LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test

LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test midir? LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test Hizmet ücretleri nedir? LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test için online teklif alabilirsiniz.

LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test
LABORATUVAR HİZMETLERİ Nedir?
 • Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri nedir?

   

  Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri, İmalat, Sanayi ve Tarım sektörleri başta olmak üzere tüm sektörlerde üretim yapan işletmelerin ürünlerinin kalite, güvenlik ve hata tespitleri için ihtiyaç duyduğu testlerdir.

  Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri, Üretilen ürün ve hizmet ne olursa olsun uluslararası standartlara uygunluğunu ve firmaların ürün geliştirme süreçleri amacıyla yapılmaktadır.

  Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri ile ilgili test ve denetimleri bağımsız kuruluşlar tarafından yapılması ve testlere ait uygunluk belgelerine sahip olmanız gerekmektedir.

   

  Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

LABORATUVAR HİZMETLERİ Kapsamı Nedir?
 • Denetim

  Laboratuvar

  Uygunluk

  Analiz

  Testler

LABORATUVAR HİZMETLERİ Nasıl Yapılır?
 • Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri yapılabilmesi için öncelikle yetkili ve alanında uzman kuruluşlar ile çalışmanız çok önemlidir. Bu konuda Modeno olarak sizlere işlemlerin her aşamasında danışmanlık ve destek vermekteyiz.

  Üretmiş olduğunuz ürün ve hizmetlerin üretim aşaması, paketleme, nakliye ve kullanıcıya ulaşma süreçleri dahil birçok test mevcuttur.

  Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri, ihtiyacınız olan zaman ve süreçler tespit edilerek gerekli analizler yapılması ile sonuçlandırılır.

  Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri ile ürün ve hizmet kalitenizi tasdik edebilmek için belirli testler ve analizler hem üretim hem yasal sorumluluk alanlarında gerçekleştirilir.

  Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri bağımsız laboratuvarlar ile gerçekleştiğinden alınacak test sonuçları da usule uygun olacaktır.

  Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri yaptırmak için bize Online olarak test başvurusu yapabilir, MODENO test temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

  Temsilcimiz, İlk AŞAMA için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze testler ile ilgili süreci devam ettirebilirsiniz.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki başvurularınız için MODENO, sizlere Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir yol haritası ve hizmet için %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

LABORATUVAR HİZMETLERİ Hangi Yeterlilik Aranır?
 • Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri için gereken şartlar nelerdir?

  Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri için aranan en önemli hususlardan birisi tesis ve üretim aşamaları dahil kalite standartlarına uygunluğudur.

  Üretimden hizmet ve ürünlerinizin kullanıcıya ulaşıncaya kadar kalite standartlarına uygun olması Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri için uygunluğunuzu belirleyen faktörlerdir.

  Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri ile işletmenizin ihtiyaç duyduğu yasal yükümlükleri ve sertifikaları almak işinizi geliştirmek için oldukça önemlidir.

  Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri ister özel ister kamu veya gönüllük esasına göre çalışan tüm alanlarda müşteri beklentilerini aşmak isteyen tüm kuruluşlar tarafından kullanılabilir.

  Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri uluslararası bir standart ile denetlendiğinden aldığınız sertifika ve belgeler ile uluslararası ticaret alanında faaliyetlerde bulunabilirsiniz.

LABORATUVAR HİZMETLERİ Faydaları Nedir?
 • Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri faydaları nelerdir?

  Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri ile ne elde edersiniz?

  Maliyetleri düşürmek

  Yasal Yükümlülükleri yerine getirme

  Üretim Hatalarını Gidermek

  Rakiplere karşı avantaj elde etmek

  Riskleri ve olası hataları gidermek

  Kaliteli Üretim ve Hizmet Sağlamak

  Uluslararası Pazarlara Açılmak

LABORATUVAR HİZMETLERİ Ne Kadar Sürer?
 • Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri başvuru sonrası size uygun test ve denetimin belirlenmesi, test için gerekli süre ve seçeceğiniz test yöntemine göre değişmektedir.

  Seçeceğiniz test yöntemine göre Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri 7 iş günü ya da 3 ay gibi değişik süreler arasında da sahip olabilirsiniz.

  LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test denetimi sürecinde, seçtiğiniz yönteme göre test sonuçları ve gerekli düzenlemeler için size sürekli bilgi ve destek verilecektir.

  İster online, ister fiziki test başvurusu yap! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi test/denetim sürecinden başarı ile geçireceğimizi, testler sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

LABORATUVAR HİZMETLERİ Amacı Nedir?
 • Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri üretmiş olduğunuz ürün veya hizmetlerin kalite standartlarına uygunluğu ve müşteri memnuniyeti sağlanması için yapılmakta olan uluslararası standartlara uygun testlerdir.

  LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test uluslararası standartlar ve ülkemizde geçerli olan yasal yükümlülükler gereği uygun kalite standardında üretim ve hizmetlerin sağlanması amacıyla yapılmaktadır.

  MODENO olarak; Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri sürecinizin her aşamasında ilgili test alanında testlerin amacına uygun ve sorunsuz geçmesi için size danışmanlık ediyoruz.

LABORATUVAR HİZMETLERİ Online Test Nedir?
 • Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş ilgili işi için test ihtiyaçları duymaktadır.

  “ONLINE TEST BAŞVURUSU” ile ürün, hizmet ve ekipman testleriniz için başvuru yapabilirsiniz.


  Online test başvurusu; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir sistemdir.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online sistem sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi olarak test ve sertifika teslimi yapılır.

  Online test başvurusu ile seçilen alan, size uygun şartlar doğrultusunda Modeno Danışmanları tarafından online olarak takip edilir.


  Modeno Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri Danışmanları;
  Müşterilerimizin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak, etkin süreç yönetimi ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

  Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre programlanmıştır. Online Testler ve Sertifika sürecinde ayrıntılı bir denetim kılavuzuna erişebilecek ve iç denetiminizi ve testler sonrasındaki süreci hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

  “Online Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri Başvurusu” tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Eskişehir Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri ile Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik illeri dahil Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasında çalışmanız mümkün.

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi test ve denetim hizmeti almanızı garanti eder.

LABORATUVAR HİZMETLERİ Geçerlilik Süresi Nedir?
 • Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri ile alakalı başvurunuzda bir denetim sürecinden geçmeniz gereklidir ve bu süreç sonucunda almış olduğunuz sonuçlara göre geçerlilik süresi 1 yıldan 4 yıla kadar farklılık göstermekte olup testlerin ve denetimlerin eksikliği, hata giderilmesi gibi durumlar söz konusu olduğunda süre değişkenlik gösterecektir.

  Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri işlemlerinizi yürütmüş olduğunuz kuruluşlar testler için belirli bir süre aralığında geçerlidir diyemez.

  Çünkü yasal değişiklikler ve kalite denetimlerinin tekrarlanması durumunda testlerin tekrar edilmesi mümkündür.

LABORATUVAR HİZMETLERİ Neleri Kapsar?
 • LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test Hangi Testleri Kapsar?

  Kromatografik testi (GC-MS, HPLC)

  Spektroskopik testi (ICP-OES, UV-Vis, FTIR)

  Titrimetrik ve gravimetrik testi

  Numune hazırlama testi(Kjeldahl numune hazırlama, soxhlet ekstraksiyon, mikrodalga numune çözme)

  Termal testi (DSC, HFC)

  Parçacık boyutu testi

  Fiziksel özellik karakterizasyon testi (BET yüzey alanı, gaz piknometre, yoğunluk, refraktif indeks)

  Viskozite testi (Brookfield, Ubbelohde)

  Mekanik testi – STANAG 4507, ASTM E8, TS EN ISO 6892, ASTM D412, ASTM D638, ASTM D1002, ASTM D3039, ASTM E23, ASTM D790, ASTM D7264

  Oksiasetilen aşınma testi

  Hassasiyet testi – STANAG 4487, STANAG 4489, MIL-STD-1751A

  Uyumluluk/ Kararlılık testi – STANAG 4556, STANAG 4147

  Kompozisyon testi – ASTM D3171

  Korozyon testi – ASTM B117

  Sertlik testi TS EN ISO 6506-1, ASTM E10, TS EN ISO 6507-1, ASTM E92, TS EN ISO 6508-1, ASTM E18, TS EN ISO 4545-1, ASTM D2240 (Shore A, Shore D, Shore 00)

  Kalorifik değer testi – ASTM D5865, MIL-STD-286

  Yoğunluk testi – ASTM D792

  Metalografi testi – ASTM E3, ASTM B571, ASTM B487, ASTM B137, ASTM D3359

LABORATUVAR HİZMETLERİ Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri için zorunluluk var mı?

  Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri ve Diğer testler tüketici ile bağlantılı ürün ve hizmetleri kapsadığı için uluslararası kalite standartlarını ve yasalara uygunluk göstermek zorundadır.

  Ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan tüm sektörlerin üretim, hizmet, ürün kalitesi, kurumsal yapı ve uluslararası alanlarda ticari faaliyet gösterebilmek adına birçok uluslararası standarda uyum mecburi hale gelmiş olmasından dolayı Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri yapma ihtiyacı duymaktadır.

  Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri firma ve kurumlar tarafından güvenlik, kalite ve güvenilirliği temsilen ve sürdürülebilirliği için oldukça önemli durumdadır.

  Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri, Tüm sektörler için müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşma, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir mecburiyet olmuştur.

LABORATUVAR HİZMETLERİ Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test ve Sertifikası maliyeti ve fiyatı nedir?

  LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test ve Hizmetleri ve sertifikaları almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sektörünüzle alakalı testler sayesinde mevcut işinize ve kurumunuza fayda sağlayabilir, kalite standardına uyabilir ve yasal yükümlülükleri yerine getirebilirsiniz.


  MODENO, Test maliyetlerinizi sizin için en uygun, en iyi bütçe planlaması ve sadece ihtiyaçlara ve fayda sağlamaya odaklı olarak en başından en sonuna kadar yürütmektedir.

  Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri ve sertifika almak için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.


  Online Test Başvurusu ne anlama gelir? Online test başvurusu ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL arasında başlayarak, talep ettiğiniz testler ve alınacak test sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

LABORATUVAR HİZMETLERİ Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Testi ve Hizmetleri için neden Modeno?

  LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test ve Hizmetleri için neden biz?

  LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test ve Hizmetleri için %100 danışmanlık başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde test sürecini geçirmelerine yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Sizi Test Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir test teklifi sunabilmek için test ve sertifika ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri ihtiyaçlarınızı ve işinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir sertifika kuruluşları ile ortak olmak demektir.

  Modeno olarak, tüm sektörler için en uygun ve en iyi koşullarda hizmet anlayışımız ile Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme alanında olduğu gibi çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te hizmetlerimizi sürdürüyor.

  Türkiye’de bir ilk olan online danışmanlık sistemi ile belgelendirme, Test, Denetim ve diğer tüm süreçleri müşterilerimizin zamanını ve işlemlerin kolay erişebilir olmasını sağlamak adına geliştirdik ve uygulamaya devam ediyoruz.

LABORATUVAR HİZMETLERİ Sıkça Sorulan Sorular?
 • LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  LABORATUVAR HİZMETLERİ standartları arasında ve LABORATUVAR HİZMETLERİ olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test blogumuzda topladık.

  LABORATUVAR HİZMETLERİ'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş LABORATUVAR HİZMETLERİ tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için LABORATUVAR HİZMETLERİ hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  LABORATUVAR HİZMETLERİ ne demek?
  LABORATUVAR HİZMETLERİ standartları ne anlama geliyor?
  LABORATUVAR HİZMETLERİ ile LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test aynı anlamda mıdır?
  LABORATUVAR HİZMETLERİ belgesi ürüne mi verilir?
  LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  LABORATUVAR HİZMETLERİ Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  LABORATUVAR HİZMETLERİ belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test sorularını cevaplıyoruz. LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test blogumuzda topladık.
  LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

LABORATUVAR HİZMETLERİ İçerik Destek Talepleri?
 • LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

   

  Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test hizmetini sunar.

  Verilen LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test konusunda rehberlik ederiz.

   

  Modeno Patent, Belgelendirme olarak LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

   

  LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test Sertifikasyonu

LABORATUVAR HİZMETLERİ için Destek Talepleri

LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test hizmetini sunar. Verilen LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test ile ilgili tüm sorularınız ve LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

LABORATUVAR HİZMETLERİ Online Nedir?

Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş ilgili işi için test ihtiyaçları duymaktadır.

“ONLINE TEST BAŞVURUSU” ile ürün, hizmet ve ekipman testleriniz için başvuru yapabilirsiniz.


Online test başvurusu; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir sistemdir.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online sistem sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi olarak test ve sertifika teslimi yapılır.

Online test başvurusu ile seçilen alan, size uygun şartlar doğrultusunda Modeno Danışmanları tarafından online olarak takip edilir.


Modeno Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri Danışmanları;
Müşterilerimizin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak, etkin süreç yönetimi ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre programlanmıştır. Online Testler ve Sertifika sürecinde ayrıntılı bir denetim kılavuzuna erişebilecek ve iç denetiminizi ve testler sonrasındaki süreci hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

“Online Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri Başvurusu” tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Eskişehir Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri ile Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik illeri dahil Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasında çalışmanız mümkün.

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi test ve denetim hizmeti almanızı garanti eder.

LABORATUVAR HİZMETLERİ Geçerlilik Süresi?

Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri ile alakalı başvurunuzda bir denetim sürecinden geçmeniz gereklidir ve bu süreç sonucunda almış olduğunuz sonuçlara göre geçerlilik süresi 1 yıldan 4 yıla kadar farklılık göstermekte olup testlerin ve denetimlerin eksikliği, hata giderilmesi gibi durumlar söz konusu olduğunda süre değişkenlik gösterecektir.

Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri işlemlerinizi yürütmüş olduğunuz kuruluşlar testler için belirli bir süre aralığında geçerlidir diyemez.

Çünkü yasal değişiklikler ve kalite denetimlerinin tekrarlanması durumunda testlerin tekrar edilmesi mümkündür.

LABORATUVAR HİZMETLERİ Eğitimi Nedir?

LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test Hangi Testleri Kapsar?

Kromatografik testi (GC-MS, HPLC)

Spektroskopik testi (ICP-OES, UV-Vis, FTIR)

Titrimetrik ve gravimetrik testi

Numune hazırlama testi(Kjeldahl numune hazırlama, soxhlet ekstraksiyon, mikrodalga numune çözme)

Termal testi (DSC, HFC)

Parçacık boyutu testi

Fiziksel özellik karakterizasyon testi (BET yüzey alanı, gaz piknometre, yoğunluk, refraktif indeks)

Viskozite testi (Brookfield, Ubbelohde)

Mekanik testi – STANAG 4507, ASTM E8, TS EN ISO 6892, ASTM D412, ASTM D638, ASTM D1002, ASTM D3039, ASTM E23, ASTM D790, ASTM D7264

Oksiasetilen aşınma testi

Hassasiyet testi – STANAG 4487, STANAG 4489, MIL-STD-1751A

Uyumluluk/ Kararlılık testi – STANAG 4556, STANAG 4147

Kompozisyon testi – ASTM D3171

Korozyon testi – ASTM B117

Sertlik testi TS EN ISO 6506-1, ASTM E10, TS EN ISO 6507-1, ASTM E92, TS EN ISO 6508-1, ASTM E18, TS EN ISO 4545-1, ASTM D2240 (Shore A, Shore D, Shore 00)

Kalorifik değer testi – ASTM D5865, MIL-STD-286

Yoğunluk testi – ASTM D792

Metalografi testi – ASTM E3, ASTM B571, ASTM B487, ASTM B137, ASTM D3359

LABORATUVAR HİZMETLERİ Yasal Gerekçeliği Nedir?

Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri için zorunluluk var mı?

Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri ve Diğer testler tüketici ile bağlantılı ürün ve hizmetleri kapsadığı için uluslararası kalite standartlarını ve yasalara uygunluk göstermek zorundadır.

Ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan tüm sektörlerin üretim, hizmet, ürün kalitesi, kurumsal yapı ve uluslararası alanlarda ticari faaliyet gösterebilmek adına birçok uluslararası standarda uyum mecburi hale gelmiş olmasından dolayı Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri yapma ihtiyacı duymaktadır.

Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri firma ve kurumlar tarafından güvenlik, kalite ve güvenilirliği temsilen ve sürdürülebilirliği için oldukça önemli durumdadır.

Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri, Tüm sektörler için müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşma, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir mecburiyet olmuştur.

LABORATUVAR HİZMETLERİ için Fiyatı Maliyeti Nedir?

LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test ve Sertifikası maliyeti ve fiyatı nedir?

LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test ve Hizmetleri ve sertifikaları almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sektörünüzle alakalı testler sayesinde mevcut işinize ve kurumunuza fayda sağlayabilir, kalite standardına uyabilir ve yasal yükümlülükleri yerine getirebilirsiniz.


MODENO, Test maliyetlerinizi sizin için en uygun, en iyi bütçe planlaması ve sadece ihtiyaçlara ve fayda sağlamaya odaklı olarak en başından en sonuna kadar yürütmektedir.

Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri ve sertifika almak için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.


Online Test Başvurusu ne anlama gelir? Online test başvurusu ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL arasında başlayarak, talep ettiğiniz testler ve alınacak test sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

LABORATUVAR HİZMETLERİ Neden Bizi Seçmelisiniz?

LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Testi ve Hizmetleri için neden Modeno?

LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test ve Hizmetleri için neden biz?

LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test ve Hizmetleri için %100 danışmanlık başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde test sürecini geçirmelerine yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Sizi Test Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir test teklifi sunabilmek için test ve sertifika ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri ihtiyaçlarınızı ve işinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir sertifika kuruluşları ile ortak olmak demektir.

Modeno olarak, tüm sektörler için en uygun ve en iyi koşullarda hizmet anlayışımız ile Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme alanında olduğu gibi çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te hizmetlerimizi sürdürüyor.

Türkiye’de bir ilk olan online danışmanlık sistemi ile belgelendirme, Test, Denetim ve diğer tüm süreçleri müşterilerimizin zamanını ve işlemlerin kolay erişebilir olmasını sağlamak adına geliştirdik ve uygulamaya devam ediyoruz.

LABORATUVAR HİZMETLERİ Sıkça Sorulan Sorular?

LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

LABORATUVAR HİZMETLERİ standartları arasında ve LABORATUVAR HİZMETLERİ olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test blogumuzda topladık.

LABORATUVAR HİZMETLERİ'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş LABORATUVAR HİZMETLERİ tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için LABORATUVAR HİZMETLERİ hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

LABORATUVAR HİZMETLERİ ne demek?
LABORATUVAR HİZMETLERİ standartları ne anlama geliyor?
LABORATUVAR HİZMETLERİ ile LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test aynı anlamda mıdır?
LABORATUVAR HİZMETLERİ belgesi ürüne mi verilir?
LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
LABORATUVAR HİZMETLERİ Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
LABORATUVAR HİZMETLERİ belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test sorularını cevaplıyoruz. LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test blogumuzda topladık.
LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER TEST ve LABORATUVAR HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test için Teklif Alın online teklif

LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al