SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi

SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi midir? SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi Hizmet ücretleri nedir? SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi için online teklif alabilirsiniz.

SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi
SFİ BELGESİ Nedir?
 • SFI Belgesi nedir?

  SFI Amerikan ve Kanada standartlarını içeren Sürdürülebilir Ormancılık Girişimidir. Sürdürülebilir Ormancılık Girişimi, sürdürülebilir orman yönetimini ilerletmeye kararlı, kar amacı gütmeyen bir kuruluştur .SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi standartları ve ürün etiketleri, tüketicilerin sorumlu kararlar almasına yardımcı olur ve ahşap, kağıt ve ambalaj malzemeleri gibi sertifikalı orman ürünlerinin pazardaki görünürlüğünü artırır. SFI, üç sertifika standardı seti geliştirmiştir: SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi, SFI Fiber Kaynak Kullanımı Standardı ve SFI Gözetim Zinciri Standardı. Su kalitesini, biyolojik çeşitliliği, nesli tükenmekte olan türleri ve işçi hakları baz alan bir dizi standardı içermektedir.

  Üretim ve hizmetlerinizin belirli standartlara uygun olduğunu, uluslararası alanda ve Türkiye’de yasal olarak belirlenen, tedarikçi kuruluşlar veya tüketici beklentilerine yönelik olarak kullanılmakta olan birçok belge bulunmaktadır.

  Bu belge ve sertifikalar üretim sürecinizden hizmet koşullarına kadar birçok aşamayı standartlara uygun hale getirmek için işletmenizin uygunluğunu kanıtlar nitelik taşımaktadır.

  SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

SFİ BELGESİ Kapsamı Nedir?
 • SFI Belgesi Kapsamı Nedir?
  SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi,

  Her belge ve sertifika için farklı kapsamlar bulunmaktadır.

  Belgelendirme süreçlerinde genel olarak içerdiği kapsamlar şunlardır;

  Temel Eğitim

  İç Tetkik

  Müşteri Memnuniyeti

  Risk Analizi

  Dokümantasyon süreçlerini kapsamaktadır.

SFİ BELGESİ Nasıl Alınır?
 • SFI Belgesi Nasıl Alınır? 

  Şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.

  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

  SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi için yapmış olduğunuz belge tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sertifikasyon kuruluşu seçmenize yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

  Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

  Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.

  Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır. Seçilen Akredite kuruluşu tarafından Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere SFI Sertifikası belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

SFİ BELGESİ Hangi Sektörler İçin?
 • SFI Belgesi Hangi Sektörler İçin? 

  SFI Sertifikası hangi sektörler için gereklidir?

  SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi, Tüketici Ürünleri Sektörü, Gıda Sektörü, Çevre ve Enerji Sektörlerinde faaliyet gösterip ahşap, kağıt ve ambalaj malzemeleri gibi orman ürünleri ile faaliyet gösteren firmalar için uygulanabilir uluslararası bir standart çerçevesine sahiptir.

   

SFİ BELGESİ Faydaları Nelerdir?
 • SFI Belgesinin Faydaları Nedir? 

  SFI Sertifikası faydaları nelerdir?

  SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi Sertifikası ile ne elde edersiniz?

  Uluslararası Pazarlara Açılmak

  Görev ve Sorumluluk bilincini oluşturmak

  Maliyetleri düşürmek

  Yasal Yükümlülükleri yerine getirme

  Yönetimsel Hataları Gidermek

  Rakiplere karşı avantaj elde etmek

  Riskleri ve olası hataları gidermek

  Kurumsallaşma gibi faydalar sağlamaktadır.

SFİ BELGESİ Ne Kadar Sürede Alınır?
 • SFI Belgesi Ne Kadar Sürede Alınır? 

  SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi Belgesi başvuru sonrası size uygun belgeye sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

  Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre SFI Sertifikası Belgelerine 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik süreler arasında da sahip olabilirsiniz.

  Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

  Belgelendirme sürecinde süre, alınacak SFI Sertifikası belgelerine sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

  SFI Sertifikası sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

  İster online ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

SFİ BELGESİ Denetimi Nedir?
 • SFI Belgesi Denetimi Nedir?

  Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

  SFI Sertifikası için uygulanan denetimler küçük ve büyük olarak adlandırılan minör ve majör uygunsuzluk bulunabilir.

  İç denetim gerçekleştirilirken majör-minör ayrımı önem teşkil etmez. MODENO baş denetçi ve denetçi danışmanlarımız yasal standartlar ve prosedürlere ait herhangi bir maddesinde majör/minör uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

  MODENO olarak; SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi Belgesi belgelendirmesi sürecinde Denetimi sağlar, hata ve eksikleri belirler ve Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar. Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

SFİ BELGESİ Online Kurulum Nedir?
 • SFI Belgesi Online Nedir?

  Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

  Online belgeler; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi olarak sistem kurulumu ve belge teslim yapılır.

  Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

  Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

  İç denetimi, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistem Standardı ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

  “SFI Sertifikası” için kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Online belgeler, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi belge alma imkânı sağlar!

  Eskişehir Belgelendirme alanında ve Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik illeri dahil Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasında sertifika ve belge almak mümkün.

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi belge ve sertifika almanızı garanti eder.

SFİ BELGESİ Geçerlilik Süresi Nedir?
 • SFI Belgesi Geçerlilik Süresi?

  Sektörünüzle alakalı belgeler için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

  SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi Belgeleri için ihtiyaç duyulan belgenizin geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

  SFI Sertifikası belgelerinin yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur. Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan Belge ve sertifikalar artık geçerli değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

  Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığında belge düzenleyemez.

  Sertifika ve belgelerin geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

SFİ BELGESİ Eğitimi Nasıl Alınır?
 • SFI Belgesi Eğitimleri Nedir?

  SFI Sertifikası için belgelendirmeler ve Eğitimleri

  SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi Belgeleri eğitim seti, eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

  SFI Sertifikası belgelendirme Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

  Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002’den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

  Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizimkini kullanın. Dokümantasyon bilgilerinizi tek bir girdi veya çıktıyı kaçırmadan kontrol etmenize yardımcı olacak prosedürler, şablonlar, kontrol listeleri, süreç haritaları, formlar ve boşluk analizi araçlarımız hazır bulunmaktadır.

  Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

  TEMEL EĞİTİMİ Toplam 12 Ünite, İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, RİSK ANALİZİ 2 Ünite, DOKÜMANTASYON Eğitimi 2 ünite ve FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

SFİ BELGESİ Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi Belgesinin Yasal zorunluluğu Nedir?

  SFI Sertifikası için zorunlu olan belgeler nedir?

  SFI Sertifikası ve diğer sektörler için ürün ve hizmetlerin sunulacağı kitle, tedarikçi ve satış kanalları üreticiler ve hizmet sağlayıcılardan birçok farklı belge talep edebilmektedir.

  SFI Sertifikası için belgelendirmeler yasal olarak zorunlu olmamakla birlikte ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan tüm sektörlerin üretim, hizmet, ürün kalitesi, kurumsal yapı ve uluslararası alanlarda ticari faaliyet gösterebilmek adına birçok uluslararası standarda uyum için mecburi hale gelmiş belge bulunmaktadır.

  Belgelendirmeler ve Sertifikalar firma ve kurumlar tarafından güvenlik, kalite ve güvenilirliği temsilen istenmekte olup denetimlerini bağımsız kuruluşlar tarafından yapılan belgelendirmeler uluslararası ticari alanda güven tesisi ve şartnameleri karşılamak için çok önemli olmuştur.

  SFI Sertifikası belgeleri gibi özel sektörde faaliyet gösteren tüm işletmeler kendi sektörü ile alakalı kalite belgelerine ihtiyaç duymaktadır.

  Kamu kurumları, ulusal zincir işletmeleri gibi alanlarda ürünlerini ve hizmetlerini sunmak için mevzuata uygunluk ve Kamu ihalelerine katılabilmek için aranan şartlarda sıkça gerekli olan sektörel belgeler bulunmaktadır.

  SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi Belgesi ve diğer sektörler için müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşma, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir yönetim sistemi modeli olduğundan ötürü, sürekli talep edilmektedir.

SFİ BELGESİ Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi Belgesi Fiyatı Maliyeti Nedir?

  SFI Sertifikasının maliyeti ve fiyatı nedir?

  SFI Sertifikası için gerekli sertifikaları almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sektörünüzle alakalı belgelendirmelerin yapılması kuruluşunuza finansal olarak birçok avantajını kazandıracak.

  MODENO Patent, Belgelendirme maliyetlerinizi size uygun en iyi bütçe planlaması ve sadece ihtiyaçlara ve fayda sağlamaya odaklı olarak belgelendirme danışmanlık sürecinizi en başından en sonuna kadar yürütmektedir.

  SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi İşletmelerinin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

  Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. SFI Sertifikası Belgeleri fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL arasında başlayarak, firma yapısı, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu, yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

  Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

SFİ BELGESİ Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi Belgelendirme Kuruluşu olarak Neden Bizi Seçmelisiniz?

  SFI Sertifikası için neden Modeno?

  SFI Sertifikası için neden bizi seçmelisiniz?

  SFI Sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde belge almalarına yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

  Modeno Patent olarak, tüm sektörler için en uygun ve en iyi koşullarda hizmet anlayışımız ile Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme alanında olduğu gibi çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te hizmetlerimizi sürdürüyor.

  Türkiye’de bir ilk olan online danışmanlık sistemi ile belgelendirme ve diğer tüm süreçleri müşterilerimizin zamanını ve işlemlerin kolay erişebilir olmasını sağlamak adına geliştirdik ve uygulamaya devam ediyoruz.

SFİ BELGESİ Sıkça Sorulan Sorular?
 • SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  SFİ BELGESİ standartları arasında ve SFİ BELGESİ olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi blogumuzda topladık.

  SFİ BELGESİ'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş SFİ BELGESİ tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için SFİ BELGESİ hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  SFİ BELGESİ ne demek?
  SFİ BELGESİ standartları ne anlama geliyor?
  SFİ BELGESİ ile SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi aynı anlamda mıdır?
  SFİ BELGESİ belgesi ürüne mi verilir?
  SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  SFİ BELGESİ Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  SFİ BELGESİ belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi sorularını cevaplıyoruz. SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi blogumuzda topladık.
  SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

SFİ BELGESİ İçerik Destek Talepleri?
 • BLUE ANGEL BELGESİ Avrupa Parke Sertifikası Belgesi Ekipman sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de GAZ YAKAN CİHAZ Belgesi Ekipman sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

  Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi hizmetini sunar.

  Verilen SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile BLUE ANGEL Belgesi  Sertifikasyonu konusunda rehberlik ederiz.

   

  Modeno Patent, Belgelendirme olarak SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

SFİ BELGESİ için Destek Talepleri

SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi hizmetini sunar. Verilen SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi ile ilgili tüm sorularınız ve SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

SFİ BELGESİ Online Nedir?

SFI Belgesi Online Nedir?

Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online belgeler; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi olarak sistem kurulumu ve belge teslim yapılır.

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

İç denetimi, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistem Standardı ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

“SFI Sertifikası” için kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online belgeler, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi belge alma imkânı sağlar!

Eskişehir Belgelendirme alanında ve Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik illeri dahil Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasında sertifika ve belge almak mümkün.

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi belge ve sertifika almanızı garanti eder.

SFİ BELGESİ Geçerlilik Süresi?

SFI Belgesi Geçerlilik Süresi?

Sektörünüzle alakalı belgeler için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi Belgeleri için ihtiyaç duyulan belgenizin geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

SFI Sertifikası belgelerinin yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur. Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan Belge ve sertifikalar artık geçerli değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığında belge düzenleyemez.

Sertifika ve belgelerin geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

SFİ BELGESİ Eğitimi Nedir?

SFI Belgesi Eğitimleri Nedir?

SFI Sertifikası için belgelendirmeler ve Eğitimleri

SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi Belgeleri eğitim seti, eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

SFI Sertifikası belgelendirme Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002’den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizimkini kullanın. Dokümantasyon bilgilerinizi tek bir girdi veya çıktıyı kaçırmadan kontrol etmenize yardımcı olacak prosedürler, şablonlar, kontrol listeleri, süreç haritaları, formlar ve boşluk analizi araçlarımız hazır bulunmaktadır.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

TEMEL EĞİTİMİ Toplam 12 Ünite, İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, RİSK ANALİZİ 2 Ünite, DOKÜMANTASYON Eğitimi 2 ünite ve FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

SFİ BELGESİ Yasal Gerekçeliği Nedir?

SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi Belgesinin Yasal zorunluluğu Nedir?

SFI Sertifikası için zorunlu olan belgeler nedir?

SFI Sertifikası ve diğer sektörler için ürün ve hizmetlerin sunulacağı kitle, tedarikçi ve satış kanalları üreticiler ve hizmet sağlayıcılardan birçok farklı belge talep edebilmektedir.

SFI Sertifikası için belgelendirmeler yasal olarak zorunlu olmamakla birlikte ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan tüm sektörlerin üretim, hizmet, ürün kalitesi, kurumsal yapı ve uluslararası alanlarda ticari faaliyet gösterebilmek adına birçok uluslararası standarda uyum için mecburi hale gelmiş belge bulunmaktadır.

Belgelendirmeler ve Sertifikalar firma ve kurumlar tarafından güvenlik, kalite ve güvenilirliği temsilen istenmekte olup denetimlerini bağımsız kuruluşlar tarafından yapılan belgelendirmeler uluslararası ticari alanda güven tesisi ve şartnameleri karşılamak için çok önemli olmuştur.

SFI Sertifikası belgeleri gibi özel sektörde faaliyet gösteren tüm işletmeler kendi sektörü ile alakalı kalite belgelerine ihtiyaç duymaktadır.

Kamu kurumları, ulusal zincir işletmeleri gibi alanlarda ürünlerini ve hizmetlerini sunmak için mevzuata uygunluk ve Kamu ihalelerine katılabilmek için aranan şartlarda sıkça gerekli olan sektörel belgeler bulunmaktadır.

SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi Belgesi ve diğer sektörler için müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşma, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir yönetim sistemi modeli olduğundan ötürü, sürekli talep edilmektedir.

SFİ BELGESİ için Fiyatı Maliyeti Nedir?

SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi Belgesi Fiyatı Maliyeti Nedir?

SFI Sertifikasının maliyeti ve fiyatı nedir?

SFI Sertifikası için gerekli sertifikaları almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sektörünüzle alakalı belgelendirmelerin yapılması kuruluşunuza finansal olarak birçok avantajını kazandıracak.

MODENO Patent, Belgelendirme maliyetlerinizi size uygun en iyi bütçe planlaması ve sadece ihtiyaçlara ve fayda sağlamaya odaklı olarak belgelendirme danışmanlık sürecinizi en başından en sonuna kadar yürütmektedir.

SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi İşletmelerinin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. SFI Sertifikası Belgeleri fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL arasında başlayarak, firma yapısı, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu, yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

SFİ BELGESİ Neden Bizi Seçmelisiniz?

SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi Belgelendirme Kuruluşu olarak Neden Bizi Seçmelisiniz?

SFI Sertifikası için neden Modeno?

SFI Sertifikası için neden bizi seçmelisiniz?

SFI Sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde belge almalarına yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

Modeno Patent olarak, tüm sektörler için en uygun ve en iyi koşullarda hizmet anlayışımız ile Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme alanında olduğu gibi çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te hizmetlerimizi sürdürüyor.

Türkiye’de bir ilk olan online danışmanlık sistemi ile belgelendirme ve diğer tüm süreçleri müşterilerimizin zamanını ve işlemlerin kolay erişebilir olmasını sağlamak adına geliştirdik ve uygulamaya devam ediyoruz.

SFİ BELGESİ Sıkça Sorulan Sorular?

SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

SFİ BELGESİ standartları arasında ve SFİ BELGESİ olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi blogumuzda topladık.

SFİ BELGESİ'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş SFİ BELGESİ tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için SFİ BELGESİ hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

SFİ BELGESİ ne demek?
SFİ BELGESİ standartları ne anlama geliyor?
SFİ BELGESİ ile SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi aynı anlamda mıdır?
SFİ BELGESİ belgesi ürüne mi verilir?
SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
SFİ BELGESİ Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
SFİ BELGESİ belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi sorularını cevaplıyoruz. SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi blogumuzda topladık.
SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER ÜRÜN BELGELENDİRME HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi için Teklif Alın online teklif

SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al