VALİDASYON TESTLERİ Analiz

VALİDASYON TESTLERİ Analiz

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi VALİDASYON TESTLERİ Analiz sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan VALİDASYON TESTLERİ Analiz sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge VALİDASYON TESTLERİ Analiz midir? VALİDASYON TESTLERİ Analiz Hizmet ücretleri nedir? VALİDASYON TESTLERİ Analiz Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız VALİDASYON TESTLERİ Analiz hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de VALİDASYON TESTLERİ Analiz için online teklif alabilirsiniz.

VALİDASYON TESTLERİ Analiz ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
VALİDASYON TESTLERİ Analiz
VALİDASYON TESTLERİ Nedir?
 • Validasyon Testleri nedir?

  VALİDASYON TESTLERİ Analiz, Başta Havalandırma sektöründe olmak üzere birçok sektörde uygulanmakta olan performans ve ölçme işlemlerini kapsayan testlerdir.

  Validasyon Testleri, Başta Havalandırma sektöründe olmak üzere birçok sektörde makine ve ekipmanların kontrolünün yasal yükümlülükleri karşılaması ve uluslararası standartlara uygun olmasını sağlamak amacıyla yapılmaktadır.

  Validasyon Testleri ile ilgili test ve denetimleri bağımsız kuruluşlar tarafından yapılması ve testlere ait uygunluk belgelerine sahip olmanız gerekmektedir.

   

  Validasyon Testleri için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

VALİDASYON TESTLERİ Kapsamı Nedir?
 • VVALİDASYON TESTLERİ Analiz Kapsamı Nedir?

  Denetim

  Laboratuvar

  Uygunluk

  Analiz

  Testler

VALİDASYON TESTLERİ Nasıl Yapılır?
 • Validasyon Testleri Nasıl Yapılır? 

  Validasyon Testleri yapılabilmesi için öncelikle yetkili ve alanında uzman kuruluşlar ile çalışmanız çok önemlidir. Bu konuda Modeno olarak sizlere işlemlerin her aşamasında danışmanlık ve destek vermekteyiz.

  Üretmiş olduğunuz ürün ve hizmetlerin üretim aşaması, paketleme, nakliye ve kullanıcıya ulaşma süreçleri dahil birçok test mevcuttur.

  VALİDASYON TESTLERİ Analiz, ihtiyacınız olan zaman ve süreçler tespit edilerek gerekli analizler yapılması ile sonuçlandırılır.

  Validasyon Testleri ile ürün ve hizmet kalitenizi tasdik edebilmek için belirli testler ve analizler hem üretim hem yasal sorumluluk alanlarında gerçekleştirilir.

  Validasyon Testleri bağımsız laboratuvarlar ile gerçekleştiğinden alınacak test sonuçları da usule uygun olacaktır.

  Validasyon Testleri yaptırmak için bize Online olarak test başvurusu yapabilir, MODENO test temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

  Temsilcimiz, İlk AŞAMA için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze testler ile ilgili süreci devam ettirebilirsiniz.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki başvurularınız için MODENO, sizlere Validasyon Testleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir yol haritası ve hizmet için %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

VALİDASYON TESTLERİ Hangi Yeterlilik Aranır?
 • Validasyon Testleri İçin Hangi Yeterlilik Aranır? 

  Validasyon Testleri için gereken şartlar nelerdir?

  VALİDASYON TESTLERİ Analiz için aranan en önemli hususlardan birisi tesis ve üretim aşamaları dahil kalite standartlarına uygunluğudur.

  Üretimden hizmet ve ürünlerinizin kullanıcıya ulaşıncaya kadar kalite standartlarına uygun olması Validasyon Testleri için uygunluğunuzu belirleyen faktörlerdir.

  Validasyon Testleri ile işletmenizin ihtiyaç duyduğu yasal yükümlükleri ve sertifikaları almak işinizi geliştirmek için oldukça önemlidir.

  Validasyon Testleri ister özel ister kamu veya gönüllük esasına göre çalışan tüm alanlarda müşteri beklentilerini aşmak isteyen tüm kuruluşlar tarafından kullanılabilir.

  Validasyon Testleri uluslararası bir standart ile denetlendiğinden aldığınız sertifika ve belgeler ile uluslararası ticaret alanında faaliyetlerde bulunabilirsiniz.

VALİDASYON TESTLERİ Faydaları Nedir?
 • Validasyon Testleri Faydaları Nedir? 

  Validasyon Testleri faydaları nelerdir?

  VALİDASYON TESTLERİ Analiz ile ne elde edersiniz?

  Maliyetleri düşürmek

  Yasal Yükümlülükleri yerine getirme

  Üretim Hatalarını Gidermek

  Rakiplere karşı avantaj elde etmek

  Riskleri ve olası hataları gidermek

  Kaliteli Üretim ve Hizmet Sağlamak

  Uluslararası Pazarlara Açılmak

VALİDASYON TESTLERİ Ne Kadar Sürer?
 • Validasyon Testleri Ne Kadar Sürer? 

  VALİDASYON TESTLERİ Analiz başvuru sonrası size uygun test ve denetimin belirlenmesi, test için gerekli süre ve seçeceğiniz test yöntemine göre değişmektedir.

  Seçeceğiniz test yöntemine göre Validasyon Testleri 7 iş günü ya da 3 ay gibi değişik süreler arasında da sahip olabilirsiniz.

  Validasyon Testleri denetimi sürecinde, seçtiğiniz yönteme göre test sonuçları ve gerekli düzenlemeler için size sürekli bilgi ve destek verilecektir.

  İster online, ister fiziki test başvurusu yap! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi test/denetim sürecinden başarı ile geçireceğimizi, testler sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

VALİDASYON TESTLERİ Amacı Nedir?
 • Validasyon Testleri Amacı Nedir?

  VALİDASYON TESTLERİ Analiz üretmiş olduğunuz ürün veya hizmetlerin kalite standartlarına uygunluğu ve müşteri memnuniyeti sağlanması için yapılmakta olan uluslararası standartlara uygun testlerdir.

  Validasyon Testleri uluslararası standartlar ve ülkemizde geçerli olan yasal yükümlülükler gereği uygun kalite standardında üretim ve hizmetlerin sağlanması amacıyla yapılmaktadır.

  MODENO olarak; Validasyon Testleri sürecinizin her aşamasında ilgili test alanında testlerin amacına uygun ve sorunsuz geçmesi için size danışmanlık ediyoruz.

VALİDASYON TESTLERİ Online Test Nedir?
 • Online Validasyon Testleri Başvurusu Nedir?

  Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş ilgili işi için test ihtiyaçları duymaktadır.

  “ONLINE TEST BAŞVURUSU” ile ürün, hizmet ve ekipman testleriniz için başvuru yapabilirsiniz.


  Online test başvurusu;
  Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir sistemdir. Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online sistem sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi olarak test ve sertifika teslimi yapılır.

  Online test başvurusu ile seçilen alan, size uygun şartlar doğrultusunda Modeno Danışmanları tarafından online olarak takip edilir.


  Modeno Validasyon Testleri Danışmanları;
  Müşterilerimizin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak, etkin süreç yönetimi ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

  Validasyon Testleri, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre programlanmıştır. Online Testler ve Sertifika sürecinde ayrıntılı bir denetim kılavuzuna erişebilecek ve iç denetiminizi ve testler sonrasındaki süreci hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

  “Online Validasyon Testleri Başvurusu” tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Eskişehir Validasyon Testleri ile Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik illeri dahil Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasında çalışmanız mümkün.

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi test ve denetim hizmeti almanızı garanti eder.

VALİDASYON TESTLERİ Geçerlilik Süresi Nedir?
 • Validasyon Testleri Geçerlilik Süresi Nedir?

  VALİDASYON TESTLERİ Analiz ile alakalı başvurunuzda bir denetim sürecinden geçmeniz gereklidir ve bu süreç sonucunda almış olduğunuz sonuçlara göre geçerlilik süresi 1 yıldan 4 yıla kadar farklılık göstermekte olup testlerin ve denetimlerin eksikliği, hata giderilmesi gibi durumlar söz konusu olduğunda süre değişkenlik gösterecektir.

  VALİDASYON TESTLERİ Analiz işlemlerinizi yürütmüş olduğunuz kuruluşlar testler için belirli bir süre aralığında geçerlidir diyemez.

  Çünkü yasal değişiklikler ve kalite denetimlerinin tekrarlanması durumunda testlerin tekrar edilmesi mümkündür.

VALİDASYON TESTLERİ Neleri Kapsar?
 • Validasyon Testleri hangi Testleri kapsar?

  VALİDASYON TESTLERİ Analiz Hangi Testleri Kapsar?

  HEPA Filtre Sızdırmazlık Testi

  Hava Hızı ve Miktarı Testi

  Odalar Arası Fark Basınç Testi

  Partikül Testi

  Dekontaminasyon Zamanı Testi

  Duman ile Havanın Görsel Davranışının Belirlenmesi Testi

  Ses Seviyesi ve Vibrasyon Testi

  Işık Seviyesi Testi

VALİDASYON TESTLERİ Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • Validasyon Testleri Yasal zorunluluğu Nedir?
  Validasyon Testleri için zorunluluk var mı?

  VALİDASYON TESTLERİ Analiz ve Diğer testler tüketici ile bağlantılı ürün ve hizmetleri kapsadığı için uluslararası kalite standartlarını ve yasalara uygunluk göstermek zorundadır.

  Ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan tüm sektörlerin üretim, hizmet, ürün kalitesi, kurumsal yapı ve uluslararası alanlarda ticari faaliyet gösterebilmek adına birçok uluslararası standarda uyum mecburi hale gelmiş olmasından dolayı Validasyon Testleri yapma ihtiyacı duymaktadır.

  VALİDASYON TESTLERİ Analiz firma ve kurumlar tarafından güvenlik, kalite ve güvenilirliği temsilen ve sürdürülebilirliği için oldukça önemli durumdadır.

  Validasyon Testleri, Tüm sektörler için müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşma, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir mecburiyet olmuştur.

VALİDASYON TESTLERİ Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • Validasyon Testleri Fiyatı Maliyeti Nedir?

  Validasyon Testleri ve Sertifikası maliyeti ve fiyatı nedir?

  VALİDASYON TESTLERİ Analiz ve sertifikaları almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sektörünüzle alakalı testler sayesinde mevcut işinize ve kurumunuza fayda sağlayabilir, kalite standardına uyabilir ve yasal yükümlülükleri yerine getirebilirsiniz.

  MODENO, Test maliyetlerinizi sizin için en uygun, en iyi bütçe planlaması ve sadece ihtiyaçlara ve fayda sağlamaya odaklı olarak en başından en sonuna kadar yürütmektedir.

  VALİDASYON TESTLERİ Analiz ve sertifika almak için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

  Online Test Başvurusu ne anlama gelir? Online test başvurusu ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Validasyon Testleri fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL arasında başlayarak, talep ettiğiniz testler ve alınacak test sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

VALİDASYON TESTLERİ Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • Validasyon Testleri için Neden Bizi Seçmelisiniz?

  Validasyon Testleri için neden Modeno?

  Validasyon Testleri için neden biz?

  Validasyon Testleri için %100 danışmanlık başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde test sürecini geçirmelerine yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Sizi Test Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir test teklifi sunabilmek için test ve sertifika ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, Validasyon Testleri ihtiyaçlarınızı ve işinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir sertifika kuruluşları ile ortak olmak demektir.

  Modeno olarak, tüm sektörler için en uygun ve en iyi koşullarda hizmet anlayışımız ile Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme alanında olduğu gibi çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te hizmetlerimizi sürdürüyor.

  Türkiye’de bir ilk olan online danışmanlık sistemi ile belgelendirme, Test, Denetim ve diğer tüm süreçleri müşterilerimizin zamanını ve işlemlerin kolay erişebilir olmasını sağlamak adına geliştirdik ve uygulamaya devam ediyoruz.

VALİDASYON TESTLERİ Sıkça Sorulan Sorular?
 • VALİDASYON TESTLERİ Analiz Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  VALİDASYON TESTLERİ standartları arasında ve VALİDASYON TESTLERİ olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan VALİDASYON TESTLERİ Analiz hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız VALİDASYON TESTLERİ Analiz belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları VALİDASYON TESTLERİ Analiz blogumuzda topladık.

  VALİDASYON TESTLERİ'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş VALİDASYON TESTLERİ tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için VALİDASYON TESTLERİ hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  VALİDASYON TESTLERİ ne demek?
  VALİDASYON TESTLERİ standartları ne anlama geliyor?
  VALİDASYON TESTLERİ ile VALİDASYON TESTLERİ Analiz aynı anlamda mıdır?
  VALİDASYON TESTLERİ belgesi ürüne mi verilir?
  VALİDASYON TESTLERİ Analiz belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  VALİDASYON TESTLERİ Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  VALİDASYON TESTLERİ Analiz Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  VALİDASYON TESTLERİ belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan VALİDASYON TESTLERİ Analiz sorularını cevaplıyoruz. VALİDASYON TESTLERİ Analiz blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  VALİDASYON TESTLERİ Analiz Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan VALİDASYON TESTLERİ Analiz hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız VALİDASYON TESTLERİ Analiz belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları VALİDASYON TESTLERİ Analiz blogumuzda topladık.
  VALİDASYON TESTLERİ Analiz blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

VALİDASYON TESTLERİ İçerik Destek Talepleri?
 • VALİDASYON TESTLERİ Analiz sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de VALİDASYON TESTLERİ Analiz sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

  Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz VALİDASYON TESTLERİ Analiz hizmetini sunar.

  Verilen VALİDASYON TESTLERİ Analiz sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile VALİDASYON TESTLERİ Analiz konusunda rehberlik ederiz.

  Modeno Patent, Belgelendirme olarak VALİDASYON TESTLERİ Analiz hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

VALİDASYON TESTLERİ için Destek Talepleri

VALİDASYON TESTLERİ Analiz VALİDASYON TESTLERİ Analiz sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de VALİDASYON TESTLERİ Analiz sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz VALİDASYON TESTLERİ Analiz hizmetini sunar. Verilen VALİDASYON TESTLERİ Analiz sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile VALİDASYON TESTLERİ Analiz konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen VALİDASYON TESTLERİ Analiz işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

VALİDASYON TESTLERİ Analiz hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

VALİDASYON TESTLERİ Analiz hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, VALİDASYON TESTLERİ Analiz ile ilgili tüm sorularınız ve VALİDASYON TESTLERİ Analiz ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

VALİDASYON TESTLERİ Online Nedir?

Online Validasyon Testleri Başvurusu Nedir?

Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş ilgili işi için test ihtiyaçları duymaktadır.

“ONLINE TEST BAŞVURUSU” ile ürün, hizmet ve ekipman testleriniz için başvuru yapabilirsiniz.


Online test başvurusu;
Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir sistemdir. Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online sistem sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi olarak test ve sertifika teslimi yapılır.

Online test başvurusu ile seçilen alan, size uygun şartlar doğrultusunda Modeno Danışmanları tarafından online olarak takip edilir.


Modeno Validasyon Testleri Danışmanları;
Müşterilerimizin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak, etkin süreç yönetimi ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

Validasyon Testleri, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre programlanmıştır. Online Testler ve Sertifika sürecinde ayrıntılı bir denetim kılavuzuna erişebilecek ve iç denetiminizi ve testler sonrasındaki süreci hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

“Online Validasyon Testleri Başvurusu” tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Eskişehir Validasyon Testleri ile Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik illeri dahil Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasında çalışmanız mümkün.

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi test ve denetim hizmeti almanızı garanti eder.

VALİDASYON TESTLERİ Geçerlilik Süresi?

Validasyon Testleri Geçerlilik Süresi Nedir?

VALİDASYON TESTLERİ Analiz ile alakalı başvurunuzda bir denetim sürecinden geçmeniz gereklidir ve bu süreç sonucunda almış olduğunuz sonuçlara göre geçerlilik süresi 1 yıldan 4 yıla kadar farklılık göstermekte olup testlerin ve denetimlerin eksikliği, hata giderilmesi gibi durumlar söz konusu olduğunda süre değişkenlik gösterecektir.

VALİDASYON TESTLERİ Analiz işlemlerinizi yürütmüş olduğunuz kuruluşlar testler için belirli bir süre aralığında geçerlidir diyemez.

Çünkü yasal değişiklikler ve kalite denetimlerinin tekrarlanması durumunda testlerin tekrar edilmesi mümkündür.

VALİDASYON TESTLERİ Eğitimi Nedir?

Validasyon Testleri hangi Testleri kapsar?

VALİDASYON TESTLERİ Analiz Hangi Testleri Kapsar?

HEPA Filtre Sızdırmazlık Testi

Hava Hızı ve Miktarı Testi

Odalar Arası Fark Basınç Testi

Partikül Testi

Dekontaminasyon Zamanı Testi

Duman ile Havanın Görsel Davranışının Belirlenmesi Testi

Ses Seviyesi ve Vibrasyon Testi

Işık Seviyesi Testi

VALİDASYON TESTLERİ Yasal Gerekçeliği Nedir?

Validasyon Testleri Yasal zorunluluğu Nedir?
Validasyon Testleri için zorunluluk var mı?

VALİDASYON TESTLERİ Analiz ve Diğer testler tüketici ile bağlantılı ürün ve hizmetleri kapsadığı için uluslararası kalite standartlarını ve yasalara uygunluk göstermek zorundadır.

Ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan tüm sektörlerin üretim, hizmet, ürün kalitesi, kurumsal yapı ve uluslararası alanlarda ticari faaliyet gösterebilmek adına birçok uluslararası standarda uyum mecburi hale gelmiş olmasından dolayı Validasyon Testleri yapma ihtiyacı duymaktadır.

VALİDASYON TESTLERİ Analiz firma ve kurumlar tarafından güvenlik, kalite ve güvenilirliği temsilen ve sürdürülebilirliği için oldukça önemli durumdadır.

Validasyon Testleri, Tüm sektörler için müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşma, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir mecburiyet olmuştur.

VALİDASYON TESTLERİ için Fiyatı Maliyeti Nedir?

Validasyon Testleri Fiyatı Maliyeti Nedir?

Validasyon Testleri ve Sertifikası maliyeti ve fiyatı nedir?

VALİDASYON TESTLERİ Analiz ve sertifikaları almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sektörünüzle alakalı testler sayesinde mevcut işinize ve kurumunuza fayda sağlayabilir, kalite standardına uyabilir ve yasal yükümlülükleri yerine getirebilirsiniz.

MODENO, Test maliyetlerinizi sizin için en uygun, en iyi bütçe planlaması ve sadece ihtiyaçlara ve fayda sağlamaya odaklı olarak en başından en sonuna kadar yürütmektedir.

VALİDASYON TESTLERİ Analiz ve sertifika almak için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Test Başvurusu ne anlama gelir? Online test başvurusu ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Validasyon Testleri fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL arasında başlayarak, talep ettiğiniz testler ve alınacak test sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

VALİDASYON TESTLERİ Neden Bizi Seçmelisiniz?

Validasyon Testleri için Neden Bizi Seçmelisiniz?

Validasyon Testleri için neden Modeno?

Validasyon Testleri için neden biz?

Validasyon Testleri için %100 danışmanlık başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde test sürecini geçirmelerine yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Sizi Test Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir test teklifi sunabilmek için test ve sertifika ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, Validasyon Testleri ihtiyaçlarınızı ve işinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir sertifika kuruluşları ile ortak olmak demektir.

Modeno olarak, tüm sektörler için en uygun ve en iyi koşullarda hizmet anlayışımız ile Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme alanında olduğu gibi çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te hizmetlerimizi sürdürüyor.

Türkiye’de bir ilk olan online danışmanlık sistemi ile belgelendirme, Test, Denetim ve diğer tüm süreçleri müşterilerimizin zamanını ve işlemlerin kolay erişebilir olmasını sağlamak adına geliştirdik ve uygulamaya devam ediyoruz.

VALİDASYON TESTLERİ Sıkça Sorulan Sorular?

VALİDASYON TESTLERİ Analiz Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

VALİDASYON TESTLERİ standartları arasında ve VALİDASYON TESTLERİ olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan VALİDASYON TESTLERİ Analiz hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız VALİDASYON TESTLERİ Analiz belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları VALİDASYON TESTLERİ Analiz blogumuzda topladık.

VALİDASYON TESTLERİ'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş VALİDASYON TESTLERİ tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi VALİDASYON TESTLERİ Analiz ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için VALİDASYON TESTLERİ hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

VALİDASYON TESTLERİ ne demek?
VALİDASYON TESTLERİ standartları ne anlama geliyor?
VALİDASYON TESTLERİ ile VALİDASYON TESTLERİ Analiz aynı anlamda mıdır?
VALİDASYON TESTLERİ belgesi ürüne mi verilir?
VALİDASYON TESTLERİ Analiz belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
VALİDASYON TESTLERİ Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
VALİDASYON TESTLERİ Analiz Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
VALİDASYON TESTLERİ belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan VALİDASYON TESTLERİ Analiz sorularını cevaplıyoruz. VALİDASYON TESTLERİ Analiz blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

VALİDASYON TESTLERİ Analiz Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan VALİDASYON TESTLERİ Analiz hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız VALİDASYON TESTLERİ Analiz belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları VALİDASYON TESTLERİ Analiz blogumuzda topladık.
VALİDASYON TESTLERİ Analiz ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

VALİDASYON TESTLERİ Analiz BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

VALİDASYON TESTLERİ Analiz sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
VALİDASYON TESTLERİ Analiz hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, VALİDASYON TESTLERİ Analiz başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; VALİDASYON TESTLERİ Analiz hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

VALİDASYON TESTLERİ Analiz BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

VALİDASYON TESTLERİ Analiz sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
VALİDASYON TESTLERİ Analiz aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu VALİDASYON TESTLERİ Analiz dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

VALİDASYON TESTLERİ Analiz BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

VALİDASYON TESTLERİ Analiz aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın VALİDASYON TESTLERİ Analiz gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% VALİDASYON TESTLERİ Analiz sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

VALİDASYON TESTLERİ Analiz BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

VALİDASYON TESTLERİ Analiz sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
VALİDASYON TESTLERİ Analiz denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder VALİDASYON TESTLERİ Analiz denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
VALİDASYON TESTLERİ Analiz için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

VALİDASYON TESTLERİ Analiz sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile VALİDASYON TESTLERİ Analiz SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile VALİDASYON TESTLERİ Analiz sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu VALİDASYON TESTLERİ Analiz belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER TEST ve LABORATUVAR HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

VALİDASYON TESTLERİ Analiz için Teklif Alın online teklif

VALİDASYON TESTLERİ Analiz akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu VALİDASYON TESTLERİ Analiz hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al