BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı

BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı midir? BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı Hizmet ücretleri nedir? BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı için online teklif alabilirsiniz.

BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı
BSCİ DANIŞMANLIĞI Nedir?
 • BSCİ DANIŞMANLIĞI NEDİR?

  BSCİ Danışmanlığı Sosyal Uyumluluk Standardı nedir?

  BSCI Danışmanlığı, Özellikle İnsan kaynaklı sektörlerde İşletme Sosyal Uyumluluk konuları ile ilgili olan iş ve işçilerin sosyal durumlarının takibi ve düzenlemesini amaçlayan standartlar için verilen danışmanlık işlemlerini kapsar.

  BSCİ Danışmanlığı Sosyal Uyumluluk Standardı ile Ulusal ve Uluslararası alanda faaliyet gösteren veya göstermeyi planlayan şirketlerin uluslararası sosyal sorumluluk süreçlerine danışmanlık hizmeti verip herhangi şekilde mağduriyet yaşamaması için yasal prosedürleri en iyi şekilde takip ve müdahale ediyoruz.

  BSCİ Danışmanlığı Sosyal Uyumluluk Standardı ile başvuru, itiraz ve tescil koruma gibi tüm süreçlerde işletmelerin hızlı ve kolayca olması için destek oluyoruz.

  BSCI Tescil ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

   

  BSCİ Danışmanlığı Sosyal Uyumluluk Standardı Kapsamı Nedir?
  BSCİ Danışmanlığı Sosyal Uyumluluk Standardı neleri kapsar?

  BSCI Danışmanlığı, İşletmeniz veya bireysel olarak ihtiyaç duyduğunuz başvuru ve tescil işlemleri dahil tüm aşamalarının BSCİ Danışmanlığı Sosyal Uyumluluk Standardı konusunda uzman kurum ve uzman danışmanlar tarafından ihtiyaç belirleme, başvuru, itiraz, sonuç ve tescil işletmelerinin takibi ve yürütülmesidir.

BSCİ DANIŞMANLIĞI Kapsamı Nedir?
 • BSCİ Danışmanlığı Sosyal Uyumluluk Standardı Nasıl Alınır? 

  BSCI Danışmanlığı konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size BSCİ Danışmanlığı Sosyal Uyumluluk Standardı için bir teklif sunmak için kullanacağız.
  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk BSCİ Danışmanlığı Sosyal Uyumluluk Standardı AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze başvuru tercihinizi yaparsınız.

  BSCI Danışmanlığı  için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte başvuru aşamasında yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Başvurusu modeli önemlidir.

  Online başvuru tercih ederseniz, başvuru sürecinde ihtiyaçlarınıza uygun olarak bir plan oluşturulacak ve danışmanlar tarafından sürekli bilgi akışı sağlanacak.

  Fiziki başvuru tercih ederseniz, danışmanlık süreci için bir randevu planı oluşturulup yetkili ve danışman yüz yüze görüşme ile izlenecek süreçle ilgili bilgi alışverişi ve başvuru işlemlerinin onayını alarak süreci başlatır.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki başvurular için MODENO, sizlere BSCİ Danışmanlığı Sosyal Uyumluluk Standardı hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

BSCİ DANIŞMANLIĞI Nasıl Alınır?
 • BSCI Danışmanlığı Nasıl Alınır? 

  BSCI Danışmanlığı konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size BSCI Danışmanlığı için bir teklif sunmak için kullanacağız.
  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk BSCI Danışmanlığı AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze başvuru tercihinizi yaparsınız.

  BSCI Danışmanlığı  için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte başvuru aşamasında yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Başvurusu modeli önemlidir.

  Online başvuru tercih ederseniz, başvuru sürecinde ihtiyaçlarınıza uygun olarak bir plan oluşturulacak ve danışmanlar tarafından sürekli bilgi akışı sağlanacak.

  Fiziki başvuru tercih ederseniz, danışmanlık süreci için bir randevu planı oluşturulup yetkili ve danışman yüz yüze görüşme ile izlenecek süreçle ilgili bilgi alışverişi ve başvuru işlemlerinin onayını alarak süreci başlatır.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki başvurular için MODENO, sizlere BSCI Danışmanlığı hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

BSCİ DANIŞMANLIĞI Hangi Sektörler İçin?
 • BSCİ Danışmanlığı Sosyal Uyumluluk Standardı Hangi Sektörler İçin? 

  BSCI Danışmanlığı hangi sektörler için gereklidir?

  BSCI Danışmanlığı, organizasyonun büyüklüğüne ve faaliyet koluna bakılmaksızın en yüksek etik standartları karşılayan Tüm Üretim, Hizmet Sektörleri ve Bireysel anlamda geçerlidir.

  BSCI Danışmanlığı, özel sektördeki her büyüklükteki şirkete, aynı zamanda üniversitelere, hayır kurumlarına ve kamu sektörü kuruluşlarına da arasında bulunduğu herkesin faydalanabileceği bir hizmettir.

BSCİ DANIŞMANLIĞI Faydaları Nelerdir?
 • BSCİ Danışmanlığı Sosyal Uyumluluk Standardı Faydaları Nedir? 

  BSCI Danışmanlığı ile işletmenizin şekil, değer ve kalite unsurlarını koruyup uluslararası pazarlar ve yeni fırsatlar için uygunluğunuzu sağlamanıza yardımcı olur.

  Kuruluşunuza olan güvenin artmasını ve ticari itibarınızı yükseltmenizi sağlar.

BSCİ DANIŞMANLIĞI Ne Kadar Sürede Alınır?
 • BSCİ Danışmanlığı Sosyal Uyumluluk Standardı Ne Kadar Sürede Alınır? 

  BSCI Danışmanlığı ne kadar sürede alınır?
  BSCİ Danışmanlığı Sosyal Uyumluluk Standardı
  ile ihtiyaç duyduğunuz belge, sertifika, tescil işlemleri için gerekli süre, seçeceğiniz çalışma yöntemine göre değişmektedir.

  Online danışmanlık ve Fiziki danışmanlık gibi seçeceğiniz yöntemlere göre işlemleriniz 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelerde sahip olabilirsiniz.

  Danışmanlık sürecinde süre, alınacak belge ile alakalı olup, seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

  BSCİ Danışmanlığı Sosyal Uyumluluk Standardı ile tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi şartlara göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

  İster online, ister fiziki danışmanlık! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi belgelendirme/tescil sürecinden başarı ile geçireceğimizi, tescil sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

BSCİ DANIŞMANLIĞI Denetimi Nedir?
 • BSCİ Danışmanlığı Sosyal Uyumluluk Standardı Hangi Konuları İçerir?

  BSCI Danışmanlığı konuları nelerdir?

  Belge, Tescil Başvurusu

  Tescil ve Belgelendirme alanları belirlenmesi

  Yasal Takip

  Hak ihlalleri takip ve itirazlar

  İtirazlara cevap verilmesi gibi süreçleri kapsamaktadır.

   

  BSCI Danışmanlığı küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

  MODENO başdenetçi ve denetçi danışmanlarımız herhangi bir tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

BSCİ DANIŞMANLIĞI Online Kurulum Nedir?
 • BSCİ Danışmanlığı Sosyal Uyumluluk Standardı Online Nedir?

  BSCI Danışmanlığı Online Kurulum Nedir?


  Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından Belge ve Tescil ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

  Online Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi danışman ile yönetilir ve belge teslim edilir.

  Online danışmanlık ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Belge ve Tescilleriniz için alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde tamamlarlar.

  Modeno Danışmanları; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için etkin bir şekilde ve sürekli olarak iletişim sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

BSCİ DANIŞMANLIĞI Geçerlilik Süresi Nedir?
 • Belge ve Tescil Geçerlilik Süresi?

  Tescil geçerlilik süresi nedir?
  Belge ve tescil için başvurduğunuzda danışmanlarımız tescil işleminin yapılması sonrasında ilgili tescilin ne kadar süre geçerli olacağı hakkında detaylı bilgi verecek ve yenilenme zamanlarını takip edecektir.

  Her tescil ve belge farklı sürelerde geçerliliğe sahiptir. 1 ile 10 yıllık farklı süreler geçerliliği olan tescil ve belgeler bulunmaktadır.

  Geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun belge takiplerini yapacağımızı unutmayın.

  Hiçbir belgelendirme ve tescil kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için belge düzenleyemez.

BSCİ DANIŞMANLIĞI Eğitimi Nasıl Alınır?
 • Yasal Gerekçeliği Nedir?


  BSCI Danışmanlığı yasal bir gereklilik midir?

  BSCI Danışmanlığı, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir danışmanlıktır. 

  Belge ve Tescillerin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat zorunlu olmamasına rağmen kullanım ve koruma amacıyla alınan belgeler oldukça önem taşımaktadır.

  Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgeler talep edilmektedir.

BSCİ DANIŞMANLIĞI Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • BSCİ Danışmanlığı Sosyal Uyumluluk Standardı Fiyatı Maliyeti Nedir?

  BSCI Danışmanlığı maliyeti ve fiyatı nedir?

  Belge almak ve Tescil yapmak istiyor fakat maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor olabilirsiniz. Ne yazık ki bu durum, Firma haklarınızın ihlalini önlemeye kadar birçok finansal avantajını kaçırmanız anlamına geliyor.
  MODENO, belge ve tescil işlemlerinde tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve belgenizi almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

  Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Belge fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

  Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki başvuru mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

BSCİ DANIŞMANLIĞI Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • BSCİ Danışmanlığı Sosyal Uyumluluk Standardı Neden Bizi Seçmelisiniz?

  BSCI Danışmanlığı  için neden bizi seçmelisiniz?

  Belge ve Tescil için %100 başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli, ve uygun maliyetli bir şekilde tescil ve belge almalarına yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Düşük maliyetli çevrimiçi online tescil ve belge sunabilen tek kuruluşuz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir tescil teklifi sunabilmek için belge ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

BSCİ DANIŞMANLIĞI Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • BSCİ Danışmanlığı Sosyal Uyumluluk Standardı Eğitimi Nedir?

  BSCİ Danışmanlığı Sosyal Uyumluluk Standardı Eğitimi Nedir?

  BSCİ Danışmanlığı Sosyal Uyumluluk Standardı eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

  BSCİ Danışmanlığı Sosyal Uyumluluk Standardı Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Başdenetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

  Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

  Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

  Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

BSCİ DANIŞMANLIĞI Sıkça Sorulan Sorular?
 • BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  BSCİ DANIŞMANLIĞI standartları arasında ve BSCİ DANIŞMANLIĞI olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı blogumuzda topladık.

  BSCİ DANIŞMANLIĞI'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş BSCİ DANIŞMANLIĞI tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için BSCİ DANIŞMANLIĞI hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  BSCİ DANIŞMANLIĞI ne demek?
  BSCİ DANIŞMANLIĞI standartları ne anlama geliyor?
  BSCİ DANIŞMANLIĞI ile BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı aynı anlamda mıdır?
  BSCİ DANIŞMANLIĞI belgesi ürüne mi verilir?
  BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  BSCİ DANIŞMANLIĞI Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  BSCİ DANIŞMANLIĞI belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı sorularını cevaplıyoruz. BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı blogumuzda topladık.
  BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

BSCİ DANIŞMANLIĞI İçerik Destek Talepleri?
 • BSCİ Danışmanlığı Sosyal Uyumluluk Standardı sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de BSCİ Danışmanlığı Sosyal Uyumluluk Standardı sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

  Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz BSCİ Danışmanlığı Sosyal Uyumluluk Standardı hizmetini sunar.

  Verilen BSCİ Danışmanlığı Sosyal Uyumluluk Standardı sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile BSCİ Danışmanlığı Sosyal Uyumluluk Standardı konusunda rehberlik ederiz.

  Modeno Patent, Belgelendirme olarak BSCİ Danışmanlığı Sosyal Uyumluluk Standardı hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

  Gıda Kapları Testleri Dayanıklılık ve Sağlık

BSCİ DANIŞMANLIĞI için Destek Talepleri

BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı hizmetini sunar. Verilen BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı ile ilgili tüm sorularınız ve BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

BSCİ DANIŞMANLIĞI Online Nedir?

BSCİ Danışmanlığı Sosyal Uyumluluk Standardı Online Nedir?

BSCI Danışmanlığı Online Kurulum Nedir?


Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından Belge ve Tescil ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi danışman ile yönetilir ve belge teslim edilir.

Online danışmanlık ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Belge ve Tescilleriniz için alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde tamamlarlar.

Modeno Danışmanları; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için etkin bir şekilde ve sürekli olarak iletişim sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

BSCİ DANIŞMANLIĞI Geçerlilik Süresi?

Belge ve Tescil Geçerlilik Süresi?

Tescil geçerlilik süresi nedir?
Belge ve tescil için başvurduğunuzda danışmanlarımız tescil işleminin yapılması sonrasında ilgili tescilin ne kadar süre geçerli olacağı hakkında detaylı bilgi verecek ve yenilenme zamanlarını takip edecektir.

Her tescil ve belge farklı sürelerde geçerliliğe sahiptir. 1 ile 10 yıllık farklı süreler geçerliliği olan tescil ve belgeler bulunmaktadır.

Geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun belge takiplerini yapacağımızı unutmayın.

Hiçbir belgelendirme ve tescil kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için belge düzenleyemez.

BSCİ DANIŞMANLIĞI Eğitimi Nedir?

Yasal Gerekçeliği Nedir?


BSCI Danışmanlığı yasal bir gereklilik midir?

BSCI Danışmanlığı, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir danışmanlıktır. 

Belge ve Tescillerin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat zorunlu olmamasına rağmen kullanım ve koruma amacıyla alınan belgeler oldukça önem taşımaktadır.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgeler talep edilmektedir.

BSCİ DANIŞMANLIĞI Yasal Gerekçeliği Nedir?

BSCİ Danışmanlığı Sosyal Uyumluluk Standardı Fiyatı Maliyeti Nedir?

BSCI Danışmanlığı maliyeti ve fiyatı nedir?

Belge almak ve Tescil yapmak istiyor fakat maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor olabilirsiniz. Ne yazık ki bu durum, Firma haklarınızın ihlalini önlemeye kadar birçok finansal avantajını kaçırmanız anlamına geliyor.
MODENO, belge ve tescil işlemlerinde tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve belgenizi almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Belge fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki başvuru mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

BSCİ DANIŞMANLIĞI için Fiyatı Maliyeti Nedir?

BSCİ Danışmanlığı Sosyal Uyumluluk Standardı Neden Bizi Seçmelisiniz?

BSCI Danışmanlığı  için neden bizi seçmelisiniz?

Belge ve Tescil için %100 başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli, ve uygun maliyetli bir şekilde tescil ve belge almalarına yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online tescil ve belge sunabilen tek kuruluşuz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir tescil teklifi sunabilmek için belge ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

BSCİ DANIŞMANLIĞI Neden Bizi Seçmelisiniz?

BSCİ Danışmanlığı Sosyal Uyumluluk Standardı Eğitimi Nedir?

BSCİ Danışmanlığı Sosyal Uyumluluk Standardı Eğitimi Nedir?

BSCİ Danışmanlığı Sosyal Uyumluluk Standardı eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

BSCİ Danışmanlığı Sosyal Uyumluluk Standardı Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Başdenetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

BSCİ DANIŞMANLIĞI Sıkça Sorulan Sorular?

BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

BSCİ DANIŞMANLIĞI standartları arasında ve BSCİ DANIŞMANLIĞI olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı blogumuzda topladık.

BSCİ DANIŞMANLIĞI'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş BSCİ DANIŞMANLIĞI tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için BSCİ DANIŞMANLIĞI hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

BSCİ DANIŞMANLIĞI ne demek?
BSCİ DANIŞMANLIĞI standartları ne anlama geliyor?
BSCİ DANIŞMANLIĞI ile BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı aynı anlamda mıdır?
BSCİ DANIŞMANLIĞI belgesi ürüne mi verilir?
BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
BSCİ DANIŞMANLIĞI Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
BSCİ DANIŞMANLIĞI belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı sorularını cevaplıyoruz. BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı blogumuzda topladık.
BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı için Teklif Alın online teklif

BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu BSCİ DANIŞMANLIĞI Sosyal Uyumluluk Standardı hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al