MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik

MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik midir? MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik Hizmet ücretleri nedir? MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik için online teklif alabilirsiniz.

MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik
MEDYA DANIŞMANLIĞI Nedir?
 • Medya Danışmanlığı nedir?

  Medya Danışmanlığı, İşletmelerin Dijitalleşme süreçlerinde ve kurumsal yapının kurulması ve uluslararası pazarlara açılmak gibi dijital teknolojileri ve altyapılar için verilen danışmanlık işlemlerini kapsar.

  Medya Danışmanlığı ile Şirketinizin Sosyal Medya, Web ve online platformlarda müşterileriniz ve potansiyel müşterilerinize ulaşabilir, reklam ve kampanyalar ile satışlarınız ve işletmenizin bilinirliğini artırabilirsiniz.

  Medya Danışmanlığı ile İçerik, bilgi ve takip gibi tüm süreçlerde işletmelerin hızlı ve kolayca olması için destek oluyoruz.

  Medya ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

MEDYA DANIŞMANLIĞI Kapsamı Nedir?
 • Medya Danışmanlığı Kapsamı Nedir?
  Medya Danışmanlığı neleri kapsar?

  Medya Danışmanlığı Kurumsal Kimlik, İşletmeniz veya bireysel olarak ihtiyaç duyduğunuz başvuru ve tescil işlemleri dahil tüm aşamalarının Medya Danışmanlığı konusunda uzman kurum ve uzman danışmanlar tarafından ihtiyaç belirleme, başvuru, itiraz, sonuç ve tescil işletmelerinin takibi ve yürütülmesidir.

   

MEDYA DANIŞMANLIĞI Nasıl Alınır?
 • Medya Danışmanlığı Nasıl Alınır? 

  Medya Danışmanlığı konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size Medya Danışmanlığı için bir teklif sunmak için kullanacağız.
  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk Medya Danışmanlığı AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze başvuru tercihinizi yaparsınız.

  Medya Danışmanlığı Kurumsal Kimlik için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte başvuru aşamasında yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Başvurusu modeli önemlidir.

  Online başvuru tercih ederseniz, başvuru sürecinde ihtiyaçlarınıza uygun olarak bir plan oluşturulacak ve danışmanlar tarafından sürekli bilgi akışı sağlanacak.

  Fiziki başvuru tercih ederseniz, danışmanlık süreci için bir randevu planı oluşturulup yetkili ve danışman yüz yüze görüşme ile izlenecek süreçle ilgili bilgi alışverişi ve başvuru işlemlerinin onayını alarak süreci başlatır.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki başvurular için MODENO, sizlere Medya Danışmanlığı hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

MEDYA DANIŞMANLIĞI Hangi Sektörler İçin?
 • Medya Danışmanlığı Hangi Sektörler İçin? 

  Medya Danışmanlığı Kurumsal Kimlik hangi sektörler için gereklidir?

  Medya Danışmanlığı, organizasyonun büyüklüğüne ve faaliyet koluna bakılmaksızın en yüksek etik standartları karşılayan Tüm Üretim, Hizmet Sektörleri ve Bireysel anlamda geçerlidir.

  Medya Danışmanlığı, özel sektördeki her büyüklükteki şirkete, aynı zamanda üniversitelere, hayır kurumlarına ve kamu sektörü kuruluşlarına da arasında bulunduğu herkesin faydalanabileceği bir hizmettir.

MEDYA DANIŞMANLIĞI Faydaları Nelerdir?
 • Medya Danışmanlığı Faydaları Nedir? 

  Medya Danışmanlığı ile işletmenizin şekil, değer ve kalite unsurlarını koruyup uluslararası pazarlar ve yeni fırsatlar için uygunluğunuzu sağlamanıza yardımcı olur.

  Kuruluşunuza olan güvenin artmasını ve ticari itibarınızı yükseltmenizi sağlar.

MEDYA DANIŞMANLIĞI Ne Kadar Sürede Alınır?
 • Medya Danışmanlığı Ne Kadar Sürede Alınır? 

  Medya Danışmanlığı Kurumsal Kimlik ne kadar sürede alınır?
  Medya Danışmanlığı
  ile ihtiyaç duyduğunuz belge, sertifika, tescil işlemleri için gerekli süre, seçeceğiniz çalışma yöntemine göre değişmektedir.

  Online danışmanlık ve Fiziki danışmanlık gibi seçeceğiniz yöntemlere göre işlemleriniz 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelerde sahip olabilirsiniz.

  Danışmanlık sürecinde süre, alınacak belge ile alakalı olup, seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

  Medya Danışmanlığı ile tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi şartlara göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

  İster online, ister fiziki danışmanlık! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi belgelendirme/tescil sürecinden başarı ile geçireceğimizi, tescil sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

MEDYA DANIŞMANLIĞI Denetimi Nedir?
 • Medya Danışmanlığı Hangi Konuları İçerir?

  Medya Danışmanlığı Kurumsal Kimlik konuları nelerdir?

  Belge, Tescil Başvurusu

  Tescil ve Belgelendirme alanları belirlenmesi

  Yasal Takip

  Hak ihlalleri takip ve itirazlar

  İtirazlara cevap verilmesi

  Medya Danışmanlığı küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

  MODENO başdenetçi ve denetçi danışmanlarımız herhangi bir tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

MEDYA DANIŞMANLIĞI Online Kurulum Nedir?
 • Medya Danışmanlığı Online Nedir?

  Medya Danışmanlığı Kurumsal Kimlik Online Kurulum Nedir?

  Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından Belge ve Tescil ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

  Online Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi danışman ile yönetilir ve belge teslim edilir.

  Online danışmanlık ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Belge ve Tescilleriniz için alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde tamamlarlar.

  Modeno Danışmanları; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için etkin bir şekilde ve sürekli olarak iletişim sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

MEDYA DANIŞMANLIĞI Geçerlilik Süresi Nedir?
 • Belge ve Tescil Geçerlilik Süresi?

  Medya Danışmanlığı Kurumsal Kimlik Tescil geçerlilik süresi nedir?
  Belge ve tescil için başvurduğunuzda danışmanlarımız tescil işleminin yapılması sonrasında ilgili tescilin ne kadar süre geçerli olacağı hakkında detaylı bilgi verecek ve yenilenme zamanlarını takip edecektir.

  Her tescil ve belge farklı sürelerde geçerliliğe sahiptir. 1 ile 10 yıllık farklı süreler geçerliliği olan tescil ve belgeler bulunmaktadır.

  Geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun belge takiplerini yapacağımızı unutmayın.

  Hiçbir belgelendirme ve tescil kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için belge düzenleyemez.

MEDYA DANIŞMANLIĞI Eğitimi Nasıl Alınır?
 • Yasal Gerekçeliği Nedir?
  Medya Danışmanlığı Kurumsal Kimlik yasal bir gereklilik midir?

  Medya Danışmanlığı, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir danışmanlıktır. 

  Belge ve Tescillerin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat zorunlu olmamasına rağmen kullanım ve koruma amacıyla alınan belgeler oldukça önem taşımaktadır.

  Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgeler talep edilmektedir.

MEDYA DANIŞMANLIĞI Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • Medya Danışmanlığı Fiyatı Maliyeti Nedir?

  Medya Danışmanlığı Kurumsal Kimlik maliyeti ve fiyatı nedir?

  Belge almak ve Tescil yapmak istiyor fakat maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor olabilirsiniz.

  Ne yazık ki bu durum, Firma haklarınızın ihlalini önlemeye kadar birçok finansal avantajını kaçırmanız anlamına geliyor.
  MODENO, belge ve tescil işlemlerinde tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz.

  Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve belgenizi almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

  Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Belge fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

  Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki başvuru mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

MEDYA DANIŞMANLIĞI Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • Medya Danışmanlığı Neden Bizi Seçmelisiniz?

  Medya Danışmanlığı Kurumsal Kimlik için neden bizi seçmelisiniz?

  Belge ve Tescil için %100 başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli, ve uygun maliyetli bir şekilde tescil ve belge almalarına yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Düşük maliyetli çevrimiçi online tescil ve belge sunabilen tek kuruluşuz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir tescil teklifi sunabilmek için belge ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

MEDYA DANIŞMANLIĞI Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • Medya Danışmanlığı Eğitimi Nedir?

  Medya Danışmanlığı Kurumsal Kimlik Eğitimi Nedir?

  Medya Danışmanlığı Kurumsal Kimlik eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

  Medya Danışmanlığı Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Başdenetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

  Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002’den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

  Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

  Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

   

MEDYA DANIŞMANLIĞI Sıkça Sorulan Sorular?
 • MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  MEDYA DANIŞMANLIĞI standartları arasında ve MEDYA DANIŞMANLIĞI olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik blogumuzda topladık.

  MEDYA DANIŞMANLIĞI'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş MEDYA DANIŞMANLIĞI tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için MEDYA DANIŞMANLIĞI hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  MEDYA DANIŞMANLIĞI ne demek?
  MEDYA DANIŞMANLIĞI standartları ne anlama geliyor?
  MEDYA DANIŞMANLIĞI ile MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik aynı anlamda mıdır?
  MEDYA DANIŞMANLIĞI belgesi ürüne mi verilir?
  MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  MEDYA DANIŞMANLIĞI Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  MEDYA DANIŞMANLIĞI belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik sorularını cevaplıyoruz. MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik blogumuzda topladık.
  MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

MEDYA DANIŞMANLIĞI İçerik Destek Talepleri?
 • Medya Danışmanlığı Kurumsal Kimlik sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de Medya Danışmanlığı Kurumsal Kimlik sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

  Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz Medya Danışmanlığı Kurumsal Kimlik hizmetini sunar.

  Verilen Medya Danışmanlığı Kurumsal Kimlik sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile Medya Danışmanlığı Kurumsal Kimlik konusunda rehberlik ederiz.

  Modeno Patent, Belgelendirme olarak Medya Danışmanlığı Kurumsal Kimlik hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

MEDYA DANIŞMANLIĞI için Destek Talepleri

MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik hizmetini sunar. Verilen MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik ile ilgili tüm sorularınız ve MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

MEDYA DANIŞMANLIĞI Online Nedir?

Medya Danışmanlığı Online Nedir?

Medya Danışmanlığı Kurumsal Kimlik Online Kurulum Nedir?

Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından Belge ve Tescil ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi danışman ile yönetilir ve belge teslim edilir.

Online danışmanlık ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Belge ve Tescilleriniz için alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde tamamlarlar.

Modeno Danışmanları; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için etkin bir şekilde ve sürekli olarak iletişim sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

MEDYA DANIŞMANLIĞI Geçerlilik Süresi?

Belge ve Tescil Geçerlilik Süresi?

Medya Danışmanlığı Kurumsal Kimlik Tescil geçerlilik süresi nedir?
Belge ve tescil için başvurduğunuzda danışmanlarımız tescil işleminin yapılması sonrasında ilgili tescilin ne kadar süre geçerli olacağı hakkında detaylı bilgi verecek ve yenilenme zamanlarını takip edecektir.

Her tescil ve belge farklı sürelerde geçerliliğe sahiptir. 1 ile 10 yıllık farklı süreler geçerliliği olan tescil ve belgeler bulunmaktadır.

Geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun belge takiplerini yapacağımızı unutmayın.

Hiçbir belgelendirme ve tescil kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için belge düzenleyemez.

MEDYA DANIŞMANLIĞI Eğitimi Nedir?

Yasal Gerekçeliği Nedir?
Medya Danışmanlığı Kurumsal Kimlik yasal bir gereklilik midir?

Medya Danışmanlığı, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir danışmanlıktır. 

Belge ve Tescillerin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat zorunlu olmamasına rağmen kullanım ve koruma amacıyla alınan belgeler oldukça önem taşımaktadır.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgeler talep edilmektedir.

MEDYA DANIŞMANLIĞI Yasal Gerekçeliği Nedir?

Medya Danışmanlığı Fiyatı Maliyeti Nedir?

Medya Danışmanlığı Kurumsal Kimlik maliyeti ve fiyatı nedir?

Belge almak ve Tescil yapmak istiyor fakat maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor olabilirsiniz.

Ne yazık ki bu durum, Firma haklarınızın ihlalini önlemeye kadar birçok finansal avantajını kaçırmanız anlamına geliyor.
MODENO, belge ve tescil işlemlerinde tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz.

Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve belgenizi almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Belge fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki başvuru mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

MEDYA DANIŞMANLIĞI için Fiyatı Maliyeti Nedir?

Medya Danışmanlığı Neden Bizi Seçmelisiniz?

Medya Danışmanlığı Kurumsal Kimlik için neden bizi seçmelisiniz?

Belge ve Tescil için %100 başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli, ve uygun maliyetli bir şekilde tescil ve belge almalarına yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online tescil ve belge sunabilen tek kuruluşuz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir tescil teklifi sunabilmek için belge ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

MEDYA DANIŞMANLIĞI Neden Bizi Seçmelisiniz?

Medya Danışmanlığı Eğitimi Nedir?

Medya Danışmanlığı Kurumsal Kimlik Eğitimi Nedir?

Medya Danışmanlığı Kurumsal Kimlik eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

Medya Danışmanlığı Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Başdenetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002’den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

 

MEDYA DANIŞMANLIĞI Sıkça Sorulan Sorular?

MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

MEDYA DANIŞMANLIĞI standartları arasında ve MEDYA DANIŞMANLIĞI olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik blogumuzda topladık.

MEDYA DANIŞMANLIĞI'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş MEDYA DANIŞMANLIĞI tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için MEDYA DANIŞMANLIĞI hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

MEDYA DANIŞMANLIĞI ne demek?
MEDYA DANIŞMANLIĞI standartları ne anlama geliyor?
MEDYA DANIŞMANLIĞI ile MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik aynı anlamda mıdır?
MEDYA DANIŞMANLIĞI belgesi ürüne mi verilir?
MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
MEDYA DANIŞMANLIĞI Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
MEDYA DANIŞMANLIĞI belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik sorularını cevaplıyoruz. MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik blogumuzda topladık.
MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik için Teklif Alın online teklif

MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al