SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA

SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA midir? SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA Hizmet ücretleri nedir? SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA için online teklif alabilirsiniz.

SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA
SEÇ-G BELGESİ Nedir?
 • Seç-G Belgesi NEDİR?

  Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi nedir?

  Seç-G Belgesi, Üst sınıf tehlike sınıflı işler yapan firmaların uluslararası standartlar doğrultusunda çalışanlarının daha emniyetli ortamda çalışmasının amaçlandığı bir sertifikadır.

  Özellikle büyük akaryakıt firmalarının bünyelerinde faaliyet gösteren alt firmaların ve çalışanlarının da bu standartlara uyması beklenmektedir.

  Sağlık, emniyet, çevre ve güvenlik sistemlerinin uyumunu esas alan bu sertifika, ISO 9001 Kalite Yönetim sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemleri ile birlikte var olup ve uygulanan bir standarttır.

  Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi sahibi firmalarının belirlenmiş emniyet standartlarınca iş uygulandığını, belgelendiğini, kullanıldığını, sürdürüldüğünü ve iyileştirildiğini garanti eder.

  Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

SEÇ-G BELGESİ Kapsamı Nedir?
 • Seç-G Belgesi Sertifika Kapsamı Nedir?

  Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi  Acil durum ve kriz yönetimi, Kazaların, Olayların ve Vakaların Önlenmesi, Değerlendirme, Güvenceye Alma ve Geliştirme, Risk yönetimi, Yönetim sorumluluğu, Dokümantasyon, Personellerin eğitimi, Bakım, faaliyetlerini kapsamaktadır.

SEÇ-G BELGESİ Nasıl Alınır?
 • Seç-G Belgesi Nasıl Alınır? 

  Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.
  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

  Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi kurulumu için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sistem kurulumu konusunda yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

  Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

  Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.

  Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır.

  Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

  Unutulmamalı ki İster Online ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere Seç-G Belgesi Sertifika belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

SEÇ-G BELGESİ Hangi Sektörler İçin?
 • Seç-G Belgesi Hangi Sektörler İçin? 

  Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi hangi sektörler için gereklidir?

  Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi Üst tehlike sınıfı işler kapsamına giren firmaların, özellikle büyük akaryakıt şirketleri ve büyük şirketlerin bünyesinde faaliyet gösteren müteahhit, taşeron ve alt taşeron firmaları ile bunların çalışanları Seç-G Belgesi Sertifika sertifikasından sorumludur.

  Seç-G Belgesi Sertifika, üst düzey tehlikeli sınıflandırın da ki akaryakıt firmaları ve taşeron firmalarının alt firmalarının bünyelerinde çalışanlarının emniyet standartları dahilinde çalıştıkları beyanı için uygulanabilir uluslararası bir standart çerçevesine sahiptir.

SEÇ-G BELGESİ Faydaları Nelerdir?
 • Seç-G Belgesi Faydaları Nedir? 

  Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi

  Rekabet ortamında kalite farkını ortaya çıkarır

  Personel eğitimi ile daha iyi çalışan katılımı sağlar

  Yatırımcılar ve müşteri nezdinde de olumlu itibar sağlar

  Olası bir riski minimize ederek sonrasında ortaya çıkabilecek cezai süreçlerden kaçınma sağlar

  Sertifika sahibi birey için daha iyi iş fırsatı demek

  Acil durumalar için becerilerin ve yeteneklerin gelişimini sağlar

  Daha iyi iş verimliliği sağlar

  Kötü bir hizmet gerçekleştirme riskini en aza indirmek

  Hizmetlerin sabit kalitesi ve tekrarlanabilirliği gibi çeşitli faydalar sağlamaktadır.

SEÇ-G BELGESİ Ne Kadar Sürede Alınır?
 • Seç-G Belgesi Ne Kadar Sürede Alınır? 

  Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi ne kadar sürede alınır?
  Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi
  kurulumu sonrası Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi ne sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

  Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi ne 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelere göre de sahip olabilirsiniz.

  Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

  Belgelendirme sürecinde süre, alınacak Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi ne sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

  Seç-G Belgesi sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

  İster online ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

SEÇ-G BELGESİ Denetimi Nedir?
 • Seç-G Belgesi Denetimi Nedir?

  Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi denetimi nedir?

  Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi için Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

  Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi denetimlerinde küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

  MODENO baş denetçi ve denetçi danışmanlarımız Seç-G Belgesi Sertifika standardına ait herhangi bir maddesinde uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler.

  Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

  MODENO olarak; Seç-G Belgesi Sertifika Tıbbi Laboratuvarların Akreditasyonu Dokümanlarının Gözden Geçirme Denetimi sağlar, Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar. Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

SEÇ-G BELGESİ Online Kurulum Nedir?
 • Seç-G Belgesi Sertifika Online Nedir?

  Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi Online Kurulum Nedir?
  Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafındanISO Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

  Online Seç-G Belgesi Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

  Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

  Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

  İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir.

  Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

  Seç-G Belgesi Sertifika” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Online Seç-G Belgesi Sertifika, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online Seç-G Belgesi Sertifika sertifikası sağlar!

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online Seç-G Belgesi Sertifika sertifikasyonu almanızı garanti eder.

SEÇ-G BELGESİ Geçerlilik Süresi Nedir?
 • Seç-G Belgesi Geçerlilik Süresi?

  Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
  ISO Belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir.

  Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

  Seç-G Belgesi Sertifika sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın.

  Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

  Seç-G Belgesi Sertifika yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

  Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan Seç-G Belgesi Sertifika Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir.

  Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

  Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için Seç-G Belgesi Sertifika Belgesi düzenleyemez.

  Seç-G Belgesi Sertifika sertifika Belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

SEÇ-G BELGESİ Eğitimi Nasıl Alınır?
 • Seç-G Belgesi Sertifika Yasal Gerekçeliği Nedir?

  Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi yasal bir gereklilik midir?

  Seç-G Belgesi Sertifika, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

  Seç-G Belgesi Sertifika Belgesi firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen, tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır.

  Belgelendirme amaçları için de geçerlidir.

  Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

  Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak Seç-G Belgesi Sertifika Belgesi talep edilmektedir.

SEÇ-G BELGESİ Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • Seç-G Belgesi Sertifika Fiyatı Maliyeti Nedir?

  Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi maliyeti ve fiyatı nedir?

  Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, Seç-G Belgesi Sertifika sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor.

  Ne yazık ki bu durum, Seç-G Belgesi Sertifika akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.

  MODENO, Seç-G Belgesi Sertifika sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz.

  Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

  Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Seç-G Belgesi Sertifika Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

  Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

SEÇ-G BELGESİ Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • Seç-G Belgesi Sertifika Neden Bizi Seçmelisiniz?

  Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi için neden bizi seçmelisiniz?

  Seç-G Belgesi Sertifika sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde Seç-G Belgesi Sertifika sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Düşük maliyetli çevrimiçi online Seç-G Belgesi Sertifika sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

  Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

SEÇ-G BELGESİ Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • Seç-G Belgesi Sertifika Eğitimi Nedir?

  Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi Eğitimi Nedir?

  Seç-G Belgesi Sertifika eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

  Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

  ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

  Seç-G Belgesi Sertifika Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

  Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

  Seç-G Belgesi Sertifika TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, Seç-G Belgesi Sertifika TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, Seç-G Belgesi Sertifika MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, Seç-G Belgesi Sertifika RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve Seç-G Belgesi Sertifika FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

SEÇ-G BELGESİ Sıkça Sorulan Sorular?
 • SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  SEÇ-G BELGESİ standartları arasında ve SEÇ-G BELGESİ olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA blogumuzda topladık.

  SEÇ-G BELGESİ'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş SEÇ-G BELGESİ tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için SEÇ-G BELGESİ hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  SEÇ-G BELGESİ ne demek?
  SEÇ-G BELGESİ standartları ne anlama geliyor?
  SEÇ-G BELGESİ ile SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA aynı anlamda mıdır?
  SEÇ-G BELGESİ belgesi ürüne mi verilir?
  SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  SEÇ-G BELGESİ Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  SEÇ-G BELGESİ belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA sorularını cevaplıyoruz. SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA blogumuzda topladık.
  SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

SEÇ-G BELGESİ İçerik Destek Talepleri?
 • Seç-G Belgesi sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de Seç-G Belgesi Sertifika sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

  Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz Seç-G Belgesi Sertifika hizmetini sunar.

  Verilen Seç-G Belgesi Sertifika sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile Seç-G Belgesi Sertifika konusunda rehberlik ederiz.

  Modeno Patent, Belgelendirme olarak Seç-G Belgesi Sertifika hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

SEÇ-G BELGESİ için Destek Talepleri

SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA hizmetini sunar. Verilen SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA ile ilgili tüm sorularınız ve SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

SEÇ-G BELGESİ Online Nedir?

Seç-G Belgesi Sertifika Online Nedir?

Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi Online Kurulum Nedir?
Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafındanISO Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online Seç-G Belgesi Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir.

Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

Seç-G Belgesi Sertifika” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online Seç-G Belgesi Sertifika, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online Seç-G Belgesi Sertifika sertifikası sağlar!

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online Seç-G Belgesi Sertifika sertifikasyonu almanızı garanti eder.

SEÇ-G BELGESİ Geçerlilik Süresi?

Seç-G Belgesi Geçerlilik Süresi?

Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
ISO Belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir.

Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

Seç-G Belgesi Sertifika sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın.

Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

Seç-G Belgesi Sertifika yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan Seç-G Belgesi Sertifika Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir.

Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için Seç-G Belgesi Sertifika Belgesi düzenleyemez.

Seç-G Belgesi Sertifika sertifika Belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

SEÇ-G BELGESİ Eğitimi Nedir?

Seç-G Belgesi Sertifika Yasal Gerekçeliği Nedir?

Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi yasal bir gereklilik midir?

Seç-G Belgesi Sertifika, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

Seç-G Belgesi Sertifika Belgesi firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen, tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır.

Belgelendirme amaçları için de geçerlidir.

Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak Seç-G Belgesi Sertifika Belgesi talep edilmektedir.

SEÇ-G BELGESİ Yasal Gerekçeliği Nedir?

Seç-G Belgesi Sertifika Fiyatı Maliyeti Nedir?

Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi maliyeti ve fiyatı nedir?

Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, Seç-G Belgesi Sertifika sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor.

Ne yazık ki bu durum, Seç-G Belgesi Sertifika akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.

MODENO, Seç-G Belgesi Sertifika sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz.

Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Seç-G Belgesi Sertifika Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

SEÇ-G BELGESİ için Fiyatı Maliyeti Nedir?

Seç-G Belgesi Sertifika Neden Bizi Seçmelisiniz?

Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi için neden bizi seçmelisiniz?

Seç-G Belgesi Sertifika sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde Seç-G Belgesi Sertifika sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online Seç-G Belgesi Sertifika sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

SEÇ-G BELGESİ Neden Bizi Seçmelisiniz?

Seç-G Belgesi Sertifika Eğitimi Nedir?

Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi Eğitimi Nedir?

Seç-G Belgesi Sertifika eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz.

Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

Seç-G Belgesi Sertifika Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

Seç-G Belgesi Sertifika TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, Seç-G Belgesi Sertifika TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, Seç-G Belgesi Sertifika MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, Seç-G Belgesi Sertifika RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve Seç-G Belgesi Sertifika FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

SEÇ-G BELGESİ Sıkça Sorulan Sorular?

SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

SEÇ-G BELGESİ standartları arasında ve SEÇ-G BELGESİ olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA blogumuzda topladık.

SEÇ-G BELGESİ'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş SEÇ-G BELGESİ tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için SEÇ-G BELGESİ hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

SEÇ-G BELGESİ ne demek?
SEÇ-G BELGESİ standartları ne anlama geliyor?
SEÇ-G BELGESİ ile SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA aynı anlamda mıdır?
SEÇ-G BELGESİ belgesi ürüne mi verilir?
SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
SEÇ-G BELGESİ Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
SEÇ-G BELGESİ belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA sorularını cevaplıyoruz. SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA blogumuzda topladık.
SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER KALİTE BELGELENDİRME HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA için Teklif Alın online teklif

SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al