GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları

GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları midir? GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları Hizmet ücretleri nedir? GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları için online teklif alabilirsiniz.

GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları
GLP DANIŞMANLIĞI Nedir?
 • GLP DANIŞMANLIĞI NEDİR?

  GLP Danışmanlığı nedir?

  GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları Danışmanlığı, Özellikle Tıp, kozmetik ve ilaç sektörlerinde Üretilen birçok farklı ürünün laboratuvar incelemesi, deney ve testlerini kapsayan ve başvuru aşamasında, itirazlara ve sonuca kadar ulaştıran danışmanlık işlemlerini kapsar.

  Sektöre ve iş alanı hatta bireysel olarak fikirlerinizden ortaya çıkan ürünlerinizi tescil edip korumak amacıyla yapılan laboratuvar testleri işlemleriniz için süreç ve danışmanlık yönetimi hizmetini kapsar.

  GLP Danışmanlığı ile Ulusal ve Uluslararası alanda faaliyet gösteren veya göstermeyi planlayan şirket veya kişilerin laboratuvar süreçlerine danışmanlık hizmeti verip herhangi şekilde mağduriyet yaşamaması için yasal prosedürleri en iyi şekilde takip ve müdahale ediyoruz.

  GLP Danışmanlığı ile başvuru, itiraz ve tescil koruma gibi tüm süreçlerde işletmelerin hızlı ve kolayca olması için destek oluyoruz.

  GLP Tescil ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

GLP DANIŞMANLIĞI Kapsamı Nedir?
 • GLP Danışmanlığı Kapsamı Nedir?
  GLP Danışmanlığı neleri kapsar?

  GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları Danışmanlığı,

  GLP Danışmanlığı, İşletmeniz veya bireysel olarak ihtiyaç duyduğunuz başvuru ve tescil işlemleri dahil tüm aşamalarının GLP Danışmanlığı konusunda uzman kurum ve uzman danışmanlar tarafından ihtiyaç belirleme, başvuru, itiraz, sonuç ve tescil işletmelerinin takibi ve yürütülmesidir.

GLP DANIŞMANLIĞI Nasıl Alınır?
 • GLP Danışmanlığı Nasıl Alınır? 

  GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları Danışmanlığı,

  GLP Danışmanlığı konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size GLP Danışmanlığı için bir teklif sunmak için kullanacağız.
  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk GLP Danışmanlığı AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze başvuru tercihinizi yaparsınız.

  GLP Danışmanlığı  için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte başvuru aşamasında yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Başvurusu modeli önemlidir.

  Online başvuru tercih ederseniz, başvuru sürecinde ihtiyaçlarınıza uygun olarak bir plan oluşturulacak ve danışmanlar tarafından sürekli bilgi akışı sağlanacak.

  Fiziki başvuru tercih ederseniz, danışmanlık süreci için bir randevu planı oluşturulup yetkili ve danışman yüz yüze görüşme ile izlenecek süreçle ilgili bilgi alışverişi ve başvuru işlemlerinin onayını alarak süreci başlatır.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki başvurular için MODENO, sizlere GLP Danışmanlığı hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

   

GLP DANIŞMANLIĞI Hangi Sektörler İçin?
 • GLP Danışmanlığı Hangi Sektörler İçin? 

  GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları Danışmanlığı,

  GLP Danışmanlığı hangi sektörler için gereklidir?

  GLP Danışmanlığı, organizasyonun büyüklüğüne ve faaliyet koluna bakılmaksızın en yüksek etik standartları karşılayan Tüm Üretim, Hizmet Sektörleri ve Bireysel anlamda geçerlidir.

  GLP Danışmanlığı, özel sektördeki her büyüklükteki şirkete, aynı zamanda üniversitelere, hayır kurumlarına ve kamu sektörü kuruluşlarına da arasında bulunduğu herkesin faydalanabileceği bir hizmettir.

GLP DANIŞMANLIĞI Faydaları Nelerdir?
 • GLP Danışmanlığı Faydaları Nedir? 

  GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları Danışmanlığı,

  GLP Danışmanlığı ile işletmenizin şekil, değer ve kalite unsurlarını koruyup uluslararası pazarlar ve yeni fırsatlar için uygunluğunuzu sağlamanıza yardımcı olur.

  Kuruluşunuza olan güvenin artmasını ve ticari itibarınızı yükseltmenizi sağlar.

GLP DANIŞMANLIĞI Ne Kadar Sürede Alınır?
 •  GLP Danışmanlığı Ne Kadar Sürede Alınır? 

  GLP Danışmanlığı ne kadar sürede alınır?

  GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları Danışmanlığı,
  GLP Danışmanlığı
  ile ihtiyaç duyduğunuz belge, sertifika, tescil işlemleri için gerekli süre, seçeceğiniz çalışma yöntemine göre değişmektedir.

  Online danışmanlık ve Fiziki danışmanlık gibi seçeceğiniz yöntemlere göre işlemleriniz 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelerde sahip olabilirsiniz.

  Danışmanlık sürecinde süre, alınacak belge ile alakalı olup, seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

  GLP Danışmanlığı ile tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi şartlara göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

  İster online, ister fiziki danışmanlık! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi belgelendirme/tescil sürecinden başarı ile geçireceğimizi, tescil sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

GLP DANIŞMANLIĞI Denetimi Nedir?
 • GLP Danışmanlığı Hangi Konuları İçerir?

  GLP Danışmanlığı konuları nelerdir?

  GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları Danışmanlığı,

  Belge, Tescil Başvurusu

  Tescil ve Belgelendirme alanları belirlenmesi

  Yasal Takip

  Hak ihlalleri takip ve itirazlar

  İtirazlara cevap verilmesi

   

  GLP Danışmanlığı küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

  MODENO başdenetçi ve denetçi danışmanlarımız herhangi bir tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

GLP DANIŞMANLIĞI Online Kurulum Nedir?
 • GLP Danışmanlığı Online Nedir?

  GLP Danışmanlığı Online Kurulum Nedir?

  GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları Danışmanlığı,


  Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından Belge ve Tescil ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

  Online Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi danışman ile yönetilir ve belge teslim edilir.

  Online danışmanlık ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Belge ve Tescilleriniz için alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde tamamlarlar.

  Modeno Danışmanları; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için etkin bir şekilde ve sürekli olarak iletişim sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

GLP DANIŞMANLIĞI Geçerlilik Süresi Nedir?
 • Belge ve Tescil Geçerlilik Süresi?

  Tescil geçerlilik süresi nedir?

  GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları Danışmanlığı,
  Belge ve tescil için başvurduğunuzda danışmanlarımız tescil işleminin yapılması sonrasında ilgili tescilin ne kadar süre geçerli olacağı hakkında detaylı bilgi verecek ve yenilenme zamanlarını takip edecektir.

  Her tescil ve belge farklı sürelerde geçerliliğe sahiptir. 1 ile 10 yıllık farklı süreler geçerliliği olan tescil ve belgeler bulunmaktadır.

  Geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun belge takiplerini yapacağımızı unutmayın.

  Hiçbir belgelendirme ve tescil kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için belge düzenleyemez.

GLP DANIŞMANLIĞI Eğitimi Nasıl Alınır?
 • Yasal Gerekçeliği Nedir?
  GLP Danışmanlığı yasal bir gereklilik midir?

  GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları Danışmanlığı,

  GLP Danışmanlığı, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir danışmanlıktır. 

  Belge ve Tescillerin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat zorunlu olmamasına rağmen kullanım ve koruma amacıyla alınan belgeler oldukça önem taşımaktadır.

  Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgeler talep edilmektedir.

GLP DANIŞMANLIĞI Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • GLP Danışmanlığı Fiyatı Maliyeti Nedir?

  GLP Danışmanlığı maliyeti ve fiyatı nedir?

  GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları Danışmanlığı,

  Belge almak ve Tescil yapmak istiyor fakat maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor olabilirsiniz. Ne yazık ki bu durum, Firma haklarınızın ihlalini önelemeye kadar birçok finansal avantajını kaçırmanız anlamına geliyor.
  MODENO, belge ve tescil işlemlerinde tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve belgenizi almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

  Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Belge fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

  Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki başvuru mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

GLP DANIŞMANLIĞI Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • GLP Danışmanlığı Neden Bizi Seçmelisiniz?

  GLP Danışmanlığı  için neden bizi seçmelisiniz?

  GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları Danışmanlığı,

  Belge ve Tescil için %100 başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli, ve uygun maliyetli bir şekilde tescil ve belge almalarına yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Düşük maliyetli çevrimiçi online tescil ve belge sunabilen tek kuruluşuz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir tescil teklifi sunabilmek için belge ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

GLP DANIŞMANLIĞI Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • GLP Danışmanlığı Eğitimi Nedir?

  GLP Danışmanlığı Eğitimi Nedir?

  GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları Danışmanlığı,

  GLP Danışmanlığı eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

  GLP Danışmanlığı Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Başdenetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

  Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

  Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

  Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

GLP DANIŞMANLIĞI Sıkça Sorulan Sorular?
 • GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  GLP DANIŞMANLIĞI standartları arasında ve GLP DANIŞMANLIĞI olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları blogumuzda topladık.

  GLP DANIŞMANLIĞI 'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş GLP DANIŞMANLIĞI tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için GLP DANIŞMANLIĞI hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  GLP DANIŞMANLIĞI ne demek?
  GLP DANIŞMANLIĞI standartları ne anlama geliyor?
  GLP DANIŞMANLIĞI ile GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları aynı anlamda mıdır?
  GLP DANIŞMANLIĞI belgesi ürüne mi verilir?
  GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  GLP DANIŞMANLIĞI Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  GLP DANIŞMANLIĞI belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları sorularını cevaplıyoruz. GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları blogumuzda topladık.
  GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

GLP DANIŞMANLIĞI İçerik Destek Talepleri?
 • GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları Danışmanlığı belgeleri sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları Danışmanlığı belgeleri sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

  Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz Gıda Kapları Testleri Dayanıklılık ve Sağlık hizmetini sunar.

  Verilen GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları Danışmanlığı belgeleri sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları Danışmanlığı belgeleri konusunda rehberlik ederiz.

  Modeno Patent, Belgelendirme olarak GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları Danışmanlığı belgeleri hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

GLP DANIŞMANLIĞI için Destek Talepleri

GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları hizmetini sunar. Verilen GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları ile ilgili tüm sorularınız ve GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

GLP DANIŞMANLIĞI Online Nedir?

GLP Danışmanlığı Online Nedir?

GLP Danışmanlığı Online Kurulum Nedir?

GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları Danışmanlığı,


Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından Belge ve Tescil ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi danışman ile yönetilir ve belge teslim edilir.

Online danışmanlık ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Belge ve Tescilleriniz için alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde tamamlarlar.

Modeno Danışmanları; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için etkin bir şekilde ve sürekli olarak iletişim sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

GLP DANIŞMANLIĞI Geçerlilik Süresi?

Belge ve Tescil Geçerlilik Süresi?

Tescil geçerlilik süresi nedir?

GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları Danışmanlığı,
Belge ve tescil için başvurduğunuzda danışmanlarımız tescil işleminin yapılması sonrasında ilgili tescilin ne kadar süre geçerli olacağı hakkında detaylı bilgi verecek ve yenilenme zamanlarını takip edecektir.

Her tescil ve belge farklı sürelerde geçerliliğe sahiptir. 1 ile 10 yıllık farklı süreler geçerliliği olan tescil ve belgeler bulunmaktadır.

Geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun belge takiplerini yapacağımızı unutmayın.

Hiçbir belgelendirme ve tescil kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için belge düzenleyemez.

GLP DANIŞMANLIĞI Eğitimi Nedir?

Yasal Gerekçeliği Nedir?
GLP Danışmanlığı yasal bir gereklilik midir?

GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları Danışmanlığı,

GLP Danışmanlığı, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir danışmanlıktır. 

Belge ve Tescillerin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat zorunlu olmamasına rağmen kullanım ve koruma amacıyla alınan belgeler oldukça önem taşımaktadır.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgeler talep edilmektedir.

GLP DANIŞMANLIĞI Yasal Gerekçeliği Nedir?

GLP Danışmanlığı Fiyatı Maliyeti Nedir?

GLP Danışmanlığı maliyeti ve fiyatı nedir?

GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları Danışmanlığı,

Belge almak ve Tescil yapmak istiyor fakat maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor olabilirsiniz. Ne yazık ki bu durum, Firma haklarınızın ihlalini önelemeye kadar birçok finansal avantajını kaçırmanız anlamına geliyor.
MODENO, belge ve tescil işlemlerinde tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve belgenizi almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Belge fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki başvuru mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

GLP DANIŞMANLIĞI için Fiyatı Maliyeti Nedir?

GLP Danışmanlığı Neden Bizi Seçmelisiniz?

GLP Danışmanlığı  için neden bizi seçmelisiniz?

GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları Danışmanlığı,

Belge ve Tescil için %100 başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli, ve uygun maliyetli bir şekilde tescil ve belge almalarına yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online tescil ve belge sunabilen tek kuruluşuz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir tescil teklifi sunabilmek için belge ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

GLP DANIŞMANLIĞI Neden Bizi Seçmelisiniz?

GLP Danışmanlığı Eğitimi Nedir?

GLP Danışmanlığı Eğitimi Nedir?

GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları Danışmanlığı,

GLP Danışmanlığı eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

GLP Danışmanlığı Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Başdenetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

GLP DANIŞMANLIĞI Sıkça Sorulan Sorular?

GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

GLP DANIŞMANLIĞI standartları arasında ve GLP DANIŞMANLIĞI olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları blogumuzda topladık.

GLP DANIŞMANLIĞI 'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş GLP DANIŞMANLIĞI tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için GLP DANIŞMANLIĞI hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

GLP DANIŞMANLIĞI ne demek?
GLP DANIŞMANLIĞI standartları ne anlama geliyor?
GLP DANIŞMANLIĞI ile GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları aynı anlamda mıdır?
GLP DANIŞMANLIĞI belgesi ürüne mi verilir?
GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
GLP DANIŞMANLIĞI Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
GLP DANIŞMANLIĞI belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları sorularını cevaplıyoruz. GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları blogumuzda topladık.
GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları için Teklif Alın online teklif

GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu GLP DANIŞMANLIĞI İyi Laboratuvar Uygulamaları hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al