Akreditasyon DANIŞMANLIĞI İncelemeli İncelemesiz Faydalı Model

Akreditasyon DANIŞMANLIĞI İncelemeli İncelemesiz Faydalı Model

Akreditasyon Danışmanlığı ihtiyacınız var mı?

Akreditasyon belgesine sahip olmanız gerekiyor mu?

Kuruluşunuzun Uluslararası Akreditasyon sahibi olduğundan emin olmak ister misiniz?

Akreditasyon DANIŞMANLIĞI İncelemeli İncelemesiz Faydalı Model Danışmanlığı hakkında ve danışmanlık bilgi edinin.

 

SGS BELGESİ Ürün Sağlık Belgesi

SGS BELGESİ Ürün Sağlık Belgesi

SGS Belgesine mi ihtiyacınız var?

 

SGS Sertifikası sahibi olmanız gerekir mi?

Ürünlerinizin SGS BELGESİ Ürün Sağlık Belgesi sahip olduğundan emin olmak ister misiniz?

SGS BELGESİ Ürün Sağlık Belgesi için gereken kalite belgeleri ve danışmanlığı hakkında bilgi edinin.

SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi

SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi

SFI Belgesine mi ihtiyacınız var?

SFI Sertifikası sahibi olmanız gerekir mi?

Ürünlerinizin SFI Sertifikasına sahip olduğundan emin olmak ister misiniz?

SFİ BELGESİ Kanada Orman Ürünleri Sanayisi Sertifikası için gereken kalite belgeleri hakkında bilgi edinin.

FSC DANIŞMANLIĞI Orman Koruma ve Gözetim

FSC DANIŞMANLIĞI Orman Koruma ve Gözetim

FSC Danışmanlığı Orman Koruma ve Gözetim ihtiyacınız var mı?

FSC belgesine sahip olmanız gerekiyor mu?

Kuruluşunuzun Uluslararası FSC sahibi olduğundan emin olmak ister misiniz?

FSC Danışmanlığı Orman Koruma ve Gözetim sertifikası ve eğitimi hakkında bilgi edinin.

BİYOMEKANIK TESTLERİ Analiz

YAĞ TESTLERİ Analiz

MADEN SEKTÖRÜ

CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME

UBB DANIŞMANLIĞI Ulusal Bilgi Bankası

RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri

NLP Master Eğitimi Sertifika

MİKROBİYOLOJİK TESTLER Petrol Gaz ve Kimyasallar

TURİZM SEKTÖRÜ

CE BELGESİ Avrupa KALİTE Belgesi

Modeno Patent ve Belgelendirme

Merkezi Eskişehir belgelendirme şirketi olan Eskişehir ve İstanbul’daki Ofisleri ile hem Ulusal hem de Uluslararası binlerce müşterisine tüm sektörlerde profesyonel olarak ISO Yönetim Sistem Belgelendirme, Kalite Belgelendirme, Ürün Belgelendirme, Gıda Belgelendirme, Danışmanlık Hizmetleri, Laboratuvar Testleri ve Eğitim Hizmetleri vermekteyiz.

Belgelendirme Endüstrisindeki 14 yılı aşkın deneyimimizle, rekabetçi bir fiyata müşteri odaklı, katma değerli bir hizmet sunmak için son derece yetenekli bir denetçi ve değerlendirici ekip ile ortaklaşa çalışıyoruz. Danışmanlık, Laboratuvar Testleri ve Eğitim çözümleri konusunda hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimiz için güvenilir bir iş ortağız.

KOBİ'lerden Çok Uluslu Uluslararası kurumsal kuruluşlara kadar çok çeşitli Standartlar ve Belgelendirmeler ile birlikte tüm ISO Standartlar sertifikası, ISO Yönetim Sistemleri ve Uyumluluk gereksinimlerinin sertifika ve belgelendirilmesi konusunda yardımcı olacak etkili ve pratik yönetim sistemleri sağlıyoruz.

homepage

Neden bizi seçmelisiniz ?

Güvenilir bir ortağız.

14 yıllık iş, sektör tecrübesine sahip bir firmayız. Bünyemizde bulunan iş gücümüz tamamen profesyonel bir uzman kadrodan oluşur.

Güçlü ekibimizin vermiş olduğu ISO Yönetim Sistem Belgelendirme, Kalite Belgelendirme, Ürün Belgelendirme, Gıda Belgelendirme, Danışmanlık Hizmetleri, Laboratuvar Testleri ve Eğitim Hizmetleri tamamen “müşteri memnuniyeti odaklı” çalışma modeli ile yürütülür.


Ekibimiz, her ne kadar Eskişehir merkezli bir Eskişehir belgelendirme şirketi olarak kurulmuş olsa da Eskişehir, Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi çevre merkez illerde de hizmet vermekle kalmayıp, Türkiye’nin her yerine kesintisiz hizmet sunar. Verilen hizmetlerin Başlangıç ve bitiş süreçleride, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile rehberlik ederiz.


Farkımız; Denetim, belgelendirme gibi konularda Ulusal ve Uluslararası standart, mevzuat, planlama ve yönetmelikler hakkında yetkinliğimizdir.

tüm hizmetlerimiz

Belgelendirme hizmetlerimiz, ürünlerinizin, süreçlerinizin, sistemlerinizin veya hizmetlerinizin ulusal ve uluslararası düzenleme ve standartlarla uyumlu olduğunu göstermenize olanak tanır.
Size ve müşterilerinize ihtiyacınız olan güvenceyi vererek hedef pazarlarınızda ticaret yapmak için ihtiyacınız olan Yönetim Sistemi Sertifikaları, Ürün Sertifikaları, Fabrika Denetimleri, OEM Geliştirme, Hammadde Denetimi, İlk Üretim Denetimi, Üretim İçi Denetim, Rastgele Denetim ve Yükleme Denetimi dahil olmak üzere kapsamlı üçüncü taraf değerlendirme, denetim ve kalite güvence hizmetleri gibi ihtiyacınız olan belgeleri almanıza yardımcı olabiliriz.


Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyaç duyduğunuz belgeleri çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak belgelendirmesini gerçekleştirdiğimiz uzman bir ekip ile çalışmaktayız.


Ürünlerinizin ve Hizmetlerinizin Yurtiçi ve Yurtdışı pazarlarda yer almasını sağlayacak zorunlu belgeleri hızlı ve uygun koşullarda sağlamaktayız.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyaç duyduğunuz belgeleri çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak belgelendirmesini sağlamaktayız.

İşiniz için en uygun sertifika ya da belgeler nelerdir? Hizmet ücretleri nedir? Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz. Aşağıda bulunan hizmetlerimizi inceleyebilir dilerseniz, hizmetlerimiz hakkında online teklif alabilirsiniz.

ÜRÜN BELGELENDİRME

TESTLER LABORATUVAR

SEKTÖRLER HİZMETLER

KALİTE BELGELENDİRME

ISO SİSTEM BELGELENDİRME

GIDA BELGELENDİRME

EĞİTİMLER HİZMETLER

DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Öneri ve Teklif Alın online teklif

Tüm akreditasyon veya belgelendirme hizmetleri ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz.

online teklif al

Firmamız; Dünyada global olarak büyük akreditasyon kurumundan akredite olmuş belgelendirme partneri olarak hizmet faaliyetlerini sürdürmektedir.

Uluslararası pazarlara giriş yapın, ihalelere katılın, müşteri memnuniyeti ve prestijinizi belgeleyin. İşiniz için doğru sertifikalara, doğru akreditasyon ile sahip olursunuz.

Firmamız; Dünyada global olarak büyük akreditasyon kurumundan akredite olmuş belgelendirme partneri olarak hizmet faaliyetlerini sürdürmektedir. Uluslararası pazarlara giriş yapın, ihalelere katılın, müşteri memnuniyeti ve prestijinizi belgeleyin. İşiniz için doğru sertifikalara, doğru akreditasyon ile sahip olursunuz.