Sosyal Eğitimler Uygunluk

Sosyal Eğitimler Uygunluk

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi Sosyal Eğitimler Uygunluk sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan Sosyal Eğitimler Uygunluk sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge Sosyal Eğitimler Uygunluk midir? Sosyal Eğitimler Uygunluk Hizmet ücretleri nedir? Sosyal Eğitimler Uygunluk Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız Sosyal Eğitimler Uygunluk hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de Sosyal Eğitimler Uygunluk için online teklif alabilirsiniz.

Sosyal Eğitimler Uygunluk ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
Sosyal Eğitimler Uygunluk
Sosyal Eğitimler Nedir?
 • Sosyal Uygunluk Eğitimi, Kurumsal ve kişisel olarak iletişim ve ilişki kurabilmek için ortaya çıkmış bir eğitim programıdır.

  Sosyal Eğitimler Uygunluk ile ilgili sektör standart uygulamaları ve genel kapsamda olan uluslararası standartların eğitimini alabilir ve şirketlerin kalite bölümlerinde istihdam olanağını yakalayabilirsiniz.

  Eğitim ve Meslek grubu fark etmeksizin Kurumsal ve kişisel olarak ISO Eğitimlerine katılıp uzmanlardan uygulamalı ve denetimli eğitimler alabilirsiniz.

  Sosyal Uygunluk Eğitimi için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

Sosyal Eğitimler Kapsamı Nedir?
 • Sosyal Eğitimler Uygunluk Kapsamları nedir?

  Temel Eğitim

  İç Tetkik

  Müşteri Memnuniyeti

  Risk Analizi

  Dokümantasyon

Sosyal Eğitimler Nasıl Alınır?
 • Sosyal Eğitimler Uygunluk Şirketinizi veya bireysel olarak eğitim almak için bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.

  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk Eğitim AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze eğitim tercihinizi yaparsınız.

  Sosyal Uygunluk Eğitimi, Birçok farklı bölümden oluşmaktadır. Bu nedenle temsilcimiz ile birlikte bir istediğiniz eğitimi seçmenize yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Alacağınız Eğitim modeli önemlidir.

  Online Eğitim tercih ederseniz, Eğitim sürecinde eğitmenlerimiz tarafından sürekli takip, sınav ve denetleme döngüsüne dahil edilirsiniz.

  Fiziki Eğitim tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için eğitim süreniz ve seviyenize göre yeterlilik testleri ve sınavlara tabii tutulursunuz.

  Başarılı bir eğitimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli Eğitime ilişkin sertifika elde edebilirsiniz.

  Kazanmış olduğunuz Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki eğitim için MODENO, sizlere Sosyal Uygunluk Eğitimi hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir eğitim hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

Sosyal Eğitimler Kİmler için?
 • Sosyal Uygunluk Eğitimi için gereken şartlar nelerdir?

  Eğitimlerde tek şart eğitimleri tamamlayabilmektir.

  Herhangi Lisans, Ön lisans veya mesleki eğitim şartı aranmamaktadır.

  Sosyal Eğitimler Uygunluk ile, işletmenizin ihtiyaç ve beklentilerini yönetmek ve işinizi geliştirmek için önemli ve bir o kadar kolaydır. Eğitimlerimiz ister özel ister kamu veya gönüllük esasına göre çalışan tüm alanlarda müşteri beklentilerini aşmak isteyen tüm kuruluşlar tarafından kullanılabilir.

  Sosyal Uygunluk Eğitimi uluslararası bir standart olduğundan aşmış olduğunuz eğitim ile uluslararası ticaret alanında faaliyetlerde bulunabilirsiniz.

Sosyal Eğitimler Faydaları Nelerdir?
 • Sosyal Uygunluk Eğitimi faydaları nelerdir?

  Sosyal Eğitimler Uygunluk ile ne elde edersiniz?

  Görev ve Sorumluluk bilincini oluşturmak

  Maliyetleri düşürmek

  Yasal Yükümlülükleri yerine getirme

  Yönetimsel Hataları Gidermek

  Rakiplere karşı avantaj elde etmek

  Riskleri ve olası hataları gidermek

  Kurumsallaşma

  Uluslararası Pazarlara Açılmak

Sosyal Eğitimler Ne Kadar Sürede Alınır?
 • Sosyal Uygunluk Eğitimi başvuru sonrası size uygun eğitimin belirlenmesi, eğitim için gerekli süre ve seçeceğiniz eğitim modeline göre değişmektedir.

  Sosyal Eğitimler Uygunluk Online eğitim ve Fiziki eğitim gibi seçeceğiniz modellere göre Sosyal Uygunluk Eğitimi 7 iş günü ya da 3 ay gibi değişik süreler arasında da sahip olabilirsiniz.

  Eğitim sürecinde süre, alınacak Sosyal Uygunluk Eğitimi ve eğitim metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yönteme göre eğitmenlerimiz size sürekli destek olacaktır.

  İster online, ister fiziki eğitim! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/eğitim sürecinden başarı ile geçireceğimizi, eğitim sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Sosyal Eğitimler Sınavı Nedir?
 • Sosyal Uygunluk Eğitimi Denetimleri Nedir?

  Yüz yüze ve online olarak alınan Sosyal Uygunluk Eğitimi etaplarında ve Eğitim tamamlanma aşamalarında yapılan sertifika sınavlarıdır.

  Sosyal Uygunluk Eğitimi başarı ile devam eden kişiler sınavlara katılım sağlayıp eğitimin tamamlandığını ve eğitimle alakalı yetkinliklerini göstermek amacıyla sınavlar yapılmaktadır.

  Sosyal Eğitimler Uygunluk uzman eğitimcilerimiz tarafından ve onaylı sertifikalar alabileceğiniz sınavlar içermektedir.

  MODENO olarak; Eğitim sürecinizin her aşamasında ilgili eğitim alanında uygulama ve çalışma süreci içerisinde bulunabilmeniz için konusunda uzman eğitimci ekibi tarafından verilmektedir.

Sosyal Eğitimler Online Eğitimi Nedir?
 • Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş çalışanı, yöneticisi ve ilgili iş personellerinin ihtiyaçları için “ONLINE EĞİTİM” metodunu tercih edebilirsiniz.

  Online eğitimler; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir sistemdir.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online sistem sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi olarak eğitim ve sertifika teslimi yapılır.   

  Online eğitim ile seçilen alan, size uygun şartlar doğrultusunda Modeno Eğitmenleri tarafından online ortamlarda verilecektir.


  Modeno Sosyal Uygunluk Eğitimi Eğitmenleri;
  Müşterilerimizin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak, etkin süreç yönetimi ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

  Sosyal Eğitimler Uygunluk, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre programlanmıştır. Online Eğitim ve Sertifika sürecinde ayrıntılı bir eğitim kılavuzuna erişebilecek ve iç denetiminizi ve eğitim sonrasındaki süreci hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

  “Online Sosyal Uygunluk Eğitimi” tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Online Eğitimler, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli eğitim hizmetleri ve çevrimiçi ders alma imkanı sağlar!

  Eskişehir Sosyal Uygunluk Eğitimi programları ile Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik illeri dahil Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasında çalışmanız mümkün.

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi eğitim ve sertifika almanızı garanti eder.

  TEMEL EĞİTİMİ Toplam 12 Ünite, İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, RİSK ANALİZİ 2 Ünite, DOKÜMANTASYON Eğitimi 2 ünite, İlgili Eğitim Alanı Üniteleri ve FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

Sosyal Eğitimler Geçerlilik Süresi Nedir?
 • Sosyal Eğitimler Uygunluk, Sektörünüzle alakalı eğitimler için başvurduğunuzda bir eğitim sürecinden geçmeniz gereklidir ve bu süreç sonucunda almış olduğunuz sertifikaların süre kısıtlaması bulunmamaktadır. Almış olduğunuz eğitimler ile alakalı düzenleme veya yenilenme durumunda mevcut eğitiminizin üzerine gelecek yenilikler konusunda ek ücret ödemeden gerekli eğitim programına katılma hakkına sahip olacaksınız.

  Eğitim aldığınız kuruluşlar asla eğitimler için belirli bir süre aralığında geçerlidir diyemez.

  Çünkü eğitimler uygulamalarda değişkenler veya sistemsel iptallerin olması durumları haricinde kullanılmaya devam edecektir.

Sosyal Eğitimler içeriği Nedir?
 • Sosyal Eğitimler Uygunluk ile Hangi eğitimleri alabilir?

  BSCI Sosyal İş Uygunluk Girişimi

  SA 8000 Sosyal Sorumluluk Yönetimi

  SEDEX Tedarikçi Etik Veri Paylaşımı

  SMETA Sedex Üyeleri Etik Ticaret Denetimi

Sosyal Eğitimler Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • Sosyal Uygunluk Eğitimi için zorunluluk var mı?

  Sosyal Eğitimler Uygunluk ve Diğer eğitimler için yasal olarak bir zorunluluk aranmamaktadır. Ancak işletmeler bünyelerinde çalışacak Sosyal Uygunluk Eğitimi almış ve konusunda uzman personel istihdam etmeyi tercih etmektedir.

  Ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan tüm sektörlerin üretim, hizmet, ürün kalitesi, kurumsal yapı ve uluslararası alanlarda ticari faaliyet gösterebilmek adına birçok uluslararası standarda uyum mecburi hale gelmiş olmasından dolayı bu sistemleri uygulayacak ve iç denetimi sağlayacak uzman ve eğitimli personel ihtiyacı duymaktadır.

  Sosyal Uygunluk Eğitimi firma ve kurumlar tarafından güvenlik, kalite ve güvenilirliği temsilen personellerin yetişmesi ve kurumsal yapının oluşması ve sürdürülebilirliği için oldukça önemli durumdadır.

  Kamu ve özel sektörde faaliyet gösteren tüm işletmeler kendi sektörü ile alakalı Eğitimli kalite çalışanına ihtiyaç duymaktadır.

  Kamu kurumları, ulusal zincir işletmeleri gibi alanlarda ürünlerini ve hizmetlerini sunmak için mevzuata uygunluk ve Kamu ihalelerine katılabilmek için aranan şartlarda sıkça gerekli olan Eğitimli kalite personelleri neredeyse olmazsa olmaz durumdadır.

  Tüm sektörler için müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşma, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir kalite sistemleri yöneticisine ihtiyaç vardır.

Sosyal Eğitimler Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • Sosyal Uygunluk Eğitimi ve Sertifikası maliyeti ve fiyatı nedir?

  Sosyal Uygunluk Eğitimi ve sertifikaları almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sektörünüzle alakalı eğitimler sayesinde mevcut işinize ve kurumunuza fayda sağlayabilir veya yeni iş fırsatları bulabilirsiniz.

  MODENO, Eğitim maliyetlerinizi sizin için en uygun, en iyi bütçe planlaması ve sadece ihtiyaçlara ve fayda sağlamaya odaklı olarak en başından en sonuna kadar yürütmektedir.

  Sosyal Eğitimler Uygunluk ve sertifika almak için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

   Online Eğitim ne anlama gelir? Online eğitim ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Sosyal Uygunluk Eğitimi fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL arasında başlayarak, talep ettiğiniz eğitimler ve alınacak eğitim sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

  Talep edilen eğitim; Başvuru şekli Online mı? Yüz yüze eğitim mi? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

Sosyal Eğitimler için Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • Sosyal Uygunluk Eğitimi için neden Modeno?

  Sosyal Eğitimler Uygunluk için neden biz?

  Sosyal Uygunluk Eğitimi için %100 eğitim başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde sertifika almalarına yardımcı olan profesyonel eğitim hizmetleri sunuyoruz.

  Sizi Eğitim Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir eğitim teklifi sunabilmek için eğitim ve sertifika ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, Sosyal Uygunluk Eğitimi ihtiyaçlarınızı ve işinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir sertifika kuruluşları ile ortak olmak demektir.

  Modeno olarak, tüm sektörler için en uygun ve en iyi koşullarda hizmet anlayışımız ile Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme alanında olduğu gibi çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te hizmetlerimizi sürdürüyor.

  Türkiye’de bir ilk olan online danışmanlık sistemi ile belgelendirme, Eğitim ve diğer tüm süreçleri müşterilerimizin zamanını ve işlemlerin kolay erişebilir olmasını sağlamak adına geliştirdik ve uygulamaya devam ediyoruz.

Sosyal Eğitimler Sıkça Sorulan Sorular?
 • Sosyal Eğitimler Uygunluk Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  Sosyal Eğitimler standartları arasında ve Sosyal Eğitimler olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan Sosyal Eğitimler Uygunluk hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız Sosyal Eğitimler Uygunluk belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları Sosyal Eğitimler Uygunluk blogumuzda topladık.

  Sosyal Eğitimler'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş Sosyal Eğitimler tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için Sosyal Eğitimler hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  Sosyal Eğitimler ne demek?
  Sosyal Eğitimler standartları ne anlama geliyor?
  Sosyal Eğitimler ile Sosyal Eğitimler Uygunluk aynı anlamda mıdır?
  Sosyal Eğitimler belgesi ürüne mi verilir?
  Sosyal Eğitimler Uygunluk belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  Sosyal Eğitimler Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  Sosyal Eğitimler Uygunluk Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  Sosyal Eğitimler belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan Sosyal Eğitimler Uygunluk sorularını cevaplıyoruz. Sosyal Eğitimler Uygunluk blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  Sosyal Eğitimler Uygunluk Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan Sosyal Eğitimler Uygunluk hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız Sosyal Eğitimler Uygunluk belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları Sosyal Eğitimler Uygunluk blogumuzda topladık.
  Sosyal Eğitimler Uygunluk blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Sosyal Eğitimler İçerik Destek Talepleri?
 • Sosyal Eğitimler Uygunluk sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de Sosyal Eğitimler Uygunluk sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

  Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz Sosyal Eğitimler Uygunluk hizmetini sunar.

  Verilen Sosyal Eğitimler Uygunluk sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile Sosyal Eğitimler Uygunluk konusunda rehberlik ederiz.

  Modeno Patent, Belgelendirme olarak Sosyal Eğitimler Uygunluk hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Sosyal Eğitimler için Destek Talepleri

Sosyal Eğitimler Uygunluk Sosyal Eğitimler Uygunluk sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de Sosyal Eğitimler Uygunluk sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz Sosyal Eğitimler Uygunluk hizmetini sunar. Verilen Sosyal Eğitimler Uygunluk sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile Sosyal Eğitimler Uygunluk konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen Sosyal Eğitimler Uygunluk işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

Sosyal Eğitimler Uygunluk hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

Sosyal Eğitimler Uygunluk hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, Sosyal Eğitimler Uygunluk ile ilgili tüm sorularınız ve Sosyal Eğitimler Uygunluk ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Sosyal Eğitimler Online Nedir?

Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş çalışanı, yöneticisi ve ilgili iş personellerinin ihtiyaçları için “ONLINE EĞİTİM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online eğitimler; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir sistemdir.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online sistem sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi olarak eğitim ve sertifika teslimi yapılır.   

Online eğitim ile seçilen alan, size uygun şartlar doğrultusunda Modeno Eğitmenleri tarafından online ortamlarda verilecektir.


Modeno Sosyal Uygunluk Eğitimi Eğitmenleri;
Müşterilerimizin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak, etkin süreç yönetimi ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

Sosyal Eğitimler Uygunluk, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre programlanmıştır. Online Eğitim ve Sertifika sürecinde ayrıntılı bir eğitim kılavuzuna erişebilecek ve iç denetiminizi ve eğitim sonrasındaki süreci hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

“Online Sosyal Uygunluk Eğitimi” tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online Eğitimler, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli eğitim hizmetleri ve çevrimiçi ders alma imkanı sağlar!

Eskişehir Sosyal Uygunluk Eğitimi programları ile Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik illeri dahil Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasında çalışmanız mümkün.

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi eğitim ve sertifika almanızı garanti eder.

TEMEL EĞİTİMİ Toplam 12 Ünite, İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, RİSK ANALİZİ 2 Ünite, DOKÜMANTASYON Eğitimi 2 ünite, İlgili Eğitim Alanı Üniteleri ve FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

Sosyal Eğitimler Geçerlilik Süresi?

Sosyal Eğitimler Uygunluk, Sektörünüzle alakalı eğitimler için başvurduğunuzda bir eğitim sürecinden geçmeniz gereklidir ve bu süreç sonucunda almış olduğunuz sertifikaların süre kısıtlaması bulunmamaktadır. Almış olduğunuz eğitimler ile alakalı düzenleme veya yenilenme durumunda mevcut eğitiminizin üzerine gelecek yenilikler konusunda ek ücret ödemeden gerekli eğitim programına katılma hakkına sahip olacaksınız.

Eğitim aldığınız kuruluşlar asla eğitimler için belirli bir süre aralığında geçerlidir diyemez.

Çünkü eğitimler uygulamalarda değişkenler veya sistemsel iptallerin olması durumları haricinde kullanılmaya devam edecektir.

Sosyal Eğitimler Eğitimi Nedir?

Sosyal Eğitimler Uygunluk ile Hangi eğitimleri alabilir?

BSCI Sosyal İş Uygunluk Girişimi

SA 8000 Sosyal Sorumluluk Yönetimi

SEDEX Tedarikçi Etik Veri Paylaşımı

SMETA Sedex Üyeleri Etik Ticaret Denetimi

Sosyal Eğitimler Yasal Gerekçeliği Nedir?

Sosyal Uygunluk Eğitimi için zorunluluk var mı?

Sosyal Eğitimler Uygunluk ve Diğer eğitimler için yasal olarak bir zorunluluk aranmamaktadır. Ancak işletmeler bünyelerinde çalışacak Sosyal Uygunluk Eğitimi almış ve konusunda uzman personel istihdam etmeyi tercih etmektedir.

Ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan tüm sektörlerin üretim, hizmet, ürün kalitesi, kurumsal yapı ve uluslararası alanlarda ticari faaliyet gösterebilmek adına birçok uluslararası standarda uyum mecburi hale gelmiş olmasından dolayı bu sistemleri uygulayacak ve iç denetimi sağlayacak uzman ve eğitimli personel ihtiyacı duymaktadır.

Sosyal Uygunluk Eğitimi firma ve kurumlar tarafından güvenlik, kalite ve güvenilirliği temsilen personellerin yetişmesi ve kurumsal yapının oluşması ve sürdürülebilirliği için oldukça önemli durumdadır.

Kamu ve özel sektörde faaliyet gösteren tüm işletmeler kendi sektörü ile alakalı Eğitimli kalite çalışanına ihtiyaç duymaktadır.

Kamu kurumları, ulusal zincir işletmeleri gibi alanlarda ürünlerini ve hizmetlerini sunmak için mevzuata uygunluk ve Kamu ihalelerine katılabilmek için aranan şartlarda sıkça gerekli olan Eğitimli kalite personelleri neredeyse olmazsa olmaz durumdadır.

Tüm sektörler için müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşma, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir kalite sistemleri yöneticisine ihtiyaç vardır.

Sosyal Eğitimler için Fiyatı Maliyeti Nedir?

Sosyal Uygunluk Eğitimi ve Sertifikası maliyeti ve fiyatı nedir?

Sosyal Uygunluk Eğitimi ve sertifikaları almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sektörünüzle alakalı eğitimler sayesinde mevcut işinize ve kurumunuza fayda sağlayabilir veya yeni iş fırsatları bulabilirsiniz.

MODENO, Eğitim maliyetlerinizi sizin için en uygun, en iyi bütçe planlaması ve sadece ihtiyaçlara ve fayda sağlamaya odaklı olarak en başından en sonuna kadar yürütmektedir.

Sosyal Eğitimler Uygunluk ve sertifika almak için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

 Online Eğitim ne anlama gelir? Online eğitim ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Sosyal Uygunluk Eğitimi fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL arasında başlayarak, talep ettiğiniz eğitimler ve alınacak eğitim sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

Talep edilen eğitim; Başvuru şekli Online mı? Yüz yüze eğitim mi? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

Sosyal Eğitimler Neden Bizi Seçmelisiniz?

Sosyal Uygunluk Eğitimi için neden Modeno?

Sosyal Eğitimler Uygunluk için neden biz?

Sosyal Uygunluk Eğitimi için %100 eğitim başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde sertifika almalarına yardımcı olan profesyonel eğitim hizmetleri sunuyoruz.

Sizi Eğitim Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir eğitim teklifi sunabilmek için eğitim ve sertifika ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, Sosyal Uygunluk Eğitimi ihtiyaçlarınızı ve işinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir sertifika kuruluşları ile ortak olmak demektir.

Modeno olarak, tüm sektörler için en uygun ve en iyi koşullarda hizmet anlayışımız ile Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme alanında olduğu gibi çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te hizmetlerimizi sürdürüyor.

Türkiye’de bir ilk olan online danışmanlık sistemi ile belgelendirme, Eğitim ve diğer tüm süreçleri müşterilerimizin zamanını ve işlemlerin kolay erişebilir olmasını sağlamak adına geliştirdik ve uygulamaya devam ediyoruz.

Sosyal Eğitimler Sıkça Sorulan Sorular?

Sosyal Eğitimler Uygunluk Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

Sosyal Eğitimler standartları arasında ve Sosyal Eğitimler olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan Sosyal Eğitimler Uygunluk hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız Sosyal Eğitimler Uygunluk belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları Sosyal Eğitimler Uygunluk blogumuzda topladık.

Sosyal Eğitimler'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş Sosyal Eğitimler tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi Sosyal Eğitimler Uygunluk ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için Sosyal Eğitimler hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

Sosyal Eğitimler ne demek?
Sosyal Eğitimler standartları ne anlama geliyor?
Sosyal Eğitimler ile Sosyal Eğitimler Uygunluk aynı anlamda mıdır?
Sosyal Eğitimler belgesi ürüne mi verilir?
Sosyal Eğitimler Uygunluk belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
Sosyal Eğitimler Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
Sosyal Eğitimler Uygunluk Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
Sosyal Eğitimler belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan Sosyal Eğitimler Uygunluk sorularını cevaplıyoruz. Sosyal Eğitimler Uygunluk blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Sosyal Eğitimler Uygunluk Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan Sosyal Eğitimler Uygunluk hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız Sosyal Eğitimler Uygunluk belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları Sosyal Eğitimler Uygunluk blogumuzda topladık.
Sosyal Eğitimler Uygunluk ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Sosyal Eğitimler Uygunluk BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

Sosyal Eğitimler Uygunluk sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
Sosyal Eğitimler Uygunluk hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, Sosyal Eğitimler Uygunluk başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; Sosyal Eğitimler Uygunluk hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

Sosyal Eğitimler Uygunluk BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

Sosyal Eğitimler Uygunluk sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
Sosyal Eğitimler Uygunluk aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu Sosyal Eğitimler Uygunluk dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

Sosyal Eğitimler Uygunluk BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

Sosyal Eğitimler Uygunluk aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın Sosyal Eğitimler Uygunluk gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% Sosyal Eğitimler Uygunluk sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

Sosyal Eğitimler Uygunluk BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

Sosyal Eğitimler Uygunluk sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
Sosyal Eğitimler Uygunluk denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder Sosyal Eğitimler Uygunluk denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
Sosyal Eğitimler Uygunluk için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

Sosyal Eğitimler Uygunluk sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile Sosyal Eğitimler Uygunluk SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile Sosyal Eğitimler Uygunluk sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu Sosyal Eğitimler Uygunluk belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER EĞİTİMLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

Sosyal Eğitimler Uygunluk için Teklif Alın online teklif

Sosyal Eğitimler Uygunluk akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu Sosyal Eğitimler Uygunluk hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al