ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme

ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme midir? ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme Hizmet ücretleri nedir? ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme için online teklif alabilirsiniz.

ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme
ISO 10004 Nedir?
 • ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme Yönetim Sistemi,  Firma, kurum, kuruluş müşterilerinin istek ve şikayetlerini belirlemelerine, izleme, ölçme yönetmelerine ve anlamalarına yardımcı olan bir ISO KALİTE YÖNETİM standarttır.

   

  ISO 10004:2018, Mevcut ya da potansiyel müşteri memnuniyetinin izlenmesi ile ölçülmesi sonucu çıkan verilerin nasıl tanımlanması ve nasıl uygulanmasını gösteren bir yönetim sitemidir. Müşteri memnuniyeti, müşteri beklentileri ile, müşteri memnuniyetine ait verilerin incelenerek analiz edilmesi, toplanan verileriler doğrultusunda da müşteri memnuniyetinin iyileştirilmesini sağlar.

   

  Müşteri memnuniyeti sağlamak için il öncelik müşteri beklentilerini anlamlandırmak ve anlamaktır. Kurum ya da kuruluş tarafından teslim edilen ürünün kalitesi ve verilen hizmete ilişkin görüşü ile müşteriye teslim edilen ürün ve hizmet ilişkini arasında bir ayrım yapmak çok önemlidir.

   

   

  ISO 10004:2018 belgesi ile Şirketinizin mevcut müşterileri ile daha karlı ve uzun dönem ilişkiler kurulması ve bu ilişkilerin sürekli geliştirdiğinizi belgelerken, müşteri memnuniyetinin iyileştirilmesi için geri bildirim sağlayarak kurumsal bir firma olduğunuzu da belgelemiş olursunuz.

   

   

  ISO 10004:2018 Belgesi ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

ISO 10004 Kapsamı Nedir?
 • ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme Yönetim Sistemi, Şirketin ürün ve hizmetleri ile ilgili geri bildirimlerini “marka itibarını” korumayı benimseyerek ilgili geri bildirimlerin sağlıklı bir şekilde sağlanması ve analiz sonuçlarının ölçümü için çalışır. Şikayetlerin tümünün çözümü için çalışma sağlar. Böylelikle geri bildirimler konusunda iyileştirmeyi, süreklilik olarak modeller.  

   

  Çalışan personellerin eğitimleri de dahil olmak üzere, tüm kaynakların yeterli kullanımını ile çalışma becerilerini organize eder.

  Ürün ve hizmetler ile ilgili yeni beklenti ve geri bildirilen tüm şikayetçilerin ihtiyaç ve beklentilerini tanımlar. Böylelikle geri bildirimler ile ilgili açık, etkili kolay bir şikayet sürecinin işlemesini sağlar.

ISO 10004 Nasıl Alınır?
 • Şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.
  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

  ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme Yönetim Sistemi kurulumu için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sistem kurulumu konusunda yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

  Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

  Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.
  Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır. Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere ISO 10004:2018 belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

ISO 10004 Hangi Sektörler İçin?
 • ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme Yönetim Sistemi hangi sektörler için gereklidir?

  Bir şirket için yeni bir müşteri edinmek ne kadar önemli olsa da mevcut müşteriyi elde tutmak dört kat daha pahalıya mal olur. Düzenli olarak müşteri kaybeden kuruluşlar, yalnızca itibarlarına değil, karlarına da zarar verir.

  Günümüzün rekabet ortamında ürün ve hizmetlere ilişkin müşteri memnuniyeti, kabul edilen performans düzeylerini yeniden tanımlamaktadır.

  ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme Yönetim Sistemi ile, müşterilerinizin ihtiyaç ve beklentilerini yönetmek ve markanızı veya imajınızı korumak için çok önemli ve kolaydır. ISO 10004, ister özel, ister kamu veya gönüllük esasına göre çalışan sektörde olun, müşteri beklentilerini aşmak isteyen tüm kuruluşlar tarafından kullanılabilir.

  ISO 10004:2018 Belgesi, kaliteyi geliştirmek ve sürekli olarak müşteri gereksinimlerini karşılamak isteyen büyük veya küçük tüm kuruluşlar için mükemmeldir.

  ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme Yönetim Sistemi , organizasyonun büyüklüğüne ve faaliyet koluna bakılmaksızın tüm faaliyet dallarına uygulanmaktadır, şu anda küçük ve orta ölçekli şirketler, müşteri memnuniyeti iş süreçlerinin yönetimi ve arayışları için ISO 10004:2018 sertifikasını giderek daha fazla benimsemektedir.

   

  ISO 10004, özel sektördeki her büyüklükteki şirkete, aynı zamanda üniversitelere, hayır kurumlarına ve kamu sektörü kuruluşlarına da uygulanabilir uluslararası bir standart çerçevesine sahiptir.

ISO 10004 Faydaları Nelerdir?
 • ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme Yönetim Sistemi faydaları nedir?

  ISO 10004:2018 belgesi ile ne elde edersiniz? ISO 10004:2018, Mevcut ya da potansiyel müşteri memnuniyetinin izlenmesi ile ölçülmesi sonucu çıkan verilerin müşteri şikayetlerinin başarılı bir şekilde ele alınması için temel gereksinimleri belirtir ve müşteri memnuniyetsizliğinin ele alınmasına yardımcı olmak için şikayet yönetimi kontrollerini içerir.

   

  Müşteri memnuniyetini sağlanarak Potansiyel müşterilerin elde tutulma oranı artırır.

  Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini sistem içerisinde yönetebilirsiniz.

  Marka ve ya Şirket itibarını korur ve geliştirirsiniz.

  Ürün ve Hizmetler ile ilgili, Müşteri taraflı dahili iletişim ve ilişkiler  süreci; Sürekli iyileştirme modeliyle hazırlandığı için karşılaştığınız fırsatları belirlemeye yardımcı olur.

  Çalışan personelin müşteri odaklı bir yaklaşım benimsemesine yardımcı olur.

  Müşterilere sorunsuz bir geri bildirim sistemi sağlarsınız.

  Operasyonel verimliliği arttırarak, gerçekçi verilere dayalı karar vermenizi sağlarsınız.

  Geri bildirime ait temel nedenler ve eğilimlerin belirlenmesi konusunda yardımcı olur.

ISO 10004 Ne Kadar Sürede Alınır?
 • ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme Yönetim Sistemi ne kadar sürede alınır?
  ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi
  kurulumu sonrası ISO 10004:2018 Belgesine sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

   

  Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre ISO 10004:2018 Belgesine 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelere göre de sahip olabilirsiniz.

  Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

  Belgelendirme sürecinde süre, alınacak ISO 10004 belgesine sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

  ISO 10004:2018 sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü  içerisinde alınabileceği gibi şirket büyüklük şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

  İster online, ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/iç denetim sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

ISO 10004 Denetimi Nedir?
 • ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi denetimi nedir?


  ISO 10004 belgesi
  için Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

   

  ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme Yönetim Sistemi denetimlerinde küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

  MODENO başdenetçi ve  denetçi danışmanlarımız ISO 10004:2018 standardına ait herhangi bir maddesinde  uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

  MODENO olarak; ISO 10004:2018 Kalite Yönetim Sistemi Dokümanlarının Gözden Geçirme Denetimi sağlar, Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar. Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve iç denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

ISO 10004 Online Kurulum Nedir?
 • ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme Yönetim Sistemi Online Kurulum Nedir?
  Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından ISO 10004:2018 Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

   

  Online ISO 10004:2018 Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

   

  Online kurulum ile seçilen hizmet, danışmanlık kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

   

  Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

   

  İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

   

  ISO 10004:2018 Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Online ISO 10004:2018, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online ISO 10004:2018 sertifikası sağlar!

   

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online ISO 10004:2018 sertifikasyonu almanızı garanti eder.

ISO 10004 Geçerlilik Süresi Nedir?
 • ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme Yönetim Sistemi Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
  ISO belgesi için başvurduğunuzda bir danışmanlık kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

   

  ISO 10004 sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

  ISO 10004:2018 yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı  şekilde geçilmesi ile olur.

   

  Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi  olan ISO 10004:2018 Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge  iptal olur ve ya askıya alınır.

   

  Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için ISO 10004:2018 belgesi düzenleyemez.

  ISO 10004:2018 sertifika belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

ISO 10004 Eğitimi Nasıl Alınır?
 • ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme Yönetim Sistemi Eğitimi Nedir?

  ISO 10004:2018 eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

  ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme Yönetim Sistemi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Başdenetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

  ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

  ISO 10004:2018 Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

  Tekerleği yeniden icat etmek  gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

  ISO 10004:2018 TEMEL EĞİTİMİ  Toplam 8 Ünite, ISO 10004:2018 İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, ISO 10004:2018 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, ISO 10004:2018 RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve ISO 10004:2018 FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

ISO 10004 Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme Yönetim Sistemi Sertifikası yasal bir gereklilik midir?

  ISO 10004, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

  ISO 10004:2018 belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat ISO 10004:2018 belgesi, zorunlu olmamasına rağmen, Uluslararası ticaret yapan ya da müşteri kitlesi yüksek üretici firmalar tarafından; sıklıkla tedarikçilerine, yan sanayi ve taşeron firmalarına zorunlu kıldığı bir belge olduğu için bu nedenle özel sektörde faaliyet gösteren büyük üreticiler; “ISO 10004:2018 Belgesi” istemektedirler. Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak ISO 10004 belgesi talep edilmektedir.

  ISO 10004:2018 MMİÖKYS  sektör farkı olmaksızın tüm kuruluşların müşteri memnuniyeti yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşmasını kolaylaştırmak, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak  ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir yönetim sistemi modeli olduğundan ötürü, sürekli talep edilmektedir.

ISO 10004 Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme Yönetim Sistemi maliyeti ve fiyatı nedir?

  Birçok işletme sahibi, ISO 10004:2018 sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor. Ne yazık ki bu durum, ISO 10004 belgesine ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.
  MODENO, ISO 10004 sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

   

  Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. ISO 10004:2018 Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

  Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

ISO 10004 Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme Yönetim Sistemi için neden bizi seçmelisiniz?

  ISO 10004:2018 sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli, ve uygun maliyetli bir şekilde ISO 10004 sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Düşük maliyetli çevrimiçi online ISO 10004:2018 MMKİÖYS sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

  Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi , şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz .

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

   

ISO 10004 Sıkça Sorulan Sorular?
 • ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO 10004 standartları arasında ve ISO 10004 olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme blogumuzda topladık.

  ISO 10004'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş ISO 10004 tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için ISO 10004 hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  ISO 10004 ne demek?
  ISO 10004 standartları ne anlama geliyor?
  ISO 10004 ile ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme aynı anlamda mıdır?
  ISO 10004 belgesi ürüne mi verilir?
  ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  ISO 10004 Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  ISO 10004 belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme sorularını cevaplıyoruz. ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme blogumuzda topladık.
  ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

ISO 10004 İçerik Destek Talepleri?
ISO 10004 için Destek Talepleri

ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme hizmetini sunar. Verilen ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme ile ilgili tüm sorularınız ve ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

ISO 10004 Online Nedir?

ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme Yönetim Sistemi Online Kurulum Nedir?
Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından ISO 10004:2018 Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

 

Online ISO 10004:2018 Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

 

Online kurulum ile seçilen hizmet, danışmanlık kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

 

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

 

İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

 

ISO 10004:2018 Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online ISO 10004:2018, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online ISO 10004:2018 sertifikası sağlar!

 

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online ISO 10004:2018 sertifikasyonu almanızı garanti eder.

ISO 10004 Geçerlilik Süresi?

ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme Yönetim Sistemi Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
ISO belgesi için başvurduğunuzda bir danışmanlık kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

 

ISO 10004 sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

ISO 10004:2018 yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı  şekilde geçilmesi ile olur.

 

Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi  olan ISO 10004:2018 Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge  iptal olur ve ya askıya alınır.

 

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için ISO 10004:2018 belgesi düzenleyemez.

ISO 10004:2018 sertifika belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

ISO 10004 Eğitimi Nedir?

ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme Yönetim Sistemi Eğitimi Nedir?

ISO 10004:2018 eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme Yönetim Sistemi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Başdenetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

ISO 10004:2018 Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek  gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

ISO 10004:2018 TEMEL EĞİTİMİ  Toplam 8 Ünite, ISO 10004:2018 İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, ISO 10004:2018 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, ISO 10004:2018 RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve ISO 10004:2018 FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

ISO 10004 Yasal Gerekçeliği Nedir?

ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme Yönetim Sistemi Sertifikası yasal bir gereklilik midir?

ISO 10004, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

ISO 10004:2018 belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat ISO 10004:2018 belgesi, zorunlu olmamasına rağmen, Uluslararası ticaret yapan ya da müşteri kitlesi yüksek üretici firmalar tarafından; sıklıkla tedarikçilerine, yan sanayi ve taşeron firmalarına zorunlu kıldığı bir belge olduğu için bu nedenle özel sektörde faaliyet gösteren büyük üreticiler; “ISO 10004:2018 Belgesi” istemektedirler. Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak ISO 10004 belgesi talep edilmektedir.

ISO 10004:2018 MMİÖKYS  sektör farkı olmaksızın tüm kuruluşların müşteri memnuniyeti yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşmasını kolaylaştırmak, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak  ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir yönetim sistemi modeli olduğundan ötürü, sürekli talep edilmektedir.

ISO 10004 için Fiyatı Maliyeti Nedir?

ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme Yönetim Sistemi maliyeti ve fiyatı nedir?

Birçok işletme sahibi, ISO 10004:2018 sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor. Ne yazık ki bu durum, ISO 10004 belgesine ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.
MODENO, ISO 10004 sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

 

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. ISO 10004:2018 Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

ISO 10004 Neden Bizi Seçmelisiniz?

ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme Yönetim Sistemi için neden bizi seçmelisiniz?

ISO 10004:2018 sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli, ve uygun maliyetli bir şekilde ISO 10004 sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online ISO 10004:2018 MMKİÖYS sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi , şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz .

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

 

ISO 10004 Sıkça Sorulan Sorular?

ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO 10004 standartları arasında ve ISO 10004 olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme blogumuzda topladık.

ISO 10004'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş ISO 10004 tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için ISO 10004 hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

ISO 10004 ne demek?
ISO 10004 standartları ne anlama geliyor?
ISO 10004 ile ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme aynı anlamda mıdır?
ISO 10004 belgesi ürüne mi verilir?
ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
ISO 10004 Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
ISO 10004 belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme sorularını cevaplıyoruz. ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme blogumuzda topladık.
ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER ISO SİSTEM BELGELENDİRME HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme için Teklif Alın online teklif

ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al