçırmanız anlamına geliyor.
  MODENO, belge ve tescil işlemlerinde tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve belgenizi almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

  Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Belge fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

  Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki başvuru mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • İş Sağlığı ve Güvenliği Neden Bizi Seçmelisiniz?

  İş Sağlığı ve Güvenliği için neden bizi seçmelisiniz?

  Belge ve Tescil için %100 başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli, ve uygun maliyetli bir şekilde tescil ve belge almalarına yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Düşük maliyetli çevrimiçi online tescil ve belge sunabilen tek kuruluşuz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir tescil teklifi sunabilmek için belge ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Nedir?

  İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Nedir?

  İş Sağlığı ve Güvenliği İşletme Sağlık ve Güvenliği eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

  İş Sağlığı ve Güvenliği İşletme Sağlık ve Güvenliği Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Başdenetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

  Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002’den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

  Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

  Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

İş Sağlığı ve Güvenliği Sıkça Sorulan Sorular?
 • İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  İş Sağlığı ve Güvenliği standartları arasında ve İş Sağlığı ve Güvenliği olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği blogumuzda topladık.

  İş Sağlığı ve Güvenliği'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş İş Sağlığı ve Güvenliği tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için İş Sağlığı ve Güvenliği hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  İş Sağlığı ve Güvenliği ne demek?
  İş Sağlığı ve Güvenliği standartları ne anlama geliyor?
  İş Sağlığı ve Güvenliği ile İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği aynı anlamda mıdır?
  İş Sağlığı ve Güvenliği belgesi ürüne mi verilir?
  İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  İş Sağlığı ve Güvenliği Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  İş Sağlığı ve Güvenliği belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği sorularını cevaplıyoruz. İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği blogumuzda topladık.
  İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

İş Sağlığı ve Güvenliği İçerik Destek Talepleri?
 • İş Sağlığı ve Güvenliği İşletme Sağlık ve Güvenliği sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de İş Sağlığı ve Güvenliği İşletme Sağlık ve Güvenliği sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

  Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz İş Sağlığı ve Güvenliği İşletme Sağlık ve Güvenliği hizmetini sunar.

  Verilen İş Sağlığı ve Güvenliği İşletme Sağlık ve Güvenliği sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile İş Sağlığı ve Güvenliği İşletme Sağlık ve Güvenliği konusunda rehberlik ederiz.

  Modeno Patent, Belgelendirme olarak İş Sağlığı ve Güvenliği İşletme Sağlık ve Güvenliği hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

İş Sağlığı ve Güvenliği için Destek Talepleri

İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği hizmetini sunar. Verilen İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği ile ilgili tüm sorularınız ve İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

İş Sağlığı ve Güvenliği Online Nedir?

İş Sağlığı ve Güvenliği İşletme Sağlık ve Güvenliği Online Nedir?

İş Sağlığı ve Güvenliği Online Kurulum Nedir?


Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından Belge ve Tescil ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi danışman ile yönetilir ve belge teslim edilir.

Online danışmanlık ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Belge ve Tescilleriniz için alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde tamamlarlar.

Modeno Danışmanları; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için etkin bir şekilde ve sürekli olarak iletişim sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

İş Sağlığı ve Güvenliği Geçerlilik Süresi?

Belge ve Tescil Geçerlilik Süresi?

Tescil geçerlilik süresi nedir?
Belge ve tescil için başvurduğunuzda danışmanlarımız tescil işleminin yapılması sonrasında ilgili tescilin ne kadar süre geçerli olacağı hakkında detaylı bilgi verecek ve yenilenme zamanlarını takip edecektir.

Her tescil ve belge farklı sürelerde geçerliliğe sahiptir. 1 ile 10 yıllık farklı süreler geçerliliği olan tescil ve belgeler bulunmaktadır.

Geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun belge takiplerini yapacağımızı unutmayın.

Hiçbir belgelendirme ve tescil kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için belge düzenleyemez.

İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Nedir?

Yasal Gerekçeliği Nedir?
İş Sağlığı ve Güvenliği İşletme Sağlık ve Güvenliği yasal bir gereklilik midir?

İş Sağlığı ve Güvenliği, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir danışmanlıktır. 

Belge ve Tescillerin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat zorunlu olmamasına rağmen kullanım ve koruma amacıyla alınan belgeler oldukça önem taşımaktadır.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgeler talep edilmektedir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Yasal Gerekçeliği Nedir?

İş Sağlığı ve Güvenliği Fiyatı Maliyeti Nedir?

İş Sağlığı ve Güvenliği maliyeti ve fiyatı nedir?

Belge almak ve Tescil yapmak istiyor fakat maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor olabilirsiniz. Ne yazık ki bu durum, Firma haklarınızın ihlalini önlemeye kadar birçok finansal avantajını kaçırmanız anlamına geliyor.
MODENO, belge ve tescil işlemlerinde tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve belgenizi almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Belge fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki başvuru mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

İş Sağlığı ve Güvenliği için Fiyatı Maliyeti Nedir?

İş Sağlığı ve Güvenliği Neden Bizi Seçmelisiniz?

İş Sağlığı ve Güvenliği için neden bizi seçmelisiniz?

Belge ve Tescil için %100 başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli, ve uygun maliyetli bir şekilde tescil ve belge almalarına yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online tescil ve belge sunabilen tek kuruluşuz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir tescil teklifi sunabilmek için belge ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Neden Bizi Seçmelisiniz?

İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Nedir?

İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Nedir?

İş Sağlığı ve Güvenliği İşletme Sağlık ve Güvenliği eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

İş Sağlığı ve Güvenliği İşletme Sağlık ve Güvenliği Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Başdenetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002’den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

İş Sağlığı ve Güvenliği Sıkça Sorulan Sorular?

İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

İş Sağlığı ve Güvenliği standartları arasında ve İş Sağlığı ve Güvenliği olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği blogumuzda topladık.

İş Sağlığı ve Güvenliği'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş İş Sağlığı ve Güvenliği tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için İş Sağlığı ve Güvenliği hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

İş Sağlığı ve Güvenliği ne demek?
İş Sağlığı ve Güvenliği standartları ne anlama geliyor?
İş Sağlığı ve Güvenliği ile İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği aynı anlamda mıdır?
İş Sağlığı ve Güvenliği belgesi ürüne mi verilir?
İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
İş Sağlığı ve Güvenliği Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
İş Sağlığı ve Güvenliği belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği sorularını cevaplıyoruz. İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği blogumuzda topladık.
İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği için Teklif Alın online teklif

İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İşletme Sağlık ve Güvenliği hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al