Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ

Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ midir? Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ Hizmet ücretleri nedir? Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ için online teklif alabilirsiniz.

Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ
Q-MARK Belgesi Nedir?
 • Q-MARK NEDİR?

  Q-MARK Belgesi Yapı Ürünleri Belgesi nedir?

  Q-MARK Avrupa Birliği standartları esaslı geliştirilmiş bir sertifikadır.

  Pencere ve kapı gibi yapı malzemelerinin güvenlik, kullanım süresi ve ömrü, dayanıklılığı, sızdırmazlığı gibi kalite standartlarını esas alır.

  Yapı malzemelerinin Avrupa Birliği standartlarına uygunluğunu gösteren en önemli belgedir.

  Tüketicinin yararını korumak ve endüstriyel üründe kalite iyileştirmesi için, ürünün özelliklerine uygun sıkı denetim standartları oluşturulur ve kalite yönetim sistemi ve belirli ürünlerin kalitesi sağlandıktan sonra Q işareti verilir.

  Q-Mark Yangın Kapısı Montaj şeması, yangın kapılarının montajında yetkinliğini gösterir. Yangın kapısı üreticilerinin, ürünlerinin yangının geçişine ve yayılmasına direnme kabiliyetini göstermeleri için yasal bir gereklilik vardır.

  Ancak, doğru şekilde kurulmazlarsa, yangına dayanıklılık yetenekleri ciddi şekilde tehlikeye girebilir.

  Q-Mark Yangın Kapısı Kurulum şeması, şartname hazırlayanlara, yüklenicilere ve son kullanıcılara seçtikleri ürünün doğru şekilde kurulduğuna ve amaçlandığı gibi çalışması gerektiğine dair güvence sağlamak için tasarlanmıştır.

  Q-MARK Belgesi Yapı Ürünleri Belgesi, tedarikçinin ürettiği ürünlerde uygun yönetim sisteminin uygulandığını, belgelendiğini, kullanıldığını, sürdürüldüğünü ve iyileştirildiğini garanti eder.

  Q-MARK Belgesi Yapı Ürünleri Belgesi ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

Q-MARK Belgesi Kapsamı Nedir?
 • Q-MARK Kapsamı Nedir?
  Q-MARK Belgesi Yapı Ürünleri Belgesi

  Kalite kontrolü

  Fabrika üretim kontrol süreci ve prosedürleri

  ilk tip testi

  hesaplama

  teknik değerlendirme

  tasarım değerlendirmeleri faaliyetlerini kapsamaktadır.

Q-MARK Belgesi Nasıl Alınır?
 • Q-MARK Nasıl Alınır? 

  Q-MARK Belgesi Yapı Ürünleri Belgesi konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.
  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

  Q-MARK Belgesi Yapı Ürünleri Belgesi kurulumu için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sistem kurulumu konusunda yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

  Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

  Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.
  Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır.

  Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere Q-MARK 110:2016:2016belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

Q-MARK Belgesi Hangi Sektörler İçin?
 • Q-MARK Hangi Sektörler İçin? 

  Q-MARK Belgesi Yapı Ürünleri Belgesi hangi sektörler için gereklidir?

  Q-MARK Belgesi Yapı Ürünleri Belgesi kimyasal ürünler, inşaat malzemeleri, seramik endüstrisi için üretilen malzemeler, metal ürünleri üreten firmalar için gereklidir.

  Q-MARK, özel sektörde ki her büyüklükte ki şirket ve firmaların, inşaat ve yapı alanında yönelik üretim yapan üreticileri ve iştirakleri için uygulanabilir uluslararası bir standart çerçevesine sahiptir.

Q-MARK Belgesi Faydaları Nelerdir?
 • Q-MARK Faydaları Nedir? 

  Q-MARK Belgesi Yapı Ürünleri Belgesi

  Ürünlerin kalitelerinin tasdiklenmesi

  Müşteri memnuniyeti

  Ürünlerin arıza riskinin minimize edilmesi

  Ürünün kullanım amacına uygun olmasını sağlar

Q-MARK Belgesi Ne Kadar Sürede Alınır?
 • Q-MARK Ne Kadar Sürede Alınır? 

  Q-MARK Belgesi Yapı Ürünleri Belgesi  ne kadar sürede alınır?
  Q-MARK Belgesi Yapı Ürünleri Belgesi
  kurulumu sonrası Q-MARK Belgesi Yapı Ürünleri Belgesi ne sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

  Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre Q-MARK Belgesi Yapı Ürünleri Belgesi ne 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelere göre de sahip olabilirsiniz.

  Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

  Belgelendirme sürecinde süre, alınacak Q-MARK Belgesi Yapı Ürünleri Belgesi ne sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

  Q-MARK sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

  İster online, ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Q-MARK Belgesi Denetimi Nedir?
 • Q-MARK Denetimi Nedir?

  Q-MARK Belgesi Yapı Ürünleri Belgesi denetimi nedir?

  Q-MARK Belgesi Yapı Ürünleri Belgesi için Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

  Q-MARK Belgesi Yapı Ürünleri Belgesi denetimlerinde küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

  MODENO baş denetçi ve denetçi danışmanlarımız Q-MARK standardına ait herhangi bir maddesinde uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

  MODENO olarak; Q-MARK Tıbbi Laboratuvarların Akreditasyonu Dokümanlarının Gözden Geçirme Denetimi sağlar, Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar. Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

Q-MARK Belgesi Online Kurulum Nedir?
 • Q-MARK Online Nedir?

  Q-MARK Belgesi Yapı Ürünleri Belgesi  Online Kurulum Nedir?
  Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından ISO Q-MARK Belgesi Yapı Ürünleri Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

  Online Q-MARK Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

  Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

  Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

  İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

  Q-MARK Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Online Q-MARK, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online Q-MARK sertifikası sağlar!

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online Q-MARK sertifikasyonu almanızı garanti eder.

Q-MARK Belgesi Geçerlilik Süresi Nedir?
 • Q-MARK Geçerlilik Süresi?

  Q-MARK Belgesi Yapı Ürünleri Belgesi  Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
  ISO Belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

  Q-MARK sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

  Q-MARK yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

  Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan Q-MARK Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

  Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için Q-MARK Belgesi Yapı Ürünleri Belgesi düzenleyemez.

  Q-MARK sertifika Belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

Q-MARK Belgesi Eğitimi Nasıl Alınır?
 • Q-MARK Yasal Gerekçeliği Nedir?

  Q-MARK Belgesi Yapı Ürünleri Belgesi  yasal bir gereklilik midir?

  Q-MARK, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

  Q-MARK Belgesi Yapı Ürünleri Belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir.

  Fakat Q-MARK Belgesi Yapı Ürünleri Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen, tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır. Belgelendirme amaçları için de geçerlidir.

  Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

  Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak AQAP Belgesi talep edilmektedir.

Q-MARK Belgesi Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • Q-MARK Fiyatı Maliyeti Nedir?

  Q-MARK Belgesi Yapı Ürünleri Belgesi  maliyeti ve fiyatı nedir?

  Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, Q-MARK sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor.

  Ne yazık ki bu durum, Q-MARK akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.
  MODENO, Q-MARK sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir.

  İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

  Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir.

  Q-MARK Belgesi Yapı Ürünleri Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

  Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

Q-MARK Belgesi Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • Q-MARK Neden Bizi Seçmelisiniz?

  Q-MARK Belgesi Yapı Ürünleri Belgesi   için neden bizi seçmelisiniz?

  Q-MARK sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde Q-MARK sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Düşük maliyetli çevrimiçi online Q-MARK sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

  Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

Q-MARK Belgesi Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • Q-MARK Eğitimi Nedir?

  Q-MARK  Belgesi  Eğitimi Nedir?

  Q-MARK eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

  Q-MARK Belgesi Yapı Ürünleri Belgesi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

  ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002’den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

  Q-MARK Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

  Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

  Q-MARK TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, Q-MARK İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, Q-MARK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, Q-MARK RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve Q-MARK FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

Q-MARK Belgesi Sıkça Sorulan Sorular?
 • Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  Q-MARK Belgesi standartları arasında ve Q-MARK Belgesi olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ blogumuzda topladık.

  Q-MARK Belgesi'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş Q-MARK Belgesi tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için Q-MARK Belgesi hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  Q-MARK Belgesi ne demek?
  Q-MARK Belgesi standartları ne anlama geliyor?
  Q-MARK Belgesi ile Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ aynı anlamda mıdır?
  Q-MARK Belgesi belgesi ürüne mi verilir?
  Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  Q-MARK Belgesi Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  Q-MARK Belgesi belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ sorularını cevaplıyoruz. Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ blogumuzda topladık.
  Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Q-MARK Belgesi İçerik Destek Talepleri?
 • Q-MARK Belgesi Yapı Ürünleri Belgesi sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de Q-MARK Belgesi Yapı Ürünleri Belgesi sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

  Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz Q-MARK Belgesi Yapı Ürünleri Belgesi hizmetini sunar.

  Verilen Q-MARK Belgesi Yapı Ürünleri Belgesi sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile Q-MARK Belgesi Yapı Ürünleri Belgesi konusunda rehberlik ederiz.

  Modeno Patent, Belgelendirme olarak Q-MARK Belgesi Yapı Ürünleri Belgesi hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Q-MARK Belgesi için Destek Talepleri

Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ hizmetini sunar. Verilen Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ ile ilgili tüm sorularınız ve Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Q-MARK Belgesi Online Nedir?

Q-MARK Online Nedir?

Q-MARK Belgesi Yapı Ürünleri Belgesi  Online Kurulum Nedir?
Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından ISO Q-MARK Belgesi Yapı Ürünleri Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online Q-MARK Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

Q-MARK Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online Q-MARK, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online Q-MARK sertifikası sağlar!

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online Q-MARK sertifikasyonu almanızı garanti eder.

Q-MARK Belgesi Geçerlilik Süresi?

Q-MARK Geçerlilik Süresi?

Q-MARK Belgesi Yapı Ürünleri Belgesi  Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
ISO Belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

Q-MARK sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

Q-MARK yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan Q-MARK Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için Q-MARK Belgesi Yapı Ürünleri Belgesi düzenleyemez.

Q-MARK sertifika Belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

Q-MARK Belgesi Eğitimi Nedir?

Q-MARK Yasal Gerekçeliği Nedir?

Q-MARK Belgesi Yapı Ürünleri Belgesi  yasal bir gereklilik midir?

Q-MARK, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

Q-MARK Belgesi Yapı Ürünleri Belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir.

Fakat Q-MARK Belgesi Yapı Ürünleri Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen, tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır. Belgelendirme amaçları için de geçerlidir.

Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak AQAP Belgesi talep edilmektedir.

Q-MARK Belgesi Yasal Gerekçeliği Nedir?

Q-MARK Fiyatı Maliyeti Nedir?

Q-MARK Belgesi Yapı Ürünleri Belgesi  maliyeti ve fiyatı nedir?

Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, Q-MARK sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor.

Ne yazık ki bu durum, Q-MARK akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.
MODENO, Q-MARK sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir.

İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir.

Q-MARK Belgesi Yapı Ürünleri Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

Q-MARK Belgesi için Fiyatı Maliyeti Nedir?

Q-MARK Neden Bizi Seçmelisiniz?

Q-MARK Belgesi Yapı Ürünleri Belgesi   için neden bizi seçmelisiniz?

Q-MARK sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde Q-MARK sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online Q-MARK sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

Q-MARK Belgesi Neden Bizi Seçmelisiniz?

Q-MARK Eğitimi Nedir?

Q-MARK  Belgesi  Eğitimi Nedir?

Q-MARK eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

Q-MARK Belgesi Yapı Ürünleri Belgesi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002’den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

Q-MARK Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

Q-MARK TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, Q-MARK İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, Q-MARK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, Q-MARK RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve Q-MARK FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

Q-MARK Belgesi Sıkça Sorulan Sorular?

Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

Q-MARK Belgesi standartları arasında ve Q-MARK Belgesi olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ blogumuzda topladık.

Q-MARK Belgesi'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş Q-MARK Belgesi tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için Q-MARK Belgesi hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

Q-MARK Belgesi ne demek?
Q-MARK Belgesi standartları ne anlama geliyor?
Q-MARK Belgesi ile Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ aynı anlamda mıdır?
Q-MARK Belgesi belgesi ürüne mi verilir?
Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
Q-MARK Belgesi Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
Q-MARK Belgesi belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ sorularını cevaplıyoruz. Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ blogumuzda topladık.
Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER KALİTE BELGELENDİRME HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ için Teklif Alın online teklif

Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu Q-MARK BELGESİ YAPI ÜRÜNLERİ BELGESİ hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al