HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart

HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart midir? HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart Hizmet ücretleri nedir? HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart için online teklif alabilirsiniz.

HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart
HACCP BELGESİ Nedir?
 • HACCP Belgesi nedir?

  HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart, 1960 lı yıllarda NASA’nın uzay görevleri için uzaya göndereceği gıdalarda mevcut gıda standartlarının yeterli olmadığının ortaya çıkması üzerine NASA tarafından kritik noktaları rehberi yayınlamıştır. Başlangıçta Amerikan ulusal uzay programında kullanılmaya başlanmış olsa da modern gıda güvenliği sisteminde uluslararası kabul görmüş bir gıda güvenliği standardı olmuştur. Hazard analysis and critical control points, Tehlike analizi kritik kontrol noktası anlamına gelen HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart oluşturan bir standarttır. Tehlike Analizi Kritik Kontrol Noktası (HACCP) sertifikası, sağlam ve kapsamlı bir HACCP planı ile gıda işleyicilerine ve üreticilerine verilen uluslararası sertifikadır. HACCP uygulamasına ilişkin bir sertifika, tüm kuruluşunuzun ve ekibinizin gıda güvenliğini en üst düzeyde koruma çabalarının doruk noktasıdır.

   

  HACCP, gıda sektöründe faaliyet gösteren HACCP sertifikası sahibi firmanın kalite yönetim sisteminin uygulandığını, belgelendiğini, kullanıldığını, sürdürüldüğünü ve iyileştirildiğini garanti eder.

  HACCP Belgesi ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

HACCP BELGESİ Kapsamı Nedir?
 • HACCP Belgesi kapsamı nedir?

  HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart

  Biyolojik, kimyasal veya fiziksel gıda tehlikelerinin tehlike analizini,

  Kritik kontrol noktalarını belirleme,

  Minimum pişirme sıcaklığı ve süresi gibi kritik kontrol limitleri belirlenmesi,

  İş süreçlerinin doğrulamasının yapılması,

  Belge ve kayıt sistemi oluşturulması ve uygulama süreçlerini kapsamaktadır.

HACCP BELGESİ Nasıl Alınır?
 • HACCP Belgesi konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.
  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

  HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart kurulumu için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sistem kurulumu konusunda yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

  Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

  Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.
  Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır. Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere HACCP  belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

HACCP BELGESİ Hangi Sektörler İçin?
 • HACCP Belgesi hangi sektörler için gereklidir?

  HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart, Restoranlar, catering işletmeleri, gıda nakliye şirketleri, yemek hazırlama hizmetleri, gıda üreticileri ve yemek dağıtım hizmeti veren firma, işletme ve kuruluşları kapsamaktadır.

  HACCP Belgesi, gıda sektöründe hizmet sağlayıcı firma, şirket ve kuruluşlar  için uygulanabilir uluslararası bir standart çerçevesine sahiptir.

HACCP BELGESİ Faydaları Nelerdir?
 • HACCP Belgesi ,

  HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart belgesinin

  Üretim giderlerinin azalması,

  Ürünü geri toplama riskinin azaltılması

  Kanuna uygunluğun sağlanması

  Kalite yönetiminin uluslararası tasdiki

  Rekabet üstünlüğünü sağlanması vb. gibi çeşitli faydaları vardır.

HACCP BELGESİ Ne Kadar Sürede Alınır?
 • HACCP Belgesi ne kadar sürede alınır?
  HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart kurulumu sonrası HACCP Belgesine sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

  Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre HACCP Belgesine 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelere göre de sahip olabilirsiniz.

  Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

  Belgelendirme sürecinde süre, alınacak HACCP Belgesine sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

  HACCP sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

  İster online, ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

HACCP BELGESİ Denetimi Nedir?
 • HACCP Belgesi denetimi nedir?

  HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart için Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

  Hayati bir öneme sahip olan gıda sektörü teknolojinin geçirdiği dönüşümle birlikte çok çeşitlenmekle beraber sadece üretim aşamasında değil dağıtım ve tüketim boyutu da kendi başına çok önemli hale gelmiştir. Bu sürecin amacı, insanlığa hayatta kalması için gerekli besin maddelerini verimli bir şekilde sağlamak ve tarım ekonomisi sektöründe tüketilen zaman ve emeği azaltmaktı. Bu amaç artan dünya nüfusunun neden olduğu bir sorun olmaya doğru gitmektedir. Gıda üretmek amacıyla sürekli artan ölçekte ek olarak büyük miktarlarda enerji kullanmalıyız. Enerji ihtiyacının artmasının nedeni, giderek daha fazla insanın şehre taşınması ve nüfusun artmasıdır. Bugün dünya nüfusunun %50’den fazlası şehirlerde yaşıyor. Aslında, şu anda üretilen gıda miktarının talebi karşılamak için tamamen yeterli olması, hatta büyük bir gıda fazlası bırakması gerektiğinden, bu hedefe ulaşılmış olarak kabul edilebilir. Gıdanın tohumdan yemek haline gelene kadar izlediği yolun tamamından habersiz olmak, yüksek oranda işlenmiş gıdalar çağında yoğum olarak kullanılmaktadır. Gıda gibi kritik bir sektörün bütün aşamalarının denetim süreçleri ile sürekli kontrol altına tutulması gerekmektedir. Ağırlıklı olarak bu ihtiyaçları karşılamak üzere geliştirilmiş olan GIDA belgeleri, uluslararası boyutta bir denetim ve kontrole tabii tutularak üretim, dağıtım ve tüketim anlamında kalite yönetim sisteminin uygulandığını belirten bir sistemdir. HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart Belgesi de bu kapsamda uluslararası bir belgedir.

  HACCP Belgesi denetimlerinde küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

  MODENO baş denetçi ve denetçi danışmanlarımız HACCP standardına ait herhangi bir maddesinde uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

  MODENO olarak; HACCP Tıbbi Laboratuvarların Akreditasyonu Dokümanlarının Gözden Geçirme Denetimi sağlar, Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar. Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

   

   

HACCP BELGESİ Online Kurulum Nedir?
 • HACCP Belgesi Online Kurulum Nedir?
  Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

   

  Online HACCP Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

   

  Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

   

  Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

   

  İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

   

  HACCP Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Online HACCP, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online HACCP sertifikası sağlar!

   

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online HACCP sertifikasyonu almanızı garanti eder.

HACCP BELGESİ Geçerlilik Süresi Nedir?
 • HACCP Belgesi Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
  ISO belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

   

  HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

  HACCP yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

   

  Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan HACCP Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

   

  Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için HACCP Belgesi düzenleyemez.

  HACCP sertifika belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

HACCP BELGESİ Eğitimi Nasıl Alınır?
 • HACCP Belgesi Eğitimi Nedir?

  HACCP eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

  HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart Belgesi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

  ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

  HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

  Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

  HACCP TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, HACCP İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, HACCP MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, HACCP RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve HACCP FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

HACCP BELGESİ Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • HACCP Belgesi yasal bir gereklilik midir?

  HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

  HACCP Belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat HACCP Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen,  tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır. Belgelendirme amaçları için de geçerlidir. Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

  Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak HACCP belgesi talep edilmektedir.

HACCP BELGESİ Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • HACCP Belgesi maliyeti ve fiyatı nedir?

  Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor. Ne yazık ki bu durum, HACCP akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.
  MODENO, HACCP sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

   

  Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. HACCP Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

  Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

HACCP BELGESİ Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • HACCP Belgesi  için neden bizi seçmelisiniz?

  HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli, ve uygun maliyetli bir şekilde sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel  danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Düşük maliyetli çevrimiçi online HACCP sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

  Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

   

HACCP BELGESİ Sıkça Sorulan Sorular?
 • HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  HACCP BELGESİ standartları arasında ve HACCP BELGESİ olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart blogumuzda topladık.

  HACCP BELGESİ'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş HACCP BELGESİ tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için HACCP BELGESİ hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  HACCP BELGESİ ne demek?
  HACCP BELGESİ standartları ne anlama geliyor?
  HACCP BELGESİ ile HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart aynı anlamda mıdır?
  HACCP BELGESİ belgesi ürüne mi verilir?
  HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  HACCP BELGESİ Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  HACCP BELGESİ belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart sorularını cevaplıyoruz. HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart blogumuzda topladık.
  HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

HACCP BELGESİ İçerik Destek Talepleri?
HACCP BELGESİ için Destek Talepleri

HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart hizmetini sunar. Verilen HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart ile ilgili tüm sorularınız ve HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

HACCP BELGESİ Online Nedir?

HACCP Belgesi Online Kurulum Nedir?
Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

 

Online HACCP Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

 

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

 

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

 

İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

 

HACCP Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online HACCP, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online HACCP sertifikası sağlar!

 

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online HACCP sertifikasyonu almanızı garanti eder.

HACCP BELGESİ Geçerlilik Süresi?

HACCP Belgesi Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
ISO belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

 

HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

HACCP yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

 

Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan HACCP Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

 

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için HACCP Belgesi düzenleyemez.

HACCP sertifika belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

HACCP BELGESİ Eğitimi Nedir?

HACCP Belgesi Eğitimi Nedir?

HACCP eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart Belgesi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

HACCP TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, HACCP İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, HACCP MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, HACCP RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve HACCP FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

HACCP BELGESİ Yasal Gerekçeliği Nedir?

HACCP Belgesi yasal bir gereklilik midir?

HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

HACCP Belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat HACCP Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen,  tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır. Belgelendirme amaçları için de geçerlidir. Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak HACCP belgesi talep edilmektedir.

HACCP BELGESİ için Fiyatı Maliyeti Nedir?

HACCP Belgesi maliyeti ve fiyatı nedir?

Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor. Ne yazık ki bu durum, HACCP akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.
MODENO, HACCP sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

 

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. HACCP Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

HACCP BELGESİ Neden Bizi Seçmelisiniz?

HACCP Belgesi  için neden bizi seçmelisiniz?

HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli, ve uygun maliyetli bir şekilde sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel  danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online HACCP sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

 

HACCP BELGESİ Sıkça Sorulan Sorular?

HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

HACCP BELGESİ standartları arasında ve HACCP BELGESİ olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart blogumuzda topladık.

HACCP BELGESİ'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş HACCP BELGESİ tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için HACCP BELGESİ hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

HACCP BELGESİ ne demek?
HACCP BELGESİ standartları ne anlama geliyor?
HACCP BELGESİ ile HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart aynı anlamda mıdır?
HACCP BELGESİ belgesi ürüne mi verilir?
HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
HACCP BELGESİ Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
HACCP BELGESİ belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart sorularını cevaplıyoruz. HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart blogumuzda topladık.
HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER GIDA BELGELENDİRME HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart için Teklif Alın online teklif

HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al