GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM

GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM midir? GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM Hizmet ücretleri nedir? GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM için online teklif alabilirsiniz.

GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM
GDP UYGULAMALARI Nedir?
 • GDP Uygulamaları NEDİR?

  İyi Dağıtım Uygulamaları Belgesi nedir?

  GDP Uygulamaları İyi Dağıtım, türü ve amacı fark etmeksizin bir ürün, üretildikten sonra son kullanıcıya ulaşabilmesi için bir dağıtım sürecine tabidir. Ürün kalitesinin dağıtım sürecinde korunması büyük öneme sahiptir. Küreselleşme ile birlikte dağıtım ağını giderek daha karmaşık yapıya bürünmesi, aktör ve paydaşların artması dağıtım sürecine yönelik standartlar belirlenmesini zaruri kılmıştır.

  Bu süreç genel anlamda her ürün için geçerli olsa da özellikle ilaçlar ve medikal ürünler için daha önemlidir.

  2013 yılında Avrupa Komisyonu tarafından yayınlanan İyi Dağıtım Uygulamaları kılavuzu ile standartlaştırılmıştır. Standartlar ürüne dair tedarik, depolanma, taşınma, ihracat vb. alanlar gözetilerek belirlenmiştir.

  İyi Dağıtım Uygulamaları, özellikle tıbbi ürünlerin bütünlüğünün ve kalitesinin üreticiden on kullanıcıya kadar kalitesini muhafaza etmesini sağlamak amacıyla toptan dağıtım faaliyeti yönergesidir.

  Bu yönerge doğrultusunda tıbbi ürünler küresel tedarik sürecince sahte, çalıntı, standartları karşılamayan, yasa ihlali söz konusu ürünlere karşı koruma sağlamaktadır.

  İyi Dağıtım Uygulamaları Belgesi, tedarikçi tarafınca üretilen ürünün, genelde tüm ürünlerinde özelde de tıbbi ürünlerinin Avrupa Komisyonu (AC) tarafından belirlenen dağıtım standartlarına doğrultusunda uygulandığını, belgelendiğini, kullanıldığını, sürdürüldüğünü ve iyileştirildiğini garanti eder.

  İyi Dağıtım Uygulamaları Belgesi ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

GDP UYGULAMALARI Kapsamı Nedir?
 • GDP Uygulamaları Kapsamı Nedir?

  İyi Dağıtım Uygulamaları Belgesi

  Kalite Yönetimi

  Depo Tasarımı ve Yerleşimi

  Dokümantasyon

  Tesisler ve Ekipmanlar

  Personel Eğitimi

  Sıcaklık Haritalaması

  Operasyon Takibi

  Şikayet ve Geri Bildirim Süreci Yönetimi

  Dışarıya Yaptırılan Faaliyetler

  İç Denetimler

GDP UYGULAMALARI Nasıl Alınır?
 • GDP Uygulamaları Nasıl Alınır? 

  İyi Dağıtım Uygulamaları Belgesi konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.
  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

  İyi Dağıtım Uygulamaları Belgesi  kurulumu için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sistem kurulumu konusunda yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

  Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

  Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.
  Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır. Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere GDP Uygulamaları İyi Dağıtım belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

GDP UYGULAMALARI Hangi Sektörler İçin?
 • GDP Uygulamaları Hangi Sektörler İçin? 

  İyi Dağıtım Uygulamaları Belgesi hangi sektörler için gereklidir?

  İyi Dağıtım Uygulamaları Belgesi amaç ve tür gözetmeksizin tüm dağıtım faaliyetine tabii olan ürünler için geçerli olsa da özellikle tıbbi ürün üreticileri geçerli bir sertifikadır.

  GDP Uygulamaları İyi Dağıtım, özel sektörde ki her büyüklükte ki şirkete, üniversite bünyesinde firmalara ve kamu sektörü kuruluşların da ilaç ve medikal ürün üretimi yapan üreticileri ve iştirakleri için uygulanabilir uluslararası bir standart çerçevesine sahiptir.

GDP UYGULAMALARI Faydaları Nelerdir?
 • GDP Uygulamaları Faydaları Nedir? 

  İyi Dağıtım Uygulamaları Belgesi

  Üretimden dağıtıma belgelendirilmiş kaliteli üretim

  Uluslararası geçerlilik

  Standartlara uygun üretim

  İlaçların depolanması ve dağıtımının AB standartlarında yapımı

  Hata riskinin azaltılması

  Müşteri ve son kullanıcının daha fazla güveni

  Ambalaj ve nakliye süreç denetimi

GDP UYGULAMALARI Ne Kadar Sürede Alınır?
 • GDP Uygulamaları Ne Kadar Sürede Alınır?

  İyi Dağıtım Uygulamaları Belgesi ne kadar sürede alınır?

  İyi Dağıtım Uygulamaları Belgesi kurulumu sonrası İyi Dağıtım Uygulamaları Belgesi ne sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

  Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre İyi Dağıtım Uygulamaları Belgesi ne 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelere göre de sahip olabilirsiniz.

  Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

  Belgelendirme sürecinde süre, alınacak İyi Dağıtım Uygulamaları Belgesi ne sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

  GDP Uygulamaları İyi Dağıtım sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

  İster online, ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

GDP UYGULAMALARI Denetimi Nedir?
 • GDP Uygulamaları Denetimi Nedir?

  İyi Dağıtım Uygulamaları Belgesi denetimi nedir?

  İyi Dağıtım Uygulamaları Belgesi için Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

  İyi Dağıtım Uygulamaları Belgesi denetimlerinde küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

  MODENO baş denetçi ve denetçi danışmanlarımız GDP Uygulamaları İyi Dağıtım standardına ait herhangi bir maddesinde uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

  MODENO olarak; GDP Uygulamaları İyi Dağıtım Tıbbi Laboratuvarların Akreditasyonu Dokümanlarının Gözden Geçirme Denetimi sağlar, Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar. Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

GDP UYGULAMALARI Online Kurulum Nedir?
 • GDP Uygulamaları Online Nedir?

  İyi Dağıtım Uygulamaları Belgesi Online Kurulum Nedir?

  Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından ISO İyi Dağıtım Uygulamaları Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

  Online GDP Uygulamaları İyi Dağıtım Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

  Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

  Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

  İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

  GDP Uygulamaları İyi Dağıtım Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Online GDP Uygulamaları İyi Dağıtım, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online GDP Uygulamaları İyi Dağıtım sertifikası sağlar!

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online GDP Uygulamaları İyi Dağıtım sertifikasyonu almanızı garanti eder.

GDP UYGULAMALARI Geçerlilik Süresi Nedir?
 • GDP Uygulamaları Geçerlilik Süresi?

  İyi Dağıtım Uygulamaları Belgesi  Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
  ISO Belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

  GDP Uygulamaları İyi Dağıtım sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

  GDP Uygulamaları yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

  Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan GDP Uygulamaları İyi Dağıtım Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

  Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için GDP Uygulamaları İyi Dağıtım Belgesi düzenleyemez.

  GDP Uygulamaları İyi Dağıtım sertifika Belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

GDP UYGULAMALARI Eğitimi Nasıl Alınır?
 • GDP Uygulamaları İyi Dağıtım Yasal Gerekçeliği Nedir?
  İyi Dağıtım Uygulamaları Belgesi  yasal bir gereklilik midir?

  GDP Uygulamaları gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

  GDP Uygulamaları İyi Dağıtım Belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat İyi Dağıtım Uygulamaları Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen, tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır. Belgelendirme amaçları için de geçerlidir.

  Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

  Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak GDP Uygulamaları İyi Dağıtım Belgesi talep edilmektedir.

GDP UYGULAMALARI Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • GDP Uygulamaları Fiyatı Maliyeti Nedir?

  İyi Dağıtım Uygulamaları Belgesi maliyeti ve fiyatı nedir?

  Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, GDP Uygulamaları İyi Dağıtım sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor.

  Ne yazık ki bu durum, GDP Uygulamaları İyi Dağıtım akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.

  MODENO, GDP Uygulamaları İyi Dağıtım sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz.

  Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

  Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. GDP Uygulamaları İyi Dağıtım Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

  Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

GDP UYGULAMALARI Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • GDP Uygulamaları Neden Bizi Seçmelisiniz?

  İyi Dağıtım Uygulamaları Belgesi için neden bizi seçmelisiniz?

  GDP Uygulamaları İyi Dağıtım sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde GDP Uygulamaları İyi Dağıtım sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Düşük maliyetli çevrimiçi online GDP Uygulamaları İyi Dağıtım sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

  Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

GDP UYGULAMALARI Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • GDP Uygulamaları İyi Dağıtım Eğitimi Nedir?

  İyi Dağıtım Uygulamaları Belgesi Eğitimi Nedir?

  GDP Uygulamaları eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

  İyi Dağıtım Uygulamaları Belgesi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

  ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

  GDP Uygulamaları İyi Dağıtım Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

  Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

  GDP Uygulamaları İyi Dağıtım TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, GDP Uygulamaları İyi Dağıtım İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, GDP Uygulamaları İyi Dağıtım MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, GDP Uygulamaları İyi Dağıtım RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve GDP Uygulamaları İyi Dağıtım FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

GDP UYGULAMALARI Sıkça Sorulan Sorular?
 • GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  GDP UYGULAMALARI standartları arasında ve GDP UYGULAMALARI olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM blogumuzda topladık.

  GDP UYGULAMALARI'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş GDP UYGULAMALARI tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için GDP UYGULAMALARI hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  GDP UYGULAMALARI ne demek?
  GDP UYGULAMALARI standartları ne anlama geliyor?
  GDP UYGULAMALARI ile GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM aynı anlamda mıdır?
  GDP UYGULAMALARI belgesi ürüne mi verilir?
  GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  GDP UYGULAMALARI Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  GDP UYGULAMALARI belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM sorularını cevaplıyoruz. GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM blogumuzda topladık.
  GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

GDP UYGULAMALARI İçerik Destek Talepleri?
 • GDP Uygulamaları İyi Dağıtım sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de GDP Uygulamaları İyi Dağıtım sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

  Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz GDP Uygulamaları İyi Dağıtım hizmetini sunar.

  Verilen GDP Uygulamaları sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile GDP Uygulamaları İyi Dağıtım konusunda rehberlik ederiz.

  Modeno Patent, Belgelendirme olarak GDP Uygulamaları İyi Dağıtım hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

GDP UYGULAMALARI için Destek Talepleri

GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM hizmetini sunar. Verilen GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM ile ilgili tüm sorularınız ve GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

GDP UYGULAMALARI Online Nedir?

GDP Uygulamaları Online Nedir?

İyi Dağıtım Uygulamaları Belgesi Online Kurulum Nedir?

Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından ISO İyi Dağıtım Uygulamaları Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online GDP Uygulamaları İyi Dağıtım Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

GDP Uygulamaları İyi Dağıtım Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online GDP Uygulamaları İyi Dağıtım, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online GDP Uygulamaları İyi Dağıtım sertifikası sağlar!

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online GDP Uygulamaları İyi Dağıtım sertifikasyonu almanızı garanti eder.

GDP UYGULAMALARI Geçerlilik Süresi?

GDP Uygulamaları Geçerlilik Süresi?

İyi Dağıtım Uygulamaları Belgesi  Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
ISO Belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

GDP Uygulamaları İyi Dağıtım sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

GDP Uygulamaları yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan GDP Uygulamaları İyi Dağıtım Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için GDP Uygulamaları İyi Dağıtım Belgesi düzenleyemez.

GDP Uygulamaları İyi Dağıtım sertifika Belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

GDP UYGULAMALARI Eğitimi Nedir?

GDP Uygulamaları İyi Dağıtım Yasal Gerekçeliği Nedir?
İyi Dağıtım Uygulamaları Belgesi  yasal bir gereklilik midir?

GDP Uygulamaları gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

GDP Uygulamaları İyi Dağıtım Belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat İyi Dağıtım Uygulamaları Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen, tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır. Belgelendirme amaçları için de geçerlidir.

Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak GDP Uygulamaları İyi Dağıtım Belgesi talep edilmektedir.

GDP UYGULAMALARI Yasal Gerekçeliği Nedir?

GDP Uygulamaları Fiyatı Maliyeti Nedir?

İyi Dağıtım Uygulamaları Belgesi maliyeti ve fiyatı nedir?

Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, GDP Uygulamaları İyi Dağıtım sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor.

Ne yazık ki bu durum, GDP Uygulamaları İyi Dağıtım akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.

MODENO, GDP Uygulamaları İyi Dağıtım sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz.

Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. GDP Uygulamaları İyi Dağıtım Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

GDP UYGULAMALARI için Fiyatı Maliyeti Nedir?

GDP Uygulamaları Neden Bizi Seçmelisiniz?

İyi Dağıtım Uygulamaları Belgesi için neden bizi seçmelisiniz?

GDP Uygulamaları İyi Dağıtım sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde GDP Uygulamaları İyi Dağıtım sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online GDP Uygulamaları İyi Dağıtım sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

GDP UYGULAMALARI Neden Bizi Seçmelisiniz?

GDP Uygulamaları İyi Dağıtım Eğitimi Nedir?

İyi Dağıtım Uygulamaları Belgesi Eğitimi Nedir?

GDP Uygulamaları eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

İyi Dağıtım Uygulamaları Belgesi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

GDP Uygulamaları İyi Dağıtım Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

GDP Uygulamaları İyi Dağıtım TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, GDP Uygulamaları İyi Dağıtım İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, GDP Uygulamaları İyi Dağıtım MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, GDP Uygulamaları İyi Dağıtım RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve GDP Uygulamaları İyi Dağıtım FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

GDP UYGULAMALARI Sıkça Sorulan Sorular?

GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

GDP UYGULAMALARI standartları arasında ve GDP UYGULAMALARI olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM blogumuzda topladık.

GDP UYGULAMALARI'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş GDP UYGULAMALARI tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için GDP UYGULAMALARI hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

GDP UYGULAMALARI ne demek?
GDP UYGULAMALARI standartları ne anlama geliyor?
GDP UYGULAMALARI ile GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM aynı anlamda mıdır?
GDP UYGULAMALARI belgesi ürüne mi verilir?
GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
GDP UYGULAMALARI Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
GDP UYGULAMALARI belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM sorularını cevaplıyoruz. GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM blogumuzda topladık.
GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER KALİTE BELGELENDİRME HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM için Teklif Alın online teklif

GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu GDP UYGULAMALARI İYİ DAĞITIM hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al