ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri

ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri midir? ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri Hizmet ücretleri nedir? ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri için online teklif alabilirsiniz.

ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri
ISO DANIŞMANLIĞI Nedir?
 • ISO NEDİR?

  ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri,

  ISO Danışmanlığı nedir?

  ISO, Uluslararası Standart Örgütünün kısaltması olan ISO günümüzde neredeyse her sektörde kalite ve sistem anlamında uyulması gerekli uluslararası kalite yönetimi sistemlerini belirlemektedir.

  ISO belgesi, müşterilere hizmet veren ve üretim yapan tüm sektörler ve işletmeler tarafından ürettikleri ürün ve vermiş olduğu hizmetleri kalite yönetim sistemine uygunluğunun belgelendiğini, kullanıldığını, sürdürüldüğünü ve iyileştirildiğini garanti eder.

  ISO Danışmanlığı ile belgelendirme, denetim ve sistem kurulumu gibi tüm süreçlerde işletmelerin hızlı ve kolayca kalite yönetim sistemine geçişi ve belge sahibi olmasına destek oluyoruz.

  ISO Belgesi ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

ISO DANIŞMANLIĞI Kapsamı Nedir?
 • ISO Kapsamı Nedir? 


  ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri,

  ISO Danışmanlığı kapsamı nedir?

  ISO Danışmanlığı, Üretim ve Hizmet alanında bulunan firmaların ihtiyaç duyduğu sistem, kalite yönetimi ve belgelerin belirlenmesi, eğitim ve yönetim sistemlerinin kurulumu ve uygulaması gibi hizmetleri kapsamaktadır.

ISO DANIŞMANLIĞI Nasıl Alınır?
 • ISO Danışmanlığı Nasıl Alınır? 

  ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri,

  ISO Danışmanlığı konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size ISO Danışmanlığı için bir teklif sunmak için kullanacağız.
  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk ISO Danışmanlığı AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

  ISO Danışmanlığı  için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sistem kurulumu konusunda yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

  Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

  Fiziki kurulum tercih ederseniz, danışmanlık süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.
  Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır. Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere ISO belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

ISO DANIŞMANLIĞI Hangi Sektörler İçin?
 • ISO Danışmanlığı Hangi Sektörler İçin? 

  ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri,

  ISO Danışmanlığı hangi sektörler için gereklidir?

  ISO Danışmanlığı, organizasyonun büyüklüğüne ve faaliyet koluna bakılmaksızın en yüksek etik standartları karşılayan Tüm Üretim ve Hizmet Sektörleri için geçerlidir.

  ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri , özel sektördeki her büyüklükteki şirkete, aynı zamanda üniversitelere, hayır kurumlarına ve kamu sektörü kuruluşlarına da arasında bulunduğu farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri ve iştirakleri için uygulanabilir uluslararası bir standart çerçevesine sahiptir.

ISO DANIŞMANLIĞI Faydaları Nelerdir?
 • ISO Danışmanlığı Faydaları Nedir? 

  ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri,

  ISO Danışmanlığı ile işletmenizin üretim ve kaynak tasarrufuna, maddi kazançlara, potansiyelini ortaya çıkarmanıza ve uluslararası pazarlar ve yeni fırsatlar için uygunluğunuzu sağlamanıza yardımcı oluyoruz.

  Güvenli bir hizmet tedarikçisi olarak kuruluşunuzdaki müşteri güvenini artırır.

ISO DANIŞMANLIĞI Ne Kadar Sürede Alınır?
 • ISO Danışmanlığı Ne Kadar Sürede Alınır? 

  ISO Danışmanlığı ne kadar sürede alınır?

  ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri,


  ISO Danışmanlığı
  kurulumu sonrası ISO Belgesine sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

  Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre ISO Belgesine 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelere göre de sahip olabilirsiniz.

  Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

  Belgelendirme sürecinde süre, alınacak ISO belgesine sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

  ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

  İster online, ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

ISO DANIŞMANLIĞI Denetimi Nedir?
 • ISO Danışmanlığı Hangi Konuları İçerir?

  ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri,

  ISO Danışmanlığı konuları nelerdir?

  Başta ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi olmak üzere, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme, ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri, ISO 12207 Yazılım Yaşam Döngüsü Süreçleri, ISO 13485 Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 14046 Su Ayak İzi, ISO 14064 Sera Gazı ve Emisyonları Yönetim Sistemi, ISO 14067 Karbon Ayak İzi, ISO 14298 Grafik Teknolojisi Yönetim Sistemi, ISO 15189 Tıbbi Laboratuvarların Akreditasyonu, ISO 15378 Tıbbi Ürünler İçin Birincil Ambalaj, ISO 15504 Yazılım Süreç Değerlendirme, ISO 15838 Çağrı Merkezi Yönetim Sistemi, ISO 16949 Otomotiv Kalite Yönetim Sistemi, ISO 17100 Çeviri Tercüme Hizmetleri, ISO 18295 Müşteri İletişim Merkezleri, ISO 18295 Çağrı Merkezi Yönetim Sistemi, ISO 18513 Turizm Hizmetleri Yönetim Sistemi, ISO 18788 Özel Güvenlik Operasyon, ISO 19443 Nükleer Güvenlik Yönetim Sistemi, ISO 20000 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemi, ISO 20121 Etkin Sürdürülebilir Etkinlikler Standardı, ISO 20252 Pazar, Kamuoyu ve Sosyal Araştırma, ISO 21001 Eğitim Kuruluşları Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi, ISO 22320 Acil Durum Yönetim Sistemi, ISO 22483 Turizm ve İlgili Hizmetler, ISO 22716 GMP İyi Üretim Yönetim Sistemi, ISO 26000 Sosyal Sorumluluk Yönetim Sistemi, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 27034 Uygulama Yönetim Sistemleri, ISO 27701 Kişisel Veri Yönetim Sistemi, ISO 28000 Tedarik Zinciri Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 29990 Eğitim ve Öğretim Yönetim Sistemi, ISO 31000 Kurumsal Risk Yönetim Sistemi, ISO 37001 Yolsuzlukla Mücadele Yönetim Sistemi, ISO 37101 Topluluklarda Sürdürülebilir Kalkınma, ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi, ISO TS 13027 Hijyen ve Sanitasyon, ISO TS 16949 Otomotiv Kalite Yönetim Sistemi, ISO 3834 EN 15085 Kaynaklı İmalat Yeterlilik, ISO EN 15838 Müşteri İletişim Merkezi, ISO EN 15593 Gıda Ambalaj Kalite Yönetim Sistemi eğitimlerini kapsar..

   

  ISO belgesi için Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

   

  ISO Danışmanlığı denetimlerinde küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

  MODENO baş denetçi ve denetçi danışmanlarımız ISO standardına ait herhangi bir maddesinde uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

  MODENO olarak; ISO Tıbbi Laboratuvarların Akreditasyonu Dokümanlarının Gözden Geçirme Denetimi sağlar, Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar. Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

ISO DANIŞMANLIĞI Online Kurulum Nedir?
 • ISO Danışmanlığı Online Nedir?

  ISO Danışmanlığı Online Kurulum Nedir?
  Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından ISO ISO Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

   

  Online ISO Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

   

  Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

   

  Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

   

  İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

   

  ISO Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Online ISO  , 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online ISO sertifikası sağlar!

   

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online ISO sertifikasyonu almanızı garanti eder.

ISO DANIŞMANLIĞI Geçerlilik Süresi Nedir?
 •  ISO Geçerlilik Süresi?

  ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri,

  ISO Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
  ISO belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

   

  ISO sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

  ISO yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

   

  Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan ISO Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

   

  Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için ISO belgesi düzenleyemez.

  ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri sertifika belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

ISO DANIŞMANLIĞI Eğitimi Nasıl Alınır?
 •  ISO Yasal Gerekçeliği Nedir?

  ISO Danışmanlığı yasal bir gereklilik midir?

  ISO Danışmanlığı, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir danışmanlıktır. 

  ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat ISO belgesi, zorunlu olmamasına rağmen tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır. Belgelendirme amaçları için de geçerlidir. Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

  Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak ISObelgesi talep edilmektedir.

   

   

   

   

ISO DANIŞMANLIĞI Yasal Gerekçeliği Nedir?
 •  ISO Danışmanlık Fiyatı Maliyeti Nedir?

  ISO Danışmanlığı maliyeti ve fiyatı nedir?

  ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri,

  Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, ISO sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor. Ne yazık ki bu durum, ISO akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.
  MODENO, ISO sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

   

  Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. ISO Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

  Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

ISO DANIŞMANLIĞI Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • ISO Danışmanlığı Neden Bizi Seçmelisiniz?

  ISO Danışmanlığı  için neden bizi seçmelisiniz?

  ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri,

  ISO sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli, ve uygun maliyetli bir şekilde ISOsertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Düşük maliyetli çevrimiçi online ISOsertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

  Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi , şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz .

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

ISO DANIŞMANLIĞI Neden Bizi Seçmelisiniz?
 •  ISO Eğitimi Nedir?

  ISO Eğitimi Nedir?

  ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri,

  ISO eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

  ISO Danışmanlığı Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Başdenetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

  ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

  ISO Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

  Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

  ISO TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, ISO İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, ISO MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, ISO RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve ISO FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

ISO DANIŞMANLIĞI Sıkça Sorulan Sorular?
 • ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO DANIŞMANLIĞI standartları arasında ve ISO DANIŞMANLIĞI olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri blogumuzda topladık.

  ISO DANIŞMANLIĞI 'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş ISO DANIŞMANLIĞI tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için ISO DANIŞMANLIĞI hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  ISO DANIŞMANLIĞI ne demek?
  ISO DANIŞMANLIĞI standartları ne anlama geliyor?
  ISO DANIŞMANLIĞI ile ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri aynı anlamda mıdır?
  ISO DANIŞMANLIĞI belgesi ürüne mi verilir?
  ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  ISO DANIŞMANLIĞI Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  ISO DANIŞMANLIĞI belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri sorularını cevaplıyoruz. ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri blogumuzda topladık.
  ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

ISO DANIŞMANLIĞI İçerik Destek Talepleri?
 • ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri belgeleri sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri belgeleri sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

  Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri belgeleri hizmetini sunar.

  Verilen ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri belgeleri sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri belgeleri konusunda rehberlik ederiz.

  Modeno Patent, Belgelendirme olarak ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri belgeleri hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

  ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri belgeleri 

ISO DANIŞMANLIĞI için Destek Talepleri

ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri hizmetini sunar. Verilen ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri ile ilgili tüm sorularınız ve ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

ISO DANIŞMANLIĞI Online Nedir?

ISO Danışmanlığı Online Nedir?

ISO Danışmanlığı Online Kurulum Nedir?
Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından ISO ISO Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

 

Online ISO Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

 

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

 

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

 

İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

 

ISO Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online ISO  , 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online ISO sertifikası sağlar!

 

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online ISO sertifikasyonu almanızı garanti eder.

ISO DANIŞMANLIĞI Geçerlilik Süresi?

 ISO Geçerlilik Süresi?

ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri,

ISO Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
ISO belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

 

ISO sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

ISO yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

 

Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan ISO Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

 

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için ISO belgesi düzenleyemez.

ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri sertifika belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

ISO DANIŞMANLIĞI Eğitimi Nedir?

 ISO Yasal Gerekçeliği Nedir?

ISO Danışmanlığı yasal bir gereklilik midir?

ISO Danışmanlığı, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir danışmanlıktır. 

ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat ISO belgesi, zorunlu olmamasına rağmen tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır. Belgelendirme amaçları için de geçerlidir. Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak ISObelgesi talep edilmektedir.

 

 

 

 

ISO DANIŞMANLIĞI Yasal Gerekçeliği Nedir?

 ISO Danışmanlık Fiyatı Maliyeti Nedir?

ISO Danışmanlığı maliyeti ve fiyatı nedir?

ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri,

Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, ISO sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor. Ne yazık ki bu durum, ISO akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.
MODENO, ISO sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

 

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. ISO Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

ISO DANIŞMANLIĞI için Fiyatı Maliyeti Nedir?

ISO Danışmanlığı Neden Bizi Seçmelisiniz?

ISO Danışmanlığı  için neden bizi seçmelisiniz?

ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri,

ISO sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli, ve uygun maliyetli bir şekilde ISOsertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online ISOsertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi , şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz .

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

ISO DANIŞMANLIĞI Neden Bizi Seçmelisiniz?

 ISO Eğitimi Nedir?

ISO Eğitimi Nedir?

ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri,

ISO eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

ISO Danışmanlığı Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Başdenetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

ISO Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

ISO TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, ISO İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, ISO MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, ISO RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve ISO FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

ISO DANIŞMANLIĞI Sıkça Sorulan Sorular?

ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO DANIŞMANLIĞI standartları arasında ve ISO DANIŞMANLIĞI olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri blogumuzda topladık.

ISO DANIŞMANLIĞI 'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş ISO DANIŞMANLIĞI tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için ISO DANIŞMANLIĞI hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

ISO DANIŞMANLIĞI ne demek?
ISO DANIŞMANLIĞI standartları ne anlama geliyor?
ISO DANIŞMANLIĞI ile ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri aynı anlamda mıdır?
ISO DANIŞMANLIĞI belgesi ürüne mi verilir?
ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
ISO DANIŞMANLIĞI Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
ISO DANIŞMANLIĞI belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri sorularını cevaplıyoruz. ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri blogumuzda topladık.
ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri için Teklif Alın online teklif

ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al