SASO BELGESİ Suudi Arabistan Uygunluk Belgesi

SASO BELGESİ Suudi Arabistan Uygunluk Belgesi

SASO Belgesine mi ihtiyacınız var?

SASO Sertifikası sahibi olmanız gerekir mi?

Ürünlerinizin SASO Sertifikasına sahip olduğundan emin olmak ister misiniz?

SASO BELGESİ Suudi Arabistan Uygunluk Belgesi için gereken kalite belgeleri ve danışmanlık hakkında bilgi edinin.

ISO 15504 Yazılım Süreç Değerlendirme

ISO 15504 Yazılım Süreç Değerlendirme

ISO 15504 Yazılım Süreç Değerlendirme ihtiyacınız var mı?

ISO 15504:2017 belgesine sahip olmanız gerekiyor mu?

Kuruluşunuzun Uluslararası kalite kurallarına sahip olduğundan emin olmak ister misiniz?

ISO 15504 Yazılım Süreç Değerlendirme hakkında bilgi edinin.

ROSTEKHNADZOR RTN BELGESİ Rusya Sertifika Petro-Kimya

ROSTEKHNADZOR RTN BELGESİ Rusya Sertifika Petro-Kimya

RTN Belgesine mi ihtiyacınız var?

RTN Sertifikası sahibi olmanız gerekir mi?

Ürünlerinizin RTN Sertifikasına sahip olduğundan emin olmak ister misiniz?

ROSTEKHNADZOR RTN BELGESİ Rusya Sertifika Petro-Kimya Sertifikası

için gereken kalite belgeleri ve danışmanlık hakkında bilgi edinin.

KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim

KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim

KOSHER Belgesine ihtiyacınız var mı?

KOSHER Belgesine sahip olmanız gerekiyor mu?

Kuruluşunuzun Uluslararası kalite kurallarına sahip olduğundan emin olmak ister misiniz?

KOSHER BELGELENDİRME Musevi İnanış Esaslarına Uygun Üretim Belgesi hakkında bilgi edinin.

 

HACCP BELGESİ Gıda Kodeksi Komisyon Standart

KVKK DANIŞMANLIĞI Kişisel Verilerin Korunması

YERLİ MALI BELGESİ YERLİ ÜRETİM BELGESİ

TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite

TASARIM TESCİL BELGESİ KORUMA

INDITEX DANIŞMANLIĞI İmalat Firma Denetim

EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi

GGTN BELGESİ Kazakistan Endüstriyel Sertifikası

BİYOYAKIT TESTLERİ Analiz

BİYOMEKANIK TESTLERİ Analiz

Modeno Patent ve Belgelendirme

Merkezi Eskişehir belgelendirme şirketi olan Eskişehir ve İstanbul’daki Ofisleri ile hem Ulusal hem de Uluslararası binlerce müşterisine tüm sektörlerde profesyonel olarak ISO Yönetim Sistem Belgelendirme, Kalite Belgelendirme, Ürün Belgelendirme, Gıda Belgelendirme, Danışmanlık Hizmetleri, Laboratuvar Testleri ve Eğitim Hizmetleri vermekteyiz.

Belgelendirme Endüstrisindeki 14 yılı aşkın deneyimimizle, rekabetçi bir fiyata müşteri odaklı, katma değerli bir hizmet sunmak için son derece yetenekli bir denetçi ve değerlendirici ekip ile ortaklaşa çalışıyoruz. Danışmanlık, Laboratuvar Testleri ve Eğitim çözümleri konusunda hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimiz için güvenilir bir iş ortağız.

KOBİ'lerden Çok Uluslu Uluslararası kurumsal kuruluşlara kadar çok çeşitli Standartlar ve Belgelendirmeler ile birlikte tüm ISO Standartlar sertifikası, ISO Yönetim Sistemleri ve Uyumluluk gereksinimlerinin sertifika ve belgelendirilmesi konusunda yardımcı olacak etkili ve pratik yönetim sistemleri sağlıyoruz.

homepage

Neden bizi seçmelisiniz ?

Güvenilir bir ortağız.

14 yıllık iş, sektör tecrübesine sahip bir firmayız. Bünyemizde bulunan iş gücümüz tamamen profesyonel bir uzman kadrodan oluşur.

Güçlü ekibimizin vermiş olduğu ISO Yönetim Sistem Belgelendirme, Kalite Belgelendirme, Ürün Belgelendirme, Gıda Belgelendirme, Danışmanlık Hizmetleri, Laboratuvar Testleri ve Eğitim Hizmetleri tamamen “müşteri memnuniyeti odaklı” çalışma modeli ile yürütülür.


Ekibimiz, her ne kadar Eskişehir merkezli bir Eskişehir belgelendirme şirketi olarak kurulmuş olsa da Eskişehir, Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi çevre merkez illerde de hizmet vermekle kalmayıp, Türkiye’nin her yerine kesintisiz hizmet sunar. Verilen hizmetlerin Başlangıç ve bitiş süreçleride, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile rehberlik ederiz.


Farkımız; Denetim, belgelendirme gibi konularda Ulusal ve Uluslararası standart, mevzuat, planlama ve yönetmelikler hakkında yetkinliğimizdir.

tüm hizmetlerimiz

Belgelendirme hizmetlerimiz, ürünlerinizin, süreçlerinizin, sistemlerinizin veya hizmetlerinizin ulusal ve uluslararası düzenleme ve standartlarla uyumlu olduğunu göstermenize olanak tanır.
Size ve müşterilerinize ihtiyacınız olan güvenceyi vererek hedef pazarlarınızda ticaret yapmak için ihtiyacınız olan Yönetim Sistemi Sertifikaları, Ürün Sertifikaları, Fabrika Denetimleri, OEM Geliştirme, Hammadde Denetimi, İlk Üretim Denetimi, Üretim İçi Denetim, Rastgele Denetim ve Yükleme Denetimi dahil olmak üzere kapsamlı üçüncü taraf değerlendirme, denetim ve kalite güvence hizmetleri gibi ihtiyacınız olan belgeleri almanıza yardımcı olabiliriz.


Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyaç duyduğunuz belgeleri çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak belgelendirmesini gerçekleştirdiğimiz uzman bir ekip ile çalışmaktayız.


Ürünlerinizin ve Hizmetlerinizin Yurtiçi ve Yurtdışı pazarlarda yer almasını sağlayacak zorunlu belgeleri hızlı ve uygun koşullarda sağlamaktayız.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyaç duyduğunuz belgeleri çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak belgelendirmesini sağlamaktayız.

İşiniz için en uygun sertifika ya da belgeler nelerdir? Hizmet ücretleri nedir? Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz. Aşağıda bulunan hizmetlerimizi inceleyebilir dilerseniz, hizmetlerimiz hakkında online teklif alabilirsiniz.

ÜRÜN BELGELENDİRME

TESTLER LABORATUVAR

SEKTÖRLER HİZMETLER

KALİTE BELGELENDİRME

ISO SİSTEM BELGELENDİRME

GIDA BELGELENDİRME

EĞİTİMLER HİZMETLER

DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Öneri ve Teklif Alın online teklif

Tüm akreditasyon veya belgelendirme hizmetleri ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz.

online teklif al

Firmamız; Dünyada global olarak büyük akreditasyon kurumundan akredite olmuş belgelendirme partneri olarak hizmet faaliyetlerini sürdürmektedir.

Uluslararası pazarlara giriş yapın, ihalelere katılın, müşteri memnuniyeti ve prestijinizi belgeleyin. İşiniz için doğru sertifikalara, doğru akreditasyon ile sahip olursunuz.

Firmamız; Dünyada global olarak büyük akreditasyon kurumundan akredite olmuş belgelendirme partneri olarak hizmet faaliyetlerini sürdürmektedir. Uluslararası pazarlara giriş yapın, ihalelere katılın, müşteri memnuniyeti ve prestijinizi belgeleyin. İşiniz için doğru sertifikalara, doğru akreditasyon ile sahip olursunuz.