ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri

ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri midir? ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri Hizmet ücretleri nedir? ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri için online teklif alabilirsiniz.

ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri
ISO Eğitimleri Nedir?
 • ISO Eğitimi, Uluslararası Standart Organizasyonunun belirlemiş olduğu kalite standartlarının uygulanması ve denetimi için şirket içi ve bireysel olarak alabileceğiniz eğitimdir.

  ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri ile ilgili sektör standart uygulamaları ve genel kapsamda olan uluslararası standartların eğitimini alabilir ve şirketlerin kalite bölümlerinde istihdam olanağını yakalayabilirsiniz.

  Eğitim ve Meslek grubu fark etmeksizin Kurumsal ve kişisel olarak ISO Eğitimlerine katılıp uzmanlardan uygulamalı ve denetimli eğitimler alabilirsiniz.

ISO Eğitimleri Kapsamı Nedir?
 • ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri Kapsamı

  Temel Eğitim

  İç Tetkik

  Müşteri Memnuniyeti

  Risk Analizi

  Dokümantasyon

ISO Eğitimleri Nasıl Alınır?
 • ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri Şirketinizi veya bireysel olarak eğitim almak için bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.

  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk Eğitim AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze eğitim tercihinizi yaparsınız.

  ISO Eğitimi, Birçok farklı bölümden oluşmaktadır. Bu nedenle temsilcimiz ile birlikte bir istediğiniz eğitimi seçmenize yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Alacağınız Eğitim modeli önemlidir.

  Online Eğitim tercih ederseniz, Eğitim sürecinde eğitmenlerimiz tarafından sürekli takip, sınav ve denetleme döngüsüne dahil edilirsiniz.

  Fiziki Eğitim tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için eğitim süreniz ve seviyenize göre yeterlilik testleri ve sınavlara tabii tutulursunuz.

  Başarılı bir eğitimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli Eğitime ilişkin sertifika elde edebilirsiniz.

  Kazanmış olduğunuz Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki eğitim için MODENO, sizlere ISO Eğitimi hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir eğitim hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

ISO Eğitimleri Kİmler için?
 • ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri için gereken şartlar nelerdir?

  Eğitimlerde tek şart eğitimleri tamamlayabilmektir.

  Herhangi Lisans, Ön lisans veya mesleki eğitim şartı aranmamaktadır.

  ISO Eğitimi ile, işletmenizin ihtiyaç ve beklentilerini yönetmek ve işinizi geliştirmek için önemli ve bir o kadar kolaydır. Eğitimlerimiz ister özel ister kamu veya gönüllük esasına göre çalışan tüm alanlarda müşteri beklentilerini aşmak isteyen tüm kuruluşlar tarafından kullanılabilir.

  ISO Eğitimi uluslararası bir standart olduğundan aşmış olduğunuz eğitim ile uluslararası ticaret alanında faaliyetlerde bulunabilirsiniz.

ISO Eğitimleri Faydaları Nelerdir?
 • ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri faydaları nelerdir?

  ISO Eğitimi ile ne elde edersiniz?

  Görev ve Sorumluluk bilincini oluşturmak

  Maliyetleri düşürmek

  Yasal Yükümlülükleri yerine getirme

  Yönetimsel Hataları Gidermek

  Rakiplere karşı avantaj elde etmek

  Riskleri ve olası hataları gidermek

  Kurumsallaşma

  Uluslararası Pazarlara Açılmak

ISO Eğitimleri Ne Kadar Sürede Alınır?
 • ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri başvuru sonrası size uygun eğitimin belirlenmesi, eğitim için gerekli süre ve seçeceğiniz eğitim modeline göre değişmektedir.

  Online eğitim ve Fiziki eğitim gibi seçeceğiniz modellere göre ISO Eğitimi 7 iş günü ya da 3 ay gibi değişik süreler arasında da sahip olabilirsiniz.

  Eğitim sürecinde süre, alınacak ISO Eğitimi ve eğitim metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yönteme göre eğitmenlerimiz size sürekli destek olacaktır.

  İster online, ister fiziki eğitim! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/eğitim sürecinden başarı ile geçireceğimizi, eğitim sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

ISO Eğitimleri Sınavı Nedir?
 • ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri Denetimi

  Yüz yüze ve online olarak alınan ISO Eğitimi etaplarında ve Eğitim tamamlanma aşamalarında yapılan sertifika sınavlarıdır.

  ISO Eğitimi başarı ile devam eden kişiler sınavlara katılım sağlayıp eğitimin tamamlandığını ve eğitimle alakalı yetkinliklerini göstermek amacıyla sınavlar yapılmaktadır.

  ISO Eğitimi uzman eğitimcilerimiz tarafından ve onaylı sertifikalar alabileceğiniz sınavlar içermektedir.

  MODENO olarak; Eğitim sürecinizin her aşamasında ilgili eğitim alanında uygulama ve çalışma süreci içerisinde bulunabilmeniz için konusunda uzman eğitimci ekibi tarafından verilmektedir.

ISO Eğitimleri Online Eğitimi Nedir?
 • ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri Online Kurulumu

  Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş çalışanı, yöneticisi ve ilgili iş personellerinin ihtiyaçları için “ONLINE EĞİTİM” metodunu tercih edebilirsiniz.

  Online eğitimler; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir sistemdir.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online sistem sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi olarak eğitim ve sertifika teslimi yapılır.

  Online eğitim ile seçilen alan, size uygun şartlar doğrultusunda Modeno Eğitmenleri tarafından online ortamlarda verilecektir.


  Modeno ISO Eğitimi Eğitmenleri;
  Müşterilerimizin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak, etkin süreç yönetimi ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

  ISO Eğitimi, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre programlanmıştır. Online Eğitim ve Sertifika sürecinde ayrıntılı bir eğitim kılavuzuna erişebilecek ve iç denetiminizi ve eğitim sonrasındaki süreci hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

  “Online ISO Eğitimi” tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Online Eğitimler, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli eğitim hizmetleri ve çevrimiçi ders alma imkanı sağlar!

  Eskişehir ISO Eğitimi programları ile Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik illeri dahil Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasında çalışmanız mümkün.

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi eğitim ve sertifika almanızı garanti eder.

  TEMEL EĞİTİMİ Toplam 12 Ünite, İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, RİSK ANALİZİ 2 Ünite, DOKÜMANTASYON Eğitimi 2 ünite, İlgili Eğitim Alanı Üniteleri ve FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

ISO Eğitimleri Geçerlilik Süresi Nedir?
 • ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri Sektörünüzle alakalı eğitimler için başvurduğunuzda bir eğitim sürecinden geçmeniz gereklidir ve bu süreç sonucunda almış olduğunuz sertifikaların süre kısıtlaması bulunmamaktadır. Almış olduğunuz eğitimler ile alakalı düzenleme veya yenilenme durumunda mevcut eğitiminizin üzerine gelecek yenilikler konusunda ek ücret ödemeden gerekli eğitim programına katılma hakkına sahip olacaksınız.

  Eğitim aldığınız kuruluşlar asla eğitimler için belirli bir süre aralığında geçerlidir diyemez.

  Çünkü eğitimler uygulamalarda değişkenler veya sistemsel iptallerin olması durumları haricinde kullanılmaya devam edecektir.

ISO Eğitimleri içeriği Nedir?
 • ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri Hangi eğitimleri alabilir?

  Başta ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi olmak üzere, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme, ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri, ISO 12207 Yazılım Yaşam Döngüsü Süreçleri, ISO 13485 Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 14046 Su Ayak İzi, ISO 14064 Sera Gazı ve Emisyonları Yönetim Sistemi, ISO 14067 Karbon Ayak İzi, ISO 14298 Grafik Teknolojisi Yönetim Sistemi, ISO 15189 Tıbbi Laboratuvarların Akreditasyonu, ISO 15378 Tıbbi Ürünler İçin Birincil Ambalaj, ISO 15504 Yazılım Süreç Değerlendirme, ISO 15838 Çağrı Merkezi Yönetim Sistemi, ISO 16949 Otomotiv Kalite Yönetim Sistemi, ISO 17100 Çeviri Tercüme Hizmetleri, ISO 18295 Müşteri İletişim Merkezleri, ISO 18295 Çağrı Merkezi Yönetim Sistemi, ISO 18513 Turizm Hizmetleri Yönetim Sistemi, ISO 18788 Özel Güvenlik Operasyon, ISO 19443 Nükleer Güvenlik Yönetim Sistemi, ISO 20000 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemi, ISO 20121 Etkin Sürdürülebilir Etkinlikler Standardı, ISO 20252 Pazar, Kamuoyu ve Sosyal Araştırma, ISO 21001 Eğitim Kuruluşları Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi, ISO 22320 Acil Durum Yönetim Sistemi, ISO 22483 Turizm ve İlgili Hizmetler, ISO 22716 GMP İyi Üretim Yönetim Sistemi, ISO 26000 Sosyal Sorumluluk Yönetim Sistemi, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 27034 Uygulama Yönetim Sistemleri, ISO 27701 Kişisel Veri Yönetim Sistemi, ISO 28000 Tedarik Zinciri Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 29990 Eğitim ve Öğretim Yönetim Sistemi, ISO 31000 Kurumsal Risk Yönetim Sistemi, ISO 37001 Yolsuzlukla Mücadele Yönetim Sistemi, ISO 37101 Topluluklarda Sürdürülebilir Kalkınma, ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi, ISO TS 13027 Hijyen ve Sanitasyon, ISO TS 16949 Otomotiv Kalite Yönetim Sistemi, ISO 3834 EN 15085 Kaynaklı İmalat Yeterlilik, ISO EN 15838 Müşteri İletişim Merkezi, ISO EN 15593 Gıda Ambalaj Kalite Yönetim Sistemi eğitimlerini kapsar.

ISO Eğitimleri Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri için zorunluluk var mı?

  ISO Eğitimi ve Diğer eğitimler için yasal olarak bir zorunluluk aranmamaktadır. Ancak işletmeler bünyelerinde çalışacak ISO Eğitimi almış ve konusunda uzman personel istihdam etmeyi tercih etmektedir.

  Ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan tüm sektörlerin üretim, hizmet, ürün kalitesi, kurumsal yapı ve uluslararası alanlarda ticari faaliyet gösterebilmek adına birçok uluslararası standarda uyum mecburi hale gelmiş olmasından dolayı bu sistemleri uygulayacak ve iç denetimi sağlayacak uzman ve eğitimli personel ihtiyacı duymaktadır.

  ISO Eğitimi firma ve kurumlar tarafından güvenlik, kalite ve güvenilirliği temsilen personellerin yetişmesi ve kurumsal yapının oluşması ve sürdürülebilirliği için oldukça önemli durumdadır.

  Kamu ve özel sektörde faaliyet gösteren tüm işletmeler kendi sektörü ile alakalı Eğitimli kalite çalışanına ihtiyaç duymaktadır.

  Kamu kurumları, ulusal zincir işletmeleri gibi alanlarda ürünlerini ve hizmetlerini sunmak için mevzuata uygunluk ve Kamu ihalelerine katılabilmek için aranan şartlarda sıkça gerekli olan Eğitimli kalite personelleri neredeyse olmazsa olmaz durumdadır.

  Tüm sektörler için müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşma, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir kalite sistemleri yöneticisine ihtiyaç vardır.

ISO Eğitimleri Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri ve Sertifikası maliyeti ve fiyatı nedir?

  ISO Eğitimi ve sertifikaları almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sektörünüzle alakalı eğitimler sayesinde mevcut işinize ve kurumunuza fayda sağlayabilir veya yeni iş fırsatları bulabilirsiniz.

  MODENO, Eğitim maliyetlerinizi sizin için en uygun, en iyi bütçe planlaması ve sadece ihtiyaçlara ve fayda sağlamaya odaklı olarak en başından en sonuna kadar yürütmektedir.

  ISO Eğitimi ve sertifika almak için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

  Online Eğitim ne anlama gelir? Online eğitim ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. ISO Eğitimi fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL arasında başlayarak, talep ettiğiniz eğitimler ve alınacak eğitim sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

  Talep edilen eğitim; Başvuru şekli Online mı? Yüz yüze eğitim mi? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

ISO Eğitimleri için Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri için neden Modeno?

  ISO Eğitimi için neden biz?

  ISO Eğitimi için %100 eğitim başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde sertifika almalarına yardımcı olan profesyonel eğitim hizmetleri sunuyoruz.

  Sizi Eğitim Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir eğitim teklifi sunabilmek için eğitim ve sertifika ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, ISO Eğitimi ihtiyaçlarınızı ve işinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir sertifika kuruluşları ile ortak olmak demektir.

  Modeno olarak, tüm sektörler için en uygun ve en iyi koşullarda hizmet anlayışımız ile Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme alanında olduğu gibi çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te hizmetlerimizi sürdürüyor.

  Türkiye’de bir ilk olan online danışmanlık sistemi ile belgelendirme, Eğitim ve diğer tüm süreçleri müşterilerimizin zamanını ve işlemlerin kolay erişebilir olmasını sağlamak adına geliştirdik ve uygulamaya devam ediyoruz.

ISO Eğitimleri Sıkça Sorulan Sorular?
 • ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO Eğitimleri standartları arasında ve ISO Eğitimleri olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri blogumuzda topladık.

  ISO Eğitimleri'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş ISO Eğitimleri tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için ISO Eğitimleri hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  ISO Eğitimleri ne demek?
  ISO Eğitimleri standartları ne anlama geliyor?
  ISO Eğitimleri ile ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri aynı anlamda mıdır?
  ISO Eğitimleri belgesi ürüne mi verilir?
  ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  ISO Eğitimleri Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  ISO Eğitimleri belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri sorularını cevaplıyoruz. ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri blogumuzda topladık.
  ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

ISO Eğitimleri İçerik Destek Talepleri?
 • ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

  Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri hizmetini sunar.

  Verilen ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri konusunda rehberlik ederiz.

  Modeno Patent, Belgelendirme olarak ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

ISO Eğitimleri için Destek Talepleri

ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri hizmetini sunar. Verilen ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri ile ilgili tüm sorularınız ve ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

ISO Eğitimleri Online Nedir?

ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri Online Kurulumu

Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş çalışanı, yöneticisi ve ilgili iş personellerinin ihtiyaçları için “ONLINE EĞİTİM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online eğitimler; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir sistemdir.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online sistem sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi olarak eğitim ve sertifika teslimi yapılır.

Online eğitim ile seçilen alan, size uygun şartlar doğrultusunda Modeno Eğitmenleri tarafından online ortamlarda verilecektir.


Modeno ISO Eğitimi Eğitmenleri;
Müşterilerimizin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak, etkin süreç yönetimi ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

ISO Eğitimi, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre programlanmıştır. Online Eğitim ve Sertifika sürecinde ayrıntılı bir eğitim kılavuzuna erişebilecek ve iç denetiminizi ve eğitim sonrasındaki süreci hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

“Online ISO Eğitimi” tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online Eğitimler, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli eğitim hizmetleri ve çevrimiçi ders alma imkanı sağlar!

Eskişehir ISO Eğitimi programları ile Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik illeri dahil Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasında çalışmanız mümkün.

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi eğitim ve sertifika almanızı garanti eder.

TEMEL EĞİTİMİ Toplam 12 Ünite, İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, RİSK ANALİZİ 2 Ünite, DOKÜMANTASYON Eğitimi 2 ünite, İlgili Eğitim Alanı Üniteleri ve FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

ISO Eğitimleri Geçerlilik Süresi?

ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri Sektörünüzle alakalı eğitimler için başvurduğunuzda bir eğitim sürecinden geçmeniz gereklidir ve bu süreç sonucunda almış olduğunuz sertifikaların süre kısıtlaması bulunmamaktadır. Almış olduğunuz eğitimler ile alakalı düzenleme veya yenilenme durumunda mevcut eğitiminizin üzerine gelecek yenilikler konusunda ek ücret ödemeden gerekli eğitim programına katılma hakkına sahip olacaksınız.

Eğitim aldığınız kuruluşlar asla eğitimler için belirli bir süre aralığında geçerlidir diyemez.

Çünkü eğitimler uygulamalarda değişkenler veya sistemsel iptallerin olması durumları haricinde kullanılmaya devam edecektir.

ISO Eğitimleri Eğitimi Nedir?

ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri Hangi eğitimleri alabilir?

Başta ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi olmak üzere, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme, ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri, ISO 12207 Yazılım Yaşam Döngüsü Süreçleri, ISO 13485 Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 14046 Su Ayak İzi, ISO 14064 Sera Gazı ve Emisyonları Yönetim Sistemi, ISO 14067 Karbon Ayak İzi, ISO 14298 Grafik Teknolojisi Yönetim Sistemi, ISO 15189 Tıbbi Laboratuvarların Akreditasyonu, ISO 15378 Tıbbi Ürünler İçin Birincil Ambalaj, ISO 15504 Yazılım Süreç Değerlendirme, ISO 15838 Çağrı Merkezi Yönetim Sistemi, ISO 16949 Otomotiv Kalite Yönetim Sistemi, ISO 17100 Çeviri Tercüme Hizmetleri, ISO 18295 Müşteri İletişim Merkezleri, ISO 18295 Çağrı Merkezi Yönetim Sistemi, ISO 18513 Turizm Hizmetleri Yönetim Sistemi, ISO 18788 Özel Güvenlik Operasyon, ISO 19443 Nükleer Güvenlik Yönetim Sistemi, ISO 20000 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemi, ISO 20121 Etkin Sürdürülebilir Etkinlikler Standardı, ISO 20252 Pazar, Kamuoyu ve Sosyal Araştırma, ISO 21001 Eğitim Kuruluşları Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi, ISO 22320 Acil Durum Yönetim Sistemi, ISO 22483 Turizm ve İlgili Hizmetler, ISO 22716 GMP İyi Üretim Yönetim Sistemi, ISO 26000 Sosyal Sorumluluk Yönetim Sistemi, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 27034 Uygulama Yönetim Sistemleri, ISO 27701 Kişisel Veri Yönetim Sistemi, ISO 28000 Tedarik Zinciri Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 29990 Eğitim ve Öğretim Yönetim Sistemi, ISO 31000 Kurumsal Risk Yönetim Sistemi, ISO 37001 Yolsuzlukla Mücadele Yönetim Sistemi, ISO 37101 Topluluklarda Sürdürülebilir Kalkınma, ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi, ISO TS 13027 Hijyen ve Sanitasyon, ISO TS 16949 Otomotiv Kalite Yönetim Sistemi, ISO 3834 EN 15085 Kaynaklı İmalat Yeterlilik, ISO EN 15838 Müşteri İletişim Merkezi, ISO EN 15593 Gıda Ambalaj Kalite Yönetim Sistemi eğitimlerini kapsar.

ISO Eğitimleri Yasal Gerekçeliği Nedir?

ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri için zorunluluk var mı?

ISO Eğitimi ve Diğer eğitimler için yasal olarak bir zorunluluk aranmamaktadır. Ancak işletmeler bünyelerinde çalışacak ISO Eğitimi almış ve konusunda uzman personel istihdam etmeyi tercih etmektedir.

Ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan tüm sektörlerin üretim, hizmet, ürün kalitesi, kurumsal yapı ve uluslararası alanlarda ticari faaliyet gösterebilmek adına birçok uluslararası standarda uyum mecburi hale gelmiş olmasından dolayı bu sistemleri uygulayacak ve iç denetimi sağlayacak uzman ve eğitimli personel ihtiyacı duymaktadır.

ISO Eğitimi firma ve kurumlar tarafından güvenlik, kalite ve güvenilirliği temsilen personellerin yetişmesi ve kurumsal yapının oluşması ve sürdürülebilirliği için oldukça önemli durumdadır.

Kamu ve özel sektörde faaliyet gösteren tüm işletmeler kendi sektörü ile alakalı Eğitimli kalite çalışanına ihtiyaç duymaktadır.

Kamu kurumları, ulusal zincir işletmeleri gibi alanlarda ürünlerini ve hizmetlerini sunmak için mevzuata uygunluk ve Kamu ihalelerine katılabilmek için aranan şartlarda sıkça gerekli olan Eğitimli kalite personelleri neredeyse olmazsa olmaz durumdadır.

Tüm sektörler için müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşma, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir kalite sistemleri yöneticisine ihtiyaç vardır.

ISO Eğitimleri için Fiyatı Maliyeti Nedir?

ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri ve Sertifikası maliyeti ve fiyatı nedir?

ISO Eğitimi ve sertifikaları almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sektörünüzle alakalı eğitimler sayesinde mevcut işinize ve kurumunuza fayda sağlayabilir veya yeni iş fırsatları bulabilirsiniz.

MODENO, Eğitim maliyetlerinizi sizin için en uygun, en iyi bütçe planlaması ve sadece ihtiyaçlara ve fayda sağlamaya odaklı olarak en başından en sonuna kadar yürütmektedir.

ISO Eğitimi ve sertifika almak için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Eğitim ne anlama gelir? Online eğitim ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. ISO Eğitimi fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL arasında başlayarak, talep ettiğiniz eğitimler ve alınacak eğitim sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

Talep edilen eğitim; Başvuru şekli Online mı? Yüz yüze eğitim mi? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

ISO Eğitimleri Neden Bizi Seçmelisiniz?

ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri için neden Modeno?

ISO Eğitimi için neden biz?

ISO Eğitimi için %100 eğitim başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde sertifika almalarına yardımcı olan profesyonel eğitim hizmetleri sunuyoruz.

Sizi Eğitim Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir eğitim teklifi sunabilmek için eğitim ve sertifika ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ISO Eğitimi ihtiyaçlarınızı ve işinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir sertifika kuruluşları ile ortak olmak demektir.

Modeno olarak, tüm sektörler için en uygun ve en iyi koşullarda hizmet anlayışımız ile Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme alanında olduğu gibi çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te hizmetlerimizi sürdürüyor.

Türkiye’de bir ilk olan online danışmanlık sistemi ile belgelendirme, Eğitim ve diğer tüm süreçleri müşterilerimizin zamanını ve işlemlerin kolay erişebilir olmasını sağlamak adına geliştirdik ve uygulamaya devam ediyoruz.

ISO Eğitimleri Sıkça Sorulan Sorular?

ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO Eğitimleri standartları arasında ve ISO Eğitimleri olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri blogumuzda topladık.

ISO Eğitimleri'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş ISO Eğitimleri tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için ISO Eğitimleri hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

ISO Eğitimleri ne demek?
ISO Eğitimleri standartları ne anlama geliyor?
ISO Eğitimleri ile ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri aynı anlamda mıdır?
ISO Eğitimleri belgesi ürüne mi verilir?
ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
ISO Eğitimleri Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
ISO Eğitimleri belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri sorularını cevaplıyoruz. ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri blogumuzda topladık.
ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER EĞİTİMLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri için Teklif Alın online teklif

ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu ISO Eğitimleri Yönetim Sistemleri hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al