TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon

TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon midir? TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon Hizmet ücretleri nedir? TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon için online teklif alabilirsiniz.

TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon
TL9000 SERTİFİKA Nedir?
 • TL 9000 NEDİR?

  TL9000 Sertifika Telekomünikasyon nedir?

  TL 9000 Belgesi, Telekom endüstrisi, bugün tüm dünyada en çok gelişen endüstrilerden biridir. Başarısının temeli, müşterilerine sağladıkları ürün ve hizmetlerin kalitesidir.

  Bu nedenle telekom sektöründe yer alan şirketlerin mevcudu koruyabilmeleri ve yeni müşteriler çekebilmeleri için müşterilere en iyi hizmeti sunduklarından emin olmaları gerekmektedir.

  Şirketlerin, müşterilerine sunduğu ürünlerin yanı sıra hizmetlerin kalitesini de yöneten çok etkili bir kalite yönetim sistemi uygulaması gerekir. TL 9000 sertifikası, telekom sektöründe geçerli olan ve müşterilere verilen hizmetlerin en iyi kalitesini sağlayabilecek bir KYS’nin gerekliliklerini belirlemek için kullanılan bir standarttır.

  Standart temel olarak QUEST forumu tarafından tasarlanmıştır. TL 9000 sertifikası, hizmetlerin kalite yönetimi ile ilgili eksiksiz bir kılavuz seti sağlar.

  KYS’nin yönergeleri, bir şirketin tasarım, geliştirme, pazarlama, müşteri desteği, satış vb. dahil tüm departmanlarına etkin bir şekilde uygulanmalıdır.

  TL 9000 Telekomünikasyon sektöründe faaliyet gösteren TL 9000 sertifikası sahibi firmanın kalite yönetim sisteminin uygulandığını, belgelendiğini, kullanıldığını, sürdürüldüğünü ve iyileştirildiğini garanti eder.

  TL9000 Sertifika Telekomünikasyon ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

TL9000 SERTİFİKA Kapsamı Nedir?
 • TL 9000 Kapsamı Nedir?

  TL9000 Sertifika Telekomünikasyon kapsamı nedir?

  Risk analizi

  Yazılım ve donanım ürünlerinin geliştirilmesi.

  Düzenli kontrol

  Yazılımın yanı sıra donanım ürünlerinin yaşam döngüsünü yönetmek.

  Mühendislik ve kurulum gibi özellikle sektörle ilgili süreçlerin yönetimi

  Risk Yönetimi

  Verimlilik esaslı çalışma

  Hizmet kalitesi, güvenilirlik, hizmet ve ürünlerin doğru teslimi gibi performans faktörlerinin ölçülmesi.

TL9000 SERTİFİKA Nasıl Alınır?
 • TL 9000 Nasıl Alınır?

  TL9000 Sertifika Telekomünikasyon konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

   

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.
  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

  TL9000 Sertifika Telekomünikasyon kurulumu için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sistem kurulumu konusunda yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

  Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

  Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.

  Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır. Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere TL 9000 belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar. 

TL9000 SERTİFİKA Hangi Sektörler İçin?
 • TL 9000 Hangi Sektörler İçin? 

  TL9000 Sertifika Telekomünikasyon hangi sektörler için gereklidir?

  TL9000 Sertifika Telekomünikasyon Telekomünikasyon firmaları için geçerlidir.

  TL 9000 Belgesi, Telekomünikasyon sektöründe faaliyet gösteren her büyüklükte ki firma ve şirket için uygulanabilir uluslararası bir standart çerçevesine sahiptir.

TL9000 SERTİFİKA Faydaları Nelerdir?
 • TL 9000 Faydaları Nedir? 

  TL9000 Sertifika Telekomünikasyon Hizmet kalitesinin uluslararası tasdiki, kalite yönetimi ile istikrarlı bir hizmet sunmak, müşteri bağlılığını sağlama, kalite yönetiminin ölçülüp, geliştirilebilmesi, daha iyi ve daha düşük maliyetli hizmetler sunma fırsat, rekabette avantajı sağama ve yeni pazarlara giriş fırsatı gibi birçok imkan ve fırsat sağlamaktadır.

TL9000 SERTİFİKA Ne Kadar Sürede Alınır?
 • TL 9000 Ne Kadar Sürede Alınır? 

  TL9000 Sertifika Telekomünikasyon ne kadar sürede alınır?
  TL9000 Sertifika Telekomünikasyon
  kurulumu sonrası TL 9000 Belgesine sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

  Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre TL 9000 Belgesine 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelere göre de sahip olabilirsiniz.

  Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

  Belgelendirme sürecinde süre, alınacak TL 9000 Belgesine sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

  TL 9000 sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

  İster online, ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

TL9000 SERTİFİKA Denetimi Nedir?
 • TL 9000 Denetimi Nedir?

  TL9000 Sertifika Telekomünikasyon denetimi nedir?

  TL9000 Sertifika Telekomünikasyon için Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

  TL9000 Sertifika Telekomünikasyon denetimlerinde küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

  MODENO baş denetçi ve denetçi danışmanlarımız TL 9000 standardına ait herhangi bir maddesinde uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler.

  Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

  MODENO olarak; TL 9000 Tıbbi Laboratuvarların Akreditasyonu Dokümanlarının Gözden Geçirme Denetimi sağlar, Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar. Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

TL9000 SERTİFİKA Online Kurulum Nedir?
 • TL 9000 Online Nedir?

  TL9000 Sertifika Telekomünikasyon Online Kurulum Nedir?
  Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından ISO TL9000 Sertifika Telekomünikasyon ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUMmetodunu tercih edebilirsiniz.

  Online TL 9000 Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.

  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

  Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır.

  Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

  Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

  İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

  TL 9000 Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Online TL 9000, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online TL 9000 sertifikası sağlar!

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online TL 9000 sertifikasyonu almanızı garanti eder.

TL9000 SERTİFİKA Geçerlilik Süresi Nedir?
 • TL 9000 Geçerlilik Süresi?

  TL 9000 Belgesi Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
  ISO belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir.

  Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

  TL 9000 sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın.

  Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

  TL 9000 yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

  Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan TL 9000 Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir.

  Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

  Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için TL9000 Sertifika Telekomünikasyon düzenleyemez.

  TL 9000 sertifika belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

TL9000 SERTİFİKA Eğitimi Nasıl Alınır?
 • TL 9000 Yasal Gerekçeliği Nedir?

  TL9000 Sertifika Telekomünikasyon yasal bir gereklilik midir?

  TL 9000 Belgesi, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

  TL 9000 Belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir.

  Fakat TL 9000 Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen, tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır.

  Belgelendirme amaçları için de geçerlidir.

  Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

  Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak TL9000 Sertifika Telekomünikasyon talep edilmektedir.

TL9000 SERTİFİKA Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • TL 9000 Fiyatı Maliyeti Nedir?

  TL9000 Sertifika Telekomünikasyon maliyeti ve fiyatı nedir?

  Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, TL 9000 sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor.

  Ne yazık ki bu durum, TL 9000 akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.

  MODENO, TL 9000 sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz.

  Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

  Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir.

  TL9000 Sertifika Telekomünikasyon fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TI başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

  Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

TL9000 SERTİFİKA Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • TL 9000 Neden Bizi Seçmelisiniz?

  TL9000 Sertifika Telekomünikasyon için neden bizi seçmelisiniz?

  TL 9000 sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde TL 9000 sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Düşük maliyetli çevrimiçi online TL 9000 sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

  Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir. 

TL9000 SERTİFİKA Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • TL 9000 Eğitimi Nedir?

  TL9000 Sertifika Telekomünikasyon Eğitimi Nedir?

  TL 9000 eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

  TL9000 Sertifika Telekomünikasyon Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

  ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

  TL 9000 Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

  Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

  TL 9000 TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, TL 9000 İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, TL 9000 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, TL 9000 RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve TL 9000 FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

TL9000 SERTİFİKA Sıkça Sorulan Sorular?
 • TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  TL9000 SERTİFİKA standartları arasında ve TL9000 SERTİFİKA olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon blogumuzda topladık.

  TL9000 SERTİFİKA'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş TL9000 SERTİFİKA tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için TL9000 SERTİFİKA hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  TL9000 SERTİFİKA ne demek?
  TL9000 SERTİFİKA standartları ne anlama geliyor?
  TL9000 SERTİFİKA ile TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon aynı anlamda mıdır?
  TL9000 SERTİFİKA belgesi ürüne mi verilir?
  TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  TL9000 SERTİFİKA Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  TL9000 SERTİFİKA belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon sorularını cevaplıyoruz. TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon blogumuzda topladık.
  TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

TL9000 SERTİFİKA İçerik Destek Talepleri?
 • TL9000 Sertifika Telekomünikasyon sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de TL9000 Sertifika Telekomünikasyon sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

  Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz TL9000 Sertifika Telekomünikasyon hizmetini sunar.

  Verilen TL9000 Sertifika Telekomünikasyon sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile TL9000 Sertifika Telekomünikasyon konusunda rehberlik ederiz.

  Modeno Patent, Belgelendirme olarak TL9000 Sertifika Telekomünikasyon hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

TL9000 SERTİFİKA için Destek Talepleri

TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon hizmetini sunar. Verilen TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon ile ilgili tüm sorularınız ve TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

TL9000 SERTİFİKA Online Nedir?

TL 9000 Online Nedir?

TL9000 Sertifika Telekomünikasyon Online Kurulum Nedir?
Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından ISO TL9000 Sertifika Telekomünikasyon ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUMmetodunu tercih edebilirsiniz.

Online TL 9000 Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.

Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır.

Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

TL 9000 Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online TL 9000, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online TL 9000 sertifikası sağlar!

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online TL 9000 sertifikasyonu almanızı garanti eder.

TL9000 SERTİFİKA Geçerlilik Süresi?

TL 9000 Geçerlilik Süresi?

TL 9000 Belgesi Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
ISO belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir.

Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

TL 9000 sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın.

Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

TL 9000 yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan TL 9000 Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir.

Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için TL9000 Sertifika Telekomünikasyon düzenleyemez.

TL 9000 sertifika belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

TL9000 SERTİFİKA Eğitimi Nedir?

TL 9000 Yasal Gerekçeliği Nedir?

TL9000 Sertifika Telekomünikasyon yasal bir gereklilik midir?

TL 9000 Belgesi, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

TL 9000 Belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir.

Fakat TL 9000 Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen, tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır.

Belgelendirme amaçları için de geçerlidir.

Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak TL9000 Sertifika Telekomünikasyon talep edilmektedir.

TL9000 SERTİFİKA Yasal Gerekçeliği Nedir?

TL 9000 Fiyatı Maliyeti Nedir?

TL9000 Sertifika Telekomünikasyon maliyeti ve fiyatı nedir?

Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, TL 9000 sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor.

Ne yazık ki bu durum, TL 9000 akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.

MODENO, TL 9000 sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz.

Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir.

TL9000 Sertifika Telekomünikasyon fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TI başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

TL9000 SERTİFİKA için Fiyatı Maliyeti Nedir?

TL 9000 Neden Bizi Seçmelisiniz?

TL9000 Sertifika Telekomünikasyon için neden bizi seçmelisiniz?

TL 9000 sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde TL 9000 sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online TL 9000 sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir. 

TL9000 SERTİFİKA Neden Bizi Seçmelisiniz?

TL 9000 Eğitimi Nedir?

TL9000 Sertifika Telekomünikasyon Eğitimi Nedir?

TL 9000 eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

TL9000 Sertifika Telekomünikasyon Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz.

Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

TL 9000 Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

TL 9000 TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, TL 9000 İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, TL 9000 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, TL 9000 RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve TL 9000 FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

TL9000 SERTİFİKA Sıkça Sorulan Sorular?

TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

TL9000 SERTİFİKA standartları arasında ve TL9000 SERTİFİKA olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon blogumuzda topladık.

TL9000 SERTİFİKA'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş TL9000 SERTİFİKA tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için TL9000 SERTİFİKA hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

TL9000 SERTİFİKA ne demek?
TL9000 SERTİFİKA standartları ne anlama geliyor?
TL9000 SERTİFİKA ile TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon aynı anlamda mıdır?
TL9000 SERTİFİKA belgesi ürüne mi verilir?
TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
TL9000 SERTİFİKA Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
TL9000 SERTİFİKA belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon sorularını cevaplıyoruz. TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon blogumuzda topladık.
TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER KALİTE BELGELENDİRME HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon için Teklif Alın online teklif

TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu TL9000 SERTİFİKA Telekomünikasyon hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al