GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI

GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI midir? GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI Hizmet ücretleri nedir? GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI için online teklif alabilirsiniz.

GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI
GPP Belgesi Nedir?
 • GPP Belgesi nedir?

  GPP Eczacılık sektörünün uluslararası standartlar kapsamında kaliteli hizmet vermesine yönelik geliştirilmiş bir sertifikadır. Bu standartlar Uluslararası İlaç Federasyonu (FIP) tarafından 1992 yılında belirlenmiştir.

  Standartlar esas olarak sağlık hizmetlerinin kalitesini iyileştirme, ilaçlar hakkında ki bilgilerin doğru aktarılması ve verilen sağlık hizmetinin kalitesinin geliştirilmesi amacıyla belirlenmiştir.

  GPP Belgesi, eczacılık hizmetinin Uluslararası İlaç Federasyonunun belirlediği standart kalitede uygulandığını, belgelendiğini, kullanıldığını, sürdürüldüğünü ve iyileştirildiğini garanti eder.

  GPP Belgesi İyi Eczane Uygulamaları Belgesi ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

GPP Belgesi Kapsamı Nedir?
 • GPP Belgesi İyi Eczane Uygulamaları Kapsamı Nedir?

  İlaçların etkinliğinin artırımı

  Hastalara verilen eczacılık hizmetin artırımı

  İlaçların zarar görmesini önleme

  İlaçların etkinliğinin sağlanması

  Personelin yetkinliği için eğitim

GPP Belgesi Nasıl Alınır?
 • GPP Nasıl Alınır? 

  GPP Belgesi konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.
  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

  GPP Belgesi kurulumu için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sistem kurulumu konusunda yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

  Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

  Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.

  Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır. Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

  Unutulmamalı ki İster Online ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere GPP belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

GPP Belgesi Hangi Sektörler İçin?
 • GPP Hangi Sektörler İçin? 

  GPP Belgesi İyi Eczane Uygulamaları Belgesi hangi sektörler için gereklidir?

  GPP Belgesi İyi Eczane Uygulamaları Belgesi Uluslararası İlaç Federasyonu tarafından belirlenen standartlar olup, sadece Eczacılar için gereklidir.

  GPP, özel sektörde ki her büyüklükte ki şirketlerin, üniversite bünyesinde üretim yapan firmaların ve kamu sektörü kuruluşlarının da arasında uluslararası standartlar doğrultusunda ilaç üretim yapan üreticileri ve iştirakleri için uygulanabilir uluslararası bir standart çerçevesine sahiptir.

GPP Belgesi Faydaları Nelerdir?
 • GPP Faydaları Nedir? 

  GPP Belgesi İyi Eczane Uygulamaları Belgesi Eczacılık mesleğinin uluslararası standart düzeyince yapılmasını sağlama, birey ve toplum sağlığının daha iyi olması için katkıda bulunma, ulusal mevzuatta ki farklılıkları uluslararası standartların kullanımı ile kapanmasına yardımcı olma, hijyen ve enfeksiyon karşı koruma sağlama ve eczacılık mesleğinin imajına olumlu katkıda bulunmak gibi çeşitli faydaları vardır.

GPP Belgesi Ne Kadar Sürede Alınır?
 • GPP Ne Kadar Sürede Alınır? 

  GPP Belgesi ne kadar sürede alınır?
  GPP Belgesi İyi Eczane Uygulamaları Belgesi
  kurulumu sonrası GPP Belgesi ne sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

  Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre GPP Belgesi ne 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelere göre de sahip olabilirsiniz.

  Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

  Belgelendirme sürecinde süre, alınacak GPP Belgesi ne sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

  GPP sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

  İster online, ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

GPP Belgesi Denetimi Nedir?
 • GPP Denetimi Nedir?

  GPP Belgesi İyi Eczane Uygulamaları Belgesi denetimi nedir?

  GPP Belgesi için Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

  GPP Belgesi İyi Eczane Uygulamaları Belgesi denetimlerinde küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

  MODENO baş denetçi ve denetçi danışmanlarımız GPP standardına ait herhangi bir maddesinde uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

  MODENO olarak; GPP Tıbbi Laboratuvarların Akreditasyonu Dokümanlarının Gözden Geçirme Denetimi sağlar, Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar. Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

GPP Belgesi Online Kurulum Nedir?
 • GPP Online Nedir?

  GPP Belgesi İyi Eczane Uygulamaları Belgesi Online Kurulum Nedir?
  Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından ISO GPP Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

  Online GPP Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

  Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

  Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

  İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir.

  Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

  GPP Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Online GPP, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online GPP sertifikası sağlar!

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online GPP sertifikasyonu almanızı garanti eder.

GPP Belgesi Geçerlilik Süresi Nedir?
 • GPP Geçerlilik Süresi?

  GPP Belgesi Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?

  ISO Belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir.

  Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

  GPP sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın.

  Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

  GPP yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

  Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan GPP Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir.

  Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

  Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için GPP Belgesi düzenleyemez.

  GPP İyi Eczacılık Uygulamaları sertifika Belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

GPP Belgesi Eğitimi Nasıl Alınır?
 • GPP Yasal Gerekçeliği Nedir?
  GPP Belgesi yasal bir gereklilik midir?

  GPP gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

  GPP Belgesi İyi Eczane Uygulamaları Belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat GPP Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen, tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır. Belgelendirme amaçları için de geçerlidir.

  Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

  Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak GPP Belgesi talep edilmektedir.

GPP Belgesi Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • GPP Fiyatı Maliyeti Nedir?

  GPP Belgesi maliyeti ve fiyatı nedir?

  Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, GPP sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor.

  Ne yazık ki bu durum, GPP akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.

  MODENO, GPP sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir.

  İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz.

  Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

  Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. GPP Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

  Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

GPP Belgesi Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • GPP Neden Bizi Seçmelisiniz?

  GPP Belgesi için neden bizi seçmelisiniz?

  GPP Belgesi İyi Eczane Uygulamaları sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde GPP sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Düşük maliyetli çevrimiçi online GPP sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

  Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

GPP Belgesi Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • GPP Eğitimi Nedir?

  GPP Belgesi İyi Eczane Uygulamaları Belgesi Eğitimi Nedir?

  GPP Belgesi İyi Eczane Uygulamaları eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

  GPP Belgesi İyi Eczane Uygulamaları Belgesi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

  ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002’den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

  GPP Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

  Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

  GPP TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, GPP İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, GPP MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, GPP RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve GPP FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

GPP Belgesi Sıkça Sorulan Sorular?
 • GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  GPP Belgesi standartları arasında ve GPP Belgesi olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI blogumuzda topladık.

  GPP Belgesi'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş GPP Belgesi tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için GPP Belgesi hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  GPP Belgesi ne demek?
  GPP Belgesi standartları ne anlama geliyor?
  GPP Belgesi ile GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI aynı anlamda mıdır?
  GPP Belgesi belgesi ürüne mi verilir?
  GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  GPP Belgesi Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  GPP Belgesi belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI sorularını cevaplıyoruz. GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI blogumuzda topladık.
  GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

GPP Belgesi İçerik Destek Talepleri?
 • GPP Belgesi İyi Eczane Uygulamaları sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de GPP Belgesi İyi Eczane Uygulamaları sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

  Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz GPP Belgesi İyi Eczane Uygulamaları hizmetini sunar.

  Verilen GPP İyi Eczacılık Uygulamaları sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile GPP Belgesi İyi Eczane Uygulamaları konusunda rehberlik ederiz.

  Modeno Patent, Belgelendirme olarak GPP Belgesi İyi Eczane Uygulamaları hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

GPP Belgesi için Destek Talepleri

GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI hizmetini sunar. Verilen GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI ile ilgili tüm sorularınız ve GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

GPP Belgesi Online Nedir?

GPP Online Nedir?

GPP Belgesi İyi Eczane Uygulamaları Belgesi Online Kurulum Nedir?
Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından ISO GPP Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online GPP Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir.

Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

GPP Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online GPP, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online GPP sertifikası sağlar!

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online GPP sertifikasyonu almanızı garanti eder.

GPP Belgesi Geçerlilik Süresi?

GPP Geçerlilik Süresi?

GPP Belgesi Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?

ISO Belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir.

Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

GPP sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın.

Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

GPP yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan GPP Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir.

Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için GPP Belgesi düzenleyemez.

GPP İyi Eczacılık Uygulamaları sertifika Belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

GPP Belgesi Eğitimi Nedir?

GPP Yasal Gerekçeliği Nedir?
GPP Belgesi yasal bir gereklilik midir?

GPP gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

GPP Belgesi İyi Eczane Uygulamaları Belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat GPP Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen, tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır. Belgelendirme amaçları için de geçerlidir.

Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak GPP Belgesi talep edilmektedir.

GPP Belgesi Yasal Gerekçeliği Nedir?

GPP Fiyatı Maliyeti Nedir?

GPP Belgesi maliyeti ve fiyatı nedir?

Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, GPP sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor.

Ne yazık ki bu durum, GPP akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.

MODENO, GPP sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir.

İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz.

Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. GPP Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

GPP Belgesi için Fiyatı Maliyeti Nedir?

GPP Neden Bizi Seçmelisiniz?

GPP Belgesi için neden bizi seçmelisiniz?

GPP Belgesi İyi Eczane Uygulamaları sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde GPP sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online GPP sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

GPP Belgesi Neden Bizi Seçmelisiniz?

GPP Eğitimi Nedir?

GPP Belgesi İyi Eczane Uygulamaları Belgesi Eğitimi Nedir?

GPP Belgesi İyi Eczane Uygulamaları eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

GPP Belgesi İyi Eczane Uygulamaları Belgesi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz.

Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002’den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

GPP Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

GPP TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, GPP İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, GPP MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, GPP RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve GPP FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

GPP Belgesi Sıkça Sorulan Sorular?

GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

GPP Belgesi standartları arasında ve GPP Belgesi olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI blogumuzda topladık.

GPP Belgesi'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş GPP Belgesi tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için GPP Belgesi hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

GPP Belgesi ne demek?
GPP Belgesi standartları ne anlama geliyor?
GPP Belgesi ile GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI aynı anlamda mıdır?
GPP Belgesi belgesi ürüne mi verilir?
GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
GPP Belgesi Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
GPP Belgesi belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI sorularını cevaplıyoruz. GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI blogumuzda topladık.
GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER KALİTE BELGELENDİRME HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI için Teklif Alın online teklif

GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu GPP BELGESİ İYİ ECZANE UYGULAMALARI hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al