PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi

PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi midir? PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi Hizmet ücretleri nedir? PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi için online teklif alabilirsiniz.

PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi
PAS 220 BELGESİ Nedir?
 • PAS 220 Belgesi nedir?

  PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi, PAS 220:2008, uluslararası gıda tedarik zincirlerinin üretim süreçlerinde gıda güvenliği risklerinin kontrolüne yardımcı olmak için ön koşul programlarının gerekliliklerini belirleyen bir standarttır. Gereksinimlerinden biri kuruluşlarda gıda güvenliği risklerini kontrol etmeye yardımcı olan ön koşul programlarını oluşturmak, uygulamak ve sürdürmek olduğundan, gıda güvenliği yönetim sistemlerine ilişkin uluslararası kabul görmüş standart olan ISO 22000 ile birlikte kullanılmak üzere oluşturulmuştur. Standardın temeli ISO 22000 gıda güvenliği standardına dayansa da standart gereksinimlerinin kuruluşlarda tam olarak ne şekilde uygulanması gerektiğini anlatmak amacıyla bir rehber doküman olarak hazırlanmıştır.

  PAS 220, gıda sektöründe faaliyet gösteren PAS 220 sertifikası sahibi firbmanın kalite yönetim sisteminin uygulandığını, belgelendiğini, kullanıldığını, sürdürüldüğünü ve iyileştirildiğini garanti eder.

  PAS 220 Belgesi ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

PAS 220 BELGESİ Kapsamı Nedir?
 • PAS 220 Belgesi kapsamı nedir?

  PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi

  Stok yönetimi

  Ürün tedariği yönetimi

  Ürün geri çağırma sistematiği

  Kalite yönetim sistemi

  Gıda güvenliğinin kontrolünün sağlanması

  Personel temizliği

  Personel eğitim

  Tüketiciye bilgi verme süreci

  Sabotaj yönetimi ve gıda terörü hakkında bilgilendirme süreçlerini kapsamaktadır.

PAS 220 BELGESİ Nasıl Alınır?
 • PAS 220 Belgesi konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.
  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

  PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi kurulumu için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sistem kurulumu konusunda yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

  Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

  Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.
  Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır. Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere PAS 220  belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

PAS 220 BELGESİ Hangi Sektörler İçin?
 • PAS 220 Belgesi hangi sektörler için gereklidir?

  PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi, gıda sektörü alanında faaliyet gösteren her kuruluş için gereklidir.

  PAS 220 Belgesi, gıda sektöründe üretim yapan üreticiler ve iştirakler için uygulanabilir uluslararası bir standart çerçevesine sahiptir.

PAS 220 BELGESİ Faydaları Nelerdir?
PAS 220 BELGESİ Ne Kadar Sürede Alınır?
 • PAS 220 Belgesi ne kadar sürede alınır?
  PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi kurulumu sonrası PAS 220 Belgesine sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

  Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre PAS 220 Belgesine 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelere göre de sahip olabilirsiniz.

  Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

  Belgelendirme sürecinde süre, alınacak PAS 220 Belgesine sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

  sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

  İster online, ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

PAS 220 BELGESİ Denetimi Nedir?
 • PAS 220 Belgesi denetimi nedir?

  PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi için Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

   

  PAS 220 Belgesi denetimlerinde küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

  MODENO baş denetçi ve denetçi danışmanlarımız PAS 220 standardına ait herhangi bir maddesinde uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

  MODENO olarak; PAS 220 Tıbbi Laboratuvarların Akreditasyonu Dokümanlarının Gözden Geçirme Denetimi sağlar, Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar. Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

   

PAS 220 BELGESİ Online Kurulum Nedir?
 • PAS 220 Belgesi Online Kurulum Nedir?
  Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi  ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

   

  Online PAS 220 Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

   

  Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

   

  Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

   

  İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

   

  PAS 220 Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Online PAS 220, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online PAS 220 sertifikası sağlar!

   

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online PAS 220 sertifikasyonu almanızı garanti eder.

PAS 220 BELGESİ Geçerlilik Süresi Nedir?
 • PAS 220 Belgesi Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
  ISO belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

   

  PAS 220 sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

  PAS 220 yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

   

  Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan PAS 220 Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

   

  Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için PAS 220 Belgesi düzenleyemez.

  PAS 220 sertifika belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

PAS 220 BELGESİ Eğitimi Nasıl Alınır?
 • PAS 220 Belgesi Eğitimi Nedir?

  PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

  PAS 220 Belgesi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

  ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

  PAS 220 Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

  Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

  PAS 220 TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, PAS 220 İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, PAS 220 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, PAS 220 RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve PAS 220 FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

   

PAS 220 BELGESİ Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • PAS 220 Belgesi yasal bir gereklilik midir?

  PAS 220 Belgesi, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

  PAS 220 Belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat PAS 220 Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen,  tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır. Belgelendirme amaçları için de geçerlidir. Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

  Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi belgesi talep edilmektedir.

PAS 220 BELGESİ Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • PAS 220 Belgesi maliyeti ve fiyatı nedir?

  Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi yapmak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor. Ne yazık ki bu durum, PAS 220 akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.
  MODENO, PAS 220 sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

   

  Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. PAS 220 Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

  Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

PAS 220 BELGESİ Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • PAS 220 Belgesi  için neden bizi seçmelisiniz?

  PAS 220 sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli, ve uygun maliyetli bir şekilde sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Düşük maliyetli çevrimiçi online PAS 220 sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

  Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

   

PAS 220 BELGESİ Sıkça Sorulan Sorular?
 • PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  PAS 220 BELGESİ standartları arasında ve PAS 220 BELGESİ olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi blogumuzda topladık.

  PAS 220 BELGESİ'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş PAS 220 BELGESİ tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için PAS 220 BELGESİ hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  PAS 220 BELGESİ ne demek?
  PAS 220 BELGESİ standartları ne anlama geliyor?
  PAS 220 BELGESİ ile PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi aynı anlamda mıdır?
  PAS 220 BELGESİ belgesi ürüne mi verilir?
  PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  PAS 220 BELGESİ Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  PAS 220 BELGESİ belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi sorularını cevaplıyoruz. PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi blogumuzda topladık.
  PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

PAS 220 BELGESİ İçerik Destek Talepleri?
PAS 220 BELGESİ için Destek Talepleri

PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi hizmetini sunar. Verilen PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi ile ilgili tüm sorularınız ve PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

PAS 220 BELGESİ Online Nedir?

PAS 220 Belgesi Online Kurulum Nedir?
Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi  ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

 

Online PAS 220 Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

 

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

 

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

 

İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

 

PAS 220 Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online PAS 220, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online PAS 220 sertifikası sağlar!

 

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online PAS 220 sertifikasyonu almanızı garanti eder.

PAS 220 BELGESİ Geçerlilik Süresi?

PAS 220 Belgesi Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
ISO belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

 

PAS 220 sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

PAS 220 yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

 

Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan PAS 220 Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

 

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için PAS 220 Belgesi düzenleyemez.

PAS 220 sertifika belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

PAS 220 BELGESİ Eğitimi Nedir?

PAS 220 Belgesi Eğitimi Nedir?

PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

PAS 220 Belgesi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

PAS 220 Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

PAS 220 TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, PAS 220 İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, PAS 220 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, PAS 220 RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve PAS 220 FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

 

PAS 220 BELGESİ Yasal Gerekçeliği Nedir?

PAS 220 Belgesi yasal bir gereklilik midir?

PAS 220 Belgesi, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

PAS 220 Belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat PAS 220 Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen,  tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır. Belgelendirme amaçları için de geçerlidir. Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi belgesi talep edilmektedir.

PAS 220 BELGESİ için Fiyatı Maliyeti Nedir?

PAS 220 Belgesi maliyeti ve fiyatı nedir?

Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi yapmak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor. Ne yazık ki bu durum, PAS 220 akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.
MODENO, PAS 220 sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

 

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. PAS 220 Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

PAS 220 BELGESİ Neden Bizi Seçmelisiniz?

PAS 220 Belgesi  için neden bizi seçmelisiniz?

PAS 220 sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli, ve uygun maliyetli bir şekilde sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online PAS 220 sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

 

PAS 220 BELGESİ Sıkça Sorulan Sorular?

PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

PAS 220 BELGESİ standartları arasında ve PAS 220 BELGESİ olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi blogumuzda topladık.

PAS 220 BELGESİ'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş PAS 220 BELGESİ tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için PAS 220 BELGESİ hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

PAS 220 BELGESİ ne demek?
PAS 220 BELGESİ standartları ne anlama geliyor?
PAS 220 BELGESİ ile PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi aynı anlamda mıdır?
PAS 220 BELGESİ belgesi ürüne mi verilir?
PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
PAS 220 BELGESİ Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
PAS 220 BELGESİ belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi sorularını cevaplıyoruz. PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi blogumuzda topladık.
PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER GIDA BELGELENDİRME HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi için Teklif Alın online teklif

PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu PAS 220 BELGESİ Gıda Zinciri Belgelendirilmesi hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al