IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans

IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans midir? IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans Hizmet ücretleri nedir? IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans için online teklif alabilirsiniz.

IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans
IFMS 24001 Nedir?
 • IFMS 24001 NEDİR?

  IFMS 24001 Sertifika Bankacılık ve Finans nedir?

  Büyüklüğü fark etmeksizin bir işletmede alınacak kararda finans departmanının görüş ve önerisi belirleyici olacak kadar önemlidir. İşletme sermayesinin planı ve yönetimi nakite sürdürülebilir yollarla erişilebilmesini sağlar.

  Bu açıdan finans, planlama, bütçeleme ve nakit akışı yönetiminden sermaye yapısına ve risklerin ve maliyetlerin nasıl kontrol edildiğine kadar neredeyse tüm iş kararlarının bel kemiğini oluşturur.

  Özetle bir şirketin finans departmanı, iç ve dış ilişkiler için finansal kararlar almada temel bir rol oynar. Bir işletmenin faaliyetleri, bir şirketin finans departmanının ve onu oluşturan kişilerin yetkinliğine bağlıdır.

  Bir finans departmanı, belirli roller ve görevler tarafından organize edilir ve bu esaslar doğrultusunda çalışır.

  Finansal yönetim fonksiyonlarını bir çatı altında değerlendirilmesine Uluslararası Finans Yönetim Sistemi (IFMS) denir.

  IFMS 24001 Sertifika Bankacılık ve Finans

  IFMS 24001 sektöründen ve büyüklüğünden bağımsız, IFMS 24001 sertifikası sahibi işletmelerin finans departmanında kalite yönetim sisteminin uygulandığını, belgelendiğini, kullanıldığını, sürdürüldüğünü ve iyileştirildiğini garanti eder.

  IFMS 24001 Sertifika Bankacılık ve Finans ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

IFMS 24001 Kapsamı Nedir?
 • IFMS 24001 Kapsamı Nedir?

  IFMS 24001 Sertifika Bankacılık ve Finans kapsamı nedir?

  Risk türleri yönetimi

  Finansal planlama

  Sermaye maliyeti ve sermaye yapısı

  İşletme sermayesi yönetimi

  Sermaye bütçe programının oluşturulması

  Menkul kıymetlerin değerlendirilmesi

  Birleşme ve devir işlemleri

  Uluslararası finansal yönetim ve finansman yöntemleri

IFMS 24001 Nasıl Alınır?
 • IFMS 24001 Nasıl Alınır? 

  IFMS 24001 Sertifika Bankacılık ve Finans konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.
  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

  IFMS 24001 Sertifika Bankacılık ve Finans kurulumu için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sistem kurulumu konusunda yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

  Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

  Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.

  Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır. Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere IFMS 24001 belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

IFMS 24001 Hangi Sektörler İçin?
 • IFMS 24001 Hangi Sektörler İçin? 

  IFMS 24001 Sertifika Bankacılık ve Finans hangi sektörler için gereklidir?

  IFMS 24001 Sertifika Bankacılık ve Finans Finans Yönetim Sistemi Belgesi sektöründen ve büyüklüğünden bağımsız yasal tüzel ve sahış şirketlerinin tamamı bu standardı uygulayabilir.

  Finans Yönetim Sistemi Belgesi sektöründen ve büyüklüğünden bağımsız yasal tüzel ve şahıs şirketlerinin tamamının finans departmanına yönelik uygulanabilir uluslararası bir standart çerçevesine sahiptir.

IFMS 24001 Faydaları Nelerdir?
 • IFMS 24001 Faydaları Nedir? 

  IFMS 24001 Belgesi

  Düzenli denetim

  Hissedarlara işin etkin şekilde yönetildiğini göstermek

  Risk yönetimi

  Verimliliğin artması

  Finans dünyasında ulusal veya uluslararası büyüklükte ortak dil

  Denetim süreçleri ile genel performansı yükseltir

IFMS 24001 Ne Kadar Sürede Alınır?
 • IFMS 24001 Ne Kadar Sürede Alınır? 

  IFMS 24001 Sertifika Bankacılık ve Finans ne kadar sürede alınır?
  IFMS 24001 Sertifika Bankacılık ve Finans
  kurulumu sonrası IFMS 24001 Sertifika Bankacılık ve Finans ne sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

  Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre IFMS 24001 Sertifika Bankacılık ve Finans ne 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelere göre de sahip olabilirsiniz.

  Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

  Belgelendirme sürecinde süre, alınacak IFMS 24001 Sertifika Bankacılık ve Finans ne sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

  IFMS 24001 sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

  İster online, ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

IFMS 24001 Denetimi Nedir?
 • IFMS 24001 Denetimi Nedir?

  IFMS 24001 Sertifika Bankacılık ve Finans denetimi nedir?

  IFMS 24001 Sertifika Bankacılık ve Finans için Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

  IFMS 24001 Sertifika Bankacılık ve Finans denetimlerinde küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

  MODENO baş denetçi ve denetçi danışmanlarımız IFMS 24001 standardına ait herhangi bir maddesinde uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler.

  Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

  MODENO olarak; IFMS 24001 Tıbbi Laboratuvarların Akreditasyonu Dokümanlarının Gözden Geçirme Denetimi sağlar, Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar.

  Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

IFMS 24001 Online Kurulum Nedir?
 • IFMS 24001 Online Nedir?

  IFMS 24001 Sertifika Bankacılık ve Finans Online Kurulum Nedir?
  Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından ISO IFMS 24001 Sertifika Bankacılık ve Finans ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

  Online IFMS 24001 Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.

  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

  Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır.

  Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

  Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

  İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir.

  Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

  IFMS 24001 Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Online IFMS 24001, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online IFMS 24001 sertifikası sağlar!

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online IFMS 24001 sertifikasyonu almanızı garanti eder.

IFMS 24001 Geçerlilik Süresi Nedir?
 • IFMS 24001 Geçerlilik Süresi?

  IFMS 24001 Sertifika Bankacılık ve Finans Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
  ISO belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir.

  Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

  IFMS 24001 sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın.

  Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

  IFMS 24001 yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

  Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan IFMS 24001 Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir.

  Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

  Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için IFMS 24001 Sertifika Bankacılık ve Finans düzenleyemez.

  IFMS 24001 sertifika belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

IFMS 24001 Eğitimi Nasıl Alınır?
 • IFMS 24001 Yasal Gerekçeliği Nedir?

  IFMS 24001 Sertifika Bankacılık ve Finans yasal bir gereklilik midir?

  IFMS 24001 Belgesi, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

  IFMS 24001 Sertifika Bankacılık ve Finans firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir.

  Fakat IFMS 24001 Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen, tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır. Belgelendirme amaçları için de geçerlidir.

  Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

  Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak IFMS 24001 Sertifika Bankacılık ve Finans talep edilmektedir.

IFMS 24001 Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • IFMS 24001 Fiyatı Maliyeti Nedir?

  IFMS 24001 Sertifika Bankacılık ve Finans maliyeti ve fiyatı nedir?

  Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, IFMS 24001 sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor.

  Ne yazık ki bu durum, IFMS 24001 akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.

  MODENO, IFMS 24001 sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz.

  Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

  Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir.

  IFMS 24001 Sertifika Bankacılık ve Finans fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

  Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

IFMS 24001 Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • IFMS 24001 Neden Bizi Seçmelisiniz?

  IFMS 24001 Sertifika Bankacılık ve Finans için neden bizi seçmelisiniz?

  IFMS 24001 sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde IFMS 24001 sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Düşük maliyetli çevrimiçi online IFMS 24001 sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

  Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

IFMS 24001 Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • IFMS 24001 Eğitimi Nedir?

  IFMS 24001 Sertifika Bankacılık ve Finans Eğitimi Nedir?

  IFMS 24001 eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

  IFMS 24001 Sertifika Bankacılık ve Finans Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

  ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

  IFMS 24001 Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

  Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

  IFMS 24001 TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, IFMS 24001 İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, IFMS 24001 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, IFMS 24001 RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve IFMS 24001 FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

IFMS 24001 Sıkça Sorulan Sorular?
 • IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  IFMS 24001 standartları arasında ve IFMS 24001 olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans blogumuzda topladık.

  IFMS 24001'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş IFMS 24001 tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için IFMS 24001 hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  IFMS 24001 ne demek?
  IFMS 24001 standartları ne anlama geliyor?
  IFMS 24001 ile IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans aynı anlamda mıdır?
  IFMS 24001 belgesi ürüne mi verilir?
  IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  IFMS 24001 Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  IFMS 24001 belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans sorularını cevaplıyoruz. IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans blogumuzda topladık.
  IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

IFMS 24001 İçerik Destek Talepleri?
 • IFMS 24001 Sertifika Bankacılık ve Finans sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de IFMS 24001 Sertifika Bankacılık ve Finans sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

  Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz IFMS 24001 Sertifika Bankacılık ve Finans hizmetini sunar.

  Verilen IFMS 24001 Sertifika Bankacılık ve Finans sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile IFMS 24001 Sertifika Bankacılık ve Finans konusunda rehberlik ederiz.

  Modeno Patent, Belgelendirme olarak IFMS 24001 Sertifika Bankacılık ve Finans hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

IFMS 24001 için Destek Talepleri

IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans hizmetini sunar. Verilen IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans ile ilgili tüm sorularınız ve IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

IFMS 24001 Online Nedir?

IFMS 24001 Online Nedir?

IFMS 24001 Sertifika Bankacılık ve Finans Online Kurulum Nedir?
Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından ISO IFMS 24001 Sertifika Bankacılık ve Finans ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online IFMS 24001 Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.

Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır.

Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir.

Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

IFMS 24001 Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online IFMS 24001, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online IFMS 24001 sertifikası sağlar!

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online IFMS 24001 sertifikasyonu almanızı garanti eder.

IFMS 24001 Geçerlilik Süresi?

IFMS 24001 Geçerlilik Süresi?

IFMS 24001 Sertifika Bankacılık ve Finans Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
ISO belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir.

Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

IFMS 24001 sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın.

Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

IFMS 24001 yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan IFMS 24001 Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir.

Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için IFMS 24001 Sertifika Bankacılık ve Finans düzenleyemez.

IFMS 24001 sertifika belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

IFMS 24001 Eğitimi Nedir?

IFMS 24001 Yasal Gerekçeliği Nedir?

IFMS 24001 Sertifika Bankacılık ve Finans yasal bir gereklilik midir?

IFMS 24001 Belgesi, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

IFMS 24001 Sertifika Bankacılık ve Finans firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir.

Fakat IFMS 24001 Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen, tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır. Belgelendirme amaçları için de geçerlidir.

Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak IFMS 24001 Sertifika Bankacılık ve Finans talep edilmektedir.

IFMS 24001 Yasal Gerekçeliği Nedir?

IFMS 24001 Fiyatı Maliyeti Nedir?

IFMS 24001 Sertifika Bankacılık ve Finans maliyeti ve fiyatı nedir?

Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, IFMS 24001 sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor.

Ne yazık ki bu durum, IFMS 24001 akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.

MODENO, IFMS 24001 sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz.

Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir.

IFMS 24001 Sertifika Bankacılık ve Finans fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

IFMS 24001 için Fiyatı Maliyeti Nedir?

IFMS 24001 Neden Bizi Seçmelisiniz?

IFMS 24001 Sertifika Bankacılık ve Finans için neden bizi seçmelisiniz?

IFMS 24001 sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde IFMS 24001 sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online IFMS 24001 sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

IFMS 24001 Neden Bizi Seçmelisiniz?

IFMS 24001 Eğitimi Nedir?

IFMS 24001 Sertifika Bankacılık ve Finans Eğitimi Nedir?

IFMS 24001 eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

IFMS 24001 Sertifika Bankacılık ve Finans Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz.

Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

IFMS 24001 Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

IFMS 24001 TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, IFMS 24001 İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, IFMS 24001 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, IFMS 24001 RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve IFMS 24001 FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

IFMS 24001 Sıkça Sorulan Sorular?

IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

IFMS 24001 standartları arasında ve IFMS 24001 olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans blogumuzda topladık.

IFMS 24001'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş IFMS 24001 tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için IFMS 24001 hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

IFMS 24001 ne demek?
IFMS 24001 standartları ne anlama geliyor?
IFMS 24001 ile IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans aynı anlamda mıdır?
IFMS 24001 belgesi ürüne mi verilir?
IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
IFMS 24001 Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
IFMS 24001 belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans sorularını cevaplıyoruz. IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans blogumuzda topladık.
IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER KALİTE BELGELENDİRME HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans için Teklif Alın online teklif

IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu IFMS 24001 SERTİFİKA Bankacılık ve Finans hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al