HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ

HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ midir? HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ Hizmet ücretleri nedir? HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ için online teklif alabilirsiniz.

HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ
HİJYEN VE SANİTASYON Nedir?
 • HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ NEDİR?

  Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi nedir?

  Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi Sertifikası, Gıda sektörü gibi önemli bir sektörde tarladan son tüketiciye kadar ürün ve hizmetlerin kalitesi kritik bir husustur.

  Sanitasyon terimi gıda sektöründe ki hijyeni ifade etmek için kullanılır.

  Bu sebeple gıda sektöründe faaliyet gösteren firmaların Hijyen ve Sanitasyon Belgesi almaları gerekmektedir.

  Sanitasyon, sağlık anlamına gelen Latince sanitas kelimesinden türetilmiştir.

  Sanitasyon, genel olarak insan sağlığının iyileştirilmesi, korunması ve iyileştirilmesinde uygulanacak ilkeleri içerir.

  Gıda sektöründe sanitasyon denilince “üretimde hijyenik ve sağlıklı koşulların yaratılması ve sürdürülmesi” anlaşılır.

  Hijyen ise sanitasyon ile iç içedir ve birbirini tamamlayan kavramlardır.

  Hijyen, daha çok hastalıkların nedenlerini ve ortadan kaldırılmasını yani koruyucu hekimlik denilen bir alanı kapsamaktadır.

  Gıda üretim kuruluşlarının temiz ve sağlıklı ortamlarda üretim yapabilmeleri ve hizmet verebilmeleri ve son tüketicilerin sağlığını koruyabilmeleri için gıda üretiminden, depolanmasına, taşınmasına ve sunumuna kadar tüm süreçlerin Gıda Hijyeni yönetmeliğine uygun olması gerekmektedir.

  Gıda ürünleri üreten firmalar, restoran, restoran, kafe, kantin ve büfeler, market zincirleri, gıda depolama firmaları, gıda paketleme firmaları, lojistik firmaları ve benzeri gıda satış yerleri bu kategoriye dahil edilebilir.

  Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi, Gıda sektöründe faaliyet gösteren Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi sertifikası sahibi firmanın kalite yönetim sisteminin uygulandığını, belgelendiğini, kullanıldığını, sürdürüldüğünü ve iyileştirildiğini garanti eder.

  Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

HİJYEN VE SANİTASYON Kapsamı Nedir?
 • HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ Kapsamı Nedir?

  Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi kapsamı nedir?

  Üretim alanı hijyeni

  Kalite Yönetimi

  İşletme teknik ekipman uyumu

  Laboratuvar analizleri

  Haşere kontrolü

  Temizlik melezlemelerinin hijyeni

  Personel Eğitimi

  Dağıtım koşullarının kontrolü

HİJYEN VE SANİTASYON Nasıl Alınır?
 • HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ Nasıl Alınır? 

  Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.
  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

  Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi kurulumu için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sistem kurulumu konusunda yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

  Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

  Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.

  Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır.

  Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

HİJYEN VE SANİTASYON Hangi Sektörler İçin?
 • HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ Hangi Sektörler İçin? 

  Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi hangi sektörler için gereklidir?

  Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi, Gıda sektöründe bulunan veya gıda ile temasta olan (oteller ve restoranlar) tüm kuruluşlar için gereklidir.

  Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi, Özel sektörde ki her büyüklükte ki şirket, firma, kuruluş ve işletmelerin gıda sektörüne yönelik üretim yapan üreticileri ve iştirakleri için uygulanabilir uluslararası bir standart çerçevesine sahiptir.

HİJYEN VE SANİTASYON Faydaları Nelerdir?
 • HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ Faydaları Nedir? 

  Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi Uluslararası tescil

  Müşteri güveni sağar

  Yasal düzenlemeler ile güvence sağlar

  Kalitenin Tasdiki

  Peridizasyon sonucu kalite ve verimde sürekli artış

  Geri bildirimlerin iyi yönetimi

  Personel veriminde artış sağlar

HİJYEN VE SANİTASYON Ne Kadar Sürede Alınır?
 • HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ Ne Kadar Sürede Alınır? 

  Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi ne kadar sürede alınır?
  Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi
  kurulumu sonrası Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesine sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

  Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesine 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelere göre de sahip olabilirsiniz.

  Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

  Belgelendirme sürecinde süre, alınacak Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesine sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

  Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

  İster online, ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

HİJYEN VE SANİTASYON Denetimi Nedir?
 • HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ Denetimi Nedir?

  Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi nedir?

  Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi için Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

  Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi denetimlerinde küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

  MODENO baş denetçi ve denetçi danışmanlarımız HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ standardına ait herhangi bir maddesinde uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler.

  Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

  MODENO olarak; HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ Tıbbi Laboratuvarların Akreditasyonu Dokümanlarının Gözden Geçirme Denetimi sağlar, Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar.

  Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

HİJYEN VE SANİTASYON Online Kurulum Nedir?
 • HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ Online Nedir?

  Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi Online Kurulum Nedir?
  Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından ISO Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

  Online HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.

  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

  Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır.

  Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

  Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

  İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir.

  Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

  HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Online HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ sertifikası sağlar!

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ sertifikasyonu almanızı garanti eder.

HİJYEN VE SANİTASYON Geçerlilik Süresi Nedir?
 • HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ Geçerlilik Süresi?

  Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
  ISO belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir.

  Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

  Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın.

  Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

  HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

  Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

  Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi düzenleyemez.

  HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ sertifika belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

HİJYEN VE SANİTASYON Eğitimi Nasıl Alınır?
 • HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ Yasal Gerekçeliği Nedir?
  Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi yasal bir gereklilik midir?

  Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

  Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir.

  Fakat Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen, tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır.

  Belgelendirme amaçları için de geçerlidir.

  Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

  Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi talep edilmektedir.

HİJYEN VE SANİTASYON Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ Fiyatı Maliyeti Nedir?

  Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi maliyeti ve fiyatı nedir?

  Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor.

  Ne yazık ki bu durum, HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.

  MODENO, HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir.

  İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

  Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir.

  Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

  Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

HİJYEN VE SANİTASYON Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ Neden Bizi Seçmelisiniz?

  Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi için neden bizi seçmelisiniz?

  HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Düşük maliyetli çevrimiçi online HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

  Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

HİJYEN VE SANİTASYON Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ Eğitimi Nedir?

  Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi Eğitimi Nedir?

  HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

  Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

  ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

  HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

  Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

  HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

HİJYEN VE SANİTASYON Sıkça Sorulan Sorular?
 • HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  HİJYEN VE SANİTASYON standartları arasında ve HİJYEN VE SANİTASYON olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ blogumuzda topladık.

  HİJYEN VE SANİTASYON'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş HİJYEN VE SANİTASYON tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için HİJYEN VE SANİTASYON hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  HİJYEN VE SANİTASYON ne demek?
  HİJYEN VE SANİTASYON standartları ne anlama geliyor?
  HİJYEN VE SANİTASYON ile HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ aynı anlamda mıdır?
  HİJYEN VE SANİTASYON belgesi ürüne mi verilir?
  HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  HİJYEN VE SANİTASYON Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  HİJYEN VE SANİTASYON belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ sorularını cevaplıyoruz. HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ blogumuzda topladık.
  HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

HİJYEN VE SANİTASYON İçerik Destek Talepleri?
 • Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

  Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi hizmetini sunar.

  Verilen Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi konusunda rehberlik ederiz.

  Modeno Patent, Belgelendirme olarak Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

HİJYEN VE SANİTASYON için Destek Talepleri

HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ hizmetini sunar. Verilen HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ ile ilgili tüm sorularınız ve HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

HİJYEN VE SANİTASYON Online Nedir?

HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ Online Nedir?

Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi Online Kurulum Nedir?
Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından ISO Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.

Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır.

Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir.

Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ sertifikası sağlar!

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ sertifikasyonu almanızı garanti eder.

HİJYEN VE SANİTASYON Geçerlilik Süresi?

HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ Geçerlilik Süresi?

Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
ISO belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir.

Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın.

Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi düzenleyemez.

HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ sertifika belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

HİJYEN VE SANİTASYON Eğitimi Nedir?

HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ Yasal Gerekçeliği Nedir?
Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi yasal bir gereklilik midir?

Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir.

Fakat Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen, tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır.

Belgelendirme amaçları için de geçerlidir.

Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi talep edilmektedir.

HİJYEN VE SANİTASYON Yasal Gerekçeliği Nedir?

HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ Fiyatı Maliyeti Nedir?

Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi maliyeti ve fiyatı nedir?

Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor.

Ne yazık ki bu durum, HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.

MODENO, HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir.

İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir.

Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

HİJYEN VE SANİTASYON için Fiyatı Maliyeti Nedir?

HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ Neden Bizi Seçmelisiniz?

Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi için neden bizi seçmelisiniz?

HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

HİJYEN VE SANİTASYON Neden Bizi Seçmelisiniz?

HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ Eğitimi Nedir?

Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi Eğitimi Nedir?

HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

Hijyen ve Sanitasyon Denetimleri Otel Belgesi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve HİJYEN VE SANİTASON DENETİMİ FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

HİJYEN VE SANİTASYON Sıkça Sorulan Sorular?

HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

HİJYEN VE SANİTASYON standartları arasında ve HİJYEN VE SANİTASYON olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ blogumuzda topladık.

HİJYEN VE SANİTASYON'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş HİJYEN VE SANİTASYON tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için HİJYEN VE SANİTASYON hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

HİJYEN VE SANİTASYON ne demek?
HİJYEN VE SANİTASYON standartları ne anlama geliyor?
HİJYEN VE SANİTASYON ile HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ aynı anlamda mıdır?
HİJYEN VE SANİTASYON belgesi ürüne mi verilir?
HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
HİJYEN VE SANİTASYON Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
HİJYEN VE SANİTASYON belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ sorularını cevaplıyoruz. HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ blogumuzda topladık.
HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER KALİTE BELGELENDİRME HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ için Teklif Alın online teklif

HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu HİJYEN VE SANİTASYON DENETİMLERİ OTEL BELGESİ hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al