TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite

TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite midir? TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite Hizmet ücretleri nedir? TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite için online teklif alabilirsiniz.

TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite
TELEKOMÜNİKASYON Nedir?
 • Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri nedir?

  Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri, Telekomünikasyon sektöründe üretilen ekipman ve ürünlerin kalitesinin belirlenmesi ve yasal yükümlülüklere uygunluğunu belirlemek için yapılmaktadır.

  TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite, Üretilen Telekomünikasyon ve Telekomünikasyon teknoloji ürünlerinin yasal yükümlülükleri karşılaması ve uluslararası standartlara uygun olmasını sağlamak amacıyla yapılmaktadır.

  TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite Testleri ile ilgili test ve denetimleri bağımsız kuruluşlar tarafından yapılması ve testlere ait uygunluk belgelerine sahip olmanız gerekmektedir.

   

  Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

TELEKOMÜNİKASYON Kapsamı Nedir?
 • Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri Kapsamı Nedir?

  Denetim

  Laboratuvar

  Uygunluk

  Analiz

  Testler

TELEKOMÜNİKASYON Nasıl Yapılır?
 • Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri Nasıl Yapılır? 

  Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri yapılabilmesi için öncelikle yetkili ve alanında uzman kuruluşlar ile çalışmanız çok önemlidir. Bu konuda Modeno olarak sizlere işlemlerin her aşamasında danışmanlık ve destek vermekteyiz.

  Üretmiş olduğunuz ürün ve hizmetlerin üretim aşaması, paketleme, nakliye ve kullanıcıya ulaşma süreçleri dahil birçok test mevcuttur.

  TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite Testleri, ihtiyacınız olan zaman ve süreçler tespit edilerek gerekli analizler yapılması ile sonuçlandırılır.

  Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri ile ürün ve hizmet kalitenizi tasdik edebilmek için belirli testler ve analizler hem üretim hem yasal sorumluluk alanlarında gerçekleştirilir.

  Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri bağımsız laboratuvarlar ile gerçekleştiğinden alınacak test sonuçları da usule uygun olacaktır.

  TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite Testleri yaptırmak için bize Online olarak test başvurusu yapabilir, MODENO test temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

  Temsilcimiz, İlk AŞAMA için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze testler ile ilgili süreci devam ettirebilirsiniz.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki başvurularınız için MODENO, sizlere Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir yol haritası ve hizmet için %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

TELEKOMÜNİKASYON Hangi Yeterlilik Aranır?
 • Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri İçin Hangi Yeterlilik Aranır? 

  TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite Testleri için gereken şartlar nelerdir?

  Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri için aranan en önemli hususlardan birisi tesis ve üretim aşamaları dahil kalite standartlarına uygunluğudur.

  Üretimden hizmet ve ürünlerinizin kullanıcıya ulaşıncaya kadar kalite standartlarına uygun olması Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri için uygunluğunuzu belirleyen faktörlerdir.

  TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite Testleri ile işletmenizin ihtiyaç duyduğu yasal yükümlükleri ve sertifikaları almak işinizi geliştirmek için oldukça önemlidir.

  Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri ister özel ister kamu veya gönüllük esasına göre çalışan tüm alanlarda müşteri beklentilerini aşmak isteyen tüm kuruluşlar tarafından kullanılabilir.

  Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri uluslararası bir standart ile denetlendiğinden aldığınız sertifika ve belgeler ile uluslararası ticaret alanında faaliyetlerde bulunabilirsiniz.

TELEKOMÜNİKASYON Faydaları Nedir?
 • Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri Faydaları Nedir? 

  Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri faydaları nelerdir?

  TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite Testleri ile ne elde edersiniz?

  Maliyetleri düşürmek

  Yasal Yükümlülükleri yerine getirme

  Üretim Hatalarını Gidermek

  Rakiplere karşı avantaj elde etmek

  Riskleri ve olası hataları gidermek

  Kaliteli Üretim ve Hizmet Sağlamak

  Uluslararası Pazarlara Açılmak

TELEKOMÜNİKASYON Ne Kadar Sürer?
 • Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri Ne Kadar Sürer? 

  Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri başvuru sonrası size uygun test ve denetimin belirlenmesi, test için gerekli süre ve seçeceğiniz test yöntemine göre değişmektedir.

  Seçeceğiniz test yöntemine göre Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri 7 iş günü ya da 3 ay gibi değişik süreler arasında da sahip olabilirsiniz.

  TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite Testleri denetimi sürecinde, seçtiğiniz yönteme göre test sonuçları ve gerekli düzenlemeler için size sürekli bilgi ve destek verilecektir.

  İster online, ister fiziki test başvurusu yap! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi test/denetim sürecinden başarı ile geçireceğimizi, testler sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

TELEKOMÜNİKASYON Amacı Nedir?
 • Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri Amacı Nedir?

  Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri üretmiş olduğunuz ürün veya hizmetlerin kalite standartlarına uygunluğu ve müşteri memnuniyeti sağlanması için yapılmakta olan uluslararası standartlara uygun testlerdir.

  TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite Testleri uluslararası standartlar ve ülkemizde geçerli olan yasal yükümlülükler gereği uygun kalite standardında üretim ve hizmetlerin sağlanması amacıyla yapılmaktadır.

  MODENO olarak; Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri sürecinizin her aşamasında ilgili test alanında testlerin amacına uygun ve sorunsuz geçmesi için size danışmanlık ediyoruz.

TELEKOMÜNİKASYON Online Test Nedir?
 • Online Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri Başvurusu Nedir?

  Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş ilgili işi için test ihtiyaçları duymaktadır.

  “ONLINE TEST BAŞVURUSU” ile ürün, hizmet ve ekipman testleriniz için başvuru yapabilirsiniz.


  Online test başvurusu; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi
  bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir sistemdir.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online sistem sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi olarak test ve sertifika teslimi yapılır.       

  Online test başvurusu ile seçilen alan, size uygun şartlar doğrultusunda Modeno Danışmanları tarafından online olarak takip edilir.

  Modeno Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri Danışmanları; Müşterilerimizin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak, etkin süreç yönetimi ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

  TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite Testleri, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre programlanmıştır. Online Testler ve Sertifika sürecinde ayrıntılı bir denetim kılavuzuna erişebilecek ve iç denetiminizi ve testler sonrasındaki süreci hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

  Online Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri Başvurusu” tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Eskişehir Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri ile Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik illeri dahil Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasında çalışmanız mümkün.

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi test ve denetim hizmeti almanızı garanti eder.

TELEKOMÜNİKASYON Geçerlilik Süresi Nedir?
 • Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri Geçerlilik Süresi Nedir?

  Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri ile alakalı başvurunuzda bir denetim sürecinden geçmeniz gereklidir ve bu süreç sonucunda almış olduğunuz sonuçlara göre geçerlilik süresi 1 yıldan 4 yıla kadar farklılık göstermekte olup testlerin ve denetimlerin eksikliği, hata giderilmesi gibi durumlar söz konusu olduğunda süre değişkenlik gösterecektir.

  TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite Testleri işlemlerinizi yürütmüş olduğunuz kuruluşlar testler için belirli bir süre aralığında geçerlidir diyemez.

  Çünkü yasal değişiklikler ve kalite denetimlerinin tekrarlanması durumunda testlerin tekrar edilmesi mümkündür.

TELEKOMÜNİKASYON Neleri Kapsar?
 • Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri hangi Testleri kapsar?

  TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite Hangi Testleri Kapsar?

  NEBS Testi

  GR1089, GR63, GR487, GR3108 ve diğer birçok GR standardını kapsayan A2LA testi

  EMI / EMC Testi

  A2LA, R & TTE yönergesi kapsamında SAR ve DFS testi

  A2LA, TIA (Bölüm 68), ETSI / TBR, JATE, CS03, ITU-T ve AS / ASIF testi

  Düzenleyici CISPR / EN 55022, CISPR / EN 55024, CISPR / EN 300 386, FCC Bölüm 15B, KN22, KN24, VCCI, BSMI CNS 13438 ve AS / NZS CISPR 22 EMC testi

  Fiber optik testi

  Fonksiyonel, Performans ve Birlikte Çalışabilirlik testi

TELEKOMÜNİKASYON Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri Yasal zorunluluğu Nedir?
  Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri için zorunluluk var mı?

  TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite Testleri ve Diğer testler tüketici ile bağlantılı ürün ve hizmetleri kapsadığı için uluslararası kalite standartlarını ve yasalara uygunluk göstermek zorundadır.

  Ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan tüm sektörlerin üretim, hizmet, ürün kalitesi, kurumsal yapı ve uluslararası alanlarda ticari faaliyet gösterebilmek adına birçok uluslararası standarda uyum mecburi hale gelmiş olmasından dolayı Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri yapma ihtiyacı duymaktadır.

  Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri firma ve kurumlar tarafından güvenlik, kalite ve güvenilirliği temsilen ve sürdürülebilirliği için oldukça önemli durumdadır.

  Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri, Tüm sektörler için müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşma, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir mecburiyet olmuştur.

TELEKOMÜNİKASYON Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri Fiyatı Maliyeti Nedir?

  Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri ve Sertifikası maliyeti ve fiyatı nedir?

  TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite Testleri ve sertifikaları almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sektörünüzle alakalı testler sayesinde mevcut işinize ve kurumunuza fayda sağlayabilir, kalite standardına uyabilir ve yasal yükümlülükleri yerine getirebilirsiniz.

  MODENO, Test maliyetlerinizi sizin için en uygun, en iyi bütçe planlaması ve sadece ihtiyaçlara ve fayda sağlamaya odaklı olarak en başından en sonuna kadar yürütmektedir.

  Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri ve sertifika almak için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

  Online Test Başvurusu ne anlama gelir? Online test başvurusu ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL arasında başlayarak, talep ettiğiniz testler ve alınacak test sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

TELEKOMÜNİKASYON Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri için Neden Bizi Seçmelisiniz?

  Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri için neden Modeno?

  Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri için neden biz?

  TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite Testleri için %100 danışmanlık başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde test sürecini geçirmelerine yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Sizi Test Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir test teklifi sunabilmek için test ve sertifika ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri ihtiyaçlarınızı ve işinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir sertifika kuruluşları ile ortak olmak demektir.

  Modeno olarak, tüm sektörler için en uygun ve en iyi koşullarda hizmet anlayışımız ile Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme alanında olduğu gibi çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te hizmetlerimizi sürdürüyor.

  Türkiye’de bir ilk olan online danışmanlık sistemi ile belgelendirme, Test, Denetim ve diğer tüm süreçleri müşterilerimizin zamanını ve işlemlerin kolay erişebilir olmasını sağlamak adına geliştirdik ve uygulamaya devam ediyoruz.

TELEKOMÜNİKASYON Sıkça Sorulan Sorular?
 • TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  TELEKOMÜNİKASYON standartları arasında ve TELEKOMÜNİKASYON olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite blogumuzda topladık.

  TELEKOMÜNİKASYON'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş TELEKOMÜNİKASYON tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için TELEKOMÜNİKASYON hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  TELEKOMÜNİKASYON ne demek?
  TELEKOMÜNİKASYON standartları ne anlama geliyor?
  TELEKOMÜNİKASYON ile TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite aynı anlamda mıdır?
  TELEKOMÜNİKASYON belgesi ürüne mi verilir?
  TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  TELEKOMÜNİKASYON Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  TELEKOMÜNİKASYON belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite sorularını cevaplıyoruz. TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite blogumuzda topladık.
  TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

TELEKOMÜNİKASYON İçerik Destek Talepleri?
 • TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

  Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite hizmetini sunar.

  Verilen TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite konusunda rehberlik ederiz.

  Modeno Patent, Belgelendirme olarak TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

TELEKOMÜNİKASYON için Destek Talepleri

TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite hizmetini sunar. Verilen TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite ile ilgili tüm sorularınız ve TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

TELEKOMÜNİKASYON Online Nedir?

Online Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri Başvurusu Nedir?

Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş ilgili işi için test ihtiyaçları duymaktadır.

“ONLINE TEST BAŞVURUSU” ile ürün, hizmet ve ekipman testleriniz için başvuru yapabilirsiniz.


Online test başvurusu; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi
bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir sistemdir.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online sistem sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi olarak test ve sertifika teslimi yapılır.       

Online test başvurusu ile seçilen alan, size uygun şartlar doğrultusunda Modeno Danışmanları tarafından online olarak takip edilir.

Modeno Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri Danışmanları; Müşterilerimizin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak, etkin süreç yönetimi ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite Testleri, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre programlanmıştır. Online Testler ve Sertifika sürecinde ayrıntılı bir denetim kılavuzuna erişebilecek ve iç denetiminizi ve testler sonrasındaki süreci hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

Online Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri Başvurusu” tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Eskişehir Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri ile Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik illeri dahil Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasında çalışmanız mümkün.

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi test ve denetim hizmeti almanızı garanti eder.

TELEKOMÜNİKASYON Geçerlilik Süresi?

Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri Geçerlilik Süresi Nedir?

Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri ile alakalı başvurunuzda bir denetim sürecinden geçmeniz gereklidir ve bu süreç sonucunda almış olduğunuz sonuçlara göre geçerlilik süresi 1 yıldan 4 yıla kadar farklılık göstermekte olup testlerin ve denetimlerin eksikliği, hata giderilmesi gibi durumlar söz konusu olduğunda süre değişkenlik gösterecektir.

TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite Testleri işlemlerinizi yürütmüş olduğunuz kuruluşlar testler için belirli bir süre aralığında geçerlidir diyemez.

Çünkü yasal değişiklikler ve kalite denetimlerinin tekrarlanması durumunda testlerin tekrar edilmesi mümkündür.

TELEKOMÜNİKASYON Eğitimi Nedir?

Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri hangi Testleri kapsar?

TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite Hangi Testleri Kapsar?

NEBS Testi

GR1089, GR63, GR487, GR3108 ve diğer birçok GR standardını kapsayan A2LA testi

EMI / EMC Testi

A2LA, R & TTE yönergesi kapsamında SAR ve DFS testi

A2LA, TIA (Bölüm 68), ETSI / TBR, JATE, CS03, ITU-T ve AS / ASIF testi

Düzenleyici CISPR / EN 55022, CISPR / EN 55024, CISPR / EN 300 386, FCC Bölüm 15B, KN22, KN24, VCCI, BSMI CNS 13438 ve AS / NZS CISPR 22 EMC testi

Fiber optik testi

Fonksiyonel, Performans ve Birlikte Çalışabilirlik testi

TELEKOMÜNİKASYON Yasal Gerekçeliği Nedir?

Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri Yasal zorunluluğu Nedir?
Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri için zorunluluk var mı?

TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite Testleri ve Diğer testler tüketici ile bağlantılı ürün ve hizmetleri kapsadığı için uluslararası kalite standartlarını ve yasalara uygunluk göstermek zorundadır.

Ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan tüm sektörlerin üretim, hizmet, ürün kalitesi, kurumsal yapı ve uluslararası alanlarda ticari faaliyet gösterebilmek adına birçok uluslararası standarda uyum mecburi hale gelmiş olmasından dolayı Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri yapma ihtiyacı duymaktadır.

Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri firma ve kurumlar tarafından güvenlik, kalite ve güvenilirliği temsilen ve sürdürülebilirliği için oldukça önemli durumdadır.

Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri, Tüm sektörler için müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşma, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir mecburiyet olmuştur.

TELEKOMÜNİKASYON için Fiyatı Maliyeti Nedir?

Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri Fiyatı Maliyeti Nedir?

Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri ve Sertifikası maliyeti ve fiyatı nedir?

TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite Testleri ve sertifikaları almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sektörünüzle alakalı testler sayesinde mevcut işinize ve kurumunuza fayda sağlayabilir, kalite standardına uyabilir ve yasal yükümlülükleri yerine getirebilirsiniz.

MODENO, Test maliyetlerinizi sizin için en uygun, en iyi bütçe planlaması ve sadece ihtiyaçlara ve fayda sağlamaya odaklı olarak en başından en sonuna kadar yürütmektedir.

Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri ve sertifika almak için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Test Başvurusu ne anlama gelir? Online test başvurusu ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL arasında başlayarak, talep ettiğiniz testler ve alınacak test sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

TELEKOMÜNİKASYON Neden Bizi Seçmelisiniz?

Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri için Neden Bizi Seçmelisiniz?

Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri için neden Modeno?

Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri için neden biz?

TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite Testleri için %100 danışmanlık başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde test sürecini geçirmelerine yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Sizi Test Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir test teklifi sunabilmek için test ve sertifika ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri ihtiyaçlarınızı ve işinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir sertifika kuruluşları ile ortak olmak demektir.

Modeno olarak, tüm sektörler için en uygun ve en iyi koşullarda hizmet anlayışımız ile Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme alanında olduğu gibi çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te hizmetlerimizi sürdürüyor.

Türkiye’de bir ilk olan online danışmanlık sistemi ile belgelendirme, Test, Denetim ve diğer tüm süreçleri müşterilerimizin zamanını ve işlemlerin kolay erişebilir olmasını sağlamak adına geliştirdik ve uygulamaya devam ediyoruz.

TELEKOMÜNİKASYON Sıkça Sorulan Sorular?

TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

TELEKOMÜNİKASYON standartları arasında ve TELEKOMÜNİKASYON olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite blogumuzda topladık.

TELEKOMÜNİKASYON'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş TELEKOMÜNİKASYON tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için TELEKOMÜNİKASYON hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

TELEKOMÜNİKASYON ne demek?
TELEKOMÜNİKASYON standartları ne anlama geliyor?
TELEKOMÜNİKASYON ile TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite aynı anlamda mıdır?
TELEKOMÜNİKASYON belgesi ürüne mi verilir?
TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
TELEKOMÜNİKASYON Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
TELEKOMÜNİKASYON belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite sorularını cevaplıyoruz. TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite blogumuzda topladık.
TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER TEST ve LABORATUVAR HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite için Teklif Alın online teklif

TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al