ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi

ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi midir? ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi Hizmet ücretleri nedir? ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi için online teklif alabilirsiniz.

ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi
39001:2012 Nedir?
 • ISO 39001, hükümetler, karayolu yetkilileri, güvenlik grupları ve şirketler tarafından yollarda artan sayıda ölen veya yaralanan insanı ele almak için geliştirilmiştir.

  Standart, bir şirketin ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi için minimum gereksinimleri ortaya koymaktadır.

  ISO 39001:2012, şirketlerin müşterilerine en iyi karayolu trafik güvenliğini sağlamaya yönelik taahhüdünü ve sosyal güvenliğe karşı sorumluluğunu gösterir. ISO 39001:2012 sertifikasyon gereklilikleri, karayolu trafik yönetiminin iyileştirilmesi ve trafik kazalarında yaralanmalardan kaynaklanan ölümlerin azaltılması için gerekli olan sistemi tam olarak belirtir.

  Trafik kazaları, tüm dünyada insanların neden olduğu ölüm ve yaralanmaların en önde gelen nedenlerinden biridir. Trafik yönetim sisteminin, yol güvenliği ve trafik ile ilgili sorunları etkin ve verimli bir yaklaşımla ele alabilecek kadar verimli olması esastır.

  Karayolu trafik yönetimi ile uğraşan şirketler, yoğun trafik sorununun verimli bir şekilde yönetilmesini ve yollardaki kazaların en aza indirilmesini sağlamak için etkin bir sisteme sahip olmalıdır. Kuruluşların, verimli karayolu trafik yönetim sistemleri için gereksinimleri sağlayan bir tür sertifikasyona ihtiyacı vardır.

  ISO 39001:2012 sertifikası, kuruluşların karayolu trafik sisteminin en iyi yönetimini sağlamalarına yardımcı olan uluslararası bir sertifikadır.

39001:2012 Kapsamı Nedir?
 • ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi Kapsamı Nedir?

  Temel Eğitim

  Risk Yönetimi

  Uygunluk ve Uygulama

  Denetim

  Planlama, değerlendirme ve iyileştirme

39001:2012 Nasıl Alınır?
 • Şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.

  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

  ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı kurulumu için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sertifikasyon kuruluşu seçmenize yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

  Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

  Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.

  Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır. Seçilen Akredite kuruluşu tarafından Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere ISO 39001:2012 belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

39001:2012 Hangi Sektörler İçin?
 • ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı hangi sektörler için gereklidir?

  ISO 39001:2012 Belgesi, Teslimat kamyonu veya kamyonet filoları,

  Şirket araç filoları ve gezici satış personeli, Otobüsler, tur otobüsleri, taksiler ve özel kiralık araçlar gibi toplu ve özel ulaşım, Ambulans ve kuryeler gibi işlerinin önemli bir parçası olarak arabayla seyahat etmeyi gerektiren kuruluşlara özel bir standarttır.

  ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı ile, işletmenizin ihtiyaç ve beklentilerini yönetmek ve işinizi veya işleyişinizi geliştirmek için önemli ve bir o kadar kolaydır. ISO 39001:2012, ister özel, ister kamu veya gönüllük esasına göre çalışan sektörde olun, müşteri beklentilerini aşmak isteyen tüm kuruluşlar tarafından kullanılabilir.

  ISO 39001:2012, özel sektördeki her büyüklükteki kuruluşa, kamu sektörü kuruluşlarına da uygulanabilir uluslararası bir standart çerçevesine sahiptir.

39001:2012 Faydaları Nelerdir?
 • ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı faydaları nedir?

  ISO 39001:2012 belgesi ile ne elde edersiniz?

  Kaza ve olay risklerinin azalması

  Sigorta taleplerinin azalması

  Can kaybı ve yaralanmaların önlenmesi

  Karayolu trafik sisteminin daha iyi planlanması, tasarımı, işletimi ve kullanımına katkıda bulunmak.

  Kurumsal trafik kazası ve olay maliyetlerini azaltmak, yaralanma nedeniyle kaybedilen iş günü sayısını azaltmak ve sigorta primlerini ve onarım maliyetlerini azaltmak.

  Sosyal sorumluluk göstermek, organizasyon profilini geliştirmek ve işi büyütmek.

39001:2012 Ne Kadar Sürede Alınır?
 • ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı kurulumu sonrası ISO 39001:2012 Belgesine sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

  Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre ISO 39001:2012 Belgesine 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelere göre de sahip olabilirsiniz.

  Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

  Belgelendirme sürecinde süre, alınacak ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi belgesine sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

  ISO 39001:2012 sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

  İster online, ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

39001:2012 Denetimi Nedir?
 • Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

  ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı denetimlerinde küçük ve büyük olarak adlandırılan minör ve majör uygunsuzluk bulunabilir.

  İç denetim gerçekleştirilirken majör-minör ayrımı önem teşkil etmez. MODENO başdenetçi ve denetçi danışmanlarımız ISO standardına ait herhangi bir maddesinde majör/minör uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

  MODENO olarak; ISO Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi Dokümanlarının Gözden Geçirme Denetimi sağlar, Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar. Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

39001:2012 Online Kurulum Nedir?
 • Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

  Online ISO 39001:2012 Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.        

  Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

  Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

  İç denetimi, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistem Standardı ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

  “ISO 39001:2012 Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Online ISO 39001:2012, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi ISO 39001:2012 sertifikası sağlar!

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi ISO 39001:2012 sertifikasyonu almanızı garanti eder.

39001:2012 Geçerlilik Süresi Nedir?
 • ISO belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

  ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

  ISO 39001:2012 yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur. Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan ISO 39001:2012 Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

  Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için ISO 39001:2012 belgesi düzenleyemez.

  ISO 39001:2012 sertifika belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

39001:2012 Eğitimi Nasıl Alınır?
 • ISO 39001:2012 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi

  ISO 39001:2012 eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

  ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Başdenetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

  ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002’den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

  ISO 39001:2012 Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizimkini kullanın. Dokümantasyon bilgilerinizi tek bir girdi veya çıktıyı kaçırmadan kontrol etmenize yardımcı olacak prosedürler, şablonlar, kontrol listeleri, süreç haritaları, formlar ve boşluk analizi araçlarımız hazır bulunmaktadır.

  Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

  ISO 39001:2012 TEMEL EĞİTİMİ Toplam 12 Ünite, ISO 39001:2012 İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, ISO 39001:2012 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, ISO 39001:2012 RİSK ANALİZİ 2 Ünite, ISO 39001:2012 DÖKÜMANTASYON Eğitimi 2 ünite ve ISO 39001:2012 FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

39001:2012 Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı Sertifikası yasal bir gereklilik midir?

  ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır.

  ISO 39001:2012 belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat ISO 39001:2012 belgesi, zorunlu olmamasına rağmen, Uluslararası ticaret yapan ya da müşteri kitlesi yüksek üretici firmalar tarafından; sıklıkla tedarikçilerine, yan sanayi ve taşeron firmalarına zorunlu kıldığı bir belge olduğu için bu nedenle özel sektörde faaliyet gösteren büyük üreticiler; “ISO 39001:2012 Belgesi” istemektedirler. Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak ISO 39001:2012 belgesi talep edilmektedir.

  ISO 39001:2012 MMKYS sektör farkı olmaksızın tüm kuruluşların müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşmasını kolaylaştırmak, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir yönetim sistemi modeli olduğundan ötürü, sürekli talep edilmektedir.

39001:2012 Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı maliyeti ve fiyatı nedir?

  Birçok işletme sahibi, ISO 39001:2012 sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor. Ne yazık ki bu durum, ISO 39001:2012 akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.
  MODENO, ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

  Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. ISO 39001:2012 Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu, yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

  Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

39001:2012 Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı Neden Bizi Seçmelisiniz?

  ISO sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde ISO sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Düşük maliyetli çevrimiçi KYS sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

  Sizi Sertifikasyon/Akreditasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

39001:2012 Sıkça Sorulan Sorular?
 • ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  39001:2012 standartları arasında ve 39001:2012 olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi blogumuzda topladık.

  39001:2012'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş 39001:2012 tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için 39001:2012 hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  39001:2012 ne demek?
  39001:2012 standartları ne anlama geliyor?
  39001:2012 ile ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi aynı anlamda mıdır?
  39001:2012 belgesi ürüne mi verilir?
  ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  39001:2012 Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  39001:2012 belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi sorularını cevaplıyoruz. ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi blogumuzda topladık.
  ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

39001:2012 İçerik Destek Talepleri?
 • ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

  Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi hizmetini sunar.

  Verilen ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi konusunda rehberlik ederiz.

  Modeno Patent, Belgelendirme olarak ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

39001:2012 için Destek Talepleri

ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi hizmetini sunar. Verilen ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi ile ilgili tüm sorularınız ve ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

39001:2012 Online Nedir?

Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online ISO 39001:2012 Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.        

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

İç denetimi, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistem Standardı ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

“ISO 39001:2012 Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online ISO 39001:2012, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi ISO 39001:2012 sertifikası sağlar!

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi ISO 39001:2012 sertifikasyonu almanızı garanti eder.

39001:2012 Geçerlilik Süresi?

ISO belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

ISO 39001:2012 yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur. Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan ISO 39001:2012 Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için ISO 39001:2012 belgesi düzenleyemez.

ISO 39001:2012 sertifika belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

39001:2012 Eğitimi Nedir?

ISO 39001:2012 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi

ISO 39001:2012 eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Başdenetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002’den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

ISO 39001:2012 Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizimkini kullanın. Dokümantasyon bilgilerinizi tek bir girdi veya çıktıyı kaçırmadan kontrol etmenize yardımcı olacak prosedürler, şablonlar, kontrol listeleri, süreç haritaları, formlar ve boşluk analizi araçlarımız hazır bulunmaktadır.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

ISO 39001:2012 TEMEL EĞİTİMİ Toplam 12 Ünite, ISO 39001:2012 İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, ISO 39001:2012 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, ISO 39001:2012 RİSK ANALİZİ 2 Ünite, ISO 39001:2012 DÖKÜMANTASYON Eğitimi 2 ünite ve ISO 39001:2012 FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

39001:2012 Yasal Gerekçeliği Nedir?

ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı Sertifikası yasal bir gereklilik midir?

ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır.

ISO 39001:2012 belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat ISO 39001:2012 belgesi, zorunlu olmamasına rağmen, Uluslararası ticaret yapan ya da müşteri kitlesi yüksek üretici firmalar tarafından; sıklıkla tedarikçilerine, yan sanayi ve taşeron firmalarına zorunlu kıldığı bir belge olduğu için bu nedenle özel sektörde faaliyet gösteren büyük üreticiler; “ISO 39001:2012 Belgesi” istemektedirler. Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak ISO 39001:2012 belgesi talep edilmektedir.

ISO 39001:2012 MMKYS sektör farkı olmaksızın tüm kuruluşların müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşmasını kolaylaştırmak, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir yönetim sistemi modeli olduğundan ötürü, sürekli talep edilmektedir.

39001:2012 için Fiyatı Maliyeti Nedir?

ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı maliyeti ve fiyatı nedir?

Birçok işletme sahibi, ISO 39001:2012 sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor. Ne yazık ki bu durum, ISO 39001:2012 akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.
MODENO, ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. ISO 39001:2012 Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu, yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

39001:2012 Neden Bizi Seçmelisiniz?

ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı Neden Bizi Seçmelisiniz?

ISO sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde ISO sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi KYS sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

Sizi Sertifikasyon/Akreditasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

39001:2012 Sıkça Sorulan Sorular?

ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

39001:2012 standartları arasında ve 39001:2012 olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi blogumuzda topladık.

39001:2012'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş 39001:2012 tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için 39001:2012 hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

39001:2012 ne demek?
39001:2012 standartları ne anlama geliyor?
39001:2012 ile ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi aynı anlamda mıdır?
39001:2012 belgesi ürüne mi verilir?
ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
39001:2012 Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
39001:2012 belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi sorularını cevaplıyoruz. ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi blogumuzda topladık.
ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER ISO SİSTEM BELGELENDİRME HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi için Teklif Alın online teklif

ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al