GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası midir? GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası Hizmet ücretleri nedir? GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası için online teklif alabilirsiniz.

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası
GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Nedir?
 • GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ TEDARİKÇİ GÜVENLİK SERTİFİKASI NEDİR?

  Küresel Güvenlik Doğrulaması Belgesi nedir?

  Küresel Güvenlik Doğrulaması ithalatçıların ve tedarikçilerin güvenlik prosedürlerini uluslararası tedarik zinciri güvenlik düzenlemeleri ışığında değerlendirmelerine yardımcı olmak için Global Güvenlik Doğrulaması, GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ TEDARİKÇİ GÜVENLİK SERTİFİKASI Standardını oluşturdu.

  C-TPAT, PIP ve AEO dahil olmak üzere gelişmiş tedarik zinciri güvenlik standartları ve kriterleri, küresel ticaret topluluğu tarafından benimsendi ve uygulandı.

  GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ TEDARİKÇİ GÜVENLİK SERTİFİKASI programının amacı, güvenceyi, risk kontrolünü, verimliliği ve maliyet tasarruflarını artırarak tüm katılımcılara fayda sağlayacak küresel bir güvenlik doğrulama süreci oluşturmak için dünya çapındaki tedarikçiler ve ithalatçılarla birlikte çalışmaktır.

  GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ TEDARİKÇİ GÜVENLİK SERTİFİKASI programı, tedarik zincirlerinin sorunsuz çalışmasını ve C-TPAT (Terörizme Karşı Gümrük-Ticaret Ortaklığı), PIP (Partners in Protection) ve AEO (Yetkili Ekonomik Operatörler), WCO çerçevesi ve ilgili güvenlik gereksinimleri.

  Küresel Güvenlik Doğrulama programı, kanıtlanmış iş yöntemleri ve tescilli teknoloji kullanarak uluslararası ticaretle bağlantılı güvenlik sorunları üzerinde çalışmak üzere deneyimli bir gümrük, ülke içi saha denetçileri ve bilgi teknolojisi uzmanları ekibini bir araya getiriyor.

  Bu programlar ticaretin güvenliğine, terör saldırılarının önlenmesine ve yasadışı insan ticaretiyle mücadeleye yardımcı olur.

  Uluslararası tedarik zinciri güvenlik standartlarını uygulama ve bunlara bağlı kalmanın bir parçası olarak şirketler, potansiyel güvenlik risklerini belirlemek, azaltmak ve ortadan kaldırmak için tedarik zincirlerini değerlendirmelidir.

  Küresel ithalatçılar ve tedarikçileri, endüstri çapında tek bir tedarik zinciri güvenlik doğrulama prosedürü oluşturmak için uluslararası alanda tanınan GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ TEDARİKÇİ GÜVENLİK SERTİFİKASI programını kullanabilir ve bu da artan güvence, risk kontrolü, verimlilik ve maliyet tasarrufu gibi rekabet avantajları sağlar

   

  Küresel Güvenlik Doğrulaması Belgesi, ithalatçının ve tedarikçinin ürettiği ürünlerde uygun yönetim sisteminin uygulandığını, belgelendiğini, kullanıldığını, sürdürüldüğünü ve iyileştirildiğini garanti eder.

  Küresel Güvenlik Doğrulaması Belgesi ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Kapsamı Nedir?
 • GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ TEDARİKÇİ GÜVENLİK SERTİFİKASI Kapsamı Nedir? 

  Küresel Güvenlik Doğrulaması Belgesi

  FOB (Free On Board-tedarikçinin malzemeyi nakliye yapılacağı geminin güvertesine taşıyana kadar olan sorumluluğunu içerir.) noktası

  Konteyner güvenliğinin sağlanması

  Kapı kontrolü

  Personel güvenliği

  Güvenlik prosedürlerinin tamamlanması

  Güvenlik farkındalığı eğitimi ve farkındalığı

  Fiziksel güvenlik

  Bilişim teknolojileri güvenliği

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Nasıl Alınır?
 • GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ TEDARİKÇİ GÜVENLİK SERTİFİKASI Nasıl Alınır? 

  Küresel Güvenlik Doğrulaması Belgesi konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.
  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

  Küresel Güvenlik Doğrulaması Belgesi kurulumu için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sistem kurulumu konusunda yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

  Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

  Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.

  Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır. Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ TEDARİKÇİ GÜVENLİK SERTİFİKASI belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Hangi Sektörler İçin?
 • GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ TEDARİKÇİ GÜVENLİK SERTİFİKASI Hangi Sektörler İçin? 

  Küresel Güvenlik Doğrulaması Belgesi hangi sektörler için gereklidir?

  Küresel Güvenlik Doğrulaması Belgesi herhangi bir ürünün imalatçısı ve üreticisi konumunda olup yurt dışı bazında iş yapan ithalatçı ve üretici firma-şirketler için gereklidir.

  Küresel Güvenlik Doğrulaması, özel sektörde ve üniversite bünyesinde üretim yapan firmalara ve şirketler başta olmak üzere ithalat ve üretim yapan üreticiler ve iştirakler için uygulanabilir uluslararası bir standart çerçevesine sahiptir.

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Faydaları Nelerdir?
 • GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ TEDARİKÇİ GÜVENLİK SERTİFİKASI Faydaları Nedir? 

  Küresel Güvenlik Doğrulaması Belgesi

  Uluslararası alanda güvence kazanımı

  Tüm tedarik zinciri ortakları için risk azaltımına ve daha bilinçli karar vermeye olanak tanıyan etkin veri toplama, analiz ve raporlama yetenekleri belirtir

  Tedarikçilerin doğrulama raporlarını çeşitli ithalatçılarla paylaşmasına olanak tanıyarak denetim yorgunluğunu azaltır, tekrar denetime karşı kaynakları öğrenmeye ve sürekli iyileştirmeye öncelik vermelerine olanak tanır

  İthalatçıların ve tedarikçilerin ortak bir endüstri platformu ve iş birliği yoluyla çabalarından yararlanmalarını imkân verir

  Artan denetim verimliliği, tutarlılık ve daha iyi raporlama yetenekleri sağlamak için otomatik denetçi araçlarının kullanımıyla birleştirilen tüm oyuncular arasında tutarlı bir puanlama metodolojisi kullanır.

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Ne Kadar Sürede Alınır?
 • GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ TEDARİKÇİ GÜVENLİK SERTİFİKASI Ne Kadar Sürede Alınır? 

  Küresel Güvenlik Doğrulaması Belgesi ne kadar sürede alınır?
  Küresel Güvenlik Doğrulaması Belgesi
  kurulumu sonrası Küresel Güvenlik Doğrulaması   Belgesi ne sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

  Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre Küresel Güvenlik Doğrulaması Belgesi ne 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelere göre de sahip olabilirsiniz.

  Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

  Belgelendirme sürecinde süre, alınacak Küresel Güvenlik Doğrulaması Belgesi ne sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

  Küresel Güvenlik Doğrulaması sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

  İster online, ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Denetimi Nedir?
 • GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ TEDARİKÇİ GÜVENLİK SERTİFİKASI Denetimi Nedir?

  Küresel Güvenlik Doğrulaması Belgesi denetimi nedir?

  Küresel Güvenlik Doğrulaması Belgesi için Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

  Küresel Güvenlik Doğrulaması Belgesi denetimlerinde küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

  MODENO baş denetçi ve denetçi danışmanlarımız Küresel Güvenlik Doğrulaması   standardına ait herhangi bir maddesinde uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

  MODENO olarak; Küresel Güvenlik Doğrulaması   Tıbbi Laboratuvarların Akreditasyonu Dokümanlarının Gözden Geçirme Denetimi sağlar, Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar. Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Online Kurulum Nedir?
 • GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ TEDARİKÇİ GÜVENLİK SERTİFİKASI Online Nedir?

  Küresel Güvenlik Doğrulaması Belgesi Online Kurulum Nedir?
  Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından ISO Küresel Güvenlik Doğrulaması
  Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

  Online Küresel Güvenlik Doğrulaması Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.

  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

  Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır.

  Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

  Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

  İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir.

  Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

  Küresel Güvenlik Doğrulaması Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Online Küresel Güvenlik Doğrulaması, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online Küresel Güvenlik Doğrulaması   sertifikası sağlar!

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online Küresel Güvenlik Doğrulaması   sertifikasyonu almanızı garanti eder.

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Geçerlilik Süresi Nedir?
 • GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ TEDARİKÇİ GÜVENLİK SERTİFİKASI Geçerlilik Süresi?

  Küresel Güvenlik Doğrulaması Belgesi Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
  ISO Belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

   

  Küresel Güvenlik Doğrulaması sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

  Küresel Güvenlik Doğrulaması yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

  Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan Küresel Güvenlik Doğrulaması   Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

  Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için Küresel Güvenlik Doğrulaması   Belgesi düzenleyemez.

  Küresel Güvenlik Doğrulaması sertifika Belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Eğitimi Nasıl Alınır?
 • GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ TEDARİKÇİ GÜVENLİK SERTİFİKASI Yasal Gerekçeliği Nedir?
  Küresel Güvenlik Doğrulaması Belgesi yasal bir gereklilik midir?

  Küresel Güvenlik Doğrulaması, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

  Küresel Güvenlik Doğrulaması   Belgesi nin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir.

  Fakat Küresel Güvenlik Doğrulaması Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen, tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır.

  Belgelendirme amaçları için de geçerlidir. Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

  Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak Küresel Güvenlik Doğrulaması Belgesi talep edilmektedir.

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ TEDARİKÇİ GÜVENLİK SERTİFİKASI Fiyatı Maliyeti Nedir?

  Küresel Güvenlik Doğrulaması Belgesi maliyeti ve fiyatı nedir?

  Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, Küresel Güvenlik Doğrulaması   sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor.

  Ne yazık ki bu durum, Küresel Güvenlik Doğrulaması   akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.

  MODENO, Küresel Güvenlik Doğrulaması   sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

  Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Küresel Güvenlik Doğrulaması Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

  Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ TEDARİKÇİ GÜVENLİK SERTİFİKASI Neden Bizi Seçmelisiniz?

  Küresel Güvenlik Doğrulaması Belgesi için neden bizi seçmelisiniz?

  GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ TEDARİKÇİ GÜVENLİK SERTİFİKASI sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde Küresel Güvenlik Doğrulaması   sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Düşük maliyetli çevrimiçi online Küresel Güvenlik Doğrulaması   sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

  Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ TEDARİKÇİ GÜVENLİK SERTİFİKASI Eğitimi Nedir?

  Küresel Güvenlik Doğrulaması Belgesi Eğitimi Nedir?

  Küresel Güvenlik Doğrulaması   eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

  Küresel Güvenlik Doğrulaması   Belgesi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

  ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

  Küresel Güvenlik Doğrulaması   Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

  Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

  Küresel Güvenlik Doğrulaması   TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, Küresel Güvenlik Doğrulaması   İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, Küresel Güvenlik Doğrulaması   MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, Küresel Güvenlik Doğrulaması   RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve Küresel Güvenlik Doğrulaması   FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Sıkça Sorulan Sorular?
 • GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ standartları arasında ve GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası blogumuzda topladık.

  GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ ne demek?
  GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ standartları ne anlama geliyor?
  GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ ile GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası aynı anlamda mıdır?
  GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ belgesi ürüne mi verilir?
  GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası sorularını cevaplıyoruz. GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası blogumuzda topladık.
  GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ İçerik Destek Talepleri?
 • Güvenlik (GSV) Denetimleri Tedarikçi Güvenlik Sertifikası sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de Güvenlik (GSV) Denetimleri Tedarikçi Güvenlik Sertifikası sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

  Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz Güvenlik (GSV) Denetimleri Tedarikçi Güvenlik Sertifikası hizmetini sunar.

  Verilen Güvenlik (GSV) Denetimleri Tedarikçi Güvenlik Sertifikası sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile Güvenlik (GSV) Denetimleri Tedarikçi Güvenlik Sertifikası konusunda rehberlik ederiz.

  Modeno Patent, Belgelendirme olarak Güvenlik (GSV) Denetimleri Tedarikçi Güvenlik Sertifikası hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ için Destek Talepleri

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası hizmetini sunar. Verilen GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası ile ilgili tüm sorularınız ve GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Online Nedir?

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ TEDARİKÇİ GÜVENLİK SERTİFİKASI Online Nedir?

Küresel Güvenlik Doğrulaması Belgesi Online Kurulum Nedir?
Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından ISO Küresel Güvenlik Doğrulaması
Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online Küresel Güvenlik Doğrulaması Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.

Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır.

Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir.

Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

Küresel Güvenlik Doğrulaması Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online Küresel Güvenlik Doğrulaması, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online Küresel Güvenlik Doğrulaması   sertifikası sağlar!

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online Küresel Güvenlik Doğrulaması   sertifikasyonu almanızı garanti eder.

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Geçerlilik Süresi?

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ TEDARİKÇİ GÜVENLİK SERTİFİKASI Geçerlilik Süresi?

Küresel Güvenlik Doğrulaması Belgesi Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
ISO Belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

 

Küresel Güvenlik Doğrulaması sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

Küresel Güvenlik Doğrulaması yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan Küresel Güvenlik Doğrulaması   Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için Küresel Güvenlik Doğrulaması   Belgesi düzenleyemez.

Küresel Güvenlik Doğrulaması sertifika Belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Eğitimi Nedir?

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ TEDARİKÇİ GÜVENLİK SERTİFİKASI Yasal Gerekçeliği Nedir?
Küresel Güvenlik Doğrulaması Belgesi yasal bir gereklilik midir?

Küresel Güvenlik Doğrulaması, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

Küresel Güvenlik Doğrulaması   Belgesi nin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir.

Fakat Küresel Güvenlik Doğrulaması Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen, tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır.

Belgelendirme amaçları için de geçerlidir. Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak Küresel Güvenlik Doğrulaması Belgesi talep edilmektedir.

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Yasal Gerekçeliği Nedir?

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ TEDARİKÇİ GÜVENLİK SERTİFİKASI Fiyatı Maliyeti Nedir?

Küresel Güvenlik Doğrulaması Belgesi maliyeti ve fiyatı nedir?

Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, Küresel Güvenlik Doğrulaması   sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor.

Ne yazık ki bu durum, Küresel Güvenlik Doğrulaması   akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.

MODENO, Küresel Güvenlik Doğrulaması   sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Küresel Güvenlik Doğrulaması Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ için Fiyatı Maliyeti Nedir?

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ TEDARİKÇİ GÜVENLİK SERTİFİKASI Neden Bizi Seçmelisiniz?

Küresel Güvenlik Doğrulaması Belgesi için neden bizi seçmelisiniz?

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ TEDARİKÇİ GÜVENLİK SERTİFİKASI sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde Küresel Güvenlik Doğrulaması   sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online Küresel Güvenlik Doğrulaması   sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Neden Bizi Seçmelisiniz?

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ TEDARİKÇİ GÜVENLİK SERTİFİKASI Eğitimi Nedir?

Küresel Güvenlik Doğrulaması Belgesi Eğitimi Nedir?

Küresel Güvenlik Doğrulaması   eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

Küresel Güvenlik Doğrulaması   Belgesi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

Küresel Güvenlik Doğrulaması   Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

Küresel Güvenlik Doğrulaması   TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, Küresel Güvenlik Doğrulaması   İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, Küresel Güvenlik Doğrulaması   MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, Küresel Güvenlik Doğrulaması   RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve Küresel Güvenlik Doğrulaması   FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Sıkça Sorulan Sorular?

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ standartları arasında ve GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası blogumuzda topladık.

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ ne demek?
GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ standartları ne anlama geliyor?
GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ ile GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası aynı anlamda mıdır?
GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ belgesi ürüne mi verilir?
GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası sorularını cevaplıyoruz. GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası blogumuzda topladık.
GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER KALİTE BELGELENDİRME HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası için Teklif Alın online teklif

GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu GÜVENLİK (GSV) DENETİMLERİ Tedarikçi Güvenlik Sertifikası hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al