RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri

RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri midir? RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri Hizmet ücretleri nedir? RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri için online teklif alabilirsiniz.

RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri
Restoran Kalite Belgesi Nedir?
 • RESTORAN KALİTE BELGESİ YİYECEK-İÇECEK İŞLETMELERİ NEDİR?

  Restoran Kalite Belgesi nedir?

  Restoran Kalite Belgesi Gıda gibi kritik bir sektörün hizmet sektörü ile kesişiminden doğan restoran, cafe ve lokanta işletmeleri günümüz dünyasında büyük zincirler boyutuna ulaşmış sektörlerdir.

  İnternetin cebimize girecek kadar minimal boyuta gelmesi akabinde de sektörler dijital boyutta çok büyük hacme ulaşmıştır.

  Bu süreçlerin hızlı gelişimi üretimden sunum boyutuna kadar belirli bir kalite seviyesi gereksinimi doğurmuştur.

  Uluslararası düzeyde belirlenmiş standartlar verilen hizmeti kalitesini arttırmaktadır. İçecek ve yiyecek anlamında hizmet veren restoran, lokanta ve kafelerin uluslararası düzeyde belirlenmiş standartlardır.

  Restoran Kalite Belgesi sahibi restoran, kafe ve lokantaların verdikleri hizmetlerde uygun yönetim sisteminin uygulandığını, belgelendiğini, kullanıldığını, sürdürüldüğünü ve iyileştirildiğini garanti eder.

  Restoran Kalite Belgesi ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

Restoran Kalite Belgesi Kapsamı Nedir?
 • RESTORAN KALİTE BELGESİ YİYECEK-İÇECEK İŞLETMELERİ Kapsamı Nedir?

  Restoran Kalite Belgesi kalite kontörlü, personel, üretim planlaması, ürün kalitesi ve uygunluğu, kalite planı, tanımlama ve izlenebilirlik, müşteri iletişimi, güvenilirlik, performans değerlendirmesi, müşteri memnuniyeti, iç denetim, yönetim incelemesi, uygunsuzluk ve düzeltici faaliyetleri kapsamaktadır.

Restoran Kalite Belgesi Nasıl Alınır?
 • RESTORAN KALİTE BELGESİ YİYECEK-İÇECEK İŞLETMELERİ Nasıl Alınır?

  Restoran Kalite Belgesi konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.
  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

  Restoran Kalite Belgesi kurulumu için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sistem kurulumu konusunda yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

  Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

  Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.

  Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır.

  Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere RESTORAN KALİTE BELGESİ YİYECEK-İÇECEK İŞLETMELERİ belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

Restoran Kalite Belgesi Hangi Sektörler İçin?
 • RESTORAN KALİTE BELGESİ YİYECEK-İÇECEK İŞLETMELERİ Hangi Sektörler İçin? 

  Restoran Kalite Belgesi hangi sektörler için gereklidir?

  Restoran Kalite Belgesi restoran, lokanta ve cafeler gibi gıda anlamında hizmet veren işletmeler içindir.

  Restoran Kalite Belgesi, restoran, lokanta ve kafelerin bulunduğu gıda sektöründe yönelik hizmet veren üreticiler ve işletmeler için uygulanabilir uluslararası bir standart çerçevesine sahiptir.

Restoran Kalite Belgesi Faydaları Nelerdir?
 • RESTORAN KALİTE BELGESİ YİYECEK-İÇECEK İŞLETMELERİ Faydaları Nedir? 

  Restoran Kalite Belgesi

  Verilen hizmetin kalitesinin tasdiklenmesi

  İşletmenin büyüklüğünden bağımsız müşteri güvenini arttırır.

  Maliyetin düşüşü

  Kalite kontrolü ile müşteri sadakati kazanımı

  Kurumsal kimlik edinimi anlamında bir gösterge

  Hata oranının azalması

  Tedarikçi seçimi ve takibini sağlamak

  Çalışan motivasyonu

Restoran Kalite Belgesi Ne Kadar Sürede Alınır?
 • RESTORAN KALİTE BELGESİ YİYECEK-İÇECEK İŞLETMELERİ Ne Kadar Sürede Alınır? 

  Restoran Kalite Belgesi ne kadar sürede alınır?
  Restoran Kalite Belgesi
  kurulumu sonrası Restoran Kalite Belgesi ne sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

  Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre Restoran Kalite Belgesi ne 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelere göre de sahip olabilirsiniz.

  Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

  Belgelendirme sürecinde süre, alınacak Restoran Kalite Belgesi ne sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

  Restoran Kalite Belgesi sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

  İster online, ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Restoran Kalite Belgesi Denetimi Nedir?
 • RESTORAN KALİTE BELGESİ YİYECEK-İÇECEK İŞLETMELERİ Denetimi Nedir?

  Restoran Kalite Belgesi denetimi nedir?

  Restoran Kalite Belgesi için Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

  Restoran Kalite Belgesi denetimlerinde küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

  MODENO baş denetçi ve denetçi danışmanlarımız Restoran Kalite Belgesi standardına ait herhangi bir maddesinde uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

  MODENO olarak; Restoran Kalite Belgesi Tıbbi Laboratuvarların Akreditasyonu Dokümanlarının Gözden Geçirme Denetimi sağlar, Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar. Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

Restoran Kalite Belgesi Online Kurulum Nedir?
 • RESTORAN KALİTE BELGESİ YİYECEK-İÇECEK İŞLETMELERİ Online Nedir?

  Restoran Kalite Belgesi Online Kurulum Nedir?
  Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından ISO Restoran Kalite Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

  Online Restoran Kalite Belgesi Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.

  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

  Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır.

  Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

  Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

  İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir.

  Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

  Restoran Kalite Belgesi Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Online Restoran Kalite Belgesi, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online Restoran Kalite Belgesi sertifikası sağlar!

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online Restoran Kalite Belgesi sertifikasyonu almanızı garanti eder.

Restoran Kalite Belgesi Geçerlilik Süresi Nedir?
 • RESTORAN KALİTE BELGESİ YİYECEK-İÇECEK İŞLETMELERİ Geçerlilik Süresi?

  Restoran Kalite Belgesi Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
  ISO Belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir.

  Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

  Restoran Kalite Belgesi sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın.

  Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

  Restoran Kalite Belgesi yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

  Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan Restoran Kalite Belgesi sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

  Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için Restoran Kalite Belgesi düzenleyemez.

  Restoran Kalite Belgesi sertifika geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

Restoran Kalite Belgesi Eğitimi Nasıl Alınır?
 • RESTORAN KALİTE BELGESİ YİYECEK-İÇECEK İŞLETMELERİ Yasal Gerekçeliği Nedir?

  Restoran Kalite Belgesi yasal bir gereklilik midir?

  Restoran Kalite Belgesi, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

  Restoran Kalite Belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir.

  Fakat Restoran Kalite Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen, tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır. Belgelendirme amaçları için de geçerlidir.

  Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

  Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak AQAP Belgesi talep edilmektedir.

Restoran Kalite Belgesi Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • RESTORAN KALİTE BELGESİ YİYECEK-İÇECEK İŞLETMELERİ Fiyatı Maliyeti Nedir?

  Restoran Kalite Belgesi maliyeti ve fiyatı nedir?

  Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, Restoran Kalite Belgesi sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor.

  Ne yazık ki bu durum, Restoran Kalite Belgesi akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.

  MODENO, Restoran Kalite Belgesi sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz.

  Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

  Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir.

  Restoran Kalite Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

  Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

Restoran Kalite Belgesi Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • RESTORAN KALİTE BELGESİ YİYECEK-İÇECEK İŞLETMELERİ Neden Bizi Seçmelisiniz?

  Restoran Kalite Belgesi   için neden bizi seçmelisiniz?

  RESTORAN KALİTE BELGESİ YİYECEK-İÇECEK İŞLETMELERİ sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde Restoran Kalite Belgesi sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Düşük maliyetli çevrimiçi online Restoran Kalite Belgesi sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

  Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

Restoran Kalite Belgesi Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • RESTORAN KALİTE BELGESİ YİYECEK-İÇECEK İŞLETMELERİ Eğitimi Nedir?

  Restoran Kalite Belgesi Eğitimi Nedir?

  Restoran Kalite Belgesi eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

  Restoran Kalite Belgesi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

  ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

  Restoran Kalite Belgesi Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

  Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

  Restoran Kalite Belgesi TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, Restoran Kalite Belgesi  İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, Restoran Kalite Belgesi  MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, Restoran Kalite Belgesi  RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve Restoran Kalite Belgesi  FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

Restoran Kalite Belgesi Sıkça Sorulan Sorular?
 • RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  Restoran Kalite Belgesi standartları arasında ve Restoran Kalite Belgesi olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri blogumuzda topladık.

  Restoran Kalite Belgesi'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş Restoran Kalite Belgesi tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için Restoran Kalite Belgesi hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  Restoran Kalite Belgesi ne demek?
  Restoran Kalite Belgesi standartları ne anlama geliyor?
  Restoran Kalite Belgesi ile RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri aynı anlamda mıdır?
  Restoran Kalite Belgesi belgesi ürüne mi verilir?
  RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  Restoran Kalite Belgesi Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  Restoran Kalite Belgesi belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri sorularını cevaplıyoruz. RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri blogumuzda topladık.
  RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Restoran Kalite Belgesi İçerik Destek Talepleri?
 • Restoran Kalite Belgesi Yiyecek-İçecek İşletmeleri sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de Restoran Kalite Belgesi Yiyecek-İçecek İşletmeleri sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

  Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz Restoran Kalite Belgesi Yiyecek-İçecek İşletmeleri hizmetini sunar.

  Verilen Restoran Kalite Belgesi Yiyecek-İçecek İşletmeleri sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile Restoran Kalite Belgesi Yiyecek-İçecek İşletmeleri konusunda rehberlik ederiz.

  Modeno Patent, Belgelendirme olarak Restoran Kalite Belgesi Yiyecek-İçecek İşletmeleri hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Restoran Kalite Belgesi için Destek Talepleri

RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri hizmetini sunar. Verilen RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri ile ilgili tüm sorularınız ve RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Restoran Kalite Belgesi Online Nedir?

RESTORAN KALİTE BELGESİ YİYECEK-İÇECEK İŞLETMELERİ Online Nedir?

Restoran Kalite Belgesi Online Kurulum Nedir?
Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından ISO Restoran Kalite Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online Restoran Kalite Belgesi Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.

Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır.

Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir.

Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

Restoran Kalite Belgesi Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online Restoran Kalite Belgesi, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online Restoran Kalite Belgesi sertifikası sağlar!

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online Restoran Kalite Belgesi sertifikasyonu almanızı garanti eder.

Restoran Kalite Belgesi Geçerlilik Süresi?

RESTORAN KALİTE BELGESİ YİYECEK-İÇECEK İŞLETMELERİ Geçerlilik Süresi?

Restoran Kalite Belgesi Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
ISO Belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir.

Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

Restoran Kalite Belgesi sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın.

Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

Restoran Kalite Belgesi yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan Restoran Kalite Belgesi sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için Restoran Kalite Belgesi düzenleyemez.

Restoran Kalite Belgesi sertifika geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

Restoran Kalite Belgesi Eğitimi Nedir?

RESTORAN KALİTE BELGESİ YİYECEK-İÇECEK İŞLETMELERİ Yasal Gerekçeliği Nedir?

Restoran Kalite Belgesi yasal bir gereklilik midir?

Restoran Kalite Belgesi, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

Restoran Kalite Belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir.

Fakat Restoran Kalite Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen, tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır. Belgelendirme amaçları için de geçerlidir.

Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak AQAP Belgesi talep edilmektedir.

Restoran Kalite Belgesi Yasal Gerekçeliği Nedir?

RESTORAN KALİTE BELGESİ YİYECEK-İÇECEK İŞLETMELERİ Fiyatı Maliyeti Nedir?

Restoran Kalite Belgesi maliyeti ve fiyatı nedir?

Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, Restoran Kalite Belgesi sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor.

Ne yazık ki bu durum, Restoran Kalite Belgesi akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.

MODENO, Restoran Kalite Belgesi sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz.

Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir.

Restoran Kalite Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

Restoran Kalite Belgesi için Fiyatı Maliyeti Nedir?

RESTORAN KALİTE BELGESİ YİYECEK-İÇECEK İŞLETMELERİ Neden Bizi Seçmelisiniz?

Restoran Kalite Belgesi   için neden bizi seçmelisiniz?

RESTORAN KALİTE BELGESİ YİYECEK-İÇECEK İŞLETMELERİ sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde Restoran Kalite Belgesi sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online Restoran Kalite Belgesi sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

Restoran Kalite Belgesi Neden Bizi Seçmelisiniz?

RESTORAN KALİTE BELGESİ YİYECEK-İÇECEK İŞLETMELERİ Eğitimi Nedir?

Restoran Kalite Belgesi Eğitimi Nedir?

Restoran Kalite Belgesi eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

Restoran Kalite Belgesi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz.

Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

Restoran Kalite Belgesi Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

Restoran Kalite Belgesi TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, Restoran Kalite Belgesi  İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, Restoran Kalite Belgesi  MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, Restoran Kalite Belgesi  RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve Restoran Kalite Belgesi  FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

Restoran Kalite Belgesi Sıkça Sorulan Sorular?

RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

Restoran Kalite Belgesi standartları arasında ve Restoran Kalite Belgesi olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri blogumuzda topladık.

Restoran Kalite Belgesi'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş Restoran Kalite Belgesi tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için Restoran Kalite Belgesi hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

Restoran Kalite Belgesi ne demek?
Restoran Kalite Belgesi standartları ne anlama geliyor?
Restoran Kalite Belgesi ile RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri aynı anlamda mıdır?
Restoran Kalite Belgesi belgesi ürüne mi verilir?
RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
Restoran Kalite Belgesi Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
Restoran Kalite Belgesi belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri sorularını cevaplıyoruz. RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri blogumuzda topladık.
RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER KALİTE BELGELENDİRME HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri için Teklif Alın online teklif

RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al