TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler midir? TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler Hizmet ücretleri nedir? TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler için online teklif alabilirsiniz.

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler
TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Nedir?
 • TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Belgesi nedir?

   

  TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler Belgesi, Türk Standartları Enstitüsü tarafından hazırlanmış olan, hizmet sektörlerinde ki kurum ve kuruluşların verdikleri hizmetlerin yeterliliğinin ilgili makam olan TSE tarafından tasdikini belirten belgedir. Türk Standartları Enstitüsü tarafından verilen TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi sayesinde kuruluşlar ister yurtiçi olsun ister yurtdışında ki bayii ve yetkili servislerinin satış ve sonrası faaliyetlerinde hizmet kalitesi edinmektedir.

   

  Üretim ve hizmetlerinizin belirli standartlara uygun olduğunu, uluslararası alanda ve Türkiye’de yasal olarak belirlenen, tedarikçi kuruluşlar veya tüketici beklentilerine yönelik olarak kullanılmakta olan birçok belge bulunmaktadır.

  Bu belge ve sertifikalar üretim sürecinizden hizmet koşullarına kadar birçok aşamayı standartlara uygun hale getirmek için işletmenizin uygunluğunu kanıtlar nitelik taşımaktadır.

   

  TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Sertifikası Belgelendirme ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Kapsamı Nedir?
 • TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Kapsamı Nedir?

  TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler Belgesi,

  Her belge ve sertifika için farklı kapsamlar bulunmaktadır.

  Belgelendirme süreçlerinde genel olarak içerdiği kapsamlar şunlardır;

  Temel Eğitim

  İç Tetkik

  Müşteri Memnuniyeti

  Risk Analizi

  Dokümantasyon süreçlerini kapsamaktadır.

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Nasıl Alınır?
 • TSE HİZMET YETERLİLİK Belgesi Nasıl Alınır? 

  TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler,

  Şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.

  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

  TSE HİZMET YETERLİLİK  Sertifikası için yapmış olduğunuz belge tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sertifikasyon kuruluşu seçmenize yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

  Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

  Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.

  Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır. Seçilen Akredite kuruluşu tarafından Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere TSE HİZMET YETERLİLİK Sertifikası belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Hangi Sektörler İçin?
 • TSE HİZMET YETERLİLİK Belgesi Hangi Sektörler İçin? 

  TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler,

  TSE HİZMET YETERLİLİK Sertifikası hangi sektörler için gereklidir?

  Hizmet sektöründe ki firma, şirket, kurum ve kuruluşlar için gereklidir.

  TSE HİZMET YETERLİLİK , Hizmet Sektöründe faal olan ve AB standartları esaslı hizmet üreten firma, şirket, kurum ve kuruluşlar için uygulanabilir ulusal ve uluslararası bir standart çerçevesine sahiptir.

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Faydaları Nelerdir?
 • TSE HİZMET YETERLİLİK Belgesinin Faydaları Nedir? 

  TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler belgeleri faydaları nelerdir?

  TSE HİZMET YETERLİLİK Sertifikası belgeleri ile ne elde edersiniz?

  Uluslararası Pazarlara Açılmak

  Görev ve Sorumluluk bilincini oluşturmak

  Maliyetleri düşürmek

  Yasal Yükümlülükleri yerine getirme

  Yönetimsel Hataları Gidermek

  Rakiplere karşı avantaj elde etmek

  Riskleri ve olası hataları gidermek

  Kurumsallaşma gibi çeşitli faydalar sağlamaktadır.

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Ne Kadar Sürede Alınır?
 • TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Ne Kadar Sürede Alınır? 

  TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler belgesi başvuru sonrası size uygun belgeye sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

  Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Sertifikası Belgelerine 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik süreler arasında da sahip olabilirsiniz.

  Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

  Belgelendirme sürecinde süre, alınacak TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Sertifikası belgelerine sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

  TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Sertifikası sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

  İster online ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Denetimi Nedir?
 • TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Denetimi Nedir?

  TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler,

  Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

  TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Sertifikası için uygulanan denetimler küçük ve büyük olarak adlandırılan minör ve majör uygunsuzluk bulunabilir.

  İç denetim gerçekleştirilirken majör-minör ayrımı önem teşkil etmez. MODENO baş denetçi ve denetçi danışmanlarımız yasal standartlar ve prosedürlere ait herhangi bir maddesinde majör/minör uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

  MODENO olarak; TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Sertifikası belgelendirmesi sürecinde Denetimi sağlar, hata ve eksikleri belirler ve Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar. Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Online Kurulum Nedir?
 • TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Online Nedir?

  TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler,

  Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Sertifikası Belgelerine ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM metodunu tercih edebilirsiniz.

  Online belgeler; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi olarak sistem kurulumu ve belge teslim yapılır.

  Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

  Modeno Denetçileri;
  müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

  İç denetimi, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistem Standardı ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

  TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Sertifikası” için kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Online belgeler, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi belge alma imkanı sağlar!

  Eskişehir Belgelendirme alanında ve Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik illeri dahil Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasında sertifika ve belge almak mümkün.

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi belge ve sertifika almanızı garanti eder.

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Geçerlilik Süresi Nedir?
 • TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Geçerlilik Süresi?

  TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler,,

  Sektörünüzle alakalı belgeler için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

   

  TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Sertifikası için ihtiyaç duyulan belgenizin geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

  TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Sertifikası belgelerinin yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur. Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan Belge ve sertifikalar artık geçerli değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

  Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığında belge düzenleyemez.

  Sertifika ve belgelerin geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Eğitimi Nasıl Alınır?
 •  TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Belgesi Eğitimleri Nedir?

  TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler için belgelendirmeler ve Eğitimleri

  TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler Belgesi, belgelendirme eğitim seti, eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

   

  TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Sertifikası belgelendirme Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

  Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002’den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

  Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizimkini kullanın. Dokümantasyon bilgilerinizi tek bir girdi veya çıktıyı kaçırmadan kontrol etmenize yardımcı olacak prosedürler, şablonlar, kontrol listeleri, süreç haritaları, formlar ve boşluk analizi araçlarımız hazır bulunmaktadır.

   

  Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

  TEMEL EĞİTİMİ Toplam 12 Ünite, İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, RİSK ANALİZİ 2 Ünite, DOKÜMANTASYON Eğitimi 2 ünite ve FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Belgesinin Yasal zorunluluğu Nedir?

  TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler Sertifikası için zorunlu olan belgeler nedir?

  TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Sertifikası ve diğer sektörler için ürün ve hizmetlerin sunulacağı kitle, tedarikçi ve satış kanalları üreticiler ve hizmet sağlayıcılardan birçok farklı belge talep edebilmektedir.

  TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Sertifikası için belgelendirmeler yasal olarak zorunlu olmamakla birlikte ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan tüm sektörlerin üretim, hizmet, ürün kalitesi, kurumsal yapı ve uluslararası alanlarda ticari faaliyet gösterebilmek adına birçok uluslararası standarda uyum için mecburi hale gelmiş belge bulunmaktadır.

  Belgelendirmeler ve Sertifikalar firma ve kurumlar tarafından güvenlik, kalite ve güvenilirliği temsilen istenmekte olup denetimlerini bağımsız kuruluşlar tarafından yapılan belgelendirmeler uluslararası ticari alanda güven tesisi ve şartnameleri karşılamak için çok önemli olmuştur.

  TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Sertifikası belgeleri gibi özel sektörde faaliyet gösteren tüm işletmeler kendi sektörü ile alakalı kalite belgelerine ihtiyaç duymaktadır.

  Kamu kurumları, ulusal zincir işletmeleri gibi alanlarda ürünlerini ve hizmetlerini sunmak için mevzuata uygunluk ve Kamu ihalelerine katılabilmek için aranan şartlarda sıkça gerekli olan sektörel belgeler bulunmaktadır.

  TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Sertifikası ve diğer sektörler için müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşma, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir yönetim sistemi modeli olduğundan ötürü, sürekli talep edilmektedir.

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Belgesi Fiyatı Maliyeti Nedir?

  TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler Belgesi,

  TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Sertifikası Belgelerinin maliyeti ve fiyatı nedir?

  TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Sertifikası için gerekli sertifikaları almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sektörünüzle alakalı belgelendirmelerin yapılması kuruluşunuza finansal olarak birçok avantajını kazandıracak.

  MODENO Patent, Belgelendirme maliyetlerinizi size uygun en iyi bütçe planlaması ve sadece ihtiyaçlara ve fayda sağlamaya odaklı olarak belgelendirme danışmanlık sürecinizi en başından en sonuna kadar yürütmektedir.

   TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Sertifikası İşletmelerinin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

  Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Sertifikası Belgeleri fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL arasında başlayarak, firma yapısı, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu, yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

  Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Sertifikası için Belgelendirme Kuruluşu olarak Neden Bizi Seçmelisiniz?

  TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler, Sertifikası Belgeleri için neden Modeno?

  TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler, Sertifikası Belgeleri için neden bizi seçmelisiniz?

  TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Sertifikası Belgeleri için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde belge almalarına yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

  Modeno Patent olarak, tüm sektörler için en uygun ve en iyi koşullarda hizmet anlayışımız ile Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme alanında olduğu gibi çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te hizmetlerimizi sürdürüyor.

  Türkiye’de bir ilk olan online danışmanlık sistemi ile belgelendirme ve diğer tüm süreçleri müşterilerimizin zamanını ve işlemlerin kolay erişebilir olmasını sağlamak adına geliştirdik ve uygulamaya devam ediyoruz.

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Sıkça Sorulan Sorular?
 • TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ standartları arasında ve TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler blogumuzda topladık.

  TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ ne demek?
  TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ standartları ne anlama geliyor?
  TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ ile TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler aynı anlamda mıdır?
  TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ belgesi ürüne mi verilir?
  TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler sorularını cevaplıyoruz. TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler blogumuzda topladık.
  TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ İçerik Destek Talepleri?
 • TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

   

  Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler hizmetini sunar.

  Verilen TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler konusunda rehberlik ederiz.

   

  Modeno Patent, Belgelendirme olarak TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

   

  TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler Belgesi

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ için Destek Talepleri

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler hizmetini sunar. Verilen TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler ile ilgili tüm sorularınız ve TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Online Nedir?

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Online Nedir?

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler,

Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Sertifikası Belgelerine ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM metodunu tercih edebilirsiniz.

Online belgeler; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi olarak sistem kurulumu ve belge teslim yapılır.

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

Modeno Denetçileri;
müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

İç denetimi, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistem Standardı ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Sertifikası” için kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online belgeler, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi belge alma imkanı sağlar!

Eskişehir Belgelendirme alanında ve Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik illeri dahil Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasında sertifika ve belge almak mümkün.

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi belge ve sertifika almanızı garanti eder.

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Geçerlilik Süresi?

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Geçerlilik Süresi?

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler,,

Sektörünüzle alakalı belgeler için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

 

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Sertifikası için ihtiyaç duyulan belgenizin geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Sertifikası belgelerinin yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur. Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan Belge ve sertifikalar artık geçerli değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığında belge düzenleyemez.

Sertifika ve belgelerin geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Eğitimi Nedir?

 TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Belgesi Eğitimleri Nedir?

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler için belgelendirmeler ve Eğitimleri

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler Belgesi, belgelendirme eğitim seti, eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

 

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Sertifikası belgelendirme Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002’den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizimkini kullanın. Dokümantasyon bilgilerinizi tek bir girdi veya çıktıyı kaçırmadan kontrol etmenize yardımcı olacak prosedürler, şablonlar, kontrol listeleri, süreç haritaları, formlar ve boşluk analizi araçlarımız hazır bulunmaktadır.

 

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

TEMEL EĞİTİMİ Toplam 12 Ünite, İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, RİSK ANALİZİ 2 Ünite, DOKÜMANTASYON Eğitimi 2 ünite ve FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Yasal Gerekçeliği Nedir?

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Belgesinin Yasal zorunluluğu Nedir?

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler Sertifikası için zorunlu olan belgeler nedir?

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Sertifikası ve diğer sektörler için ürün ve hizmetlerin sunulacağı kitle, tedarikçi ve satış kanalları üreticiler ve hizmet sağlayıcılardan birçok farklı belge talep edebilmektedir.

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Sertifikası için belgelendirmeler yasal olarak zorunlu olmamakla birlikte ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan tüm sektörlerin üretim, hizmet, ürün kalitesi, kurumsal yapı ve uluslararası alanlarda ticari faaliyet gösterebilmek adına birçok uluslararası standarda uyum için mecburi hale gelmiş belge bulunmaktadır.

Belgelendirmeler ve Sertifikalar firma ve kurumlar tarafından güvenlik, kalite ve güvenilirliği temsilen istenmekte olup denetimlerini bağımsız kuruluşlar tarafından yapılan belgelendirmeler uluslararası ticari alanda güven tesisi ve şartnameleri karşılamak için çok önemli olmuştur.

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Sertifikası belgeleri gibi özel sektörde faaliyet gösteren tüm işletmeler kendi sektörü ile alakalı kalite belgelerine ihtiyaç duymaktadır.

Kamu kurumları, ulusal zincir işletmeleri gibi alanlarda ürünlerini ve hizmetlerini sunmak için mevzuata uygunluk ve Kamu ihalelerine katılabilmek için aranan şartlarda sıkça gerekli olan sektörel belgeler bulunmaktadır.

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Sertifikası ve diğer sektörler için müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşma, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir yönetim sistemi modeli olduğundan ötürü, sürekli talep edilmektedir.

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ için Fiyatı Maliyeti Nedir?

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Belgesi Fiyatı Maliyeti Nedir?

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler Belgesi,

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Sertifikası Belgelerinin maliyeti ve fiyatı nedir?

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Sertifikası için gerekli sertifikaları almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sektörünüzle alakalı belgelendirmelerin yapılması kuruluşunuza finansal olarak birçok avantajını kazandıracak.

MODENO Patent, Belgelendirme maliyetlerinizi size uygun en iyi bütçe planlaması ve sadece ihtiyaçlara ve fayda sağlamaya odaklı olarak belgelendirme danışmanlık sürecinizi en başından en sonuna kadar yürütmektedir.

 TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Sertifikası İşletmelerinin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Sertifikası Belgeleri fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL arasında başlayarak, firma yapısı, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu, yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Neden Bizi Seçmelisiniz?

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Sertifikası için Belgelendirme Kuruluşu olarak Neden Bizi Seçmelisiniz?

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler, Sertifikası Belgeleri için neden Modeno?

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler, Sertifikası Belgeleri için neden bizi seçmelisiniz?

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Sertifikası Belgeleri için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde belge almalarına yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

Modeno Patent olarak, tüm sektörler için en uygun ve en iyi koşullarda hizmet anlayışımız ile Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme alanında olduğu gibi çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te hizmetlerimizi sürdürüyor.

Türkiye’de bir ilk olan online danışmanlık sistemi ile belgelendirme ve diğer tüm süreçleri müşterilerimizin zamanını ve işlemlerin kolay erişebilir olmasını sağlamak adına geliştirdik ve uygulamaya devam ediyoruz.

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Sıkça Sorulan Sorular?

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ standartları arasında ve TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler blogumuzda topladık.

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ ne demek?
TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ standartları ne anlama geliyor?
TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ ile TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler aynı anlamda mıdır?
TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ belgesi ürüne mi verilir?
TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler sorularını cevaplıyoruz. TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler blogumuzda topladık.
TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER ÜRÜN BELGELENDİRME HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler için Teklif Alın online teklif

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Tüketiciye Sunulan Hizmetler hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al