ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri

ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri midir? ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri Hizmet ücretleri nedir? ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri için online teklif alabilirsiniz.

ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri
ISO 10012:2003 Nedir?
 • ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri, TS EN ISO 10012 Metrolojik gereksinimlerin karşılanmasını sağlamak için genel yönetim sisteminin bir parçası olarak, ölçümleri gerçekleştiren bir kuruluş tarafından kullanılabilen bir ölçüm yönetim sisteminin, kalite yönetimi gereksinimlerini belirtir.  Ayrıca, desteklemede kullanılan ekipmanı ölçen ve uygunluğu gösteren metrolojik doğrulama sağlar.

  Organizasyondaki ölçüm konusu ile ilgili tüm faaliyetlerin yönetiminin spesifik ve dokümante edilmiş bir süreç olarak planlanması yapılır. Bu işlemin temel amacı, şirket tarafından üretilen ürünlerin kalitesini desteklemek içindir.

  ISO 10012:2003 Belgesi ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

ISO 10012:2003 Kapsamı Nedir?
 • ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri kapsamı nedir ?
  ISO 10012:2003 Ölçme Yönetim Sistemi, sistem içerisinde genel gereklilikleri belirtir ve ayrıca, ölçüm süreçlerinin yönetimi ve metrolojik gerekliliklere uygunluğu desteklemek ve göstermek için kullanılan ekipmanın ölçümünün metrolojik teyidi için rehberlik sağlar.

  Ayrıca, genel yönetim sisteminin bir parçası olarak ölçümleri gerçekleştiren bir kuruluş tarafından kullanılabilecek ve ayrıca metrolojik gereksinimlerin karşılandığından emin olmak için bir ölçüm yönetim sisteminin kalite yönetim gerekliliklerini belirtir.

  TS EN ISO 10012:2003 sistemi kapsam gereği doğrulama önemlidir. Ölçüm ekipmanı amaçlanan amaçlara uygun olduğunda buna metrolojik doğrulama denir.

ISO 10012:2003 Nasıl Alınır?
 • ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri Nasıl Alınır? 

  Şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.
  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

  ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemi kurulumu için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sistem kurulumu konusunda yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

  Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

  Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.
  Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır. Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere TS EN ISO 10012:2003 belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

ISO 10012:2003 Hangi Sektörler İçin?
 • ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri hangi sektörler için gereklidir?

  Ölçüm cihazları ve metroloji onay yönetimi ihtiyacına sahip tüm iştirakler tarafından kullanılmaktadır.

  TS EN ISO 10012 ile ürün performans süreçleri hakkında kontrol ve bilgi sağlanır. ISO 10012:2003 Ölçme Yönetim Sistemi ile kaliteden ödün vermeden geliştirme maliyetlerinde azalma ve hesaplama yapılabilir.

ISO 10012:2003 Faydaları Nelerdir?
 • ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri faydaları nedir ? 

  Kalitede değil geliştirme maliyetlerinde azalma sağlar.

  Ürün performans süreçleri hakkında daha fazla kontrol ve bilgi edinmenize olanak tanır

  Benzer yapılar sayesinde diğer yönetim sistemleri ile kolay entegrasyon kurarak, uluslararası standartlarda çalışır.

  İyileştirmelerin uygulanması için kaynak ve sistem sürekli geliştirilebilir düzeydedir.

  Müşterilerin gereksinimlerinin net bir şekilde anlaşıldığını gösterir.

ISO 10012:2003 Ne Kadar Sürede Alınır?
 • ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri ne kadar sürede alınır?


  ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri kurulumu sonrası ISO 10004:2018 Belgesine sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

  Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre TS EN ISO 10012:2003 Belgesine 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelere göre de sahip olabilirsiniz.

  Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

  Belgelendirme sürecinde süre, alınacak TS EN ISO 10012 belgesine sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

  TS EN ISO 10012:2003 sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü  içerisinde alınabileceği gibi şirket büyüklük şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

  İster online, ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/iç denetim sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

ISO 10012:2003 Denetimi Nedir?
 • ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri denetimi nedir?

  ISO 10012 belgesi için Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

  ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri denetimlerinde küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

  MODENO başdenetçi ve  denetçi danışmanlarımız TS EN ISO 10012:2003 standardına ait herhangi bir maddesinde  uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

  MODENO olarak; ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemi Dokümanlarının Gözden Geçirme Denetimi sağlar, Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar. Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve iç denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

ISO 10012:2003 Online Kurulum Nedir?
 • ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri Online Kurulum Nedir?
  Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından TS EN ISO 10012:2003 Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

  Online ISO 10012:2003 Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

  Online kurulum ile seçilen hizmet, danışmanlık kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

  Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

  İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

  TS EN ISO 10012:2003 Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Online ISO 10012:2003, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online TS EN ISO 10012:2003 sertifikası sağlar!

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online TS EN ISO 10012:2003 sertifikasyonu almanızı garanti eder.

ISO 10012:2003 Geçerlilik Süresi Nedir?
 • ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?

  ISO belgesi için başvurduğunuzda bir danışmanlık kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

  TS EN ISO 10012:2003 sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

  ISO 10012:2003 yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı  şekilde geçilmesi ile olur.

  Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi  olan TS EN ISO 10012:2003 Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge  iptal olur ve ya askıya alınır.

  Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için TS EN ISO 10012:2003 belgesi düzenleyemez.

  ISO 10012:2003 sertifika belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

ISO 10012:2003 Eğitimi Nasıl Alınır?
 • ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri Eğitimi Nedir?

  TS EN ISO 10012:2003 eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

  TS EN ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Başdenetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

  ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

  ISO 10012:2003 Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

  Tekerleği yeniden icat etmek  gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

ISO 10012:2003 Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri Sertifikası yasal bir gereklilik midir?

  TS EN ISO 10012, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

  TS EN ISO 10012:2003 belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat TS EN ISO 10012:2003 belgesi, zorunlu olmamasına rağmen, Uluslararası ticaret yapan ya da müşteri kitlesi yüksek üretici firmalar tarafından; sıklıkla tedarikçilerine, yan sanayi ve taşeron firmalarına zorunlu kıldığı bir belge olduğu için bu nedenle özel sektörde faaliyet gösteren büyük üreticiler; “ISO 10012:2003 Belgesi” istemektedirler. Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak TS EN ISO 10012 belgesi talep edilmektedir.

ISO 10012:2003 Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri maliyeti ve fiyatı nedir?

  Birçok işletme sahibi, TS EN ISO 10012:2003 sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor. Ne yazık ki bu durum, ISO 10012:2003 belgesine ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.
  MODENO, TS EN ISO 10012:2003 sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

  Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. ISO 10012:2003 fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

  Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

ISO 10012:2003 Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri için neden bizi seçmelisiniz?

  TS EN ISO 10012:2003 sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli, ve uygun maliyetli bir şekilde ISO 10012 sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Düşük maliyetli çevrimiçi online TS EN ISO 10012:2003 sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

  Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi , şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz .

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

   

ISO 10012:2003 Sıkça Sorulan Sorular?
 • ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO 10012:2003 standartları arasında ve ISO 10012:2003 olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri blogumuzda topladık.

  ISO 10012:2003'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş ISO 10012:2003 tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için ISO 10012:2003 hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  ISO 10012:2003 ne demek?
  ISO 10012:2003 standartları ne anlama geliyor?
  ISO 10012:2003 ile ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri aynı anlamda mıdır?
  ISO 10012:2003 belgesi ürüne mi verilir?
  ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  ISO 10012:2003 Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  ISO 10012:2003 belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri sorularını cevaplıyoruz. ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri blogumuzda topladık.
  ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

ISO 10012:2003 İçerik Destek Talepleri?
 • ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri (TS EN ISO 10012) sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

  Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri hizmetini sunar.
  Verilen ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemi sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemi konusunda rehberlik ederiz.

  Modeno Patent, Belgelendirme olarak ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemi  hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

ISO 10012:2003 için Destek Talepleri

ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri hizmetini sunar. Verilen ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri ile ilgili tüm sorularınız ve ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

ISO 10012:2003 Online Nedir?

ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri Online Kurulum Nedir?
Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından TS EN ISO 10012:2003 Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online ISO 10012:2003 Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

Online kurulum ile seçilen hizmet, danışmanlık kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

TS EN ISO 10012:2003 Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online ISO 10012:2003, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online TS EN ISO 10012:2003 sertifikası sağlar!

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online TS EN ISO 10012:2003 sertifikasyonu almanızı garanti eder.

ISO 10012:2003 Geçerlilik Süresi?

ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?

ISO belgesi için başvurduğunuzda bir danışmanlık kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

TS EN ISO 10012:2003 sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

ISO 10012:2003 yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı  şekilde geçilmesi ile olur.

Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi  olan TS EN ISO 10012:2003 Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge  iptal olur ve ya askıya alınır.

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için TS EN ISO 10012:2003 belgesi düzenleyemez.

ISO 10012:2003 sertifika belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

ISO 10012:2003 Eğitimi Nedir?

ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri Eğitimi Nedir?

TS EN ISO 10012:2003 eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

TS EN ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Başdenetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

ISO 10012:2003 Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek  gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

ISO 10012:2003 Yasal Gerekçeliği Nedir?

ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri Sertifikası yasal bir gereklilik midir?

TS EN ISO 10012, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

TS EN ISO 10012:2003 belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat TS EN ISO 10012:2003 belgesi, zorunlu olmamasına rağmen, Uluslararası ticaret yapan ya da müşteri kitlesi yüksek üretici firmalar tarafından; sıklıkla tedarikçilerine, yan sanayi ve taşeron firmalarına zorunlu kıldığı bir belge olduğu için bu nedenle özel sektörde faaliyet gösteren büyük üreticiler; “ISO 10012:2003 Belgesi” istemektedirler. Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak TS EN ISO 10012 belgesi talep edilmektedir.

ISO 10012:2003 için Fiyatı Maliyeti Nedir?

ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri maliyeti ve fiyatı nedir?

Birçok işletme sahibi, TS EN ISO 10012:2003 sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor. Ne yazık ki bu durum, ISO 10012:2003 belgesine ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.
MODENO, TS EN ISO 10012:2003 sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. ISO 10012:2003 fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

ISO 10012:2003 Neden Bizi Seçmelisiniz?

ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri için neden bizi seçmelisiniz?

TS EN ISO 10012:2003 sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli, ve uygun maliyetli bir şekilde ISO 10012 sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online TS EN ISO 10012:2003 sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi , şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz .

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

 

ISO 10012:2003 Sıkça Sorulan Sorular?

ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO 10012:2003 standartları arasında ve ISO 10012:2003 olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri blogumuzda topladık.

ISO 10012:2003'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş ISO 10012:2003 tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için ISO 10012:2003 hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

ISO 10012:2003 ne demek?
ISO 10012:2003 standartları ne anlama geliyor?
ISO 10012:2003 ile ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri aynı anlamda mıdır?
ISO 10012:2003 belgesi ürüne mi verilir?
ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
ISO 10012:2003 Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
ISO 10012:2003 belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri sorularını cevaplıyoruz. ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri blogumuzda topladık.
ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER ISO SİSTEM BELGELENDİRME HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri için Teklif Alın online teklif

ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al