TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA

TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA midir? TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA Hizmet ücretleri nedir? TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA için online teklif alabilirsiniz.

TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA
Telif Hakları Belgesi Nedir?
 • TELİF HAKKI TESCİLİ NEDİR?

  Telif Hakları Belgesi Koruma nedir?

  Telif Hakları Belgesi Koruma, Telif hakkı, fikri mülkiyet sahibinin yasal hakkını ifade eder. Daha basit bir ifadeyle, telif hakkı kopyalama hakkıdır.

  Bu, ürünlerin orijinal yaratıcılarının ve yetki verdikleri herkesin eseri yeniden üretme münhasır hakkına sahip olduğu anlamına gelir. “Copyright” kelimesinin “C” harfi ile sembolize edilir. Bu işaret eserde telif hakkı olduğunu gösterir.

  Eser sahibi orijinal olarak görülen ve yaratmak için önemli zihinsel aktivite gerektiren bir ürün oluşturduğunda, bu ürün yetkisiz çoğaltmaya karşı korunması gereken bir fikri mülkiyet haline gelir.

  Benzersiz kreasyon örnekleri arasında bilgisayar yazılımı, sanat, şiir, grafik tasarımlar, müzikal şarkı sözleri ve besteler, romanlar, film, orijinal mimari tasarımlar, web sitesi içeriği vb. sayılabilir. Orijinal bir yaratımı yasal olarak korumak için kullanılabilecek bir koruma, telif hakkıdır.

  TELİF HAKKI TESCİLİ Soyut veya somut, bireysel veya endüstriyel olsun telif hakkı tescili belgesi sahibine, eser ve eserlerinin tescil haklarından ötürü korunduğunu garanti eder.

  Telif Hakları Belgesi Koruma ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

Telif Hakları Belgesi Kapsamı Nedir?
 • TELİF HAKKI TESCİLİ Kapsamı Nedir? 

  Telif Hakları Belgesi Koruma kapsamı nedir?

  Çalışmayı kopyalar kayıtların çoğaltılması

  Eser baz alınarak eser türevli çalışmaların hazırlanması

  Eser kopyalarını veya kopyalarının satış mülkiyet devri veya kiralama veya ödünç verme yolu ile dağıtımı da dahil ticari süreçlerin planlanması

Telif Hakları Belgesi Nasıl Alınır?
 • TELİF HAKKI TESCİLİ Nasıl Alınır? 

  Telif Hakları Belgesi Koruma konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.
  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

  Telif Hakları Belgesi Koruma  kurulumu için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sistem kurulumu konusunda yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

  Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

  Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.

  Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır. Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere TELİF HAKKI TESCİLİ belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

Telif Hakları Belgesi Hangi Sektörler İçin?
 • TELİF HAKKI TESCİLİ Hangi Sektörler İçin? 

  Telif Hakları Belgesi Koruma hangi sektörler için gereklidir?

  Telif Hakları Belgesi Koruma, Sektör ve büyüklük gözetmeksizin tasarım tescili için endüstriyel veya bireysel başvuru yapılabilmektedir.

  Telif Hakları Belgesi Koruma, Telif Hakkı Tescil Belgesi, sektörü ve büyüklüğü fark etmeksizin eser sahibi kurum veya şahıs için uygulanabilir uluslararası bir standart çerçevesine sahiptir.

Telif Hakları Belgesi Faydaları Nelerdir?
 • TELİF HAKKI TESCİLİ Faydaları Nedir? 

  Telif Hakları Belgesi Koruma

  Esere izinsiz işlem yapılmasının önüne geçer

  Eserin Telif Hakkı Bürosuna kaydı ile tescilin geçerlilik kanıtı kazanması

  Tazminat başta olmak üzere kanuni getiriler

  Ticari getirilerinizi daha geniş ölçekte tutmanızı sağlar

Telif Hakları Belgesi Ne Kadar Sürede Alınır?
 • TELİF HAKKI TESCİLİ Ne Kadar Sürede Alınır? 

  Telif Hakları Belgesi Koruma ne kadar sürede alınır?
  Telif Hakları Belgesi Koruma
  kurulumu sonrası Telif Hakları Belgesi Koruma sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

  Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre Telif Hakları Belgesi Koruma 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelere göre de sahip olabilirsiniz.

  Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

  Belgelendirme sürecinde süre, alınacak Telif Hakları Belgesi Koruma sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

  AS 9100 sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

  İster online, ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Telif Hakları Belgesi Denetimi Nedir?
 • TELİF HAKKI TESCİLİ Denetimi Nedir?

  Telif Hakları Belgesi Koruma denetimi nedir?

  Telif Hakları Belgesi Koruma için Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

  Telif Hakları Belgesi Koruma denetimlerinde küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

  MODENO baş denetçi ve denetçi danışmanlarımız TELİF HAKKI TESCİLİ standardına ait herhangi bir maddesinde uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

  MODENO olarak; TELİF HAKKI TESCİLİ Tıbbi Laboratuvarların Akreditasyonu Dokümanlarının Gözden Geçirme Denetimi sağlar, Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar. Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

Telif Hakları Belgesi Online Kurulum Nedir?
 • TELİF HAKKI TESCİLİ Online Nedir?

  Telif Hakları Belgesi Koruma Online Kurulum Nedir?
  Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından ISO Telif Hakları Belgesi Koruma ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

  Online TELİF HAKKI TESCİLİ Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.

  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

  Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır.

  Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

  Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

  İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir.

  Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

  TELİF HAKKI TESCİLİ Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Online TELİF HAKKI TESCİLİ, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online TELİF HAKKI TESCİLİ sertifikası sağlar!

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online TELİF HAKKI TESCİLİ sertifikasyonu almanızı garanti eder.

Telif Hakları Belgesi Geçerlilik Süresi Nedir?
 • TELİF HAKKI TESCİLİ Geçerlilik Süresi?

  Telif Hakları Belgesi Koruma Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
  ISO belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir.

  Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

  AS 9100 sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

  TELİF HAKKI TESCİLİ yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

  Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan TELİF HAKKI TESCİLİ Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

  Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için Telif Hakları Belgesi Koruma düzenleyemez.

  TELİF HAKKI TESCİLİ sertifika belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

Telif Hakları Belgesi Eğitimi Nasıl Alınır?
 • TELİF HAKKI TESCİLİ Yasal Gerekçeliği Nedir?

  Telif Hakları Belgesi Koruma yasal bir gereklilik midir?

  Telif Hakları Belgesi Koruma, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

  Telif Hakları Belgesi Koruma firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat Telif Hakları Belgesi Koruma, zorunlu olmamasına rağmen, tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır.

  Belgelendirme amaçları için de geçerlidir. Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

  Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak AS 9100belgesi talep edilmektedir.

Telif Hakları Belgesi Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • TELİF HAKKI TESCİLİ Fiyatı Maliyeti Nedir?

  Telif Hakları Belgesi Koruma maliyeti ve fiyatı nedir?

  Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, TELİF HAKKI TESCİLİ sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor.

  Ne yazık ki bu durum, TELİF HAKKI TESCİLİ akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.

  MODENO, TELİF HAKKI TESCİLİ sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz.

  Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

  Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Telif Hakları Belgesi Koruma fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

  Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

Telif Hakları Belgesi Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • TELİF HAKKI TESCİLİ Neden Bizi Seçmelisiniz?

  Telif Hakları Belgesi Koruma  için neden bizi seçmelisiniz?

  TELİF HAKKI TESCİLİ sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde Telif Hakları Belgesi sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Düşük maliyetli çevrimiçi online TELİF HAKKI TESCİLİ sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

  Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

Telif Hakları Belgesi Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • TELİF HAKKI TESCİLİ Eğitimi Nedir?

  Telif Hakları Belgesi Koruma Eğitimi Nedir?

  TELİF HAKKI TESCİLİ eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

  Telif Hakları Belgesi Koruma Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

  ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002’den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

  TELİF HAKKI TESCİLİ Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

  Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

  TELİF HAKKI TESCİLİ TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, TELİF HAKKI TESCİLİ İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, TELİF HAKKI TESCİLİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, TELİF HAKKI TESCİLİ RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve TELİF HAKKI TESCİLİ FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

Telif Hakları Belgesi Sıkça Sorulan Sorular?
 • TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  Telif Hakları Belgesi standartları arasında ve Telif Hakları Belgesi olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA blogumuzda topladık.

  Telif Hakları Belgesi'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş Telif Hakları Belgesi tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için Telif Hakları Belgesi hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  Telif Hakları Belgesi ne demek?
  Telif Hakları Belgesi standartları ne anlama geliyor?
  Telif Hakları Belgesi ile TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA aynı anlamda mıdır?
  Telif Hakları Belgesi belgesi ürüne mi verilir?
  TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  Telif Hakları Belgesi Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  Telif Hakları Belgesi belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA sorularını cevaplıyoruz. TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA blogumuzda topladık.
  TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Telif Hakları Belgesi İçerik Destek Talepleri?
 • Telif Hakları Belgesi Koruma sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de Telif Hakları Belgesi Koruma sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

  Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz Telif Hakları Belgesi Koruma hizmetini sunar.

  Verilen Telif Hakları Belgesi Koruma sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile Telif Hakları Belgesi Koruma konusunda rehberlik ederiz.

  Modeno Patent, Belgelendirme olarak Telif Hakları Belgesi Koruma hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Telif Hakları Belgesi için Destek Talepleri

TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA hizmetini sunar. Verilen TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA ile ilgili tüm sorularınız ve TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Telif Hakları Belgesi Online Nedir?

TELİF HAKKI TESCİLİ Online Nedir?

Telif Hakları Belgesi Koruma Online Kurulum Nedir?
Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından ISO Telif Hakları Belgesi Koruma ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online TELİF HAKKI TESCİLİ Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.

Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır.

Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir.

Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

TELİF HAKKI TESCİLİ Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online TELİF HAKKI TESCİLİ, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online TELİF HAKKI TESCİLİ sertifikası sağlar!

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online TELİF HAKKI TESCİLİ sertifikasyonu almanızı garanti eder.

Telif Hakları Belgesi Geçerlilik Süresi?

TELİF HAKKI TESCİLİ Geçerlilik Süresi?

Telif Hakları Belgesi Koruma Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
ISO belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir.

Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

AS 9100 sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

TELİF HAKKI TESCİLİ yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan TELİF HAKKI TESCİLİ Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için Telif Hakları Belgesi Koruma düzenleyemez.

TELİF HAKKI TESCİLİ sertifika belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

Telif Hakları Belgesi Eğitimi Nedir?

TELİF HAKKI TESCİLİ Yasal Gerekçeliği Nedir?

Telif Hakları Belgesi Koruma yasal bir gereklilik midir?

Telif Hakları Belgesi Koruma, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

Telif Hakları Belgesi Koruma firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat Telif Hakları Belgesi Koruma, zorunlu olmamasına rağmen, tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır.

Belgelendirme amaçları için de geçerlidir. Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak AS 9100belgesi talep edilmektedir.

Telif Hakları Belgesi Yasal Gerekçeliği Nedir?

TELİF HAKKI TESCİLİ Fiyatı Maliyeti Nedir?

Telif Hakları Belgesi Koruma maliyeti ve fiyatı nedir?

Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, TELİF HAKKI TESCİLİ sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor.

Ne yazık ki bu durum, TELİF HAKKI TESCİLİ akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.

MODENO, TELİF HAKKI TESCİLİ sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz.

Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Telif Hakları Belgesi Koruma fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

Telif Hakları Belgesi için Fiyatı Maliyeti Nedir?

TELİF HAKKI TESCİLİ Neden Bizi Seçmelisiniz?

Telif Hakları Belgesi Koruma  için neden bizi seçmelisiniz?

TELİF HAKKI TESCİLİ sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde Telif Hakları Belgesi sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online TELİF HAKKI TESCİLİ sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

Telif Hakları Belgesi Neden Bizi Seçmelisiniz?

TELİF HAKKI TESCİLİ Eğitimi Nedir?

Telif Hakları Belgesi Koruma Eğitimi Nedir?

TELİF HAKKI TESCİLİ eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

Telif Hakları Belgesi Koruma Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002’den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

TELİF HAKKI TESCİLİ Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

TELİF HAKKI TESCİLİ TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, TELİF HAKKI TESCİLİ İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, TELİF HAKKI TESCİLİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, TELİF HAKKI TESCİLİ RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve TELİF HAKKI TESCİLİ FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

Telif Hakları Belgesi Sıkça Sorulan Sorular?

TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

Telif Hakları Belgesi standartları arasında ve Telif Hakları Belgesi olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA blogumuzda topladık.

Telif Hakları Belgesi'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş Telif Hakları Belgesi tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için Telif Hakları Belgesi hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

Telif Hakları Belgesi ne demek?
Telif Hakları Belgesi standartları ne anlama geliyor?
Telif Hakları Belgesi ile TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA aynı anlamda mıdır?
Telif Hakları Belgesi belgesi ürüne mi verilir?
TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
Telif Hakları Belgesi Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
Telif Hakları Belgesi belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA sorularını cevaplıyoruz. TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA blogumuzda topladık.
TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER KALİTE BELGELENDİRME HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA için Teklif Alın online teklif

TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu TELİF HAKLARI BELGESİ KORUMA hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al